KIRŞEHİR ADANA OTOBÜS ​SEFERİ ÖZET BİLGİLERİ

En Hızlı Sefer 5s 30d
Sefer Düzenleyen Firma Sayısı 1
En Ucuz Fiyat 90 TL
En Düşük Fiyatlı Firma Nevşehir Seyahat

EN UYGUN KIRŞEHİR ADANA ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

 • Nevşehir Seyahat Kırşehir Adana otobüs bileti
  KIRŞEHİR - ADANA
  27.09.2020 - 07:30
  2+2
 • Nevşehir Seyahat Kırşehir Adana otobüs bileti
  KIRŞEHİR - ADANA
  27.09.2020 - 12:00
  2+1
 • Nevşehir Seyahat Kırşehir Adana otobüs bileti
  KIRŞEHİR - ADANA
  27.09.2020 - 15:00
  2+2
 • Nevşehir Seyahat Kırşehir Adana otobüs bileti
  KIRŞEHİR - ADANA
  27.09.2020 - 18:00
  2+1
 • Nevşehir Seyahat Kırşehir Adana otobüs bileti
  KIRŞEHİR - ADANA
  27.09.2020 - 23:00
  2+2
100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

KIRŞEHİR - ADANA GÜZARGAHI HAKKINDA

Kırşehir Adana otobüs bileti için en uygun fiyatlar govego.com'da.

Kırşehir Adana otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Kırşehir Adana Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Kırşehir Adana otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Kırşehir Adana otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Adana Kırşehir Otobüs Bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Kırşehir Adana arası mesafe: 345 Km

Kırşehir Adana arası sefer süresi: Ortalama 4 Saat

Kırşehir Adana arası en ucuz otobüs bileti: 90 TL

KIRŞEHİR - ADANA SEFERİ DÜZENLEYEN OTOBÜS FİRMALARI

Kırşehir - Adana Arası Güzergah Bilgileri

Kırşehir - Adana otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Kırşehir - Adana Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Kırşehir - Adana otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Kırşehir - Adana otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz.

Kırşehir - Adana arası mesafe yaklaşık 345 km olup, yolculuk süresi ortalama olarak 4 saat sürüyor. Bu güzergahta sefer düzenleyen başlıca otobüs firmaları Nevşehirliler Seyahat ve Süha Turizm’dir. Kırşehir - Adana otobüs bileti fiyatları 45 TL'den başlıyor ancak govego.com'un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde indirimli  Kırşehir - Adana otobüs bileti alma ve yolculuğunuza bir adım önde başlama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu ayrıcalıklara sahip olmak için de govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret edebilir ve güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Kırşehir - Adana Güzergahı Boyunca Sizi Neler Bekliyor?

Kırşehir Adana arasında karayolunu kullandığınızda Nevşehir, Kırşehir ve son olarak Niğde gibi şehir ve ilçelerden geçeceksiniz. İsterseniz kestirme olarak otoyolu kullanabilir, isterseniz güzergah üstündeki illere saparak yolculuğunuzu renklendirebilirsiniz. Güneydoğu’nun kültür başkenti Adana’ya gitmek için kültürel, tarihsel ve doğal zenginlikleri ile ünlü, tarihi Hititlere kadar dayanan bir İç Anadolu şehri: Kırşehir’den yola çıkmadan önce Kırşehir’de keşkek, ayva dolması, sündürme, borani, soğanlama, pancar çırpması ve sütlü pilavın tadına bakabilir; Mucur Yeraltı Şehri, Ahi Evran Camii ve Türbesi, Melih Gazi Türbesi, Üçayak Kilisesi ve Derefakılı Kilisesi’ni gezilecek yerler listenize alabilirsiniz. Şifalı sularıyla, yöresel yemekleriyle, coğrafyasıyla ve tarihi mekanlarıyla Kırşehir mutlaka keşfedilmesi gereken bir noktadır.

Kırşehir’den sonra ilk durağınız 1985'de UNESCO tarafından dünya kültür mirası listesine alınan Kapadokya'yı, Açık Hava Müzesi ile Türkiye'nin dünyada en bilinen turistik yerlerinden biri olan Göreme'yi, doğanın yazdığı ve bize sunduğu büyülü bir masal olan Ürgüp'ü, geçmişi 5 bin yıl öncesine dayanan el sanatları merkezi Avanos'u, yeraltı şehirleriyle Derinkuyu ve Acıgöl'ü, açık sarayıyla Gülşehir'i, mistik ortamıyla Hacıbektaş'ı, yüzeysel sıcaklığı 100 dereceyi bulan şifalı sularıyla Kozaklı'yı coğrafyasında bulunduran, tarih, doğa ve kültürün birleştiği nadir il Nevşehir olacak. Nevşehir’den ayrılmadan önce Kömbe, Gendime, Dıvıl, Düğü Çorbası, Sütlü Çorba, Ağpakla, Nevşehir Tavası, Nohutlu Yahni, Ayva Dolması, Dolaz, Kayısı Dolması, Bulama ve Aside’nin tadına bakabilirsiniz. Açık Hava Müzesi ile Türkiye'nin dünyada en bilinen turistik yerlerinden biri olan Göreme, Üç güzelleriyle Ürgüp, geçmişi 5 bin yıl öncesine dayanan el sanatları merkezi Avanos, yeraltı şehirleriyle Derinkuyu ve Acıgöl, açık sarayıyla Gülşehir, mistik ortamıyla Hacıbektaş ve Ihlara vadisini gezebilirsiniz.

Nevşehir’den sonra ise  durağınız lezzetli elması, patatesi, yıllar öncesine dayanan tarihi, doğası ve kaplıcalarıyla medeniyetlerin yaşatıldığı şehir Niğde olacak. Niğde’ye geldiğinizde eğer zamanınız var ise Çiftehan Kaplıcasında şifa bulabilir, Niğde Müzesi'ni gezebilir, Alaaddin Camii ve Sungurbey Camiini ziyaret edebilir, Aladağlar'da trekking yapabilir, Gümüşler Manastırını ve manastırdaki Gülümseyen Meryem freskini görebilir, Niğde'nin taş fırınlarında pişen Tahinli Ekmeği yiyebilir, Meşhur gazozundan içebilir, bağlarını gezebilir, leziz elmalarını ve patatesini yiyebilir, yaylalarını gezebilir, Kayalık dağlarda yetişen rengarenk dağ çiçeklerinin bol bol fotoğraflarını çekebilirsiniz. Ve son olarak kültür başkenti Adana’ya varacaksınız.

Portakal çiçeklerinin mis gibi kokusuyla çevrili, Türkiye'nin 5. büyük şehri Adana’nın çarpıcı güzellikteki Seyhan Gölü’nü gezebilir, göz alabildiğine uzanan bembeyaz pamuk tarlaları, baş döndüren kokusuyla portakal bahçeleri, yaz sıcaklarından bunalanların sıklıkla tercih ettiği yaylaları, yöresel tatların birbiriyle yarıştığı zengin mutfak kültürü ve tarihin gölgesindeki eserleri ile hafızanıza kazınacak bir tatil yaşayabilirsiniz.

Hemen bir Kırşehir - Adana otobüs bileti alarak bu keyifli yolculuğu siz de yaşayabilirsiniz.

Dilerseniz Adana - Kırşehir otobüs bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

govego.com ile iyi yolculuklar!

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

KIRŞEHİR ADANA OTOBÜS ​SEFERİ DÜZENLEYEN FİRMALARIN EN UCUZ BİLET FİYATLARI

Otobüs Firması En Ucuz Bilet Fiyatı Günlük Sefer Sayısı
Nevşehir Seyahat 90 TL 5

KIRŞEHİR KALKIŞLI POPÜLER SEFERLER

KIRŞEHİR - KAYSERİ
110 TL
2s 0d
KIRŞEHİR - MALATYA
100 TL
7s 30d
KIRŞEHİR - ANKARA
30 TL
2s 58d
KIRŞEHİR - GAZİANTEP
100 TL
6s 35d
KIRŞEHİR - GÖKSUN
55 TL
4s 0d
KIRŞEHİR - DARENDE
100 TL
5s 30d
KIRŞEHİR - BURSA
100 TL
9s 30d

ADANA VARIŞLI POPÜLER SEFERLER

GAZİANTEP - ADANA
37 TL
3s 30d
ANKARA - ADANA
100 TL
8s 30d
KONYA - ADANA
100 TL
5s 30d
İSTANBUL - ADANA
100 TL
13s 30d
AKSARAY - ADANA
120 TL
3s 0d
HATAY - ADANA
40 TL
3s 30d
SİLİFKE - ADANA
28 TL
3s 30d

KIRŞEHİR KALKIŞLI YENİ ROTALAR

KIRŞEHİR - GÜRÜN
100 TL
4s 30d
KIRŞEHİR - MARDİN
190 TL
15s 20d
KIRŞEHİR - BATMAN
200 TL
14s 2d
KIRŞEHİR - NUSAYBİN
165 TL
16s 20d
KIRŞEHİR - BİRECİK
130 TL
11s 0d
KIRŞEHİR - HASKÖY
200 TL
14s 30d
KIRŞEHİR - MADEN
220 TL
9s 0d

ADANA VARIŞLI YENİ ROTALAR

KADİRLİ - ADANA
27 TL
2s 45d
FINDIKLI - ADANA
220 TL
21s 0d
BORÇKA - ADANA
230 TL
18s 31d
ARTVİN - ADANA
230 TL
17s 46d
AYVALIK - ADANA
220 TL
22s 0d
BURHANİYE - ADANA
220 TL
22s 0d
DİKİLİ - ADANA
220 TL
21s 0d
YUSUFELİ - ADANA
230 TL
17s 46d
}

KIRŞEHİR HAVA DURUMU

Cuma
19℃
/
19℃
Cumartesi
19℃
/
19℃
Pazar
18℃
/
18℃

ADANA HAVA DURUMU

Cuma
23℃
/
23℃
Cumartesi
23℃
/
23℃
Pazar
24℃
/
24℃
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar