1. Ana Sayfa
  2. Otobüs Firmaları
  3. Lüks Elazığ Seyahat Otobüs Bileti

LÜKS ELAZIĞ SEYAHAT HAKKINDA

LÜKS ELAZIĞ SEYAHAT OTOBÜS BİLETİ

Lüks Elazığ Seyahat ’Ten Govego’yla Kolayca Otobüs Bileti Al!

Lüks Elazığ Seyahat  otobüs bileti fiyatları, otobüs seferleri, saatleri ve diğer bilgileri sorgulayabileceğiniz ya Lüks Elazığ Seyahat otobüs biletinizi kolayca satın alabileceğiniz www.govego.com’da ulaşımın tek adresindesiniz Lüks Elazığ Seyahat otobüs bileti sorgulamak için sayfanın üst kısmında yer alan arama butonuna güzergah ve tarih bilgilerini girmeniz yeterli.

 

Lüks Elazığ Seyahat ile Tanışın!

Elazığ’da ulaşım sektörü adına ilkleri ve farklılıkları yaşatma hedefleriyle yola çıkan çiçeği burnunda yeni firması Lüks Elazığ Seyahat, ticari anlamda birçok alanda etkinlik göstermiş olan Harmanşahlar Holding tarafından, “Ulaşımda kalite devri başlıyor” sloganıyla beraber 2015 yazında seferlerini başlatmıştır. Şehirlerarası ulaşım sektörüne yaptıkları cömert yatırımlara bakıldığında, Elazığ merkezli firma konfor ve güvenilirliğin yanı sıra ileriye dönük, çağdaş ve yenilikçi bir ilke izlemektedir. Standartları yükselten gayelerle yola çıkan Lüks Elazığ Seyahat, “Elazığ halkına en iyi hizmet bizde” prensibiyle de Elazığ halkına aradıkları memnuniyeti sağlıyor. Firmanın seferleri ise Elazığ kalkışlı olarak İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya gibi Türkiye’nin birçok önemli şehrine karşılıklı seferler düzenlemektedir.

Yola Güvenle Çıkın!

Elazığ’da halka ilkleri yaşatma hedefi ile şehri ilk kez Neoplan Starliner II aracı ila tanıştıran firma, araçlarında rahatlık ve güvenirliğin sözünü veriyor. Lüks Elazığ Seyahat’in ayrıcalıklarını araç içi ikramları da kapsıyor. Sınırsız internet hizmetini (WiFi) bütün araçlarında sunan firma, bunun yanı sıra araçlarındaki her koltukta var olan 220V priz çıkışlarıyla telefonlarınızın ve bilgisayarlarınızın şarj sorunu oluşturmasını da önlemiş bulunuyor. Kaliteli hizmet adına, Elazığ-Ankara güzergâhındaki seferlerini ve Elazığ-Mersin arasındaki akşam seferlerini 2+1 oturma düzenindeki araçlarla hizmete sunmayı planlayan Lüks Elazığ Seyahat, ilerleyen zamanlar da firmayı genişletip büyütmeyi hedeflemektedir.

Lüks Elazığ Seyahat’e Ulaşın!

Talep ve önerilerinizi yöneltmek için veya soru ve şikayetlerinizi dile getirmek için, Lüks Elazığ Seyahat'e Türkiye'nin dilediğiniz her yerinden 0850 317 0323 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.

Size en uygun Lüks Elazığ Seyahat otobüs biletini alarak ayrıcalıklı bir yolculuk yapmak ve seyahatlerinizi daha keyifli kılmak için ulaşımın tek adresi www.govego.com ’a uğramayı unutmayın! 

 

 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

LÜKS ELAZIĞ SEYAHAT İLETİŞİM BİLGİLERİ

Çağrı Merkezi:

0 537 686 17 23

E-posta:

bilgi@lukselaziglilar.com

Genel Merkez:

İzzetpaşa Mah., Mimar Faruk Cad., No: 8 - D / Elazığ
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder