OSMANİYE ARTVİN OTOBÜS ​SEFERİ ÖZET BİLGİLERİ

En Hızlı Sefer 14s 47d
Sefer Düzenleyen Firma Sayısı 1
En Ucuz Fiyat 220 TL
En Düşük Fiyatlı Firma Öz Has Bingöl

EN UYGUN OSMANİYE ARTVİN ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

 • Öz Has Bingöl Osmaniye Artvin otobüs bileti
  OSMANİYE - ARTVİN
  3.10.2020 - 20:15
  2+1
 • Öz Has Bingöl Osmaniye Artvin otobüs bileti
  OSMANİYE - ARTVİN
  3.10.2020 - 21:00
  2+1
100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

OSMANİYE - ARTVİN GÜZARGAHI HAKKINDA

Osmaniye Artvin otobüs bileti için en uygun fiyatlar govego.com'da.

Osmaniye Artvin otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Osmaniye Artvin Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Osmaniye Artvin otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Osmaniye Artvin otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Artvin Osmaniye Otobüs Bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Osmaniye Artvin arası mesafe: 914 Km

Osmaniye Artvin arası sefer süresi: Ortalama 11 Saat

Osmaniye Artvin arası en ucuz otobüs bileti: 220 TL

OSMANİYE - ARTVİN SEFERİ DÜZENLEYEN OTOBÜS FİRMALARI

Osmaniye - Artvin Arası Güzergah Bilgileri

Osmaniye - Artvin otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Osmaniye - Artvin Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Osmaniye - Artvin otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Osmaniye - Artvin otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz.

Osmaniye - Artvin arası mesafe yaklaşık 914 km olup, yolculuk süresi ortalama olarak 11 saat sürüyor. Bu güzergahta sefer düzenleyen başlıca otobüs firmaları Cesur Bingöl Turizm’dir. Osmaniye - Artvin otobüs bileti fiyatları 110 TL'den başlıyor ancak govego.com'un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde indirimli  Osmaniye - Artvin otobüs bileti alma ve yolculuğunuza bir adım önde başlama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu ayrıcalıklara sahip olmak için de govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret edebilir ve güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Osmaniye - Artvin Güzergahı Boyunca Sizi Neler Bekliyor?

Osmaniye - Artvin arasında karayolunu kullandığınızda Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır, Bingöl ve son olarak Erzurum gibi şehir ve illerden geçeceksiniz. İsterseniz kestirme olarak otoyolu kullanabilir, isterseniz güzergah üstündeki illere saparak yolculuğunuzu renklendirebilirsiniz. Birbirinden güzel yaylaları, hırçın Çoruh Nehri, yüksek dağları, yemyeşil ormanları, krater gölleri, zengin fauna ve florası, 5000 yıllık tarihi mirası ile yer yüzü cenneti olan Artvin’e gitmek için Türkiye'nin Doğu Anadolu'ya açılan kapısı olarak kabul edilen Osmaniye’den yola çıkmadan önce yüzyıllar boyu çeşitli uygarlıklara ev sahipliği yapmış Osmaniye’nin Hasanbeyli ilçesinde yer alan Karafenk Kalesi ve Savranda Kalesi’ni görebilirsiniz.

Sonrasında durağınız Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin en eski kültür merkezlerinden birisi olan, ilk uygarlıkların doğduğu, Mezopotamya ve Akdeniz arasında, İpek Yolu üzerinde yer alan Gaziantep olacak. Gaziantep’te kısa bir mola verip eşsiz yemeklerinden tadabilir, ünlü baklavasından yiyebilir, ayrıca Antepli ustaların ürettiği bakır işlerini, sedef işlemeli mobilyaları görüp, ufak tefek hediyelik eşyalardan sevdikleriniz ve kendiniz için satın alabilirsiniz. Gaziantep’ten sonra benzer şehirlerden biri olan ve binlerce yıldır pek çok kültüre ev sahipliği yapmış olan Şanlıurfa sizi karşılayacak. Şanlıurfa'nın 20 km kuzeydoğusundaki yer alan 9000 yıl öncesine ait olan ve bazı bitirilmiş ve yarım kalmış insan ve hayvan şekillerinin ve aletlerin ortaya çıkarıldığı Göbekli'de gezebilir, eski bir put yapımcısının muhtemel atölyesini görebilirsiniz. Şanlıurfa'nın zengin mutfağında, çeşit çeşit kebapları, çiğ köftesi ve yöreye özgü acı kahve mırraya kadar bin bir çeşit lezzet sizi bekliyor. Ayrıca Şanlıurfa'da tarihi çarşı ve pazarlarda el dokumacılığı, tarakçılık, ağaç oymacılığı, dericilik, kürkçülük, bakırcılık, kuyumculuk ve taş süslemeciliği gibi el sanatları çok gelişmiştir. Bu tür ürünleri tarihi Urfa çarşılarından edinebilirsiniz. Şanlıurfa merkezindeki Balıklı Göl’ü gezebilir ve sonrasında Diyarbakır’a doğru  yola koyulabilirsiniz.

Doğal güzellikleri ve tarihi birikimi ile ülkemizin görülmesi gereken şehirlerinden biri ve binlerce yıllık tarihi ile yaşayan bir kültür mozaiği olan Diyarbakır’da Arap, Ermeni, Kürt, Süryani, Türk, Yahudi ve Zaza halklarının içiçe yaşadığı Diyarbakır'da eşsiz bir mutfak kültürü de gelişmiştir. Et ve baharat ağırlıklı bir mutfağa sahip olan Diyarbakır'ın en ünlü tatları ise kaburga dolması, içli köfte, sac tava, meftune, ciğer kebabı, lahmacun ve kadayıftır. Bütün bunları tadarken dikkat edin kilo almayın diye tavsiyede bulunmak istedik.

Artvin’e ulaşmadan önce son iki durağınız kaldı. Ev sahipliği yaptığı Yolçatı kayak merkezi ile her mevsim ziyaret edilebilen Bingöl’den sonra  dadaşlar diyarı olarak ünlenen Erzurum’a varacaksınız. Doğu Anadolu Bölgesi'nin en büyük kenti olan Erzurum’da oltu taşından yapılan bilezik, tespih, ağızlık, gerdanlık, broş, küpe ve saç tokası gibi aksesuarlardan satın alabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Ayrıca 1179 yılında yapılan ve yedi geniş avlusu ile benzeri olmayan bir mimariye sahip Ulu Camii’ni de gezebilirsiniz. 

Ve son olarak birbirinden güzel yaylaları, hırçın Çoruh Nehri, yüksek dağları, yemyeşil ormanları, krater gölleri, zengin fauna ve florası, 5000 yıllık tarihi mirası ile yer yüzü cenneti olan Artvin’e ulaşacaksınız. Özellikle yayla şenlikleriyle bilinen Artvin’in Kaçkar Turizm Merkezi, Kafkasör Turizm Merkezi, Mersivan Yaylası, Borçka-Karagöl, Şavşat-Karagöl, Sahara Yaylası, Bilbilan Yaylası ve Arsiyan Yaylası’nda festival ve şenliklere katılarak eğlenebilir; Artvin’in meşhur Kalelerine çıkabilir ya da Hatila Vadisi Milli Parkı, Sahara-Karagöl Milli Parkı, Maçahel-Gorgit-Efeler Tabiatı Koruma Alanları gibi doğal güzellikleri ziyaret edebilirsiniz.

Hemen bir Osmaniye - Artvin otobüs bileti alarak bu keyifli yolculuğu siz de yaşayabilirsiniz.

Dilerseniz Artvin - Osmaniye otobüs bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

govego.com ile iyi yolculuklar!

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

OSMANİYE ARTVİN OTOBÜS ​SEFERİ DÜZENLEYEN FİRMALARIN EN UCUZ BİLET FİYATLARI

Otobüs Firması En Ucuz Bilet Fiyatı Günlük Sefer Sayısı
Öz Has Bingöl 220 TL 2

OSMANİYE KALKIŞLI POPÜLER SEFERLER

OSMANİYE - ŞANLIURFA
100 TL
5s 0d
OSMANİYE - ANKARA
100 TL
7s 45d
OSMANİYE - KONYA
100 TL
5s 30d
OSMANİYE - MERSİN
30 TL
1s 0d
OSMANİYE - DİYARBAKIR
100 TL
7s 15d
OSMANİYE - İSTANBUL
130 TL
14s 0d

ARTVİN VARIŞLI POPÜLER SEFERLER

TRABZON - ARTVİN
60 TL
4s 0d
RİZE - ARTVİN
60 TL
3s 30d
PAZAR - ARTVİN
60 TL
2s 30d
ÇAYELİ - ARTVİN
50 TL
2s 40d
ERZURUM - ARTVİN
70 TL
4s 0d
ÜNYE - ARTVİN
100 TL
7s 0d

OSMANİYE KALKIŞLI YENİ ROTALAR

OSMANİYE - ARDAHAN
230 TL
14s 0d
OSMANİYE - YUSUFELİ
210 TL
14s 45d
OSMANİYE - SARIKAMIŞ
220 TL
14s 0d
OSMANİYE - BORÇKA
220 TL
16s 15d
OSMANİYE - SELİM
220 TL
14s 0d
OSMANİYE - HOPA
230 TL
16s 45d
OSMANİYE - ARHAVİ
230 TL
17s 15d

ARTVİN VARIŞLI YENİ ROTALAR

KARS - ARTVİN
80 TL
5s 15d
KAHRAMANMARAŞ - ARTVİN
220 TL
13s 17d
GAZİANTEP - ARTVİN
210 TL
13s 45d
BİNGÖL - ARTVİN
130 TL
4s 48d
POLATLI - ARTVİN
160 TL
16s 30d
ÇAT - ARTVİN
80 TL
3s 0d
KARLIOVA - ARTVİN
120 TL
3s 45d
TÜRKOĞLU - ARTVİN
220 TL
14s 47d
}

OSMANİYE HAVA DURUMU

Perşembe
22℃
/
22℃
Cuma
21℃
/
21℃
Cumartesi
20℃
/
20℃

ARTVİN HAVA DURUMU

Perşembe
19℃
/
19℃
Cuma
18℃
/
18℃
Cumartesi
16℃
/
16℃
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar