EN UCUZ KONYA ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

KONYA OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA BİLGİLER


En ucuz fiyatlı Konya otobüs seferleri, bunların sefer süreleri, sefer sayıları ve bilet fiyatları yukarıda listelenmiştir. En ucuz Konya otobüs bileti 40 TL olup bu sefer Aksaray - Konya arasında düzenlenmektedir. Konya varışlı otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları; Kamil Koç, Metro Turizm, Özkaymak, Isparta Petrol Turizm Yeni, Kontur Turizm, Has Turizm, Has Turizm A.Ş., Astor Seyahat, Lüks Aksel Seyahat, Lüks Ereğli Turizm, Vangölü Turizm, Has Diyarbakır Seyahat, Tokat Yıldızı, Özlem Batman Turizm, Yeni Diyarbakır Seyahat, Bizim Iğdır Seyahat firmalarıdır. Yukarıdaki sefer arama bölümümüzden yapacağınız arama ile bulunduğunuz yerden Konya seferi olup olmadığını görebilir, sizin için en uygun seferi seçerek otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

KONYA HAKKINDA

Konya Otobüs Bileti Alın Mevlana İle Kaynağında Tanışın!

Mevlana’nın şehri Konya için otobüs firmaları, en ucuz bilet fiyatları, otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.govego.com’da inceleyip online otobüs biletinizi govego yönlendirmesiyle hızlıca satın alabilirsiniz.

Tarih boyunca en özel olaylara ve insanlara tanıklık etmiş bu İç Anadolu şehrini görmelisiniz. Hititer, Firigler, Lidyalılar, Persler, Roma ve Bizans etkisinde kalmış bu şehir Hristiyanlığın ilk yıllarında da dini bir merkez görevi görmüştür. En efsane dönemini Selçuklular döneminde yaşayan bu şehir daha sonra Osmanlı egemenliğine geçerek daha sonra da Türk topraklarına katılmıştır. Tarıma özellikle de buğday yetiştiriciliğine uygunluğu sebebiyle tarih boyunca insanlar için önemli bir durak olmuştur. Türkiye’nin en büyük yüzölçümüne sahip olan bu şehirde hala maneviyatıyla ve Osmanlı kültürüyle yaşanılan bir şehir bulacaksınız.

Tarihi Canlı ve Kanlı Bulabileceğiniz Bu Şehri Yaşamak İçin Acele Edin!

Konya otobüs bileti alarak başlayacağınız bu yolculukta; şehrin otobüslerinde giderken veya tramvayında gezinirken yol üzerinde Alaeddin Tepesi’ni, II.Kılıçarslan Köşkü’nü, İnce Minareli Medrese’yi görebileceksiniz. Bu sizi kentin tarih içine kurulmuş ve hala güzelliğini kaybetmemiş olmasıyla şaşırtabililir. Konya geleneğine, geçmişine, değerlerine bağlılığını şehrin her köşesinde size gösterecektir. Türk kültürünün hat, ebruli ve tabiki ruhlara üfleyen sesiyle Ney sanatını hala canlı tutabilmişlerdir. Dünya Mirasları Listesi’ndeki Çatalhöyük en eski yerleşim yerlerinden olup, kesinlikle görülmesi gereken yerlerden. Pek çok camii ve kilisenin de bulunduğu bu özel şehrin en büyük özelliği tabiki Mevlana gibi yüce bir ruhun burada yaşamayı seçmiş olmasıdır. Mevlana ruhunu hissetmek ve belki de onun felsefesini anlamaya başlamak için Konya Mevlana Müzesi çok iyi bir başlangıç olabilir. Sema gösterisi izlemeden ayrılmamanız gereken bu şehirde Meke Krater Gölü’nü ziyaret ederek de kendinizi yeryüzünden uzakta hissedebilirsiniz. 

Konya otobüs bileti ile kendinize mükemmel bir ziyafet çekebilirsiniz. Damak tadına hayran kalacağınız bu lezzetleri peşinizde götürmek isteyeceksiniz. Etli Ekmek lezzetiyle yetinmeyen Konya; Bamya Çorbası, Tarhun Çorbası, Bulgurlu Domates Kurusu, Et Kabağı Dolması, Ermenek Dolması, Saç Arası, Lor Tatlısı, Kenevir Helvası, Ekmek sulaması, Hatçana Böreği, Çöpleme ve efsane lezzet Su Böreği'yle hem gözünüzü hem karnınızı doyuracaktır.

Çift Başlı Kartalı Hala Yaşatan Konya’ya Govego’yla Ulaşın!

Alacağınız bir Konya otobüs bileti ile maneviyatıyla ve hala Selçuklu izlerini taşıyan mekanlarıyla, eşsinz sofralarıyla, sahip çıkılmış Türk ve Osmanlı kültürüyle, Sema gösterileriyle ruhları ve kalpleri derinden sarsan bu şehire Mevlana’nında dediği gibi, ne olursanız olun ama Konya’ya muhakkak gelin!

Dilerseniz govego.com bloğundaki Konya hakkında hazırlanan keyifli yazıları da okuyabilirsiniz.

 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın.

KONYA OTOGARI ADRES ve TELEFONLARI

Konya Otogarı İle, Mevlana’ya Ulaşın!

Konya hala yaşattığı tarihi, eşsiz lezzetteki sofraları ve kültürümüzde önemli bir yeri olan Mevlana’nın merkezi olması sebebiyle özellikle yabancı turistler tarafından büyük ilgi görmektedir. Bu sebepler nedeniyle Konya Otogarı yıl içerisinde pek çok yolcu ağırlamakta ve çok fazla sefer gerçekleştirmektedir. 2000 yılında açılan Konya Otogarı’nın 38 adet peronu bulunmakta olup, şehrin merkezine yakın olan İstanbul Caddesi’nde bulunmaktadır. Konya Otogarı’nın hemen önünden geçen tramvay hizmeti ile şehre vardığınız andan itibaren dilediğiniz yere kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Konya Otogarı Telefon ve Adresi

Telefon:

  • 0332 265 02 44
  • 0332 265 02 45/111
  • 0332 235 46 00

Adres:

  • Yazır, 42250 Selçuklu/Konya

YOLCULUK NE KADAR SÜRER?

Şehir
Km
Süre
715 Km
8 Saat
262 Km
3 Saat
503 Km
6 Saat
561 Km
7 Saat
1233 Km
15 Saat
937 Km
11 Saat
723 Km
9 Saat
991 Km
12 Saat

KONYA OTOGARI'NI HARİTA ÜZERİNDE GÖR

KONYA HAVA DURUMU

Pazar
-4℃
/
-4℃
Pazartesi
-4℃
/
-4℃
Salı
-2℃
/
-2℃

KONYA OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Konya otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları hangileridir?

Konya seferi düzenleyen otobüs firmaları; Kamil Koç, Metro Turizm, Özkaymak, Isparta Petrol Turizm Yeni, Kontur Turizm, Has Turizm, Has Turizm A.Ş., Astor Seyahat, Lüks Aksel Seyahat, Lüks Ereğli Turizm, Vangölü Turizm, Has Diyarbakır Seyahat, Tokat Yıldızı, Özlem Batman Turizm, Yeni Diyarbakır Seyahat, Bizim Iğdır Seyahat firmalarıdır.

En ucuz Konya otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Konya varışlı en ucuz otobüs bileti fiyatı 40 TL’dir.

KONYA KALKIŞLI POPÜLER SEFERLER

KONYA - ADANA
110 TL
5s 30d
KONYA - ANKARA
70 TL
4s 15d
KONYA - ANTALYA
100 TL
7s 45d
KONYA - İZMİR
110 TL
8s 23d
KONYA - KARAMAN
60 TL
1s 30d
KONYA - OSMANİYE
140 TL
4s 30d
KONYA - GAZİANTEP
150 TL
8s 15d

KONYA VARIŞLI POPÜLER SEFERLER

ADANA - KONYA
100 TL
4s 0d
KARAMAN - KONYA
50 TL
2s 0d
ANKARA - KONYA
70 TL
3s 0d
İZMİR - KONYA
100 TL
9s 30d
ANTALYA - KONYA
100 TL
6s 35d
İSTANBUL - KONYA
200 TL
11s 0d
UŞAK - KONYA
100 TL
4s 30d

KONYA İÇİNDE BULUNAN DİNLENME TESİSLERİ

Bulunduğu Şehir
Tesis Adı
Tesis Adresi
Tesis Telefonu
Seydişehir
Günaydın Dinlenme Tesisleri
Konya - Seydişehir Karayolu Karabulak Mevkii Seydişehir
332 582 27 00
Akşehir
Şapcı Tesisleri
Akşehir'den İzmir, İstanbul Yolu 14. km - Akşehir
332 817 73 13 - 73 11
Ereğli
Demireller Dinlenme Tesisleri
Ziya Gökalp Cad. Adana Karayolu No:232 D:2, Ereğli
332 712 0200
Akşehir
Özkan Dinlenme Tesisleri
Yeniköy Mah.Afyon Konya Yolu 8. kilometre, 42550
3328177130
Akşehir
Akşehir Dinlenme Tesisleri
Ereğli
Vatan Dinlenme Tesisleri
Konya Adana Yolu üzeri Vatan Yem Fabrikası yanı, Bahriye Üçok Cad., 42310 Ereğli/Konya
332 718 37 23
Ereğli
Ereğli Demireller Dinlenme Tesisleri
Ziya Gökalp Mah. Adana Cad. No: 223/2 Ereğli
332 713 15 15
Kulu
Baran Dinlenme Tesisleri
42770 Yazıçayırı/Kulu/Konya
332 657 62 24
Beyşehir
Ali Bilir Dinlenme Tesisleri
42980 Üçpınar - Beyşehir
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder