EN UCUZ KIZILCAHAMAM ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

KIZILCAHAMAM OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA BİLGİLER


En ucuz fiyatlı Kızılcahamam otobüs seferleri, bunların sefer süreleri, sefer sayıları ve bilet fiyatları yukarıda listelenmiştir. En ucuz Kızılcahamam otobüs bileti 30 TL olup bu sefer Ankara - Kızılcahamam arasında düzenlenmektedir. Kızılcahamam varışlı otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları; Metro Turizm firmalarıdır.

KIZILCAHAMAM HAKKINDA

Kızılcahamam Otobüs Biletinizi Alın Şifalı Bir Tatile Hazırlanın!

Kızılcahamam için otobüs firmalarınıen ucuz bilet fiyatlarınıotobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.govego.com’da bulabilir ve online otobüs biletinizi govego yönlendirmesiyle hızlıca satın alabilirsiniz.

İlk çağlara kadar uzanan Kızılcahamam’ın tarihçesi, net olarak bilinmesede, başta Hititlilerin, sonrasında sırasıyla Friglerin, Lidyalıların, Perslerin, Romalıların, Bizanslıların ve sonrasında Osmanlıların yönetimi altında kalmıştır. Anadoluya yerleşen bugun ki türklerin atası olarak bilinen Oğuz Boylarının kalıntılarına ve adlarına Kızılcahamam çevresinde rastlanabilmektedir. Belgelerde Yabanabad olarak ismi geçen Kızılcahamam, eski bir tarihe sahip olarak Evliya Çelebi’nin Seyahatname’sinde ; ‘’Ongün yaban ovasında gezdik buda Engürü(Ankara), Sancak içinde yüz parça mamur köyü olan Subaşılıktır ve hafta pazarı olan bir ilçedir.’’ Deyimiyle bahsetmektedir.

Kızılcahamam’ın Termal Kaplıcaları Sizi Kendinize Getirecek

Ankara ‘nın kuzeyinde yer alan, ulaşım yönünden rahat bir tatil olarak Kızılcahamam, kaplıcalarıyla da eşsiz zevkler tattırarak şifa kaynağınız olabilir. Yeşil bitkiörtüsünün çevrelediği bir vadide bulunan Kızılcahamam, yaz ve kış turizminde popüler mekanlardandır. Sessiz ve dinlendirici bir tatil için gelebileceğiniz Kızılcahamam’ın havası ve iklimi, yazın serinlendirerek dinlendirici ortamı, kışları ise dağlara düzenlenen geziler ve yürüyüşlerle sizlere eşsiz görüntüler görmenizi sağlıyor. Roma döneminden bu yana kullanılmakta olan Kızılcahamam Termal Kaplıcaları, Romatizma veya vücudun çeşitli ağrıları gibi sıkıntılara iyi gelerek, ziyaretiniz esnasında ve sonrasında yenilenmiş, dinlenmiş ve yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz.  Soğuksu Milli Parkı, Eğrekaya Gölü ve Karagöl gibi doğal güzelliklerinini yanı sıra Selçuklu Camii gibi birçok tarihi camiiyi ziyaret ederek tarihi dokusunu tekrar yaşayabilirsiniz. Mahkemeağacı köyü ve çevresinde bulunan mağaralar sizlere farklı bir boyuttan göz zevkinize hükmederek atmosferi hissetmenize yardımcı olacaktır. Gelin Kayası, Ağsar ve Başköy Kaleleri, Kız Kalesi gibi yerlerde Kızılcahamam’dan dönmeden önce görebileceğiniz yerler arasındadır. 

Kızılcahamam’ın Atmosferine Kapılın!

Termal Kaplıcalarda dinlendikten sonra, piknik yapabileceğiniz pek çok lokasyon bulunmaktadır, Çamlıdere Barajı gibi. Bunun dışında her kesimin ağız tadına uygun bir mutfağa sahip olan Kızılcahamam’da, gözleme oldukça yaygındır. Hamur işlerinini yanısıra et ve bakliyat yemekleri ön planda tutulmaktadır. Cızlama, Kül Çöreği, Bazlama, Ekmek Aşı, Ağsak Söğsü, Böde, Efelek Sarması gibi lezzetler, Kızılcahamam’ı özgün bir mutfağa sahip olmasına olanak sağlamış, sizlere keyifli bir tatil hazırlamanızın lezzetli yollarını hazırlamıştır.

Dilerseniz Kızılcahamam otobüs biletinizi aldıktan sonra govego.com bloğundaki Kızılcahamam hakkında hazırlanan keyifli yazıları da okuyabilirsiniz.

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın.

POPÜLER KIZILCAHAMAM OTOBÜS FİRMALARI

Tümünü Gör Kapatmak için tıklayın.

KIZILCAHAMAM OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Kızılcahamam otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları hangileridir?

Kızılcahamam seferi düzenleyen otobüs firmaları; Metro Turizm firmalarıdır.

En ucuz Kızılcahamam otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Kızılcahamam varışlı en ucuz otobüs bileti fiyatı 30 TL’dir.

KIZILCAHAMAM KALKIŞLI POPÜLER SEFERLER

KIZILCAHAMAM VARIŞLI POPÜLER SEFERLER

BOLU - KIZILCAHAMAM
80 TL
1s 30d
DÜZCE - KIZILCAHAMAM
90 TL
2s 15d
İZMİT - KIZILCAHAMAM
170 TL
3s 15d
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder