KÜTAHYALILAR TURİZM HAKKINDA

 

Kütahyalılar Turizm’den Govego Yönlendirmesiyle Kolayca Otobüs Bileti Al!

Kütahyalılar Turizm otobüs bileti fiyatları, otobüs seferleri, saatleri ve diğer bilgileri sorgulayabileceğiniz www.govego.com’dasınız! Kütahyalılar Turizm otobüs bileti sorgulamak için sayfanın üst kısmında yer alan arama butonuna güzergah ve tarih bilgilerini girmeniz yeterli.

 

Kütahyalılar Turizm’in Ayrıcalıklı Dünyası ile Tanışın!

‘’Sizlerle Daha Güzele’’ sloganıyla attığı her adımda ilerlemiş olan Kütahyalılar Turizm, müşterilerinden aldığı destek ve sağladığı güvenle yıllarca daha güzele ulaşmayı başarmış ve sizlere de bu güzellikleri çağa uyumlayarak sunmuştur. 1984 yılında ortaklaşa kurulan bu firma, Simav ve Gediz ilçelerinin birleşmesi ile Kütahya merkezde kurulmuştur. Kurulduğu dönemde bölgenin birçok seyahat şirketinin arasından sıyrılmayı başarıp, ayakta kalabilmiş ve bölgenin dışarıya açılan bir penceresi olmayı başan bir seyahat şirketi olmuştur. Rekabetçi yanını ön planda tutan Kütahyalılar Turizm, bu sayede sizlere 30 yıldır en özel hizmetlerini sunabilmiştir. Yolların güvenliğini sağlamak ve hizmet kalitesini arttırmak adına değiştirdiği otobüs filoları ve gelişen, değişen beklentilerinize olan hassasiyetiyle tüm ihtiyaçlarınızın cevabını bulmanız için yıllardır çalışmalarını sürdüren Kütahyalılar Turizm, tıpkı yöresinin en güzel yönü olan çinicilikteki çini ustaları gibi ulaşım hizmetlerini de aynı titizlik, özveri ve uyumla kendine has özellikleri ile gerçekleştiriyor. Yıllar boyu süregelen yönetimsel ve kurumsal yeniliklerle beraber gittikçe güçlenen, yenilenen ve başarıyla hizmet veren bir seyahat şirketi haline gelmiştir. Başkanların ve tüm çalışanların özverili ve büyük çaba sarfederek disiplinli çalışmaları, şirketi bugun ki konumuna yani referans ve öncü bir marka haline getirmiştir. Dünya standartlarında ki hizmetlerine her geçen gün yenisini ekleyen Kütahyalılar Turizm ile yapacağınız her seyahat ayrıcalıklı bir dünyada gerçekleştirdiğiniz bir seyahat olacaktır. Hemen Bir Kütahyalılar Turizm otobüs bileti alın, bu ayrıcalıklı dünyayla tanışın!

 

Kütahyalılar Turizm ile Yolculuğun Ötesinde Bir Deneyim Yaşayın!

Yolcularının güvenliğini en üst sıralarda tutan Kütahyalılar Turizm tüm araçlarında bilgisayar kontrollü hız sabitleyici kullanmaktadır. 30 saniyede bir otobüslerinin içinde havayı yenileyen klima sistemleriyle sağlığınıza verdiği önemi göstermekte ve sizlere daha iyi bir atmosferde seyahat yapma olanağı sağlamaktadır. Astım ya da alerjik hastalar için düşünülmüş zararlı gaz ve alerjik maddelerden arındıran filtre sistemi ile otobüs içinde ferah bir atmosfer yaratılmaktadır. Sağladığı güven kriterleri ile birlikte,sizlere keyifli bir yolculuk da vadeden Kütahyalılar Turizm ile yolculuklarınızda artık dizilerinizi kaçırmayacak, maillerinize cevap verebilecek, sosyal medyadan uzakta olmayacak ve dilediğinizi izleyebilecek, dinleyebileceksiniz. Üstelik bunları yaparken varmak istediğiniz yol üzerinde olacaksınız. Kütahyalılar Turizm, en özel dokunmatik, geniş TV ekranlarıyla, sağladığı internet servisiyle sizlere bu keyfi yaşatmaktadır. Aralıksız sağladığı uydu yayını ve arşivindeki sinema filmlerinin yanında her yaşa hitap eden oyunlarıyla ve müzik listeleriyle her şey elinizin altında ve tamamen size özel olarak sunulmuştur. Sıcak - soğuk içecekleri, tatlı - tuzlu ikramlarıyla açık büfe hizmette bulunan Kütahyalılar Turizm, tüm bu hizmetlerinin yanında yolculuğunuz bittiğinde de en özel hizmetlerine devam etmektedir. Şehir içi servis araçlarıyla sizlere hem zamandan kazandıracak hem de daha az yorucu bir seyahat sunacaktır. Size yol Kütahyalılar Seyahat ile güvenli bir şekilde ilerlerken vaktinizi keyifle geçirmek kalıyor.

Yolclub Kart ile Kütahyalılar Turizm’de Hep Öndesiniz!

Sizlere özel olarak sunduğu Yolclub kart ile Kütahyalılar Turizm sizlere daha etkin ulaşmak ve çeşitli avantaj ve indirimlerden faydalanabilmeniz için, tüm bilet satış şubelerinden temin edeceğiniz bu kartla hizmetlerinizde.

Kütahyalılar Seyahat’in web sitesinden online olarak bilet alımınızı gerçekleştirebileceğiniz gibi, rezervasyon yapma, rezervasyonu bilete çevirme, rezervasyon iptali yapabileceğiniz gibi, aldığınız bileti açığa alabilir, açıktaki bileti sefere bağlayabilir ya da bilet iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

En kaliteli hizmetle yolculuk yapmanızı sağlayan ve en keyifli yolculuklarda vakit geçirmek için Kütahyalılar Turizm’e Türkiye’nin her yerinden 444 34 43 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.

 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

KÜTAHYALILAR TURİZM İLETİŞİM BİLGİLERİ

Çağrı Merkezi:

444 34 43

E-posta:

kutahya@kutahyalilar.com.tr

Genel Merkez:

Dörteylül Mah., Belediye Otogarı, Kütahyalılar Yazıhanesi / Kütahya

KÜTAHYALILAR TURİZM EN UCUZ OTOBÜS SEFERLERİ

ESKİŞEHİR - ANKARA
35 TL
2s 45d
ANKARA - ESKİŞEHİR
35 TL
3s 0d
KÜTAHYA - ANKARA
45 TL
4s 0d
ANKARA - KÜTAHYA
45 TL
4s 0d
SAKARYA - KÜTAHYA
50 TL
3s 0d
KÜTAHYA - SAKARYA
50 TL
3s 30d
BURSA - KÜTAHYA
50 TL
3s 0d
KÜTAHYA - BURSA
50 TL
2s 30d

POPÜLER KÜTAHYALILAR TURİZM OTOBÜS SEFERLERİ

ESKİŞEHİR - ANKARA
35 TL
2s 45d
KÜTAHYA - ANKARA
45 TL
4s 0d
ANKARA - ESKİŞEHİR
35 TL
3s 0d
ANKARA - KÜTAHYA
45 TL
4s 0d
KÜTAHYA - İZMİR
60 TL
5s 0d
SAKARYA - KÜTAHYA
50 TL
3s 0d
KÜTAHYA - SAKARYA
50 TL
3s 30d
İZMİR - KÜTAHYA
60 TL
5s 30d

KÜTAHYALILAR TURİZM POPÜLER DURAKLARI

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder