MERSİN VİF TURİZM HAKKINDA

 

Mersin Vif Turizm’den Govego Yönlendirmesiyle Kolayca Otobüs Bileti Al!

Mersin Vif Turizm otobüs seferleri, saatleri ve diğer bilgileri sorgulayabileceğiniz www.govego.com’dasınız! 

Müşterilerinin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve topluma karşı olan sorumluluklarını yerine getirme bilinci güden tüm vizyonunu müşterinin güvenliği ve memnuniyeti adına sağlamış kısa zamanda büyük başarı sağlayan Mersin Vif Turizm otobüsleri ile seyahat etmek sayfamızdan edinebileceğiniz hızlı ve güvenilir bir alışveriş ile artık daha kolay.

Türkiye’nin 10’dan fazla şehrine ve şehir içi taşımacılığında hizmet veren Mersin Vif Turizm otobüsleri ile seyahat ettiğinizde eminiz bu otobüs firmasının farkını çok daha iyi anlayacaksınız. Koltuk arkası LCD ekran sistemi ile dilediğiniz zaman uydu yayına bağlanabilecek,kaçırmaktan korktuğunuz dizilerinizi, TV programlarını kimsenin rahatsız olmayacağı Mersin Vif Turizm’in sizlere temin edeceği steril kulaklıkları ile izleyebileceksiniz.

Sizler Türkiye’nin dört bir yanını dolaşırken camdan gördüğünüz eşsiz güzellikte ki doğanın panoramik manzarasını seyrederken hayalinizde ki müzikle yolculuğunuzu taçlandıracaksınız. İklim koşullarına uygun ve astım hastaları için düşünülmüş antialerjik havalandırma sistemi ile dört mevsim ısı ayarını dilerseniz kendiniz ayarlayabileceksiniz. Kitap okuma alışkanlığı kazanmış yolcuları için düşünülmüş her koltukta mevcut kitap okuma lambalarınızla yolculuklarınızı evinizde gibi geçireceksiniz. Uzun yolculuklarınızda sizin rahatınızı önemseyen Mersin Vif Turizm otobüsleri geniş ve ergonomik koltukları ile sizlere son derece konforlu ve rahat bir yolculuk imkanı sunmaktadır.

Mersin Vif Turizm ile Güvenli Bir Yolculuk Yapın!

Güvenliğinizi son derece önemseyen Mersin Vif Turizm otobüslerinde emniyet kemerleri bulunmakta ve takılması zorunlu tutulmaktadır. Sizleri yol boyu sigortalayan otobüs firması geleceğinizi güvence altına almayı garanti eder ve aynı zamanda çocuklarınız içinde özel araba koltukları temin eder. Hız limitini sabit tutan sistemi, deneyimli şoförleri ve güleryüzlü personeli ile dilediğiniz noktaya ulaşmaktan zevk alacak ve Mersin Vif Turizm farkını çok açık bir şekilde hissedeceksiniz. Genişletilmiş bagaj kompartımanı ile artık bagaj sıkıntınızdan kurtulacak ve özellikle bayan yolcuların büyük ölçüde ki mutluluğunu farkedeceksiniz. Dilediğiniz zaman mutfak hizmeti veren Mersin Vif Turizm otobüsleri ile istediğiniz kadar meşrubat servisi talep edebilecek, tatlı-tuzlu ikramlarından faydalanabileceksiniz. 

 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

MERSİN VİF TURİZM İLETİŞİM BİLGİLERİ

Çağrı Merkezi:

0 324 238 10 20

E-posta:

vif@mersinvif.com

Genel Merkez:

Mersin Otogar, Peron: 2 / Mersin

MERSİN VİF TURİZM EN UCUZ OTOBÜS SEFERLERİ

BALIKESİR - BURSA
25 TL
2s 30d
BURSA - BALIKESİR
25 TL
1s 30d
BURSA - ESKİŞEHİR
27 TL
2s 15d
NİĞDE - KAYSERİ
30 TL
1s 45d
KAYSERİ - NİĞDE
30 TL
1s 45d
ESKİŞEHİR - ANKARA
30 TL
3s 30d
KONYA - AKSARAY
35 TL
1s 45d
ANKARA - ESKİŞEHİR
35 TL
3s 0d
ESKİŞEHİR - BURSA
35 TL
2s 30d
SAKARYA - DÜZCE
35 TL
1s 0d

POPÜLER MERSİN VİF TURİZM OTOBÜS SEFERLERİ

AKSARAY - MERSİN
40 TL
3s 30d
ANKARA - AKSARAY
45 TL
3s 15d
ANKARA - MERSİN
49 TL
6s 45d
AKSARAY - ANKARA
45 TL
2s 30d
MERSİN - AKSARAY
39 TL
3s 30d
MERSİN - ANKARA
49 TL
6s 30d

MERSİN VİF TURİZM POPÜLER DURAKLARI

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder