1. Ana Sayfa
  2. Otobüs Firmaları
  3. Lüks Artvin Seyahat Otobüs Bileti

LÜKS ARTVİN SEYAHAT HAKKINDA

LÜKS ARTVİN SEYAHAT OTOBÜS BİLETİ

Lüks Artvin Seyahat’ten Govego’yla Kolayca Otobüs Bileti Al!

Lüks Artvin Seyahat otobüs bileti fiyatları, otobüs seferleri, saatleri ve diğer bilgileri sorgulayabileceğiniz ya da Lüks Artvin Seyahat otobüs biletinizi kolayca satın alabileceğiniz www.govego.com’da ulaşımın tek adresindesiniz! Lüks Artvin Seyahat otobüs bileti sorgulamak için sayfanın üst kısmında yer alan arama butonuna güzergah ve tarih bilgilerini girmeniz yeterli.

 

Lüks Artvin Seyahat ile Yıllardır Yollar Güvenli, Yüzler Mutlu!

1997 yılında Artvin’de kurulan Lüks Artvin Seyahat, kısa sürede örgütlenmesini tamamlayarak sektöre hızlı bir giriş yapmış ve yine aynı şekilde yükselmiştir. Bursa, İstanbul, Ankara ve Karadeniz Bölgesi’nin çoğu şehrine sağladığı hizmetlerle başlattığı serüveninde ise, bugün 13 terminali, servis araçları ve 100’ü aşkın çalışanı ile gerçek bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemesini sürdürüyor. Başarının bir takım çalışması olduğu bilinciyle, personellerine ve kaptanlarına verdiği dönemsel eğitimlerle alt yapısını ve bu sayede ismini güçlendiren Lüks Artvin Seyahat, ''Bir Araya Gelmek Başlangıçtır, Bir Arada Kalmak İlerlemedir’’ düsturuyla ''Bir Arada Çalışmak Başarının Ta Kendisidir'' düşüncesini gerçekleştirmiş ve bu sayede sektörün öncü isimlerinden olmuştur. Lüks Artvin Seyahat, yolcularının ihtiyaç ve beklentilerini tespit etmeyi, onlara güvenli, konforlu, ekonomik ve mutlu bir yolculuk sağlamayı, yenilikçi ve yaratıcı uygulamalarla ürün ve hizmetlerini en verimli noktalara taşımayı çağa uyumlayarak sağlamış ve bu sayede aranan bir marka olmuştur. Lüks Artvin Seyahat saygın markasının sürekliliğini sağlamak ve daha ileriye götürmek için hala çalışmalarına ve yeniliklerine devam ederek, sizleri her seyahatte farklı bir bakış açısıyla selamlıyor.

 

 

Lüks Artvin Seyahat ile Yolculuklarınız Ev Konforu Tadında!

Lüks Artvin Seyahat sizleri Türkiye’nin eşsiz güzelliklerine ulaştırırken, en özel hizmetleriyle sizlere tüm yorgunluğunuzu unutturacaktır. Lüks Artvin Seyahat, evinizin koltuğunda TV izlerken hissedeceğiniz, kahvenizi yudumlarken internet hizmetlerinden faydalanabileceğiniz, dilediğiniz müzik eşliğinde yolculuk yapmanız için her şeyi düşünmüştür. Koltuğunuza yaslanarak en sevdiğiniz dizinizi izleyecek, geniş ekranlı TV’lerde usb girişlerinden kendi özel arşivinizle de buluşabileceksiniz. Lüks Artvin Seyahat ile yolculuklarınızda artık dizilerinizi kaçırmayacak, maillerinize cevap verebilecek, sosyal medyadan uzakta olmayacak ve dilediğinizi izleyebilecek, dinleyebileceksiniz. Üstelik bunları yaparken varmak istediğiniz yol üzerinde olacaksınız. Lüks Artvin Seyahat, en özel dokunmatik, geniş TV ekranlarıyla, sağladığı internet servisiyle sizlere bu keyfi yaşatmaktadır. En konforlu koltuklarda, en keyifli yolculuğunuzdan sonra da hizmetlerini devam ettiren Lüks Artvin Seyahat, yolculuk sonrası sağladığı şehir içi servis imkanıyla da varmak istediğiniz yere sizleri sonuna kadar ulaştırıyor.  

En Ekonomik Fiyatlar ve Avantajlı İndirimler İçin Lüks Artvin Seyahat’i Takipte Kalın!

Lüks Artvin Seyahat’in web sitesine üye olarak online olarak bilet alımınızı gerçekleştirebilir, Rezervasyon yapma, rezervasyonunuzu bilete çevirme, rezervasyon iptali yapabileceğiniz gibi, aldığınız bileti açığa alabilir, açıktaki bileti sefere bağlayabilir ya da bilet iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

En kaliteli hizmetlerle ağırlanacağınız, gece gündüz en güvenilir bir seyahat gerçekleştirmek için Lüks Artvin Seyahat’e Türkiye’nin her yerinden 0 (312) 484 44 42 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.

Size en uygun Lüks Artvin Seyahat otobüs biletini alarak ayrıcalıklı bir yolculuk yapmak ve seyahatlerinizi daha keyifli kılmak için ulaşımın tek adresi www.govego.com ’a uğramayı unutmayın! 

 

 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

LÜKS ARTVİN SEYAHAT İLETİŞİM BİLGİLERİ

Çağrı Merkezi:

444 85 33

LÜKS ARTVİN SEYAHAT EN UCUZ OTOBÜS SEFERLERİ

ESKİŞEHİR - ANKARA
30 TL
4s 0d
BURSA - ESKİŞEHİR
39 TL
3s 0d
SAMSUN - ORDU
40 TL
2s 47d
SAMSUN - GİRESUN
45 TL
3s 32d
TRABZON - ORDU
45 TL
3s 15d
GİRESUN - TRABZON
50 TL
2s 10d
ARTVİN - RİZE
50 TL
2s 10d
ORDU - TRABZON
50 TL
2s 45d
ANKARA - ÇORUM
50 TL
4s 0d
KIRIKKALE - ÇORUM
50 TL
2s 30d

POPÜLER LÜKS ARTVİN SEYAHAT OTOBÜS SEFERLERİ

GİRESUN - ARTVİN
110 TL
53s 15d
ORDU - ARTVİN
120 TL
54s 0d
SAMSUN - ARTVİN
140 TL
80s 31d
GİRESUN - TRABZON
50 TL
2s 10d
ÇORUM - ANKARA
70 TL
4s 0d
ARTVİN - RİZE
50 TL
2s 10d
ARTVİN - TRABZON
60 TL
3s 5d
TRABZON - ARTVİN
80 TL
27s 49d
SAMSUN - RİZE
80 TL
6s 46d

LÜKS ARTVİN SEYAHAT POPÜLER DURAKLARI

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder