TELEFON KODU
256
NUFÜS
-
YÜZ ÖLÇÜMÜ
- m2
PLAKA
0
İLÇE SAYISI
-
OTOGAR SAYISI
1

NAZİLLİ OTOBÜS BİLETİ SATIN ALMA

En uygun Nazilli otobüs biletini hemen satın al!


Nazilli seferi düzenleyen tüm otobüs firmalarını inceleyin, size en uygun otobüs biletini 3 adımda güvenle satın alın. Nazilli otobüs bileti aramasını yukarıdaki arama kısmını kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Nazilli’a sefer düzenleyen otobüs firmalarını yan tarafta bulabilir, üzerlerine tıklayarak firmalarla ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Sayfanın alt kısmında Nazilli Otogarı, 3 günlük Nazilli Hava Durumu ve iller arası mesafelerle ilgilli detayları bulabilirsiniz. Keyifli yolculuklar!

NAZİLLİ HAKKINDA

Nazilli Otobüs Bileti Alın, Ege’nin Kollarında Uyanın!

Aydın’ın en güzel ilçelerinden olan Nazilli için otobüs firmalarıen ucuz bilet fiyatlarıotobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.govego.com’dan öğrenebilir ve online otobüs biletinizi govego güvencesiyle hızlıca satın alabilirsiniz.

Ege Bölgesi’nin en eski yerleşimlerinden biri olan Nazilli, tam olarak ne zaman kurulduğu bilinmemektedir. Bilinen ilk tarihinin ise Lidyalılar’ın kurduğu Antik Mas Tavra kenti olduğu düşünülmektedir. O dönemlerde İyonya kentinin ekonomik olarak genişlemesi ile birlikte Nazilli de önemli geçiş noktalarından biri olarak kendini göstermiş, Ege ve Önasya ülkeleri arasındaki önemli ticaret yollarından biri olmuştur. Türkiye tarihinde ise ilkleri yaşatan Nazilli’de ilk demiryolu hattı kurulmuş ayrıca Sümerbank ile de Türkiye’ye de önemli bir ekonomi adımına önayak olmuştur. Nazilli küçük ve tatlı görüntüsü ile sizleri de topraklarına çağırıyor.

Afrodit’in Güzelliğini Yakından Görün!

Nazilli tarihin en özel miraslarından birine sahip olup, Afrodisias Antik Kenti’nde Yunan Mitolojisi’nin bereket, bolluk ve güzellik kraliçesinin yöresi ile tanışacaksınız. Nazilli otobüs biletiniz ile Aydın’ın bu küçük ve şirin topraklarına ulaştığınızda doğal yaşamın keşfini de başlatmış olacaksınız. 100 yaşın üstündeki nüfusunun çokluğu ile dikkatleri çeken Nazilli, bu özelliğini tarımda kullanılan topraklarının çokluğuna borçlu olabilir. Çünkü Nazilli hala topraklarının verimini kullanmaya ve işlemeye devam etmektedir. Ege atmosferini sonuna kadar yaşayacağınız Nazilli günlerinizde organik yeşilliklerle yapılmış salatalar, meyveler ve zeytinyağlılar sofralarınızdan hiç eksik olmayacaktır. Nazilli otobüs biletiniz ile sizler de halkın nasıl yaşadığını ve beslendiğini gözlemleyerek uzun yaşamın sırrını çözebilirsiniz. Nazilli Ege ruhunu sizlere de yansıtacak ve tam anlamıyla sizleri kendisine hayran bırakarak uğurlayacaktır.

 

Efeler Diyarı Nazilli’den Sizler De Geçin!

Ege kültürünün tam bir yansıması olan Nazilli’de yöreye ait çok özel özellikleri keşfedeceksiniz. Nazilli otobüs biletinizi alarak başlattığınız bu yolculuğun sonunda “ana tanrıçanın ulu akarsuyu” anlamına gelen ismiyle, şehrin adına yakışır güzelliklerini sizler de keşfedecek ve keyif dolu zamanlar geçireceksiniz. Çeşit çeşit pideleri ile her öğünde aç kalmayacağınız Nazilli’de zamanınızın çoğunu bu toprakların huzurunu hissederek geçirecek, Menderes’in sakin havasını içinize çekeceksiniz. Efeler diyarı olarak da bilinen bu topraklarda yöreye özgü halk oyunlarında türküleri ile birlikte yepyeni hikayeler öğrenecek, kültürümüzün de çeşitliliğine hayran olacaksınız. Şehrin merkezindeki Sümerpark’ta çimlere uzanarak su sesi eşliğinde kitabınızı okuyacak ya da sevdiklerinizle keyifli dakikalar geçirebileceksiniz. Nazilli otobüs biletiniz sizleri bu güzel anlara yaklaştırırken, sizler de Nazilli günlerinize kendinizi hazırlayın. Doğallığa eşlik eden mavi atmosferinde Nazilli günleriniz unutulmaz geçecek!

govego.com'un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde size en uygun indirimli Nazilli otobüs bileti satın alarak yolculuğunuza bir adım önde başlayabilirsiniz. Bunun için govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret etmeniz yeterli!

Dilerseniz Nazilli otobüs biletinizi güvenle satın aldıktan sonra govego.com bloğundaki Nazilli hakkında hazırlanan keyifli yazıları okuyabilirsiniz.

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın.

NAZİLLİ HAVA DURUMU

Pazartesi
18℃
/
18℃
Salı
19℃
/
19℃
Çarşamba
16℃
/
16℃

NAZİLLİ KALKIŞLI POPÜLER SEFERLER

NAZİLLİ - İZMİR
20 TL
2s 29d
NAZİLLİ - DENİZLİ
16 TL
1s 14d
NAZİLLİ - ANTALYA
57 TL
5s 30d
NAZİLLİ - AYDIN
12 TL
0s 45d
NAZİLLİ - ISPARTA
57 TL
4s 15d
NAZİLLİ - İSTANBUL
100 TL
11s 0d
NAZİLLİ - KONYA
100 TL
7s 30d
NAZİLLİ - ANKARA
100 TL
7s 26d

NAZİLLİ VARIŞLI POPÜLER SEFERLER

DENİZLİ - NAZİLLİ
15 TL
1s 0d
İZMİR - NAZİLLİ
25 TL
2s 0d
ANTALYA - NAZİLLİ
50 TL
5s 15d
ISPARTA - NAZİLLİ
50 TL
4s 16d
AYDIN - NAZİLLİ
10 TL
1s 0d
ANKARA - NAZİLLİ
100 TL
7s 10d
İSTANBUL - NAZİLLİ
107,75 TL
11s 30d
KONYA - NAZİLLİ
100 TL
7s 30d
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar