LÜKS AKSEL SEYAHAT HAKKINDA

 

Lüks Aksel Seyahat Otobüs Bileti En Uygun Fiyatlarla govego.com’da!

Lüks Aksel Seyahat otobüs bileti fiyatları, otobüs seferleri, saatleri ve diğer bilgileri ssorgulayabileceğiniz www.govego.com’dasınız! Lüks Aksel Seyahat otobüs bileti sorgulamak için sayfanın üst kısmında yer alan arama butonuna güzergâh ve tarih bilgilerini girmeniz yeterli.

Lüks Aksel Seyahat ile Keyifli Yolculuk Zamanı!

26 Kasım 1997 yılında bir aile şirketi olarak Çiçek Bakırcı ve Rasim Bakırcı tarafından Akşehir’de kurulan Lüks Aksel Seyahat, Akşehir’in şehirlerarası çalışan tek firması olmanın gururunu yaşamaktadır. Şehirlerarası otobüsçülüğün çok eski bir gelenek olduğu Akşehir’de bu geleneğin bir devamı olarak yaşayan ve yolcularını sevdiklerine ulaştıran Lüks Aksel Seyahat, müşteri memnuniyetini temel ilkesi olarak benimsemiş ve kurulduğu günden beri bu ilkeyi titizlikle uygulamıştır.

Akşehir tarihi bakımdan çok eski bir yerleşim yeri olmakla beraber konumu bakımından da doğuyu batıya bağlayan bir yol güzergâhındadır. Lüks Aksel Seyahat 24 adet Mercedes Travego, 3 adet Neoplan Tourliner, 5 adet mercedes tourisma otobüsten oluşan toplamda 30 araçlık modern araç filosuyla bu güzergahın en büyük temsilcisi olarak sektöre ışık tutmakta ve geleceğe umutla bakmaktadır. Araç filosunun tümünü Neoplan Tourliner ve Mercedes Travego olarak yenileyerek yolcularına daha iyi hizmet vermeyi amaçlayan Lüks Aksel Seyahat Akşehir ve Konya Merkez kalkışlı Bursa, Yalova, Ankara, Antalya, İzmir - Manisa, İstanbul - Edirne, Denizli - Aydın - Söke - Bodrum, Muğla - Marmaris seferlerini düzenli olarak sürdürmektedir.  Yolcularına keyifli, konforlu, güvenli, hızlı ve ekonomik ulaşımı sağlamanın gururunu yaşatırken onlara ev sıcaklığında ortam sağlamayı görev edinen Lüks Aksel Seyahat araçlarında; normal servislerde Kek, Çay, Nescafe, Kola, Fanta, Üçü birarada, Bardak su, Kola, Fanta, Portakal suyu, Şeftali suyu, Kayısı suyu, Vişne suyu gibi yiyecek ve içecek sunumları açık büfe şeklinde yapılmakta ve tüm ürünler son kullanma tarihleri incelenerek ve hijyenik bir şekilde sunulmaktadır. Modern otobüs filosu ve güler yüzlü çalışanları ile tüm bu ayrıcalıklara alacağınız tek bir otobüs bileti ile ulaşmanız mümkün. Lüks Aksel Seyahat ile kendinizi her zaman daha rahat ve yorucu olmayan, yolculuğunuzun keyifli anılara dönüştüğü seyahatlere kendinizi hazırlayın!

Lüks Aksel Seyahat’e online olarak web sitelerinden ya da 0 332 813 38 02 – 03 numaralı Çağrı Merkezi’nden ulaşabilir ve 7/24 soru ve sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

LÜKS AKSEL SEYAHAT İLETİŞİM BİLGİLERİ

Çağrı Merkezi:

0 332 813 38 02 - 03

E-posta:

bilgi@luksakselseyahat.com

Genel Merkez:

Belediye Otogarı, No: 1-2, Akşehir / Konya

LÜKS AKSEL SEYAHAT EN UCUZ OTOBÜS SEFERLERİ

ANTALYA - ISPARTA
20 TL
2s 15d
ESKİŞEHİR - BURSA
25 TL
1s 20d
BURSA - ESKİŞEHİR
30 TL
2s 30d
İZMİR - UŞAK
30 TL
3s 14d
UŞAK - İZMİR
35 TL
3s 0d

POPÜLER LÜKS AKSEL SEYAHAT OTOBÜS SEFERLERİ

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder