LÜKS HABUR TURİZM HAKKINDA

 

Lüks Habur Turizm Otobüs Bileti Govego’da!

Lüks Habur Turizm otobüs bileti fiyatları, otobüs seferleri, saatleri ve diğer bilgileri ssorgulayabileceğiniz www.govego.com’dasınız! Lüks Habur Turizm otobüs bileti sorgulamak için sayfanın üst kısmında yer alan arama butonuna güzergah ve tarih bilgilerini girmeniz yeterli.

Siz de Lüks Habur Turizm’i Tercih Edin!

2007 yılında kurulan Lüks Habur Turizm, birçok farklı şehre seferler düzenleyen Şırnak merkezli bir otobüs firmasıdır. Müşterilerin güvenliği ve memnuniyeti ile birlikte en iyi hizmeti sunarak sektörde belirleyici ve referans marka olma vizyonu ile Lüks Habur Turizm, bu amaçlar doğrultusunda en rahat ve güvenli yolculuk imkanını yaratmak için “her şey zamanında” ilkesi ile hatasız hizmet vermektedir. Hizmet kalitesini her gün daha yükseğe çıkarmaya çalışan Lüks Habur Turizm, müşterilerinin beklentilerine zamanında en uygun çözümleri üreterek, sıcak hizmeti ile birlikte yolcularını en iyi şekilde ağırlar. Ulusal kara yolu ulaşım sektöründe daima gelişerek ve yenilenerek mükemmele ulaşma amacında olan firma, yolcuların koşulsuz memnuniyetini yakalamak için çalışanlarının da motivasyon ve memnuniyetine oldukça önem vermektedir.

Rahat Bir Yolculuk İçin, Lüks Habur Turizm!

Lüks Habur Turizm’in eğitimli ve deneyimli personelleri ile birlikte artık yolculuklar çok rahat ve konforlu. Sektördeki ve teknolojideki gelişmeleri takip eden yapısıyla da size bir çok olanak sunan firma da geçireceğiniz yolculuk rahat, keyifli ve bunun yanında güvenli olacaktır. Yolculuğunuzda her damak zevkine ikramları sizleri hiçbir hizmetten eksik etmeden arzu ettiğiniz bölgeye ulaştırırken, kablosuz internet hizmeti ile yakınlarınızdan uzak kalmadan, sosyal ortamda gezinerek canınız sıkılmadan seyahat imkanı sunuyor. Geniş ve rahat koltuklarınızda yolculuğunuzu sürerken Uydu TV’yi izleyerek de zamanın daha çabuk geçmesini sağlayabilirsiniz. Güler yüzlü hizmeti ile birlikte kalitenin ve sıcaklığın tadını çıkartabileceğiniz keyifli bi yolculuk sağlıyor.

Lüks Habur Turizm’den Bilet Almak Çok Kolay!

Biletinizi alabileceğiniz, rezervasyon yapıp rezervasyonunu bilete çevirebileceğiniz, biletinizi açığa alıp açık biletinizi sefere bağlayabileceğiniz ve yol durumu, dinlenme tesisleri gibi yolculuğunuzla ilgili her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz, Türkiye’nin dilediğiniz her yerinden arayabileceğiniz Lüks Kadirli Turizm’in çağrı merkezi telefon numarası: 0 486 518 12 38

 

 

 

 

 

 

 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder