1. Ana Sayfa
  2. Otobüs Bileti
  3. Niğde Otobüs Bileti

EN UCUZ NİĞDE ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

NİĞDE OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA BİLGİLER


En ucuz fiyatlı Niğde otobüs seferleri, bunların sefer süreleri, sefer sayıları ve bilet fiyatları yukarıda listelenmiştir. En ucuz Niğde otobüs bileti 15 TL olup bu sefer Nevşehir - Niğde arasında düzenlenmektedir. Niğde varışlı otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları; Metro Turizm, Ali Osman Ulusoy, As Adana Seyahat, Nevşehir Seyahat, Has Turizm A.Ş., Has Turizm, Topçam Turizm, Köksallar Seyahat, Mersin Vif Turizm, Niğde İnan Turizm, Lüks Ereğli Turizm, Mersin Seyahat, Aras Seyahat, Cesur Bingöl Turizm, Tokat Yıldızı, Mis Amasya Tur firmalarıdır. Yukarıdaki sefer arama bölümümüzden yapacağınız arama ile bulunduğunuz yerden Niğde seferi olup olmadığını görebilir, sizin için en uygun seferi seçerek otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

NİĞDE HAKKINDA

Niğde Otobüs Bileti Alın İç Anadolu’nun En Mütevazi Şehri İle Tanışın!

İç Anadolu’nun en özel şehirlerinden Niğde için otobüs firmalarıen ucuz bilet fiyatlarıotobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.govego.com’dan öğrenebilir ve online otobüs biletinizi govego güvencesiyle hızlıca satın alabilirsiniz.

Şehirde yapılan arkeolojik kazılar, Niğde’nin on bin yıllık geçmişe sahip olduğunu belgelemiştir. Niğde’de sırasıyla Asurlular, Hititler, Frigler, Persler, Makedon Krallığı, Kapadokya Krallığı, Roma, Bizans, Anadolu Selçuklu, Erenta Beyliği, Karamanoğulları Beyliği ve Osmanlı İmparatorluğu uygarlıkları hüküm sürmüştür. Cumhuriyet Dönemi ile birlikte Niğde, halı fabrikaları ve çeşitli küçük sanayi dallarıyla ülkemiz ekonomi ve kültürü açısından büyük öneme sahiptir. Niğde günümüzde de pek çok din ve medeniyete hoşgörü ile ev sahipliği yapmaktadır. Bu nedenle “Medeniyetler Beşiği” ünvanını almıştır. Sizler de bu özel şehrimize bir bakış atmak isterseniz, acele edin!

 

Medeniyetlerin Yaşatıldığı Şehir: Niğde

“Medeniyetler Beşiği” Niğde otobüs biletiniz sizlerleyse Dokuzuncu yüzyılda Bizanslılar zamanında inşa edildiği düşünülen, günümüzdeki şeklini ise on ikinci yüzyılda Anadolu Selçuklu Uygarlığı Dönemi’nde kazanmış olan Niğde Kalesi’nin büyüleyici manzarasından bu güzel şehre uzaklardan bakabilirsiniz. Aleaddin Camii’ne gezintinizde kaminen taş işlemelerine hayran olacaksınız. 1223 yılında inşa edilen ve günümüze dek aslını koruyan Aleaddin Camii, tek taraflı bir aşkı da sembolize eden işlemeciliklere sahiptir. Söylentilere göre caminin inşasındaki usta, Niğde Sancak Beyi’nin kızına aşıktır ve bu aşkı taş işleme sanatına dökmüştür. Büyük bir kaya kilisenin içine oyularak yapılmış olan Gümüşler Manastır’ına ziyaretinizde Kapadokya Bölgesi’ndeki günümüze dek ayakta kalabilmiş olan en büyük manastırlardan birine tanıklık etmiş olacaksınız. Faruk Nafiz Çamlıbel’in meşhur Han Duvarları şiirine konu olan Öküz Mehmet Paşa Külliyesi’nde ise geleneksel Osmanlı mimarisinin önemli eserlerinden olan bu külliyenin her bir noktasında ayrı bir sanat işlemesi sizlere sunuluyor!

 

Niğde Kaplıcalarında Yenilenin!

Niğde otobüs biletiniz ile tarihi miraslara yakından ışık tutarken bu şehrin jeotermal kaynaklarında da dilediğiniz şifayı bulabilirsiniz. Özellikle Çiftehan Kaplıcası’nın sularında özel pansiyon ve oteller yardımıyla romatizma, sinirsel hastalıklar, deri, kadın hastalıkları ve beslenme bozuklukları gibi sağlık sorunlarınıza derman bulabilirsiniz.  Doğa aşığı iseniz Niğde bu ihtiyacınıza da karşılık veriyor. Aladağlar Milli Parkı’nda dağcılık ve kış turizmi açısından sizlere kendisini açarken diğer yandan doğal görüntüsü ile sizleri mest edecektir. Niğde’de aç kalmanız da imkansız. İç Anadolu mutfağının en özel lezzetleri ile tanışacağınız bu şehirde daha önce hiç tatmadığınız lezzetler sizlerle buluşacak. Yöreye özgü meşhur Arabaşı Çorbası, Niğde Tavası ve Ayva Boranası ile Niğde günleriniz daha lezzetli, daha keyifli geçecektir. Niğde sokaklarında attığınız her adımda küçük ve tatlı sokaklar sizleri selamlayacak, her taşın altından konuşan bir tarih ile karşılaşacaksınız. Anadolu’nun medeniyetler beşiğinde insanların huzur ve hoşgörülü dünyası sizleri de kendisine çekecek ve fazlasıyla hayran bırakacaktır!

 

govego.com'un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde size en uygun indirimli Niğde otobüs bileti satın alarak yolculuğunuza bir adım önde başlayabilirsiniz. Bunun için govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret etmeniz yeterli!

Dilerseniz Niğde otobüs biletinizi güvenle satın aldıktan sonra govego.com bloğundaki Niğde hakkında hazırlanan keyifli yazıları okuyabilirsiniz.

 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın.

NİĞDE OTOGARI ADRES ve TELEFONLARI

Niğde Otogarı İle, İç Anadolu’nun Kapılarını Aralayın!

Niğde yaşayan tarihi ile İç Anadolu’da tam bir geçiş noktası görevi görmektedir. Niğde Otogarı 2009 yılında tam anlamıyla yenilenerek en kaliteli hizmetlerini hala sunmaya devam etmektedir. 20’den fazla ulusal ve yerel otobüs firmasının geçiş noktası üzerinde olan Niğde Otogarı’nda her gün yüzlerce sefer gerçekleştirilerek seyahat edenlere sunduğu dinlenme imkanları ile de sık duraklardan biri haline gelmiştir. Kayseri-Adana karayolu üzerinde kurulan Niğde Otogarı İç Anadolu ve Akdeniz Bölgeleri arasında da bir kavşak görevi görmektedir.

 

Niğde Otogarı Telefon ve Adresi

Telefon:

  • 0388 232 35 37

Adres:

  •  Niğde, 51310 Niğde Merkez/Niğde

YOLCULUK NE KADAR SÜRER?

Şehir
Km
Süre
757 Km
9 Saat
304 Km
3 Saat
686 Km
8 Saat
255 Km
3 Saat
808 Km
10 Saat
1084 Km
13 Saat
763 Km
9 Saat
906 Km
11 Saat

NİĞDE OTOGARI'NI HARİTA ÜZERİNDE GÖR

NİĞDE HAVA DURUMU

Çarşamba
7℃
/
7℃
Perşembe
5℃
/
5℃
Cuma
6℃
/
6℃

NİĞDE OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Niğde otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları hangileridir?

Niğde seferi düzenleyen otobüs firmaları; Metro Turizm, Ali Osman Ulusoy, As Adana Seyahat, Nevşehir Seyahat, Has Turizm A.Ş., Has Turizm, Topçam Turizm, Köksallar Seyahat, Mersin Vif Turizm, Niğde İnan Turizm, Lüks Ereğli Turizm, Mersin Seyahat, Aras Seyahat, Cesur Bingöl Turizm, Tokat Yıldızı, Mis Amasya Tur firmalarıdır.

En ucuz Niğde otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Niğde varışlı en ucuz otobüs bileti fiyatı 15 TL’dir.

NİĞDE KALKIŞLI POPÜLER SEFERLER

NİĞDE - ADANA
60 TL
2s 45d
NİĞDE - KAYSERİ
40 TL
1s 30d
NİĞDE - AKSARAY
39 TL
2s 0d
NİĞDE - SAMSUN
120 TL
8s 45d
NİĞDE - ANKARA
100 TL
6s 9d
NİĞDE - ÇORUM
100 TL
6s 0d
NİĞDE - HATAY
100 TL
6s 30d
NİĞDE - MERSİN
60 TL
5s 15d

NİĞDE VARIŞLI POPÜLER SEFERLER

ADANA - NİĞDE
50 TL
2s 0d
KAYSERİ - NİĞDE
110 TL
1s 30d
AKSARAY - NİĞDE
39 TL
1s 40d
SAMSUN - NİĞDE
120 TL
9s 0d
İSTANBUL - NİĞDE
160 TL
12s 10d
ANKARA - NİĞDE
100 TL
5s 45d
OSMANİYE - NİĞDE
100 TL
3s 30d
SİVAS - NİĞDE
120 TL
4s 0d
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder