EN UYGUN MALATYA ADIYAMAN ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

  • Kahta Petrol Malatya Adıyaman otobüs bileti
    MALATYA - ADIYAMAN
    26.05.2019 - 08:00
100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

MALATYA - ADIYAMAN OTOBÜS BİLETİ

Malatya Adıyaman otobüs bileti için en uygun fiyatlar govego.com'da.

Malatya Adıyaman otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Malatya Adıyaman Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Malatya Adıyaman otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Malatya Adıyaman otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Adıyaman Malatya Otobüs Bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Malatya Adıyaman arası mesafe: 137 Km

Malatya Adıyaman arası sefer süresi: Ortalama 1 Saat

Malatya Adıyaman arası en ucuz otobüs bileti: 30,0 TL

SEFER DÜZENLEYEN OTOBÜS FİRMALARI

MALATYA ADIYAMAN GÜZERGAHI

Malatya - Adıyaman Arası Güzergah Bilgileri

Malatya - Adıyaman otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Malatya - Adıyaman Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Malatya - Adıyaman otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Malatya - Adıyaman otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz.

Malatya - Adıyaman arası mesafe yaklaşık 137 km olup, yolculuk süresi ortalama olarak 1 saat sürüyor. Bu güzergahta sefer düzenleyen başlıca otobüs firması Kahta Petrol Turizm ve Adıyaman Gülaras Turizm’dir.  Malatya - Adıyaman otobüs bileti fiyatları 20TL'den başlıyor ancak govego.com'un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde indirimli  Malatya - Adıyaman otobüs bileti alma ve yolculuğunuza bir adım önde başlama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu ayrıcalıklara sahip olmak için de govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret edebilir ve güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Malatya - Adıyaman Güzergahı Boyunca Sizi Neler Bekliyor?

Malatya Adıyaman arasında karayolunu kullandığınızda birçok küçük ilçeden geçeceksiniz. İsterseniz kestirme olarak otoyolu kullanabilir, isterseniz güzergah üstündeki illere saparak yolculuğunuzu renklendirebilirsiniz. Efsanevi Nemrut Dağı, zengin mutfağı, birbirinden ilginç ve güzel tarihi ve doğal güzellikleriyle Adıyaman’a gitmek için, Neolitik Çağlardan bu yana çeşitli medeniyetlerin beşiği olmuş Malatya’dan yola çıkmadan önce burada mola verip Kayısı bahçelerini gezebilir, Battalgazi, Darende, ve Orduzu ilçelerinin tarihi dokusunda kaybolabilirsiniz.

Son durağınız Adıyaman olacak. Buraya geldiğinizde  Dünyanın 8. Harikası Nemrut Dağı'nda güneşin doğuşunu ve batışını izlemeden, Kahta sahilindeki restoranlarda balık yemeden, Adıyaman Müzesini gezmeden, yöre halkının becerikli elleriyle yaptığı halı, kilim, heybe ve hurçtan satın almadan, Nemrut biblolarından satın almadan, Adıyaman'ın tarihi yerlerini ziyaret etmeden, Oturakçı pazarında alışveriş yapmadan, Besni üzümü ve pestil satın almadan, zengin Adıyaman mutfağının enfes lezzetleri olan İçli Köfte, Ekşili Köfte Cılbır, Mercimekli Köfte, Yapıştırma, Adıyaman Hıtabı, Adıyaman Tavası, Adıyaman Kebabı ve Şillik Tatlısı yemeden ve son olarak Harfane gecesini izlemeden buradan ayrılmayın deriz.

Hemen bir Malatya - Adıyaman otobüs bileti alarak bu keyifli yolculuğu siz de yaşayabilirsiniz.

Dilerseniz Adıyaman - Malatya otobüs bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

govego.com ile iyi yolculuklar!

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

POPÜLER ROTALAR

YENİ ROTALAR

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar