OTOBÜS FİRMALARI

 • TÜM OTOBÜS FİRMALARI, FİRMA ADRES ve TELEFON BİLGİLERİ GOVEGO'DA! 200'den Fazla Otobüs Firması govego.com’da!

  Otobüs firmalarının seferlerini ve bilet fiyatlarını karşılaştırmalı olarak​ ​incelemek, kolay ve hızlıca satın almak için yukarıdaki arama kısmına seyahat etmek istediğiniz güzergah ve tarihi girmeniz yeterli.​ ​Ayrıca bu sayfada tüm otobüs firmalarına ait bilgileri firmalara ait kısımlara tıklayarak da bulabilirsiniz.

  Metro Turizm, Balıkesir Uludağ Turizm, Lider Adana Turizm, Seç Turizm gibi seçkin firmaların yanında Türkiye'nin her yerine ulaşım sağlayan 200'den fazla otobüs firması ile sevdiklerinize kolayca ve güvenle ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey govego.com adresinden ya da govego mobil uygulamasından gideceğiniz güzergahı seçmek ve size en uygun bileti satın almak olacak. Online otobüs bileti almanın en kolay, hızlı ve güvenilir yolu govego.com ile artık 3 adımda otobüs bileti almak çok kolay, otogara gitmeden biletinizi cebinizde bulmak mümkün!

  govego.com sayesinde otobüs biletlerinizi, sayfanın üst kısmında yer alan arama butonunu kullanarak, dilediğiniz otobüs firmasının kendi bilet satış fiyatları üzerinden hiçbir ek ücret ödemeden online olarak alabilirsiniz.​ ​Firmalarla dönemsel olarak​ ​yapılan otobüs bileti kampanyaları sayesinde, otobüsfirmalarının satış fiyatlarından daha da ucuza, size en uygun otobüs biletini satın alın, istediğiniz her yere govego ile ulaşın!

  govego.com’da satın aldığınız biletlerle ilgili bilgilere ulaşmak da çok kolay! Otobüs biletlerinizle ilgili tüm detaylara sayfanın sağ üst kısmında yer alan BİLETLERİM bölümünden ulaşabilir, otobüs biletlerinizle ilgili otobüs bileti iade ve otobüs bileti iptal işlemlerini yine aynı alandan gerçekleştirebilirsiniz.

  govego.com ile iyi yolculuklar!
 • 1
 • 10 Tur

  10 Tur Edremit'te kurulmuş bir firmadır. 

  devamını okumak için tıklayın...
  10 Tur Otobüs Bileti
 • A
 • Abana Bozkurt Seyahat

  Abana Bozkurt Seyahat firması 2001 yılında İstanbul Balat'ta kurulmuştur.

  devamını okumak için tıklayın...
  Abana Bozkurt Seyahat Otobüs Bileti
 • Abone Turizm

  Tokat’ın Zile ilçesinden başlayarak verdiği hizmetlerinde Abone Turizm, Tokat-İstanbul, Tokat-Ankara, Tokat-İzmir,  Ankara-İzmir ve İstanbul-İzmir gidiş – dönüş seferlerini gerçekleştirmektedir. Dinamik yapısı ve çağdaş yaklaşımlarıyla sektörde kısa zamanda büyük adımlarla ilerleyen Abone Turizm hizmetlerinde her zaman kaliteyi ön planda tutarak sizlerin güvenine her daim layık olmuştur. Yenilikçi yaklaşımlarıyla sürekli gelişme göstermeye ve sizlere en konforlu hizmetleri sunmada üstün çabalarıyla çalışan Abone Turizm, kişiye özel yolculuk serüvenini sizlere en özel şekliyle sunuyor. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Abone Turizm Otobüs Bileti
 • Adıyaman Anka Turizm Adıyaman Anka Turizm Otobüs Bileti
 • Adıyaman Ünal

  51 yıllık geçmişiyle Adıyaman Ünal Turizm, bir şirketten çok yenilikçi uygulamalarda öncü tavırlarıyla yıllardır ulaşım sektörüne yön veren bir firma olarak konumlanıyor. Sektörün standartlarını belirlemede ilk sıralarda yer alarak yaptığı çalışmalarında her zaman çağdaş ve araştırmacı yapısıyla seyahatinizi standartların üzerinde bir seçeneğe dönüştürüyor. Hukuk düzenine saygılı tavrını koruyarak daima kalite standartlarını yükselten yapısı sebebiyle yıllardır ayakta kalmayı başaran ve sürekli genişleyerek yayılan alt yapısıyla sadece kendi isminin değil, Türkiye ulaşım sektörünün kalitesini de yükseltmeye hızla devam ediyor. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Adıyaman Ünal Otobüs Bileti
 • Aga Seyahat

  1974’ten bu zamana kadar oldukça çetin yollardan geçerek, elverişsiz olanaklar dâhilinde hizmet vererek günümüze çok daha sağlam bir firma olarak gelen Aga Seyahat, hizmetlerine tecrübeleri ile birlikte büyüyerek devam etmektedir. Merkezi Antalya’da bulunan Aga Seyahat, ilk olarak Kemer bölgesinde turizm taşımacılığına başlamıştır. Aynı sektördeki meslektaşları ile de her zaman birlik ve beraberlik içinde çalışma amacında olan Aga Seyahat, yolcularına da samimi ve içten hizmetler sunuyor. Mutlak müşteri memnuniyeti gayeleri ile yola çıkan firma, dakik iş anlayışıyla kaliteli ve konforlu hizmet takdim ediyor. Konforun yanında emniyete de büyük önem veren Aga Seyahat ile çıkacağınız yolculuğunuzda güvenli bir seyahat geçireceğinizden de emin olabilirsiniz

  devamını okumak için tıklayın...
  Aga Seyahat Otobüs Bileti
 • Ağrı Doğu Turizm

  Ağrı’ya hayat veren hizmet anlayışı ve yılların kazandırdığı tecrübeyle faaliyetlerini hızla devam eden Ağrı Doğu Turizm modern çağı yakalayan son teknoloji yeni araç filosu ile taşımacılık da yeni bir dönem başlatan bir marka haline gelmiştir. Hizmet anlayışını her geçen gün daha yukarılara hızlı bir ivmeyle taşırken, genişleyen ve büyüyen yapısıyla yolcu taleplerini her noktada en iyi şekilde karşılayan Ağrı Doğu Turizm kurulduğu günden bugüne misafirlerini sevdiklerine güvenle kavuşturmaktadır. Ağrı Doğu Turizm’in rahat servis sağlayan araçlarında ücretsiz wi-fi hizmetiyle hayattan kopmayacak; son vizyon film ve dvd seçenekleri sunan Android işletim sistemli 10.3 inc ekran ile yolculuğunuzda zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

  devamını okumak için tıklayın...
  Ağrı Doğu Turizm Otobüs Bileti
 • Ak Turizm

  Sektöre yakın bir zamanda giriş yapan fakat kısa zamanda sektörün diğer isimlerini yakalamış Ak Turizm ile Kahramanmaraş’ın sıcak yüzünü bulacak ve her yolculuğunuzda bu firmayı tercih etmek isteyeceksiniz. Avrupa standartlarındaki otobüsleri, online mecradaki aktifliği ve sürekli geliştirdiği hizmet anlayışı ile Ak Turizm sayesinde dilediğiniz her noktaya en özel şekilde ulaşacaksınız. Ak Turizm geniş lokasyon ağı, yüksek hizmet anlayışı ve geleceğin en özel firmalarından olmaya hazır duruşu ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Sürekli gelişme aşamasındaki çalışmaları ve sektördeki duruşuna kattığı özelliklerle ileri doğru adımlarını her geçen gün sıklaştıran Ak Turizm, Konforun yanında hesaplı ve huzurlu yolculuk anlayışını da benimseyerek, çalışkan ve güler yüzlü çalışanlarıyla sizlere koşulsuz en iyi hizmeti sunmayı kendisine ilke edinmiştir. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Ak Turizm Otobüs Bileti
 • Akhisar Seyahat

  Manisa’ya hayat veren hizmet anlayışı ve yılların kazandırdığı tecrübeyle faaliyetlerini hızla devam eden Akhisar Seyahat 48 araçlık modern filosuyla, Manisa, İzmir ve İstanbul arasında her gün düzenli olarak gidiş - geliş seferler düzenlemektedir.  Özel gün ve davetlerde de araçlarıyla yolcularının yanında olan Akhisar Turizm hizmet anlayışını her geçen gün daha yukarılara hızlı bir ivmeyle taşırken, genişleyen ve büyüyen yapısıyla yolcu taleplerini her noktada en iyi şekilde karşılamaktadır.

  devamını okumak için tıklayın...
  Akhisar Seyahat Otobüs Bileti
 • Aksakal Seyahat

  Kastamonu’nun şirin mi şirin ilçesi İnebolu’da kara yolu yolcu taşımacılığı sektörüne adım atan ve Kastamonu’ya hayat veren Aksakal Seyahat, hizmet anlayışı ve yılların kazandırdığı tecrübeyle her gün İnebolu’dan Küre, Seydiler, Adapazarı, İzmit ve İstanbul’a düzenli olarak gidiş - geliş seferler düzenlemektedir. Akhisar Turizm hizmet anlayışını her geçen gün daha yukarılara hızlı bir ivmeyle taşırken, genişleyen ve büyüyen yapısıyla yolcu taleplerini her noktada en iyi şekilde ve anında karşılamaktadır. Çalışanları ile büyük bir aile olarak sizi en mükemmel şekilde misafir edecek olan Akhisar Seyahat ile yolculuk yaparken birçok ayrıcalığınız olacak.  

  devamını okumak için tıklayın...
  Aksakal Seyahat Otobüs Bileti
 • Aksaray Birlik Turizm

  Aksaray Birlik Turizm, yolcularının ihtiyaç ve beklentilerini tespit etmeyi, onlara güvenli, konforlu, ekonomik ve mutlu bir yolculuk sağlamayı, yenilikçi ve yaratıcı uygulamalarla ürün ve hizmetlerini en verimli noktalara taşımayı hedefliyor. Birlik içerisinde sürdürdüğü hizmet anlayışından hiçbir zaman kopmadan, her zaman daha konforlu yolculuklar yaşamanızı sağlayan Aksaray Birlik Turizm ile gerçekleştireceğiniz her yolculuk sınırsız ve kesintisiz hizmet anlayışı ile devam ediyor. Saygın ve yaygın markasının sürekliliğini sağlamak ve daha ileriye götürmek için temel mesleki, ahlaki ve yeterlilik konularından ve değerlerinden ödün vermemek için her geçen gün yenilerek ve ilk günkü heyecanıyla sizlerle buluşan Aksaray Birlik Turizm, çalışanların kurum kültürüne bağlılıklarını sürekli ayakta tutmak paylaşımcı olmak ve ayrım gözetmeden kaynaklarını etkin bir biçimde kullanmak için her daim birlik içinde çalışıyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Aksaray Birlik Turizm Otobüs Bileti
 • Aksoğanoğlu Zafer Turizm

  1947 yılında Malatya Merkez’de Mustafa AKSOĞAN tarafından büyük bir heyecanla kurularak kara yolu yolcu taşımacılığı sektörüne Elazığ – Malatya güzergahında adım atan ve hizmetleriyle Malatya’ya hayat veren Aksoğanoğlu Zafer Turizm adını Malatya Zafer Turizm olarak değiştirmiş ve faaliyetlerine bu isimle devam etmiştir. Hizmet anlayışı ve yılların kazandırdığı tecrübeyle her gün Gaziantep, Kayseri, Malatya, Elazığ arasında düzenli olarak gidiş - geliş seferler düzenleyen Aksoğanoğlu Zafer Turizm hizmet anlayışını her geçen gün daha yukarılara hızlı bir ivmeyle taşırken, genişleyen ve büyüyen yapısıyla yolcu taleplerini her noktada en iyi şekilde ve anında karşılamaktadır.

  devamını okumak için tıklayın...
  Aksoğanoğlu Zafer Turizm Otobüs Bileti
 • Aksu Turizm

  1976 yılında büyük bir özveri ve tamamen öz kaynaklarla, yalnızca 3 otobüsle kara yolu yolcu taşımacılığı sektörüne giriş yapan Aksu Turizm, geleceğe emin adımlarla yürümüş ve bugün “Yeni Nesil Aksu” sloganıyla; 33 araçlık filosu, onlarca çalışanı ve yurtiçi-yurtdışı seferleriyle geniş bir ulaşım ağına sahip, güçlü ve kurumsal bir marka olarak konumlanmıştır. Zaman ile tecrübesini birleştiren Aksu Turizm, müşterilerine güven ve konforu aynı anda sunmayı başarmış ve günden güne artan gücüyle buna paralel olarak yolcularından aldığı desteği de arttırarak sektörün önde olan markarından biri haline gelmiştir. Hızlı gelişimini özverili ve titiz çalışmalarıyla gerçekleştiren Aksu Turizm müşterilerinin ihtiyaçlarını en ayrıntılı şekilde analizleyerek bunları karşılamada hiç zorlanmıyor ve bunu kendisine bir görev biliyor. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Aksu Turizm Otobüs Bileti
 • Alaçam Seyahat

  Alaçam Seyahat, Samsun ilinde kurulmuş hızla gelişmekte olan, hedefi sizlere Alaçam ve çevresinde yolculuk yaparken size en güvenli ve keyifli seyahati sağlayacak olan yerel bir firmadır. Alaçam Seyahat, yeni bir firma olup şuanda Alaçam ve çevresinde ve ayrıca Samsun’un birçok çeşitli bölgelerine yolculuğunuz esnasında sizlere eşlik eden, temel amacının sizlere konforu ve güvenliği sunmak olan işletmedir. Alaçam Seyahat’in vizyonu ise modern teknolojiyi takip edip, bunun üzerine çalışarak ve kendini sürekli geliştirerek ülke çapında en önde gelen firmalardan biri olup size hizmet etmeye devam etmesidir. Alaçam Seyahat ile Alaçam ve çevresinde ayrıca Samsun’un birçok çeşitli bölgelerine güven ile seyahat edebilirsiniz

  devamını okumak için tıklayın...
  Alaçam Seyahat Otobüs Bileti
 • Alanyalılar Turizm Alanyalılar Turizm Otobüs Bileti
 • Alaşehir Sarıkız Turizm

  Alaşehir Sarıkız Turizm, Manisa bölgesinde kurulduğu günden itibaren yolcu emniyetinin ve yolcu konforunun ehemmiyetini en önde tutmasıyla birlikte özellikle Ege bölgesinde en çok tercih edilen seyahat şirketi olmuştur. Köklü ve gelenekçi bir firma olan Alaşehir Sarıkız turizm, Türkiye’nin pek çok farklı şehrine seferler düzenlemektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Alaşehir Sarıkız Turizm, kısa mesafelerde olduğu gibi uzun yolculuklarda da güvenliği ve rahatlığı ön planda tutuyor. Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden ve zamanla hizmet kalitesini arttıran firma, konforlu ve keyifli bir seyahat imkânı sağlaması ile müşterilerin en fazla tercih ettiği firmalardan biri olmaktadır. Huzur içinde geçecek bir yolculuğun doğru adresi olan Alaşehir Sarıkız Turizm, her bütçeye uygun otobüs bileti fiyatları ile de müşterilerinden olumlu tepkiler alıyor, ulaşımda tek tercih olma yolunda ilerliyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Alaşehir Sarıkız Turizm Otobüs Bileti
 • Ali Osman Ulusoy

  1927 yılında Trabzon Of merkezli olarak kurulan Ali Osman Ulusoy Seyahat, zamanla değişime açık yönüyle isim ve yenilenme çalışmalarına başlamıştır. Karadeniz şehirleri başta olmak üzere daha pek çok şehre yolcu taşıyan Ali Osman Ulusoy Seyahat büyümenin emek ve özveri ile gerçekleştiğinin farkında olup, bu özel firma ile yolculuklarınız tamamen konfor ve güven içinde geçecektir. Teknoloji ile donatılmış son model araçlarında dilediğiniz her şeyi en kaliteli şekliyle bulabileceksiniz. Deneyimli kaptanları, host ve hostesleriyle mükemmel uyum içerisinde ve bir aile edasıyla gerçekleştirdikleri her seyahatte sizlere bunu yansıtacak ve bu huzur ortamıyla seyahat etmenizi sağlayacaktır. Müşterilerini evinde hissettirecek konforu ve rahatlığı sağlamak için Ali Osman Ulusoy Seyahat hiçbir fedakârlıktan kaçınmamakta ve tüm varlığıyla hizmet sektörüne yön vermektedir. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Ali Osman Ulusoy Otobüs Bileti
 • Alpar Turizm

  Alpar Turizm, 1972 yılında kurulmasından bu yana gün geçtikçe büyüyerek ve Türkiye’den Bulgaristan, Makedonya, Kosova, Yunanistan, Arnavutluk, Karadağ, Azerbaycan ülkelerine düzenli seferler hizmete sunmaya başlayarak köklü ve güvenilir bir firma olmuştur. Balkanlara ve Avrupa’ya devamlı olarak düzenlediği başarılı seferler ile sizleri sevdiklerinizle kavuşturan Alpar Turizm, kaliteli ve güvenli hizmet anlayışına sahip bir firmadır. Müşteri memnuniyetine de oldukça önem veren ve bu memnuniyeti yakalamayı her zaman başarmış olan Alpar Turizm, yolcu taşımacılığı sektöründe güvenilirliği, üstün hizmet ve ürün kalitesi, kalıcı konforu, dakik ulaşımı ile daima ilk tercih edilen ve danışılan kurum olmak vizyonunu benimsemiştir. Hizmet verimliliğini devamlı olarak arttırarak konuklarına her zaman en iyisini sunan firma, güvenli ve rahat ulaşım adına tüm önlemleri almaktadır. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Alpar Turizm Otobüs Bileti
 • Altınışık Seyahat

  Ankara’nın merkezinde kurulan ve tüm Türkiye’ye ulaşan Altınışık Seyahat geçmişten günümüze kadar gelişmeyi ve değişmeyi ilke edinmiş çağdaş dünyaya ayak uydurarak bu günlere kadar gelmeyi başarmıştır. Büyük bir özveriyle çalışmaya devam eden Altınışık Seyahat deneyimli ve profesyonel kadrosu, güler yüzlü personeli ve lezzetli ikramlarıyla ulaşım hizmetini e konforunda sunmakta ve kusursuz hizmet için en iyiyi hedeflemektedir. Ankara’dan Kırıkkale’ye ve Kırıkkale’den Ankara’ya seferler düzenleyen Altınışık Seyahat ile yolculuk yapmak sizler için gerçek bir keyif olacak. Son teknolojilere uyarlanmış modern araçlarında dilerseniz ücretsiz wi-fi hizmetinden yararlanarak hayattan kopmaz, dilerseniz de uydu yayını kullanarak film izleyip müzik dinleyebilirsiniz.

  devamını okumak için tıklayın...
  Altınışık Seyahat Otobüs Bileti
 • Amasya Mertur Turizm

  1998 yılında Amasya’nın tüm güzelliklerinden ve tarihinden esinlenerek çıktığı yolda Amasya Mertur sizlere yıllardır bir seyahatten fazlasını sunmak için en özel hizmetlerine devam ediyor. Zamana yak uydurarak yenilediği araçları, en profesyoneller ekibi ile Amasya Mertur, bu sayede sürekli büyüme ve gelişme içerisindeki ekip çalışmalarına devam ediyor. Yolculuğunuz en kişisel şekilde geçmesi için sağladığı tüm modern konfor anlayışına sizlerin güvenini de ekleyerek başlattığı her seyahat sonunda bile hizmetlerine devam eden Amasya Mertur ile varmak istediğiniz her yere keyifle, mutlulukla varacak sonrasında da tüm memnuniyetinizle ulaşmak istediğiniz yerde olacaksınız.

  devamını okumak için tıklayın...
  Amasya Mertur Turizm Otobüs Bileti
 • Anadolu Devran Turizm

  Anadolu Devran Turizm 2012 yılında Kayseri'de Hacı Ömer Kurtman tarafından kurulmuştur.

  devamını okumak için tıklayın...
  Anadolu Devran Turizm Otobüs Bileti
 • Anadolu Ulaşım

  2003 yılında “Keyifli Yolculuk” sloganıyla yola çıkan Anadolu Ulaşım, İzmir-Ankara-İstanbul seferleriyle başlayan yolcu taşımacılığı serüvenine bugün her zamankinden daha büyük bir heyecan ve hizmet aşkıyla devam ediyor. Genç ve dinamik ekibiyle kısa zamanda Ege Bölgesi’nin tamamı, Marmara Bölgesi’nin güneyi, Batı Akdeniz ve Batı İç Anadolu’yu içine alan bir alanda sektörün önemli oyuncularından biri haline gelen Anadolu Ulaşım, yolcularına her anında en üst düzeyde keyifle geçen bir yolculuk vadediyor. Gerçek patronların konukların olması vizyonuyla 'Koşulsuz konuk memnuniyeti ilkesini' yıllardır benimseyen Anadolu Ulaşım yaşamı kolaylaştırmayı ve toplumsal verimi arttırmayı kendisine bir görev haline getirmiştir. Yolcularına sadece seyahat etmeyi değil, bu yolculuklardan keyif almayı da vaadeden Anadolu Ulaşım tüm ihtiyaçlarınıza cevap vererek sektörde emin adımlarla ilerliyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Anadolu Ulaşım Otobüs Bileti
 • Anamur Zafer Turizm

  Anamur Zafer Turizm, mükemmel deniziyle Mersin ilinin bir ilçesi olan Anamur’da 1992 yılında kurulmuş olup, hala en özel hizmetleriyle yöresinin ve çevresinin halkına hizmetlerini en özel şekilde sunmaktadır. Genişleyen ve büyüyen yapısıyla yolcu talepleri doğrultusunda, müşterilerinin beklenti ve istekleri yönünde gelişmelerine ve değişimlerine devam etmektedir. Çağın gerekliliği olan dünya standartlarında verdiği hizmetleriyle Anamur Zafer Turizm, teknoloji ile donatılmış en modern araçlarda sizlere en kaliteli hizmetlerini sunmaktadır. Sağladığı güvenli yolculuğun paralelinde konforlu ve keyifli seyahat de sunarak sizlerden aldığı memnuniyetle yoluna devam etmektedir. Anamur Zafer Turizm, yöresinin sıcaklığını, samimiyetini ve dürüstlüğünü hizmet anlayışına yansıtarak sizlere yolculuğun en içten halini sunmaktadır.

  devamını okumak için tıklayın...
  Anamur Zafer Turizm Otobüs Bileti
 • Antalya Seyahat

  Akdeniz’in incisi Antalya yıl içerisinde olduğu gibi özellikle ise yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerin akınına uğruyor. Ulaşım hizmetlerinin en çok ihtiyaç duyulduğu bu özel şehre en özel ve modern hizmetleriyle Antalya Seyahat ise sizi unutulmaz tatillere taşıyan ender firmalardan olma özelliğini sürdürmeye yıllardır devam ediyor. Zamanla gelişen teknoloji ve çağa ayak uyduran girişimleriyle yenilenerek hızlı adımlarına sektördeki yolculuğuna devam eden ve bunu yaparken geçmişini unutmayan Antalya Seyahat Müşterilerinin güveni ve sağlığı için özverili çalışmalarına yıllar geçtikçe yenilerini de ekleyerek ilerlemeye devam edecektir. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Antalya Seyahat Otobüs Bileti
 • Antalya Toros Turizm

  Akdeniz’in incisi Antalya yıl içerisinde olduğu gibi özellikle yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerin akınına uğruyor. Ulaşım hizmetlerinin en çok ihtiyaç duyulduğu bu özel şehre en özel ve modern hizmetleriyle Antalya Toros Seyahat ise sizi unutulmaz tatillere taşıyan ender firmalardan olma özelliğini sürdürmeye yıllardır devam ediyor. Zamanla gelişen teknoloji ve çağa ayak uyduran girişimleriyle yenilenerek hızlı adımlarına sektördeki yolculuğuna devam eden ve bunu yaparken geçmişini unutmayan Antalya Toros Seyahat Müşterilerinin güveni ve sağlığı için özverili çalışmalarına yıllar geçtikçe yenilerini de ekleyerek ilerlemeye devam edecektir.

  devamını okumak için tıklayın...
  Antalya Toros Turizm Otobüs Bileti
 • Aras Seyahat Aras Seyahat Otobüs Bileti
 • Arena Turizm

  2006 yılında Çorlu’da kurulan Arena Turizm; uygun fiyat politikası, genç ve dinamik kadrosu, güler yüzlü personeli ve konforlu son teknoloji araçlarıyla Çorlu – Silivri arası ulaşımda akla ilk gelen adres olmanın gururunu yaşamaktadır. Büyük bir özveriyle çalışmaya devam eden Arena Turizm deneyimli ve profesyonel kadrosu, güler yüzlü personeli ve lezzetli ikramlarıyla ulaşım hizmetini ev konforunda sunmakta ve kusursuz hizmet için en iyiyi hedeflemektedir.

  devamını okumak için tıklayın...
  Arena Turizm Otobüs Bileti
 • As 74 Turizm

  As 74 Turizm Bartın’da kurulmuş ve Bartın merkezli olup, 1954 yılında ilk seferini Bartın’dan Zonguldak’a düzenlemiş, daha sonra 1960’larda istikametlerine İstanbul gibi büyük şehirleri eklemiş günümüzde sektör de önemli bir yere sahip olan otobüs firmasıdır. Türkiye genelinde birçok şubesi bulunan As 74 Turizm, ülkenin her yerine otobüs seferleri düzenlemektedir. Uzman ve dinamik kadrosu ile birlikte devamlı olarak değişen ve gelişen sektöre ayak uydurmaya çalışan firma, hizmet ve ürün verimliliğini sürekli arttırarak müşterilerine her zaman en özenli biçimde hizmet etmektedirler. Yolcuların memnuniyetinin koşulsuz bir şekilde sağlanması gerektiğine inanan firma, güvenliğe de ayrıca önem vermektedir. Konfor ve kalite sözü ile başlayan yolculuklar da güler yüzlü ve sıcak hizmeti benimsemiş uzman ve güvenilir ekip ile birlikte yolculuğunuzu oldukça rahat geçireceksiniz. 

  devamını okumak için tıklayın...
  As 74 Turizm Otobüs Bileti
 • As Adana Seyahat As Adana Seyahat Otobüs Bileti
 • As Ağrı Turizm

  Ağrı’da kurulan As Ağrı Turizm; uygun fiyat politikası, genç ve dinamik kadrosu, güler yüzlü personeli ve konforlu son teknoloji araçlarıyla Ağrı’da yolcu ulaşımında akla ilk gelen adres olmanın gururunu yaşamaktadır. Büyük bir özveriyle çalışmaya devam eden As Ağrı Turizm İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara, Eskişehir, Adapazarı, Amasya, Afyon, Konya, Kayseri, Sivas, Erzurum, Uşak, Eleşkirt, Gebze, Turgutlu, Salihli’ye her gün gidiş geliş seferler düzenlemekte; deneyimli ve profesyonel kadrosu, güler yüzlü personeli ve lezzetli ikramlarıyla ulaşım hizmetini ev konforunda sunmakta ve kusursuz hizmet için en iyiyi hedeflemektedir.

  devamını okumak için tıklayın...
  As Ağrı Turizm Otobüs Bileti
 • As Bafra Turizm

  Sektörde yeni bir firma olan As Bafra Turizm, günümüz modern kalite standartlarını taşıyan, güvenli ve kaliteli taşımacılık anlayışına sahip bir şirkettir. ‘’Güle güle git’’ temennileriyle yolcularına teknolojik nimetlerden yararlanılmış son model araçlarıyla, kaliteli mürettebatı ve güleryüzlü personeliyle keyifli yolculuklar diliyor. Yolculukların nasıl geçtiğini anlamayarak huzurlu ve güvenli bir şekilde gideceğiniz yere kadar sizlere eşlik eden As Bafra Turizm, kendinizi özel hissedeceğiniz kalitede bir hizmet vermektedir. Yolculara ve doğaya karşı olan sorumluluklarının dahilinde siz yolculara, ortak olduğumuz kültürel ve ahlaki değerler kapsamında hizmet vermektedir.

  devamını okumak için tıklayın...
  As Bafra Turizm Otobüs Bileti
 • As Bayburt Turizm

  Bayburt’un  yollarından geçerek doğan As Bayburt Turizm doğan, yıllardır verdiği hizmetler ve kalite standartları doğrultusunda gerçekleştirdiği değişim ve yeniliklerle sizlerle olmaya devam ediyor. Geniş ulaşım ağı ve yüksek yolcu taşıma kapasitesiyle, güvenliğiniz için değiştirdiği teknolojik donanımlı otobüs filoları ile sizlere olan en özel hizmetlerini aralıksız sürdüren As Bayburt  Turizm, dünya standartlarındaki araçlarında, yaşayacağınız her seyahat yoruculuktan ziyade, keyifli bir seyahat olması için tasarlanmıştır. Deneyimli kaptan kadrosu, güler yüzlü personelleri ile bilet alımınızdan, yolculuk bitene kadar sizlere olan hizmetlerini en üst seviyede tutan bu firma ile yapacağınız her yolculuktan sonra tekrar As Bayburt Seyahat’i tercih edeceksiniz. 

  devamını okumak için tıklayın...
  As Bayburt Turizm Otobüs Bileti
 • As Mersin Turizm

  Mersin ilinde yeni kurulmuş olan As Mersin Turizm, 6 adet araçlık filosuyla hizmet vermeye başlamıştır. Taşımacılık sektörüne yeni bir soluk getiren ve bu alanda hizmet vermekten sevinç duyan As Mersin Turizm, şehirlerarası yolculuklarda deneyimli kaptanları, host ve hostesleriyle, kaliteli ve son model otobüsleriyle, genç ve güleryüzlü mürettebatıyla, Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Eskişehir ve Kayseri seferleri ile hizmette faaldir. Yolcularının güvenliği için kaliteli ve güvenli bir yolculuk yaşatmak, kendisini yenileyerek sürekli ileriyi hedefleyen bir turizm şirketidir. Teknolojiden yararlanarak tüm beklentileri karşılamak ve bütün ilişkilerinde topluma faydalı olabilmek için sürekli çalışan ve motivasyonunu tazeleyen bir ekibe sahiptir

  devamını okumak için tıklayın...
  As Mersin Turizm Otobüs Bileti
 • Asil Bafra Express Asil Bafra Express Otobüs Bileti
 • Astor Seyahat

  2005 yılında “Halka Hizmet Hakka Hizmettir” düsturuyla başlattığı serüveninde Şanlıurfa’nın sektördeki gururu olan Astor Turizm, sizleri yıllardır sevdiklerinize ve hedeflerinize taşımaya devam ediyor. Türkiye’nin dört bir yanına yaydığı ulaşım ağı ve gücüyle Şanlıurfa’nın tarihi  ve manevi değerleri ile harmanladığı hizmet anlayışıyla Astor Turizm; kalite, güven ve memnuniyet temelli hizmetlerinde çağı yakalayan yenilikleri ve sektördeki farklı duruşuyla yaşadığınız her yolculukta size keyifli dakikalar sunuyor. Yolcularına kendilerini ayrıcalıklı, özel ve özgür hissettirebilmek, güvenli, rahat, huzurlu bir yolculuk için gerekli tüm teknik/teknolojik donanım ve imkanları kullanarak yolcularının ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak amacıyla hizmetlerinde kalite ve konforu birleştirerek sunuyor. Teknoloji ile donatılmış son model araçlarında dilediğiniz her şeyi en kaliteli şekliyle bulabileceksiniz. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Astor Seyahat Otobüs Bileti
 • Astoros Turizm Astoros Turizm Otobüs Bileti
 • Astur Kütahya Turizm

  Astur Kütahya Turizm yıllara meydan okuyan yapılanması ile bu güne kadar geçen sürede sürekli yenilenerek değişen zamana ve beklentilere ayak uydurmuştur. Kısa sürede kat ettiği yolun uzunluğunu müşterilerine sunduğu güvene ve konforla bütünleştirerek her zaman müşteri memnuniyeti esaslı duruşuyla Astur Kütahya Turizm, sürekli değişime ve gelişime açık bir tutumla ilerliyor. Kalite, güven ve memnuniyet temelli hizmetlerinde çağı yakalayan yenilikleri ve sektördeki farklı duruşuyla Astur Kütahya Turizm yaşadığınız her yolculukta sizlere bu sebeple en konforlu yolculuğunuzu yaşama imkanı sunuyor. Sektörel gelişiminde çıktığı yolda, yenilikçi, genç, profesyonel ve dinamik bir ekip ruhuyla yolcu taşımacılığı sektöründe hizmet vererek her daim en iyiyi yakalamaya çalışan Astur Kütahya Turizm gelişimde sürekliliği esas alan ve topluma fayda bilinciyle hizmetlerini sürdürüyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Astur Kütahya Turizm Otobüs Bileti
 • Astur Turizm

  ''Hayatın Yollarını Paylaşıyoruz'' sloganıyla 2000 yılında kurulan Astur Turizm, kuruluşundan bu güne kadar geçen sürede sürekli yenilenerek değişen zamana ve beklentilere ayak uydurmuştur. Kısa sürede kat ettiği yolun uzunluğunu müşterilerine sunduğu güvene ve konfora bağlayarak her zaman müşteri memnuniyeti esaslı duruşuyla Astur Turizm, sürekli değişime ve gelişime açık bir tutumla ilerliyor. Kalite, güven ve memnuniyet temelli hizmetlerinde çağı yakalayan yenilikleri ve sektördeki farklı duruşuyla Astur Turizm yaşadığınız her yolculukta sizlere bu sayede keyifli dakikalar sunuyor. Sektörel gelişiminde çıktığı yolda, yenilikçi, genç, profesyonel ve dinamik bir ekip ruhuyla yolcu taşımacılığı sektöründe hizmet vererek her daim en iyiyi yakalamaya çalışan Astur Turizm gelişimde sürekliliği esas alan ve topluma fayda bilinciyle hizmetlerini sürdürüyor. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Astur Turizm Otobüs Bileti
 • ATS Turizm

  ATS Turizm yeni bir firma olmasına rağmen kısa zamanda gerçekleştirdiği değişimin sonucunda, yine kısa zamanda güçlenmiş ve bu gücü yöresinin halkının güveni ve rağbetleri ile sağlamıştır. Halkına daha iyi ulaşım hizmetleri verebilmek için çıkılan bu yolda, sektörde yeni ama kalitesiyle, konforuyla, müşterilerine sağladığı güvenle ATS Turizm’i kısa zamanda benimsemiştir. Zamanla ulaşım ağı ve hizmet olanaklarını geliştirerek tüm Türkiye’ye hizmet eden ATS Turizm, geçmişten de aldığı güçle teknolojik gelişmelerin izinde, çağdaş yaklaşımları ve yenilikleriyle hizmet kalitesini ve standardını gün geçtikçe arttırmaktadır. Sürekli şirket içi sağladığı denetimleriyle eksiklik ya da aksaklıkları belirleyen ve çalışanları ile birlikte uyumlu, üretken yapısıyla ATS Turizm, saygı ve dürüstlük çerçevesinde, en mükemmel filolarıyla sizlere olan hizmetlerine durmaksızın devam ediyor. 

  devamını okumak için tıklayın...
  ATS Turizm Otobüs Bileti
 • Avrupa Turizm

  Şehir içi yolcu taşımacılığında önemli bir marka olarak konumlanan Avrupa Turizm İstanbul Avrupa yakasında kurulmuş ve marka ismini de buradan almıştır. Neredeyse tüm şubeleri de bu yakada bulunan firmanın son teknolojiyi yakalamış modern araçlardan oluşan 30 araçlık bir filosu bulunamkta ve deneyimli kadrosu ve güler yüzlü personeliyle Türkiye’nin birçok şehrine yolcularını ulaştırmaktadır.Profesyonel ekip çalışması ve doğru müşteri iletişimiyle başarıyı yakalayan Avrupa Turizm, misafirlerinin her soru ve sorununda anında geliştirici ve yapıcı çözümlere buluyor; ihtiyaca yöenlik hizmet geliştirmeleri tam zamanında gerçekleştiriyor. Avrupa Turizm, yolculuklarınızda kendinizi ayrıcalıklı ve özel hissedecek, güvenli, rahat, huzurlu bir yolculuk için gerekli tüm teknik/teknolojik donanım ve imkanları yolculuğunuzda bulacaksınız.

  devamını okumak için tıklayın...
  Avrupa Turizm Otobüs Bileti
 • Avrupa Ünal Turizm

  Şehir içi yolcu taşımacılığında önemli bir marka olarak konumlanan Avrupa Ünal Turizm Katamonu’da kurulmuş ve kuruluşundan bugüne dek son teknolojiyi  yakalamış modern araçlardan oluşan filosu, deneyimli kadrosu ve güler yüzlü personeliyle Türkiye’nin birçok şehrine yolcularını ulaştırmaktadır. Müşteri memnuniyetinin en üst seviyede olmasını önemseyen Avrupa Ünal Turizm profesyonel ekip çalışması ve doğru müşteri iletişimiyle başarıyı yakalarken, misafirlerinin her soru ve sorununda anında geliştirici ve yapıcı çözümlere buluyor; ihtiyaca yönelik hizmet geliştirmeleri tam zamanında gerçekleştiriyor. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Avrupa Ünal Turizm Otobüs Bileti
 • Aybastı Doğuş Turizm

  Şehir içi yolcu taşımacılığında önemli bir marka olarak konumlanan Aybastı Doğuş Turizm Ordu’nun güzel ilçesi Aybastı’da kurulmuş ve buradan Ordu ve İstanbul’a sefer düzenleyerek ulaşım sektörüne adım atmıştır. Kuruluşundan bugüne dek son teknolojiyi kullanan modern araç filosu, profesyonel, tecrübeli ve dinamik kadrosu ve en önemlisi de güler yüzlü personeliyle ulaşım hizmetlerini sürdürmektedir. Müşteri memnuniyetinin en üst seviyede olmasını temel ilke olarak benimsyen Aybastı Doğuş Turizm profesyonel ekip çalışması ve doğru müşteri iletişimiyle Aybastı’dan başlayarak tüm ulaşım ağında başarıyı yakalarken, tüm paydaşlarının her soru ve sorununda anında geliştirici ve yapıcı çözümlere buluyor; müşteri talebine yönelik hizmet geliştirmeleri tam zamanında gerçekleştiriyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Aybastı Doğuş Turizm Otobüs Bileti
 • Aybastı Ozay Turizm

  1997 yılında kurularak şehiriçi taşımacılık hizmeti veren Aybastı Özay Turizm, yolcularına en iyi şekilde üst düzey hizmet verebilmek ve yolculuk sırasında konfor içerisinde müşterilerini rahat ettirme amacıyla çalışmaktadır. ''Sizlerin Eseri'' sloganıyla çalışarak müşterilerine layık bir firma olmayı hedeflemektedir. Hizmette kalitenin öncüsü olarak, yeni ve teknolojik filosu, yenilikçi ve dinamik hizmet anlayışı içerisinde, konforlu ve rahat bir yolculuk geçirmeniz için hizmet vermektedir. Hesaplı ve huzur dolu yolculukların adresi olan Aybastı Özay Turizm, karşılıksız müşteri memnuniyetini hedefleyerek, genç, dinamik, güleryüzlü ve çalışkan personeliyle, sektörde öncü olmayı arzulamaktadır.

  devamını okumak için tıklayın...
  Aybastı Ozay Turizm Otobüs Bileti
 • Aydın Turizm

  Aydın’dan İstanbul, Muğla, Balıkesir, İzmir, Tekirdağ, Bursa, Kocaeli, Ankara, Afyon, Yalova ve Manisa’ya çıkardığı düzenli seferler ile ulaşım hizmetlerine devam eden Aydın Turizm, uzun yıllar verdiği en özel hizmetlerle kişisel yolculuğunuzu en üstün özelliklerle sizlere yaşatıyor. Gelişimde sürekliliği esas alan ve topluma fayda bilinciyle hareket eden Aydın Turizm, Türkiye’nin dört bir yanına uzanan geniş ulaşım ağı ve bilet satış noktalarıyla kaliteli bir yolculuk arayan misafirleri için ilk tercih oluyor. Yolcularına kendilerini ayrıcalıklı, özel ve özgür hissettirebilmek, güvenli, rahat, huzurlu bir yolculuk için gerekli tüm teknik/teknolojik donanım ve imkanları kullanarak yolcularının ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak amacıyla hizmetlerinde kalite ve konforu birleştirerek sunuyor. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Aydın Turizm Otobüs Bileti
 • Aydoğan Turizm

  Bundan tam 30 yıl önce Samsun’un ünlü ilçesi Bafra’da, İsmail Aydoğan tarafından büyük bir heyecan ve azimle kara yolu yolcu taşımacılığı sektörüne adım atan Aydoğan Turizm ilk olarak As Bafra adıyla hizmete başlamış ancak daha sonra adını Aydoğan Turizm olarak değiştirmiştir. 1963 yılından bu yana MAN Fortuna araçlarından oluşan modern bir araç filosuyla hizmet veren Aydoğan Turizm, araçlarının bakımlarını periyodik olarak yaptırmakta ve araç içi konforun ve güvenliğin en üst seviyede olmasına büyük önem vermektedir. Bugün tamamı öz malları olan 22 adet MAN Fortuna şehirlerarası seyahat otobüslerinden oluşan bir filosu, eğitimli ve deneyimli şoförleri, güler yüzlü personelleri ve lezzetli ikramlarıyla size her yolculuğunuzda konforu ve güveni hissettirecek Aydoğan Turizm, Samsun güzergahlı yolculuklarınızda aklınıza gelen ilk adres olacak.

  devamını okumak için tıklayın...
  Aydoğan Turizm Otobüs Bileti
 • B
 • Bafra Seyahat

  1989 yılında “Bafra Turizm” adıyla kurulan bu firma yıllardır ulaşım hizmeti sektöründeki vizyonu, misyonu ve duruşuyla farklılığını ortaya koymuştur. Sektöre yeni bir soluk getirmek amacıyla, küreselleşen dünyanın gereklilikleri doğrultusunda standart üstü hizmetleriyle müşterilerinin yükselen ihtiyaçlarına en özel şekillerde karşılık veren Bafra Seyahat uzman kaptanları, en güvenilir otobüs filoları ve güler yüzlü takım arkadaşlarıyla bu firmayla olan her birlikteliğinizde kendinize vakit ayırabilecek, zamanınızı güven dolu, ev konforunda bir rahatlıkta geçirecek ve en özel hizmetlerle ağırlanacaksınız. Her geçen gün çalışmalarının temposunu arttırarak ilerleyen Bafra Seyahat, ulaşım ağını zamanla maksimum olarak genişletmiş, bu sayede daha fazla yolcu kapasitesi ve güveni sağlamıştır.

  devamını okumak için tıklayın...
  Bafra Seyahat Otobüs Bileti
 • Balıkesir Uludağ Turizm

  1932 yılında Fethi Şengörenoğlu tarafından kurulan Balıkesir Merkezli otobüs firması bugünlere hızla büyümüş,filosunu 1942 model Mercedesler’den son model araçlarla genişletmiştir. Eskide bile iyi otobüslerle hizmet veren  Balıkesir Uludağ Turizm’in şüphesiz tek misyonu güvenli bir taşımacılık gerçekleştirmek ve müşterilerinin de güvenini bu şekilde kazanmayı hedeflemektir. Bünyesinde başka şirketleri de bulunduran 450 personele iş imkanı tanımış firmanın,halkı kalkındırmadaki sosyal sorumluluk bilincide gelişmiştir.İnsani ve ailevi değerlere büyük ölçüde önem gösteren şirketin istihdam gücü şüphesiz yerel halkı mutlu etmekte ekonomiyede can vermektedir. 2006 yılında Travego marka otobüsleri bünyesine katarak filo çeşitliliğini ve sayısını güçlendiren  Balıkesir Uludağ Turizm, Balıkesir ve Bandırma'dan Ayvalık, Edremit, Akçay ve Altınoluk'a kadar uzanan seferlerini başlatmıştır.

  devamını okumak için tıklayın...
  Balıkesir Uludağ Turizm Otobüs Bileti
 • Bartın Özemniyet Turizm

  1954 yılında Bartın – Zonguldak hattında Emniyet Turizm adıyla yolcu taşımacılığı sektöründeki ilk adımını atan Özemniyet Turizm ilk yolculuklarına üç adet BMC marka yapma kasalı küçük otobüsle başlamış olup, altı yıllık bir serüvenin sonunda güzergâhlarına İstanbul ve Ankara’yı da eklemiştir. Sonrasında “Emniyet” isminin önüne "ÖZ" getirilerek, ÖZEMNİYET adıyla faaliyetlerini sürdürmeye devam etmiştir. Kuruluşundan bugüne hizmet performansını yükselen bir ivmeyle artıran Özemniyet Turizm, bugün geldiği noktada Bursa, İzmir, İstanbul, Ankara, Kocaeli, Adapazarı, Balıkesir, İnegöl, Bartın, Çorlu, Bolu, Manisa, Antalya, Yalova, Zonguldak şehirlerine ulaşmakta ve ulaşım ağına her geçen gün daha da genişletmektedir.  Eğitimli ve deneyimli şoförleri, güler yüzlü personelleri ve lezzetli ikramlarıyla size her yolculuğunuzda konforu ve güveni hissettirecek Özemniyet Turizm, yolculuklarınızda aklınıza gelen ilk adres olacak.

  devamını okumak için tıklayın...
  Bartın Özemniyet Turizm Otobüs Bileti
 • Batı Antalya Seyahat

  30 yılı aşkın süredir ulaşım sektörünün yolcu taşımacılığı, turizm taşımacılığı, yurt içi ve yurt dışı yük taşımacılığı gibi pek çok alanında etkinlik gösteren Batı Antalya Seyahat, tecrübeli personeliyle birlikte koşulsuz müşteri memnuniyeti adına emin adımlarla ilerliyor. Sürekli değişim ve gelişim ilkesiyle sektördeki gelişmeleri yakından takip eden Batı Antalya seyahat, dönemin en kaliteli araçlarıyla hizmet vermeyi hedeflemiştir. Tur ve organizasyonlar için araç kiralama imkanı da bulunan firma, ayrıca  müşterilerine oldukça keyif alacakları Batı Antalya turu olanağı da sunmaktadır. Müşterilerinin beklentilerini en yüksek düzeyde gerçekleştirmek üzere çalışan Batı Antalya Seyahat, konforlu koltukları, rahat araçları, deneyimli personeli ve 50’den fazla araçtan oluşan filosu ile hizmetinizdedir

  devamını okumak için tıklayın...
  Batı Antalya Seyahat Otobüs Bileti
 • Batman Midyat Koç Turizm

  Yolcu taşımacılığı sektöründeki ilk adımını Midyat’ta atan Batman Midyat Koç Turizm kuruluşundan bugüne hizmet performansını yükselen bir ivmeyle artıran Batman Midyat Koç Turizm, bugün geldiği noktada Adana, Afyon, Ankara, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Konya, Mardin, Mersin, Osmaniye, Sakarya, Şanlıurfa, Uşak şehirlerine ulaşmakta ve ulaşım ağına her geçen gün yeni şehirler katarak daha da genişletmektedir.

  devamını okumak için tıklayın...
  Batman Midyat Koç Turizm Otobüs Bileti
 • Bayramiç Seyahat

  Yolcu taşımacılığı sektöründeki ilk adımı, 1993 yılında Çanakkale’nin Bayramiç ilçesinde Hamza Özer tarafından atılan Bayramiç Seyahat, kuruluşundan bugüne hizmet performansını yükselen bir ivmeyle artırmış ve bugün geldiği noktada geçmişin tecrübesi ile günün teknolojik imkanlarının birleştirerek misafirlerini sevdiklerine ulaştırmaya devam etmektedir. Çanakkale – Bayramiç ve Balıkesir arasında her gün gidiş- geliş düzenli seferler gerçekleştiren Bayramiç Seyahat, ulaşım ağına her geçen gün yeni şehirler katarak daha da genişletmektedir.İhtiyaç ve beklentilerinizi en üst düzeyde karşılamak amacıyla hizmetlerinde kalite ve konforu birleştirerek sunmakta ve yenilikçi anlayışı, çağa ayak uyduruşu ve güvenliğe verdiği önem ile misafirlerine verdiği değeri her an göstermektedir.

  devamını okumak için tıklayın...
  Bayramiç Seyahat Otobüs Bileti
 • Baysal Turizm

  Ulaşım ve taşımacılık sektöründe mazisi geniş olan ve hizmette tecrübeli bir firma olan Baysal Turizm, girişimci ve öncü kimliğini, özverili çalışmasına borçlu olarak buna güveniyor ve insan kaynaklarıyla beraber genişlettiği filosuyla, hizmet kalitesinde üst sıraları hedefliyor. Bu mentaliteyle çalışarak başarının devamlı olacağını öngören firma, kurumsallaşmada, yönetimde ve hiyerarşik düzende yaptıkları önemli adımlarla, müşteri memnuniyetini koşulsuz sağlama amacında olarak çalışmaktadır. Mükemmeliyetçi ve kaliteli hizmeti siz değerli müşterileriyle buluşturma dileğinde olan Baysan Turizm, dinamik kadrosuyla, teknolojik filosuyla, sizlere hizmet vermeye hazır

  devamını okumak için tıklayın...
  Baysal Turizm Otobüs Bileti
 • Ben Turizm

  Gaziantep’in en köklü ailelerinden biri olarak bilinen Özkeleş Ailesi tarafından 1940’lı yıllardan beri süregelen bir geleneğin ürünü olan Ben Turizm, 2000 yılında faaliyete tam olarak geçmiş, ve bugün toplamda 40 araçlık filosuyla, günde 20’yi aşkın gidiş - dönüş seferiyle Gaziantep’in ulaşım denince akla ilk gelen isimlerinden biri olma başarısını göstermiştir. Gaziantep’in Binevler, Başkarakol, Buhara, Keyvanbey, Şehreküstü, Değirmiçem ve Suburcu ilçelerinde bulunan bilet satış noktaları ile yolcularına ulaşan Ben Turizm online olarak bilet rezervasyonu, bileti açığa alma, bilet satın alma gibi işlemlerin yapılabilmesini sağlamakta ve mobil uygulamalarla da 7/24 müşterileri tarafından ulaşılabilir olmaktadır

  devamını okumak için tıklayın...
  Ben Turizm Otobüs Bileti
 • Bergama Güven Turizm

  Yolcu taşımacılığı sektöründeki ilk adımı İzmir – Bergama yolunda atan Bergama Güven Turizm, kuruluşundan bugüne hizmet performansını çok yükseklere taşımış ve bugün geldiği noktada geçmişin deneyimini bugün teknolojisi ve çağdaş anlayışıyla birleştirerek yolcularına sunmuştur. İzmir – Bergama ve çevre illerde her gün gidiş- geliş düzenli seferler gerçekleştiren Bergama Güven Turizm, ulaşım ağına her geçen gün yeni şehirler katarak daha da genişletmektedir. İhtiyaç ve beklentilerinizi en üst düzeyde karşılamak amacıyla hizmetlerinde kalite ve konforu birleştirerek sunmakta ve yenilikçi anlayışı, çağa ayak uyduruşu ve güvenliğe verdiği önem ile misafirlerine verdiği değeri her an göstermektedir.

  devamını okumak için tıklayın...
  Bergama Güven Turizm Otobüs Bileti
 • Best Van Turizm

  1989 yılında Van’dan yola çıkarak başlattığı kendi yolculuğunda Best Van Turizm, yıllara meydan okuyan hizmet anlayışı ve seyahatlerinize kattığı modernizasyonuyla sınırları aşan bir kurum haline gelmiştir. Van’dan yıllardır taşıdığı her kalpte onları güven dolu bir seyahatte birleştirmiş ve sonunda dilenilen yere memnuniyetleriyle uğurlamıştır. En iyi çalışma ekiplerini kurarak gerçekleştirdiği hizmetlerinde sınır tanımadan ilerleyen Best Van Turizm, sektörde sağlam bir isme sahiptir. Çünkü verdiği kaliteli hizmetler, çağa uyumladığı yenilikler, sektördeki cesaretli yaklaşımları paralelinde ihtiyaç ve beklentiler doğrultusunda ilerlerken, sizlerin sınırları aşan ihtiyaçlarınıza da karşılık vermiştir. Irak, İran ve Gürcistan’ın belirli bölgelerine gerçekleştirdiği seyahatlerde dünya standartlarında sunduğu hizmetleri en özel şekliyle sergilemektedir.

  devamını okumak için tıklayın...
  Best Van Turizm Otobüs Bileti
 • Beşer Seyahat

  Yolcu taşımacılığı sektöründeki ilk adımını 1986 yılında Samsun’un Vezirköprü ilçesinde Vezirköprü Seyahat ismiyle atan Vezirköprü Genç Beşer Turizm, kuruluşundan bugüne hizmet performansını çok yükseklere taşımış ve bugün geldiği noktada Ankara, Eskişehir, Bursa, İstanbul, Çorlu, Çerkezköy ve Saray’da şubeleri olan ve bu şehirlere her gün düzenli olarak gidiş geliş seferler düzenleyen bir marka haline gelmiştir. Köklü bir marka olarak yolcularından aldığı güçle ilk günkü samimiyet saygı ve sevgi çerçevesinde faaliyetlerine devam etmek olan Vezirköprü Genç Beşer Turizm, sadece bir taşımacılık firması değil bir sistem olarak planlayarak ve uygulayarak seyir hizmetleri, konaklama tesisleri, kalkış noktaları ve varış hizmetlerini bir bütünlük içinde sizlere sunma vizyonunu taşımaktadır.

  devamını okumak için tıklayın...
  Beşer Seyahat Otobüs Bileti
 • Beydağı Turizm

  Beydağı Turizm, 1972 yılında ismini halk oylamasıyla birlikte almış ve kurulduğu bu tarihte tek sefer düzenlemiştir. Ancak zamanla sefer sayısını çoğaltarak büyüyen firma, kendini gün geçtikçe geliştirerek bugünkü yapısını oluşturmuştur. “Mutluysanız Mutluyuz” sözüyle yolculara seslenen firma mutlak müşteri memnuniyeti anlayışını ne kadar benimsediğini göstermektedir. Hizmetin daima mükemmel olması gerektiğini savunan Beydağı Turizm, misafirlerinin memnuniyeti adına çalışanlarının da tatminkârlığını ve memnuniyetini önemsemektedir. Dolayısıyla, müşterileri daima güler yüzler karşılayacak, çalışanlar sıcak hizmeti ile içtenliklerini göstereceklerdir. Çevreye ve evrensel değerlere karşı sorumluluklarını yerine getirme amacında olan Beydağı Turizm, bu konularda oldukça duyarlı olup eksiksiz hizmeti ile müşterilerinin memnuniyetini kazanıyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Beydağı Turizm Otobüs Bileti
 • Bitlis Taç Turizm

  2002 Yılında taşımacılık sektörüne  yeni bir soluk getirerek sizlerle tanışan, güvenlik ve kaliteyi ilke edinerek yollarda hizmet veren bir firma olan Bitlis Taç Turizm, otobüs işletmeciliğinde bu işi yalnızca taşımacılık olarak değil, bir sistem olarak planlıyor ve uygulayarak satış hizmetleri, servis, kalkış noktaları, konaklama tesisleri noktalarındada bir bütünlük sağlayarak hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini ve müşterilerin beklentilerini öncelik alarak vazgeçilmez ilkeleri, güvenlik ve kalite olan Bitlis Taç turizm, teknolojinin tüm imkanlarından yararlanarak, hayatta bir benzeri veya yedeği daha olmayan tek şeyin can olduğunu ve tasarrufu olmayan tek şeyinde zaman olduğunu belirterek, hiçbir hataya fırsat yaratmadan, konuklarını ağırlıyor. Lider bir firma olmanın ve kurumsal hemde bireysel anlamda sürekli gelişerek, yüksek standartlı ve kaliteli bir hizmet sunma gayesindedir.

  devamını okumak için tıklayın...
  Bitlis Taç Turizm Otobüs Bileti
 • Bizim Iğdır Turizm

  16 Temmuz 1991 yılında Iğdır'da "Iğdır Hat" adıyla kurulan ve 2010 yılından sonra faaliyetlerine Bizim Iğdır Turizm adıyla hızla devam eden Bizim Iğdır Turizm, Iğdır'da yolcu taşımacılığı k akla gelen ilk firmalardan biri olarak konumlanmaktadır. Genişleyen ve büyüyen yapısıyla yolcu talepleri doğrultusunda, müşterilerinin beklenti ve istekleri yönünde gelişmelerine ve değişimlerine devam etmektedir. Modern çağın gerekliliklerine uygun, son teknoloji araç filosuyla verdiği hizmetleriyle yolcularının güvenini kazanan ve müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyelerde tutan Bizim Iğdır Turizm, Iğdır ilinin sıcaklığını, samimiyetini ve dürüstlüğünü hizmet anlayışına yansıtmakta ve daima yolcularına hizmetin en içten halini sunmaktadır.

  devamını okumak için tıklayın...
  Bizim Iğdır Turizm Otobüs Bileti
 • Boss Turizm

  Boss Turizm, yıllardır ulaşım hizmeti sektöründeki vizyonu, misyonu ve duruşuyla farklılığını ortaya koymuştur. Sektöre yeni bir soluk getirmek amacıyla, küreselleşen dünyanın gereklilikleri doğrultusunda standart üstü hizmetleriyle müşterilerinin yükselen ihtiyaçlarına en özel şekillerde karşılık vermektedir. Uzman eğitim kadrosu tarafından çalışma arkadaşlarına sunduğu eğitim zorunluluğu ile sizleri en güvenli ellere teslim etmeyi hedefleyerek, kalitenin eğitim ile buluşmasını sağlıyor. Uzman kaptanları, en güvenilir otobüs filoları ve güler yüzlü takım arkadaşlarıyla bu firmayla olan her birlikteliğinizde kendinize vakit ayırabilecek, zamanınızı güven dolu, ev konforunda bir rahatlıkta geçirecek ve en özel hizmetlerle ağırlanacaksınız. Her geçen gün çalışmalarının temposunu arttırarak ilerleyen Boss Turizm, ulaşım ağını zamanla maksimum olarak genişletmiş, bu sayede daha fazla yolcu kapasitesi ve güveni sağlamıştır. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Boss Turizm Otobüs Bileti
 • Boyabat Seyahat

  Boyabat Seyahat, “Sizinle Geleceğe” sloganıyla ne kadar yenilikçi bir anlayış benimsediğini göstermektedir. Gelişen teknolojiye ayak uydurma adına tüm filosunu yenileyen Boyabat Seyahat, 0 km’lik Mercedes Travego araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. Mutlak müşteri memnuniyeti anlayışına inanan firma, iyi bir hizmet amacıyla uzman ekibiyle birlikte çalışmaktadır. Bu doğrultuda sektörde emin adımlarla ilerleyen Boyabat Seyahat, kaliteli, yüksek standartlı, uluslar arası normlara uygun, yenilikçi ve sıcak hizmet vererek müşteri memnuniyetini edinmiştir. Firma, birçok farklı illere seferler düzenlediği gibi, İstanbul ve Boyabat’ta bulunan ücretsiz servisleriyle de müşterilerini arzu ettikleri lokasyona ulaştırıyor

  devamını okumak için tıklayın...
  Boyabat Seyahat Otobüs Bileti
 • Buzlu Turizm

  Buzlu Turizm, bugün tamamı kendisine ait 40 adet modern otobüsleri ile hizmet vermektedir. Bini aşan çalışanı, 300 e yakın bilet satış noktası ve onlarca şehir içi servis araçlarıyla günümüz insanlarının yoğun ve zorlu hayatlarına kolaylık katmak ve onları daha az yorucu bir şekilde seyahat ettirmek için her geçen gün çalışmalarına ve hizmet bilincine yeni değerler katarak büyüyen Buzlu Turizm’in temel hizmet ilkesi olan “Gelecek, Taşıyoruz” sloganıyla insana verdiği değeri ve önemi en güvenli yolculuklarına taşımıştır. İyi hizmetin temelinin personel kalitesiyle sağlandığının bilincinde olan Buzlu Turizm, periyodik olarak gerçekleştirdiği kaptan, servis memuru, bilet satış temsilcisi ve müşteri hizmetleri gibi birimlerine “liderlik, takım çalışması, kalite bilinci, kurum kimliği, müşteri mutluluğu, iletişim teknikleri” vb konularda hizmet içi eğitim programları ile personel kalitesini ve bu bağlamda hizmet kalitesini sürekli arttırmaya sağlam adımlarla ilerliyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Buzlu Turizm Otobüs Bileti
 • C
 • Can Batmanlılar Seyahat

  Yolcu taşımacılığı sektöründeki ilk adımını Batman’ın Merkezinde kurduğu ofisiyle atan Can Batmanlılar Turizm, kuruluşundan bugüne profesyonel duruşu ve müşteri memnuniyetinin sürekliliği ilkeleri temel alarak yürüttüğü hizmetlerinde performansını çok yükseklere taşımış ve bugün geldiği noktada Batman ve İstanbul arasında her gün düzenli olarak gidiş geliş seferleri gerçekleştiren bir marka haline gelmiştir. Yolcularının sadakatinden aldığı güçle kuruluşundan bu yana standartlarını genişleten Can Batmanlılar Turizm, geçmişin deneyimini bugünün teknolojisi ve çağdaş anlayışıyla birleştirmeye ve ulaşım ağına her geçen gün yeni şehirler katarak daha da genişletmeye devam edecektir. Yolcularının ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak amacıyla hizmetlerinde kalite ve konforu birleştirerek sunarken, yenilikçi anlayışı, çağa ayak uyduruşu ve güvenliğe verdiği önem ile de misafirlerine verdiği değeri her an göstermektedir. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Can Batmanlılar Seyahat Otobüs Bileti
 • Can Dersim Tuncelililer Turizm

  Tunceli’nin Dersim ilçesinde Can Dersim Tunceliler Turizm ismiyle faaliyetlerine başlayan marka, Tunceli’nin en bilinen otobüs firmalarından biri olarak konumlanmaktadır. Yolcu taşımacılığı sektöründeki ilk adımını Dersim’de atıp, bugün İstanbul, İzmir ve Ankara başta olmak üzere neredeyse Türkiye’nin 81 iline uzanmış; ulaşım ağına her geçen gün yeni şehirler katmıştır. Kuruluşundan bugüne profesyonel duruşu ve müşteri memnuniyetinin sürekliliği ilkeleri temel politika olarak ele alan Can Tuncelililer Turizm sizlere keyifli ve güvenli bir yolculuk vadediyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Can Dersim Tuncelililer Turizm Otobüs Bileti
 • Can Diyarbakır Turizm

  17 Haziran 2011 yılında Diyarbakır’ın ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak ve Diyarbakır halkına kaliteli ve konforlu ulaşım hizmeti sunmak amacıyla faaliyetlerine başlayan Can Diyarbakır Turizm, Ali Kadri Çapa tarafından yönetilmektedir. Diyarbakır’da ilk yurt içi ve yurt dışı seyahat imkanı sağlayan ilk yerli firma olarak uluslararası yolcu taşımacılığı hizmeti veren Can Diyarbakır Turizm, son teknolojiyle donatılmış 18 araçlık filosu, deneyimli, genç ve dinamik personeliyle Diyarbakır’ın ulaşımda ilk akla gelen ismi olarak konumlanıyor

  devamını okumak için tıklayın...
  Can Diyarbakır Turizm Otobüs Bileti
 • Can Elbistan Turizm

  Yolcu taşımacılığı sektöründeki ilk adımını Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde kurduğu ofisiyle atan Can Elbistan Turizm, yolculardan aldığı destekle kuruluşundan bu yana standartlarını genişletmiş ve geçmişin tecrübesiyle bugünün teknolojisini birleştirerek yepyeni bir hizmet politikası ortaya koymuştur. Ulaşım ağına her geçen gün yeni şehirler katanCan Elbistan Turizm Elbistan’ın gururu olmaya ve kuruluşundan bugüne profesyonel duruşu ve müşteri memnuniyetinin sürekliliği ilkeleri temel alarak yürüttüğü hizmetlerinde performansını çok daha yükseklere taşımaya devam edecektir.

  devamını okumak için tıklayın...
  Can Elbistan Turizm Otobüs Bileti
 • Can Iğdır Turizm

   Ağrı Dağı, meteor çukuru, harabeleri, tuz mağaraları ve daha görülmesi gereken pek çok yeri ile Iğdır, Doğu Anadolu'nun en güzel şehirlerinden biri… Iğdır’da taşımacılık yapan markaların arasında ise en çok bilinenlerinden biri olarak konumlanan Can Iğdır Turizm, yolcu taşımacılığı sektöründeki ilk adımını Iğdır’da atıp, bugün Erzurum, Erzincan, Kağızman, İstanbul ve Azerbaycan’a uzanmış; yolcularının da desteğiyle kuruluşundan bu yana standartlarını oldukça genişletmiştir. Ulaşım ağına her geçen gün yeni şehirler katan Can Iğdır Turizm Iğdır’ın gururu olmaya ve kuruluşundan bugüne profesyonel duruşu ve müşteri memnuniyetinin sürekliliği ilkeleri temel alarak yürüttüğü hizmetlerinde performansını çok daha yükseklere taşımaya devam edecektir. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Can Iğdır Turizm Otobüs Bileti
 • Cesur Ağrı Dağı Turizm

  Doğu Anadolu'nun incisi, Ağrı Dağı'nın evi, eşsiz güzelliklere ve köklü bir kültüre sahip, ülkemizde mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri olan Ağrı’nın en önemli otobüs firmalarından biri olan Cesur ağrı Dağı Turizm ile yolculuklarınız çok keyifli geçecek. Ağrı’dan İstanbul, İzmir, Ankara ve çevre illere düzenli olarak gidiş geliş seferler düzenleyen Cesur Ağrı Dağı Turizm, ulaşım ağına her geçen gün yeni şehirler katmaya ve yolcularını sevdiklerine kavuşturmaya devam edecek.  Kuruluşundan bugüne profesyonel duruşu ve müşteri memnuniyetinin sürekliliği ilkeleri temel politika olarak ele alan Cesur Ağrı Dağı Turizm araçlarında ev konforunda seyahat, uydu yayını ya da film arşiviyle vakit geçirme şansı ve en önemlisi lezzetli, taptaze ve sağlıklı açık büfe yiyecek ve içecek ikramları sizleri bekliyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Cesur Ağrı Dağı Turizm Otobüs Bileti
 • Cesur Bingöl Turizm

  “Farkı bilmek değil, yaşamak gerek!” sloganıyla iddialı adımlar atan Cesur Bingöl Turizm, kısa sürede adımlarını sıklaştırarak sektöre hızlı bir giriş yapmış ve yine aynı şekilde yükselmiştir. Bingöl’ün sektördeki gururu olan ve yöresinin halkına uzakları yakın eden hizmetleri ile gün geçtikçe büyüyen, yolların güvenliğini sağlamak ve hizmet kalitesini arttırmak adına değiştirdiği otobüs filoları ve gelişen, değişen beklentilerinize olan hassasiyetiyle tüm ihtiyaçlarınızın cevabını bulmanız için yıllardır çalışmalarını sürdüren Cesur Bingöl Turizm, titizlik, özveri ve uyumla kendine has özellikleri ve hizmetleri ile tüm beklentilerinizi gerçekleştiriyor. Sağladığı güvenli yolculuğun paralelinde konforlu ve keyifli seyahat de sunarak sizlerden aldığı memnuniyetle yoluna devam eden Cesur Bingöl Turizm yöresinin sıcaklığını, samimiyetini ve dürüstlüğünü hizmet anlayışına yansıtarak sizlere yolculuğun en içten halini sunmaktadır.

  devamını okumak için tıklayın...
  Cesur Bingöl Turizm Otobüs Bileti
 • Cide Tekiner Turizm

  Kastamonu’nun sarı yazması ile ünlü Cide ilçesinde 1974 yılında kurulan ve Cide’nin en bilinen en önemli otobüs firmalarından biri olan Cide Tekiner Turizm Araç - İnebolu - Doğanyurt - Fakaz – Baltacı yollarında hizmet vermekte son teknolojiye sahip modern araç filosuyla, konforu ve güveni berabrinde sunmaktadır. Kastamonu’dan İstanbul, İzmir, Ankara ve çevre illere düzenli olarak gidiş geliş seferler düzenleyen Cide Tekiner Turizm, ulaşım ağına her geçen gün yeni şehirler katmaya ve yolcularını güvenle ve hızla sevdiklerine kavuşturmaya devam edecek. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Cide Tekiner Turizm Otobüs Bileti
 • Cizre İtimat Turizm

  Büyük bir özveri ile kara yolu yolcu taşımacılığı sektörüne yakın bir zamanda giriş yapan Cizre itimat turizm, geleceğe emin adımlarla yürümekte ve bugün modern araç filosu, onlarca çalışanı ve periyodik olarak gerçekleştirdiği yurtiçi gidiş dönüş seferleriyle geniş bir ulaşım ağına sahip, güçlü ve kurumsal bir marka olarak konumlanmıştır. Antalya, Bursa, Diyarbakır, Hatay, İstanbul, İzmir, Kars, Mersin ve Yozgat arası her gün gidiş geliş seferler düzenlemekte olan Cizre İtimat Turizm çağı yakalayan, yenilikçi ve değişime inanan bakış açısını tüm araç filosuna yansıtmaktadır. 2+2 ve 2+1 araçlarında, LCD ekranlarda film/canlı yayın TV izleme ve müzik dinleme keyfi, açık büfe ikram servisi, güler yüzlü host ve hostesleri ile maksimum konfor yol boyunca sizlerle olacak. Alacağınız tek bir otobüs bileti ile çıkacağınız yolculuklarda bir seyahatten fazlasını yaşayacaksınız. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Cizre İtimat Turizm Otobüs Bileti
 • CSR Seyahat

  CSR Seyahat yeni bir firma olmasına rağmen kısa zamanda gerçekleştirdiği değişimin sonucunda, yine kısa zamanda güçlenmiş ve bu gücü yöresinin halkının güveni ve rağbetleri ile sağlamıştır. Hatay halkına daha iyi ulaşım hizmetleri verebilmek için çıkılan bu yolda, Hatay halkı da sektörde yeni ama kalitesiyle, konforuyla, müşterilerine sağladığı güvenle CSR Seyahat’i kısa zamanda benimsemiştir. Zamanla ulaşım ağı ve hizmet olanaklarını geliştirerek tüm Türkiye’ye hizmet eden CSR Seyahat, geçmişten de aldığı güçle teknolojik gelişmelerin izinde, çağdaş yaklaşımları ve yenilikleriyle hizmet kalitesini ve standardını gün geçtikçe arttırmaktadır. Sürekli şirket içi sağladığı denetimleriyle eksiklik ya da aksaklıkları belirleyen ve çalışanları ile birlikte uyumlu, üretken yapısıyla CSR Seyahat, saygı ve dürüstlük çerçevesinde, en mükemmel filolarıyla sizlere olan hizmetlerine durmaksızın devam ediyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  CSR Seyahat Otobüs Bileti
 • Ç
 • Çağdaş Güven Turizm

  Çankırı’da otobüs yolculuğu ya da otobüs firması denildiğinde akla ilk gelen firmalardan biri olan Çağdaş Güven Turizm, 1998 yılından beri yolcularına maksimum konfor ve keyifli bir yolculuk sunmakta ve Türkiye’nin birçok il ve ilçesinden Çankırı’ya seferler düzenlemektedir. Yenilenmekten ve değişimden korkmayan yapısı ve kurumsal çalışmalarıyla size yolculuğun en keyifli hallerini hazırlarken yolcularına her konuda destek olan, eğitimli, deneyimli, güler yüzlü, genç ve dinamik kadrosu, her anınızda kusursuz performans sağlayan host ve hostesleri, teknolojiye ayak uyduran yenilikçi duruşu ve buna paralel olarak yenilediği araçlarında LCD ekranlarda film izleme ve müzik dinleme avantajı, açık büfe ikram servisi ve daha birçok ayrıcalığıyla Çağdaş Güven Turizm, yol boyunca kendinizi evinizin konforunda hissetmenizi hedefliyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Çağdaş Güven Turizm Otobüs Bileti
 • Çağlar Turizm

  1956 yılında kurulan ve ilk olarak tarım sektörüne giriş yapan Çağlar Grup’un bir iş kolu olarak ortaya çıkan Çağlar Turizm, yarım asırlık bir tecrübenin ürünü ve deneyimini bugünü teknolojisiyle birleştiren bir marka olarak konumlanmaktadır. Güvenli ve kaliteli hizmet vermeyi temel ilke olarak alan Çağlar Turizm, Türkiye’nin önde gelen kuruluşları arasında yerini almıştır. İnsan kaynağının en önemli güç olduğunun bilinciyle çalışanlarına huzurlu ve sağlıklı bir ortam iş ortamı sağlayan Çağlar Turizm aynı önemi elbette ki yolcuları için de göstermekte ve bugün geldiği noktada kurumsal yapısıyla sektöre örnek olarak ışık tutmaktadır.

  devamını okumak için tıklayın...
  Çağlar Turizm Otobüs Bileti
 • Çanakkale Truva Turizm

  İlk yıllarından bu yana Kale - Çan Seyahat ve Çan Birlik olarak faaliyet gösteren Çanakkale Truva Turizm, 1992 yılında yeniden yapılanarak yeni adıyla Çanakkale Truva Turizm olarak faaliyet göstermeye başlamıştır. Kurulduğu günden beri Çanakkale Truva Turizm olarak güvenli ve nitelikli hizmet veren, sürekli yenilenen ve müşteri memnuniyetine önem veren, çağdaş ve konforlu bir seyahatle birlikte güler yüzlü hizmeti öncelikli olarak hedefleyen bir seyahat firması olmayı kendisine görev edinmiştir. Çanakkale Truva Turizm sektörde lider konuma gelme ve Türkiye'nin en iyisi olması için oldukça hızlı ve yüksek kalitedeki çalışmalarına devam etmektedir. Şu an Türkiye'de büyük firmalardan biri olan fakat hizmet sektöründe en iyisi olabilmek için sınır olmadığı ilkesiyle yeni hedefler ve bakış açılarıyla bir Truva At’ı edasıyla güçlü hizmetlerine devam etmektedir. Hedefi her zaman daha ilerisi ve daha iyisi olan Çanakkale Truva Turizm ile her yolculuğunuz yüksek konfor ve kalite ile gerçekleşecek size unutulmaz anılar sunacaktır.

  devamını okumak için tıklayın...
  Çanakkale Truva Turizm Otobüs Bileti
 • Çankırı Eser Turizm

  1987 yılında Çankırı’da kurulan ve şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektöründe adını duyuran Çankırı Eser Turizm İzmir, İstanbul, Ankara, başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına ulaşmakta ve yolcularını sevdiklerine ulaştırmaktadır. 30 yılı aşkın deneyimini bugünün teknolojisiyle birleştiren bir marka olarak faaliyetlerini sürdürürken güvenli ve kaliteli hizmet vermeyi temel ilke edinen Çankırı Eser Turizm, Türkiye’nin önde gelen kuruluşları arasında yerini almıştır

  devamını okumak için tıklayın...
  Çankırı Eser Turizm Otobüs Bileti
 • Çankırı Güven Turizm

  Türkiye’nin birçok il ve ilçesinden Çankırı’ya seferler düzenleyen Çankırı Güven Turizm, 1998 yılından beri yolcularına maksimum konfor ve keyifli bir yolculuk sunarken, kaliteli hizmeti ucuz otobüs biletiyle buluşturmanın ayrıcalığını yaşatıyor. Sektördeki duruşunu günden güne yenileyen, hizmet sektöründe adımlarını sağlamlaştırarak her geçen gün güçlenen Çankırı Güven Turizm yıllar boyu size kaliteli hizmet sunmak ve bunu yaparken sizin güveninizi ve konforunuzu en üst seviyelerde sağlamak için çalışmalarını arttırıyor. Yenilenmekten ve değişimden korkmayan yapısı ve kurumsal çalışmalarıyla size yolculuğun en keyifli hallerini hazırlamaya devam ediyor. Çankırı Güven Turizm misafirlerine kendilerini ayrıcalıklı, özel ve özgür hissettirecek, güvenli, rahat, huzurlu bir yolculuk için gerekli tüm teknik/teknolojik donanım ve imkanları kullanarak yolcularının ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak amacıyla hizmetlerinde kalite ve konforu birleştirerek sunuyor

  devamını okumak için tıklayın...
  Çankırı Güven Turizm Otobüs Bileti
 • Çankırı Özlem Turizm

  2010 yılı sonu itibariyle tamamı Özlem Turizm’e ait 12 adet 2+1 koltuk düzenine sahip son teknoloji otobüsü bulunan Çankırı Özlem, Çankırı'nın genişleyen ve büyüyen yapısı ile artan yolcu taşıma talebini karşılayabilmek amacıyla yatırımlarına her geçen gün büyük bir hızla devam etmektedir. Çankırı’da faaliyet göstermekte olan en eski otobüs firması olmanın haklı gururunu taşırken bölgedeki en yeni araçlarla yolcularını güvenle ve hızla sevdiklerine ulaştırmaktadır. İzmir, İstanbul, Ankara, başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına ulaşan Çankırı Özlem Turizm, yarım aşırı aşkın deneyimini bugünün teknolojisiyle birleştiren bir marka olarak faaliyetlerini sürdürürken güvenli ve kaliteli hizmet vermeyi temel ilke edinmiştir.

  devamını okumak için tıklayın...
  Çankırı Özlem Turizm Otobüs Bileti
 • Çayırağası Turizm

  Çayırağası, 1944 yılında Gaziantep’te kurulmuş olup, Türkiye’nin karayolu taşımacılığındaki ilk firmalarından biridir. Kurulduğu günden bu güne kadar en kaliteli hizmetleri ve özverili çalışmalarıyla yolcu memnuniyetini en üst seviyerlerde sağlamış ve bu sayede yıllardır sektörün öncü firmalarından biri haline gelmiştir. Bir asıra yakın verdiği hizmetlerde yıkılmadan her zaman daha güçlü duruşuyla geçirdiği yıllarda en büyük desteğini müşterilerinin memnuniyeti ve güveninden alarak yolunda devam eden Çayırağası Turizm daha yıllarca verdiği en özel hizmetlerle bizlerle birlikte olacaktır. Her zaman üst seviyerlerde sunduğu hizmetleri ile 80 noktada aktif çalışmalarına devam eden Çayırağası Turizm, Gaziantep’ten Türkiye’nin hemen hemen her yerine ulaşmaktadır. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Çayırağası Turizm Otobüs Bileti
 • Çorlu Birlik Turizm

  Türkiye'nin en büyük ve en gelişmiş ilçelerinden biri olan Çorlu, Tekirdağ’ın da en büyük ilçesidir. Bu popüler ilçenin iseen bilindik firması Çorlu Birlik Turizm olarak karşımıza çıkmaktadır. Çorlu’da ve Tekirdağ’da yolcu taşımacılığı alanındaki sektörel boşluğu en iyi dolduran markalardan biri olarak bilinen Çorlu Birlik Turizm; İzmir, İstanbul, Ankara, başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına ulaşırken profesyonel ve deneyimli kadrosu, güler yüzlü personeli ve güvenli araçlarıyla size konforlu bir yolculuk vadediyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Çorlu Birlik Turizm Otobüs Bileti
 • Çoruh Artvin Seyahat

  Birbirinden güzel yaylaları, hırçın Çoruh Nehri, yüksek dağları, yemyeşil ormanları, krater gölleri, zengin fauna ve florası, 5000 yıllık tarihi mirası ile adeta bir yer yüzü cenneti olan Artvin’in Çoruh ilçesinde yolcu taşımacılığı hayatına başlayan Çoruh Artvin Seyahat, Çoruh’tan İzmir, İstanbul, Ankara, başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına ulaşırken deneyimli kadrosu, güler yüzlü personeli ve güvenli araçlarıyla size kusursuz hizmeti vadediyor ve konforlu bir yolculuk sunuyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Çoruh Artvin Seyahat Otobüs Bileti
 • Çorum Hitit Turizm

  Günümüzden 7 bin yıl öncesine ait kültürel verilere rastlanan ve Anadolu'da ilk organize devleti kuran ve UNESCO tarafından Dünya Kültür Mirası listesine alınmış ülkemizin 9 değerinden biri olan Hititlerin Başkenti Hattuşaş’a ev sahipliği yapan Çorum’da ulaşım denince akla ilk gelen markalardan biri olarak konumlanan Çorum Hitit Turizm, Çorum’dan İzmir, İstanbul, Ankara, başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına ulaşıyor ve tüm yolcularını sevdiklerine güvenle ulaştırmanın haklı gururunu yaşıyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Çorum Hitit Turizm Otobüs Bileti
 • Çorum Kargı Turizm

  56 yıllık geçmişiyle 1960 yılında kurulan Kargı Turizm, bir şirketten çok çağa uygun uygulamalarda öncü tavırlarıyla yıllardır ulaşım sektörüne yön veren bir firma olarak konumlanıyor. Sektörün standartlarını belirlemede ve uygulamada ilk sıralarda yer alarak yaptığı çalışmalarında her zaman çağdaş ve modern yapısıyla seyahatinizi standartların üzerinde bir seçeneğe dönüştürüyor. Hukuk düzenine saygılı tavrını koruyarak daima kalite standartlarını yükselten yapısı sebebiyle yıllardır ayakta kalmayı başaran ve sürekli ulaşım ağını genişleterek yayılan alt yapısıyla sadece kendi isminin değil, Türkiye ulaşım sektörünün kalitesini de yükseltmeye hızla devam ediyor. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Çorum Kargı Turizm Otobüs Bileti
 • Çorum Özler Seyahat

  7 bin yıl öncesine dayanan tarihiyle UNESCO tarafından Dünya Kültür Mirası listesine alınmış ülkemizin 9 değerinden biri olan Hititlerin Başkenti Hattuşaş’a ev sahipliği yapan Çorum’da ulaşım denince akla ilk gelen köklü markalardan biri olarak konumlanan Çorum Özler Seyahat, Çorum’dan İzmir, İstanbul, Ankara başta olmak üzere ülkemizin dört bir yanına ulaşmakta ve genç, dinamik ve profesyonel ekibiyle hizmette kalitenin ve güvenin bir göstergesi olarak sektöre ışık tutmaktadır.

  devamını okumak için tıklayın...
  Çorum Özler Seyahat Otobüs Bileti
 • D
 • Dadaş Turizm

  1973 yılında Erzurum’da, Doğu’nun ilk otobüs firması olarak kurulan Dadaş Turizm, kara yolu yolcu taşımacılığı sektörüne Ankara-İstanbul-İzmir gidiş dönüş seferleriyle ve yalnızca 14 adet 0302 Mercedes-Benz marka otobüsten oluşan filosuyla başlamış ve bugün, varlığını 50'yi aşkın araca sahip bir filoyla Türkiye’nin dört bir yanına ulaşan çok güçlü bir marka olarak sürdürmektedir. Dadaş adıyla çıktığı yolda adını etnik değerlerini esas alarak duyurmaya başlayan, Dadaş Turizm adının kalitesini ve gücünü yollara taşımıştır. Dadaş Turizm ile başlayacağınız yolculuklarda değerlerine sahip çıkan bu kaliteli firmanın sizinle olduğu süre içerisinde tek amacının sizin memnuniyetinizi ve güvenini sağlamak olduğunu farkedeceksiniz. Bunun için yıllardır çalışmalarına devam ederek işini emeğiyle yoğuran ve bunun sonucunda sağlam temellerle çıktığı her yolu aşmış ve yıllar geçtikçe değişimden ve gelişimden korkmadan sürekli ilerlemiştir.

  devamını okumak için tıklayın...
  Dadaş Turizm Otobüs Bileti
 • Dağıstanlı Turizm

  Çağı yakalayan yenilikçi anlayışına paralel olarak geçmişin deneyimini bugünün teknolojisiyle buluşturan ve bunu hizmetine en iyi şekilde yansıtan Dağıstanlı Turizm’in tüm araçlarında her koltuğa özel olarak tasarlanan usb girişli ekranlar sayesinde film ve canlı yayın TV izleyebilecek, geniş koltuk aralarında dilediğiniz rahatlıkta oturabilecek, ücretsiz internet hizmetiyle hayatınıza kaldığını yerden yolculu ksırasında bile devam edebileceksiniz. Lezzetli yiyecek içecek açık büfe ikramları ve güler yüzlü personeli sayesinde kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz otobüs yolculuklarınızda Dağıstanlı Turizm’in farkını tek bir otobüs bileti ile sizler de keşfedeceksiniz.

  devamını okumak için tıklayın...
  Dağıstanlı Turizm Otobüs Bileti
 • Demirci Halıkent Turizm

  1983 yılında Halıkent Otobüs İşletmesi olarak Demirci – Salihli – İzmir – Manisa – Akhisar ve Balıkesir’ e taşıma hizmeti vermeye başlayan ve kara yolu yolcu taşımacılığı sektörüne bu şekilde ilk adımını atan Demirci Halıkent Turizm; 1991 yılına gelindiğinde de beş kurucu üyeyle 30 ortaklı kooperatif olmuş ve faaliyetlerini başarılı bir şekilde devam ettirmiştir. Profesyonel vedeneyimli bir kafro ve genç, dinamik bir ekip ile yürüttüğü taşımacılık hizmetine 2005 yılında İstanbul hattını ve 2006 yılında da Ankara hattını ekleyen Halıkent Turizm, yöre halkını Türkiye’nin en büyük şehirlerine güvenle ve konforla ulaştırmayı görev edinmiştir. Ege kıyılarında her geçen gün daha da bilinir hale gelen köklü bir marka olmasının yanı sıra sektörü bilgisiyle aydınlatan bir marka olarak konumlanıyor. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Demirci Halıkent Turizm Otobüs Bileti
 • Denizli Seyahat

  1974 yılından bu yana Uşak ve bölgesindeki hizmetlerini süre getiren Denizli Seyahat, zamanla büyük aşamalar kaydederek 1988 yılında kurumlaşarak bölge halkının beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet ağını genişleterek İzmir, Uşak, İstanbul, Ankara’ya karşılıklı seferler düzenlemiştir. Zamanla geliştirdiği hizmet anlayışı ve kalitesiyle sunduğu hizmet imkanlarından faydalanan halkının gücüyle güçlü bir olarak konumlanmıştır. Sizlere her zaman en modern ve konforlu hizmeti sunmak için tüm gücüyle her gün çalışmalarına yenilerini ekleyerek büyümeye ve gelişmeye devam eden Denizli Seyahat müşterilerinin bir seyahatten beklentilerinin farkında ve bu yönde aldığı kararlarla büyümeye devam etmektedir. Denizli Seyahat tatil keyfinizi yolculuklarınızda başlatıyor ve size beklentilerinizin üzerinde bir yolculuk yaşatmaya yıllardır devam ediyor

  devamını okumak için tıklayın...
  Denizli Seyahat Otobüs Bileti
 • Devran Turizm

  Devran Turizm’in geçmişi çok uzun yıllara dayanmaktadır. İlk olarak 1958 yılında Kayseri’de Sarız Birlik adıyla kurulmuş 2004 yılına gelindiğinde ise Kayseri Devran Turizm olarak isim değişikliğine gitmiştir. Yıllardır sunduğu en özel hizmetleriyle yöresinin ihtiyaçları doğrultusunda doğuya ve kuzeye doğru seferler düzenlemiş, bu sayede yöresinin ulaşım eksiklerini karşılamıştır. Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde tespit ederek, tüm bu beklentiler ve ihtiyaçlar doğrultusunda aldığı her yenilik kararından başarıyla çıkan ve müşterilerinin memnuniyeti için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan Devran Turizm, aynı zamanda insan sağlığına, emniyetine ve çevreye duyarlı bir şirket bilinciyle değerlerinden güç alıyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Devran Turizm Otobüs Bileti
 • Didim Seyahat

  Didim Seyahat, 1964 yılında sadece Didim – Söke arası hizmet vererek başladığı yolculuğunda yıllarla birlikte değişen ve gelişen zaman da ayak uydurarak bugün Didim’den Ege’nin tüm tatil yörelerini birbirine bağlayan bir lokasyonlar ile gelişimini devam ettirmektedir. Didim’in ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda daha iyi hizmet verilmesi adına ‘Birlikten Kuvvet Doğar’ sözünden esinlenilerek birlik yapısında ilerlemeye devam eden Didim Seyahat’in günümüzde 39 üyesi bulunmakta ve şirketi büyütmektedir. Zamanla ulaşım ağı ve hizmet olanaklarını geliştirerek tüm Ege Bölgesi’ne ve büyük şehirlere hizmet veren Didim Seyahat, geçmişten de aldığı güçle teknolojik gelişmelerin izinde, çağdaş yaklaşımları ve yenilikleriyle hizmet kalitesini ve standardını gün geçtikçe arttırmaktadır. Sürekli şirket içi sağladığı denetimleriyle eksiklik ya da aksaklıkları belirleyen ve çalışanları ile birlikte uyumlu, üretken yapısıyla Didim Seyahat, saygı ve dürüstlük çerçevesinde, en mükemmel filolarıyla sizlere olan hizmetlerine durmaksızın devam ediyor. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Didim Seyahat Otobüs Bileti
 • Dikici Turizm

  1966 yılında Behriç Dikici tarafından kurulan Dikici Turizm, Bursa-MKP, Ayvalık-İstanbul, Ayvalık-Ankara ve İzmir-Bursa-İstanbul  ilk yolculuğuna başlamış ve bugün Doğan Dikici’nin yönetiminde Bursa-MKP arasında yolcu taşımacılığı yapmaktadır. Kestane şekeriyle ünlü Bursa’da ulaşımın en ünlülerinden biri ise Dikici Turizm’dir. Sizlere olan hizmetlerini Bursa’nın samimi ve tarihi duruşundan alan Dikici Turizm, son teknoloji araçlarla donattığı modern filosunda sizleri 2+1 otobüslerde en konforlu şekilde misafir ediyor. Dikici Turizm ile yolculuk yaparken evinizin koltuğunda TV izler gibi hissedecek, kahvenizi yudumlarken internet hizmetlerinden faydalanabilecek ve dilediğiniz müzik eşliğinde yolculuk yapabileceksiniz.

  devamını okumak için tıklayın...
  Dikici Turizm Otobüs Bileti
 • Divriği Nazar Turizm

  Sivas’ın Divriği ilçesinin en köklü ve ilk firmalarından biri olan Divriği Nazar Turizm, profesyonel ve deneyimli ekibi, son teknoloji modern araç filosu ve en önemlisi güler yüzlü, eğitimli araç içi personelleriyle yıllardır Divriği halkına hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır. Personellerine verdiği eğitimler ve periyodik olarak yaptırdığı araç bakımlarının yanı sıra, servis araçlarıyla da yolcularının her anlarında yanında olmayı temel görevi olarak bilen Divriği Nazar Turizm, Sivas’ta ulaşım denildiğinde akla ilk gelen firmaların arasında yer alıyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Divriği Nazar Turizm Otobüs Bileti
 • Diyar Harput Turizm

  Doğu Anadolu Bölgesi'nin Yukarı Fırat Bölümü'nde yer alan ve 19. yüzyıl sonlarında Elazığ Ovası üzerinde kurulmuş planlı şehirlerimizden biri olan Elazığ’ın Harput ilçesinde kurulmuş olan ve Elazığ’dan yola çıkıp her gün tüm Türkiye’ye ulaşan Harput Turizm geçmişten günümüze kadar gelişmeyi ve değişmeyi ilke edinmiş çağdaş dünyaya ayak uydurarak bu günlere kadar gelmeyi başarmış bir markadır. Büyük bir özveriyle faaliyetlerini sürdüren ve başarıyı bir ilke olarak gören Harput Turizm, deneyimli ve profesyonel yönetim kadrosu, güler yüzlü personeli ve son teknoloji araçlarıyla ulaşım hizmetini en konforlu şekilde sunmakta ve kusursuz hizmet için en iyiyi hedeflemektedir.

  devamını okumak için tıklayın...
  Diyar Harput Turizm Otobüs Bileti
 • Diyarbakır Öz Silvan Turizm

  Doğal güzellikleri ve tarihi birikimi ile ülkemizin görülmesi gereken şehirlerinden biri olan Diyarbakır, binlerce yıllık tarihi ile yaşayan bir kültür mozaiği olan Diyarbakır’ın Silvan ilçesinin en köklü ve ilk firmalarından biri olan Diyarbakır Öz Silvan Turizm, profesyonel ve deneyimli ekibi, son teknoloji modern araç filosu ve en önemlisi güler yüzlü, eğitimli araç içi personelleriyle yıllardır Diyarbakır ve çevre halkına hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

  devamını okumak için tıklayın...
  Diyarbakır Öz Silvan Turizm Otobüs Bileti
 • Diyarbakır Sur Seyahat

  Güneydoğu Anadolu'nun en eski şehirlerinden biri olan ve binlerce yıllık bir tarihe sahip olan Diyarbakır’da “Uzun Yol Sevenlerin Birleştirici Gücü” sloganıyla yola çıkan ve seferlerini başarıyla gerçekleştiren Diyarbakır Sur Seyahat, son teknolojiyle donatılmış Setra ve Neoplan Starliner marka araçlardan oluşan filosuyla şehirlerarası taşımacılıkta markalaşmıştır. Deneyimli kaptanları, host ve hostesleriyle mükemmel uyum içerisinde ve bir aile edasıyla gerçekleştirdikleri her seyahatte sizlere bunu yansıtacak ve bu huzur ortamıyla seyahat etmenizi sağlayacaktır. Müşterilerini evinde hissettirecek konforu ve rahatlığı sağlamak için Diyarbakır Sur Seyahat hiçbir fedakârlıktan kaçınmamakta ve tüm varlığıyla hizmet sektörüne yön vermeye devam etmektedir.

  devamını okumak için tıklayın...
  Diyarbakır Sur Seyahat Otobüs Bileti
 • Doğan Körfez Seyahat

  Bursa’nın en eski markalarından biri olan Doğan Körfez Seyahat, 1970 yılında Hüseyin Demir, Osman Kozba ve Doğan Şen tarafından kurulmuş olup ilk yolculuklarına Bursa - İzmit hattında 10 otobüs ile başlamıştır. Aynı zamanda bu seferler Bursa’dan İzmit’e yapılan ilk sefer olma özelliğini taşımaktaydı. Daha sonra sefer güzergâhına İstanbul, İzmir, Ankara’yı da ekleyen Doğan Körfez Seyahat, son teknolojiyle donatılmış Mercedes marka araçlardan oluşan filosuyla şehirlerarası taşımacılıkta markalaşmaya başladı.

  devamını okumak için tıklayın...
  Doğan Körfez Seyahat Otobüs Bileti
 • Doğu Karadeniz Turizm

  Doğu Karadeniz Turizm, 40 yılı aşkın tecrübesi ile Karadeniz Bölgesi’nde kara yolu yolcu taşımacılığının lider ismi olarak konumlanıyor. Önce hizmet anlayışıyla ucuz otobüs biletinin yolcularla buluşturuyor. Bunu yaparken de hizmet çıtasını daima yükselten bir marka olarak sektördeki yerinin koruyan Doğu Karadeniz Turizm; her gün İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya gibi şehirlere düzenlediği ekspres seferlerin bir sonu olarak “Doğu Karadeniz Ekspres” olarak ismini değiştirmiştir. Ara duraklarda durmadan sadece mola vererek doğrudan hedefe giden otobüsleri, yolculukları daha da kısaltırken yolcular için ulaşımı daha keyifli bir hale getirmiştir. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Doğu Karadeniz Turizm Otobüs Bileti
 • Doğuş Iğdır Turizm

  Büyük bir özveri ile kara yolu yolcu taşımacılığı sektörüne yakın bir zamanda giriş yapan Doğuş Iğdır Turizm, geleceğe emin adımlarla yürümekte ve bugün modern araç filosu, onlarca çalışanı ve periyodik olarak gerçekleştirdiği yurtiçi gidiş dönüş seferleriyle geniş bir ulaşım ağına sahip, güçlü ve kurumsal bir marka olarak konumlanmıştır. Amasya, Aşkale, Bolu, Düzce, Erbaa, Erzincan, Erzurum, Gebze, Horasan, İstanbul arası her gün gidiş geliş seferler düzenlemekte olan Doğuş Iğdır Turizm çağı yakalayan, yenilikçi ve değişime inanan bakış açısını tüm araç filosuna yansıtmaktadır. 2+2 ve 2+1 araçlarında, LCD ekranlarda film/canlı yayın TV izleme ve müzik dinleme keyfi, açık büfe ikram servisi, güler yüzlü host ve hostesleri ile maksimum konfor yol boyunca sizlerle olacak. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Doğuş Iğdır Turizm Otobüs Bileti
 • Düzce Aydın Seyahat

  Pırıl pırıl denizi, ince kara kumu, şelaleleri, kaplıcaları ve doğal alanları ile göz kamaştıran Düzce’de ulaşımın ilk adresi olan Düzce Aydın Seyahat, yolcularının ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde tespit ederken onlara güvenli, konforlu, ekonomik ve mutlu bir yolculuk sağlamakta, yenilikçi ve yaratıcı uygulamalarla ürün ve hizmetlerini en verimli noktalara taşımayı hedeflemektedir.Düzce Aydın Seyahat saygın ve geniş ulaşım ağına sahip bir marka olarak sürekliliğini sağlamak ve daha ileriye götürmek için her geçen gün yenilerek ve ilk günkü heyecanıyla sizlerle buluşuyor. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Düzce Aydın Seyahat Otobüs Bileti
 • Düzce Güven Turizm

  Pırıl pırıl denizi, ince kara kumu, şelaleleri, kaplıcaları ve doğal alanları ile göz kamaştıran Düzce’de ulaşımın ilk adresi olan Düzce Güven Turizm, kusursuzluğu temel ilke olarak alan hizmet politikası ve güven veren faaliyetleriyle Düzce’de yolcu taşımacılığında akla gelen ilk adres olmanın haklı gururunu yaşıyor. Düzce Güven Turizm ile yapacağınız yolculuklarda eğitimli, deneyimli ve dinamik bir kadro, güler yüzlü personeller ve lezzetli ikramlar sizlerle olacak. Dilerseniz uydu yayınından film ya da tv izleyebilir, müzik dinleyebilir ve geniş koltuk aralıklarına sahip özel otobüslerde konforlu yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. Yolcularının emniyetine her şeyden önce özen gösteren Düzce Güven Turizm otobüslerinin periyodik bakımları düzenli olarak yapılmakta ve araç içi kontroller düzenli olarak gerçekleştirilmektedir. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Düzce Güven Turizm Otobüs Bileti
 • E
 • Ece Turizm

  Edirne'den yola çıkıp Babaeski, Çorlu, Lüleburgaz, Muratlı, Tekirdağ başta olmak üzere birçok noktaya ulaşan Ece Turizm, Edirne halkı için ulaşımda ilk tercihlerden biri olmuş ve kusursuz hizmet anlayışıyla yolcularına ev ortamında seyahat ayrıcalığını yaşatmıştır. Profesyonel ve deneyimli kadrosu, genç ve dinamik ekibi ve en önemlisi de güler yüzlü personeliyle yolculara güven, hız ve kaliteyi bir arada sunan Ece Turizm, sürdürülebilir başarıyı temel alan hizmet politikasıyla faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Ece Turizm Otobüs Bileti
 • Edirne Birlik Turizm

  İsmail Ömer Erakman tarafından kurulan Edirne Birlik Turizm, Edirne’de ulaşımın ilk adresi olarak bilinmekte ve Edirne – İstanbul, Edirne – Ankara arasında her gün gidiş geliş seferler düzenlemektedir. Özellikle Edirne’nin öğrenci şehri olması, Edirne Birlik Turizm’in öğrencilere özel uygulamaları sayesinde onlar tarafından en çok tercih edilen firmalardan biri olmasını sağlamıştır. Aynı faydacı politikayı tüm yolcuları içinde izleyen Edirne Birlik Turizm, Edirne'nin en köklü markalarından biri olarak konumlanmakta ve artan bir hızla faaliyetlerine devam etmektedir.

  devamını okumak için tıklayın...
  Edirne Birlik Turizm Otobüs Bileti
 • Efe Tur

  Karayolu yolcu taşımacılığı sektöründe 1990 yılından beri varlığını gösteren Efe Tur, bir aile şirketi olarak kurulan ve 2012 yılından itibaren iki ortak ile yoluna başarıyla devam eden çok güçlü bir markadır. Tam 25 yıldır sahip çıktığı öz değerleri, gelenekleri ve “Önce İnsan” ilkesiyle attığı her adım Efe Tur’a güven, kalite ve mükemmellik katmakta ve bu özellikler seyahat seçeneklerinde Efe Tur’un ilk tercih edilenler arasında yer almasını sağlamaktadır. Çağı yakalamış, donanımlı otobüs filoları ve deneyimli çalışma arkadaşlarıyla Efe Tur farkını yaptığınız her yolculukta fark edeceksiniz. Sektörde adının ilk geçtiği zamanlardan bu yana kuruluş amacında taşıdığı ruhu kaybetmeden, geçmişine ve değerlerine sahip çıkarak sektörün öncü firmalarından olmuştur. Yolcularının beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak, onların misafirlikleri süresince rahat, konforlu ve güvenli seyahatler yaşamaları için hala çalışmalarını aksatmadan sürdürmektedir. Bu sayede Efe Tur emin adımlarla hizmet sektöründe adından yıllarca bahsettirmeye devam edecektir.

  devamını okumak için tıklayın...
  Efe Tur Otobüs Bileti
 • Egemen Seyahat

  Dünya’nın ikinci büyük kanyonuna sahip Uşak’ta kurulmuş olan Uşak Egemen Seyahat, Kütahya - Altıntaş, Bozüyük- Bilecik, İzmit, İzmir, Ankara ve İstanbul’a her gün gidiş – geliş düzenli seferler düzenlemekte ve Uşak’ta ulaşımın ilk adresi olarak bilinmektedir. Uşak’ın en köklü markalarından biri olarak konumlanan Egemen Seyahat, artan bir hızla yolcu taşımacılığı sektöründeki başarılı faaliyetlerine hızla devam etmektedir. Kanyonları, tarihi köprüleri, kaplıcaları, anıt ağacı, mis gibi tarhana kokusu, birbirinden güzel halı ve kilimleriyle Uşak’ta yolcu taşımacılığı hizmetlerini yolculuklarının memnuniyeti ve desteğiyle başarılı bir şekilde sürdüren Egemen Seyahat ile yapacağınız yolculuklarda sizleri güler yüzlü personeller, konforlu ve yüksek derecede güvenli araçlar, sağlıklı ve lezzetli araç içi yiyecek ve içecekler bekliyor. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Egemen Seyahat Otobüs Bileti
 • Elazığ Hazar Turizm

  1967'de yolcu taşımacılığı hizmetlerine ilk olarak Elazığ’da başlayan Elazığ Hazar Turizm Chevrolet ve Margrus marka ağaç kasa araçlar ile adımladığı ilk yollarında, 1970' li yıllara gelindiğinde Apollo marka araçlara geçerek devam etmiş; 1970' li yıllarda ise Mercedes O 302 otobüslerle yolcularını sevdiklerine ulaştırmıştır. Geçmişin deneyimini bugünün teknolojisiyle harmanlayan ve bunu "Önce Hizmet " sloganı önderliğinde gerçekleştiren Elazığ Hazar Turizm 30 adet son model otobüs filosu, 300' ün üzerinde bilet satış noktası, 750 çalışan personeli, 30 adet şehir içi servisi ile Elazığ’da ulaşım denilince akla gelen ilk marka olarak kendini göstermektedir.

  devamını okumak için tıklayın...
  Elazığ Hazar Turizm Otobüs Bileti
 • Elazığ Murat Turizm

  1974 yılında Elazığ’da kurulan Elazığ Murat Turizm, zamanla geliştirdiği hizmet anlayışı ile sınırları aşan bir güce ulaşmıştır. Türkiye seferleri haricinde, Romanya, Ukrayna ve Rusya’ya seferler düzenleyen Elazığ Murat Turizm, yıllardan aldığı güç ve deneyim ile ilerlemeye ve sektörde büyük isimlerden olma yolunda gitmeye devam ediyor. İddialı duruşu ile dikkat çeken Elazığ Murat Turizm bunu ilkleri yaşatan bir firma olmasına bağlıyor ve “En İyisi Biziz” sloganıyla çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Elazığ’ı en uzak şehirlere yakın eden bu Elazığ Murat Turizm, adını yine yöresinin önemli özelliklerinden Murat Nehri’nden almıştır. Elazığ Murat Turizm ile gerçekleştireceğiniz her seyahat sizler için keyif ve güven dolu geçecektir. Hizmette sorumluluk anlayışına sahip olabilmiş, yenilikçi, cesaretli yaklaşımlarıyla kararlı ve verimli sonuçlar almış Elazığ Murat Turizm ulaşım sektöründe kendi değerinin farkında ve bu değerleri günden güne çoğaltarak hizmet sektörünün gerektirdiği anlayışlara kayıtsız kalmayarak devam ettirmektedir. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Elazığ Murat Turizm Otobüs Bileti
 • Elazığlılar Turizm

  2003 yılında sağlam temellerle kurulan Elazığlılar Turizm, kısa zamanda sektörde hızlı bir yükselişe geçmiştir. Geniş ulaşım ağına sahip bu firma gücünü müşterilerinden ve çalışmalarından alarak zamanla güçlü ve güvenilir bir isim olmuştur. Alanında uzman kadrosuyla başlattığı yolculuğunda durmaksınız en sağlam adımlarla ilerleyen Elazığlılar Turizm,  günlük yüzlerce otobüsüyle, 500 farklı noktadan seferler düzenleyerek Türkiye’nin en geniş ulaşım hizmetlerini gerçekleştiren markalardan biri olmuştur. Gerek hizmet kalitesi, gerekse kendisine özgü hizmet anlayışıyla Elazığlılar Turizm ile gerçekleştireceğiniz her seyahat sizler için keyif ve güven dolu geçecektir. Türkiye’nin en genç otobüs filosuna sahip Elazığlılar Turizm sektörde yeni sayılabilecek bir konumdayken, özverili çalışmaları ve farklı hizmet anlayışıyla zamanla yükselen genç ve dinamik bir firma şeklinde konumlanmıştır. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Elazığlılar Turizm Otobüs Bileti
 • Eray Turizm

  Ordu merkezli olan Eray Turizm, 1984 yılında unvan değişikliği yaparak kurulmuştur. Yaklaşık 50 yıllık otobüs firması olan Eray Turizm, bir çok başarıya imza atmış, güvenilir bir işletmedir. Eray Turizm kuruluşunun her harfin açılımı olan “En Rahat Aile Yolculuğu” ilkesiyle yola çıkan Eray Turizm, müşteri memnuniyetinin mutlak olduğuna inanan, hizmet ve ürün verimliliğini sürekli arttırarak müşterilerine her zaman en iyisini sunan bir otobüs işletmesidir. Öncelikle Türkiye’de daha sonra uluslar arası hizmet etme idealini hedefleyen firma, düzenli ve verimli çalışma prensibini personellerine aşılamıştır. “Yapacaklarımıza, yaptıklarımız güvence teşkil eder” düşüncesi ile geçmişte yakalamış olduğu başarıları devamlı kılmak adına durmadan çalışan Eray Turizm, bu yolda dürüst, kaliteli, huzur veren bir hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır

  devamını okumak için tıklayın...
  Eray Turizm Otobüs Bileti
 • Erbaa Turizm

  Sağlam temellerle Samsun’da kurulan Erbaa Turizm, kısa zamanda sektörde hızlı bir yükselişe geçmiştir. Geniş ulaşım ağına sahip bu firma gücünü müşterilerinden ve çalışmalarından alarak zamanla güçlü ve güvenilir bir isim olmuştur. Alanında uzman kadrosuyla başlattığı yolculuğunda durmaksınız en sağlam adımlarla ilerleyen Erbaa Turizm, gerek hizmet kalitesi, gerekse kendisine özgü hizmet anlayışıyla gerçekleştireceğiniz her seyahat sizler için keyif ve güven dolu geçecektir. Hizmette sorumluluk anlayışına sahip olabilmiş, yenilikçi, cesaretli yaklaşımlarıyla kararlı ve verimli sonuçlar almış Erbaa Turizm ulaşım sektöründe kendi değerinin farkında ve bu değerleri günden güne çoğaltarak hizmet sektörünün gerektirdiği anlayışlara kayıtsız kalmamıştır. Bu sayede adını sektöre kısa zamanda, özgün bir şekilde kazıyan Erbaa Turizm .ağın gerekliliği teknolojik gelişmelerden uzak olmayarak  ve bunun sonucunda hizmetlerini teknolojiyle harmanlamış ve yaşayacağınız her yolculuk da maksimum hizmeti maksimum konfor sizlere sunmuştur.

  devamını okumak için tıklayın...
  Erbaa Turizm Otobüs Bileti
 • Erektaş Seyahat

  Ömer Yaşar Baç tarafından 30 Nisan 1987 yılında kurulan Erektaş Turizm, Tokat Erbaa merkezli bir otobüs firmasıdır. Değişen çağda kaliteye önem veren firma, sürekli kendini yenilemeye oldukça önem vermektedir. Yaklaşık 30 yıllık tecrübesi süresince müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan Erektaş Turizm, içten hizmeti sayesinde müşterilerle daima yüzlerinde tebessüm bırakarak arzu ettikleri yerlere ulaştırmıştır. Erektaş Turizm’den otobüs biletinizi alarak siz de kendinizi şanslı yolculardan biri olarak sayabilirsiniz. Son model araçları ile birçok farklı şehre sefer düzenleyen Erektaş Turizm, güvenli ve konforlu yolculuk düzenlemeyi kendine ilke edinmiştir. Her zaman müşteri memnuniyetini ön plana alan, profesyonel taşımacılık anlayışı ile sürekli kendini geliştirerek, kaliteli ve güvenli hizmet sunmak Erektaş Turizm için en büyük amaçtır

  devamını okumak için tıklayın...
  Erektaş Seyahat Otobüs Bileti
 • Eren Turizm

  Yolcu taşımacılığı hizmetlerine ilk olarak Tokat’ın Zile ilçesinde başlayan Eren Turizm Zile’nin en bilinen tecrübeli markalarından biri olarak, geçmişin deneyimini bugünün teknolojisiyle buluşturmakta ve bunu "Her Zaman Yanınızda" sloganıyla gerçekleştirmektedir. Eren Turizm, son model otobüs filosu, bilet satış noktaları, deneyimli ve profesyonel kadrosu ve şehir içi servisleriyle Tokat halkına ulaşımda kolaylık ve güven sağlamaktadır. Yolcu taşımacılığı hizmetlerini yolculuklarının memnuniyeti ve desteğiyle başarılı bir şekilde sürdüren Eren Turizm ile yapacağınız yolculuklarda sizleri güler yüzlü personeller, konforlu ve yüksek derecede güvenli araçlar, sağlıklı ve lezzetli araç içi yiyecek ve içecekler bekliyor. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Eren Turizm Otobüs Bileti
 • Erzincan Başak Turizm

  Erzincan Başak Turizm, 2005 yılında Erzincan merkezli kurularak, seyahat sektörüne yeni bir soluk getirmek için hizmet vermeye başlamıştır. Yolcu taşımacılığında sürekli hizmet kalitesini ve standartlarını yüksek tutarak tüm Türkiye'de hizmet vermektedir. Günümüze kadar sürekli yenilenen otobüsleri ve dinamik hizmet anlayışıyla hizmetini devam ettiren Erzincan Başak Turizm, Doğu'da ilklere öncülük ederek otobüslerini yüksek teknolojiye ve keyifli hizmetiyle donatmıştır. Yolcularına kaliteyi, konforu ve yolculuğun keyfini yaşatmak için çalışmaktadır. İstanbul, Ankara, Eksişehir, Bursa, Sivas gibi şehirlere seferleri olup, Sefer sayısını ve sıklığını zaman geçtikçe arttırıyor

  devamını okumak için tıklayın...
  Erzincan Başak Turizm Otobüs Bileti
 • Erzincan Fırat Tur

  Anadolu'nun en eski kültür merkezleri arasında gösterilen ve ünlü İpek Yolu güzergâhında yer alan Erzincan’ı Türkiye’nin dört bir yanına konfor, güven hız ve ekonomik fiyatlarla ulaştıran Erzincan Fırat Turizm, kaliteyi temel alan hizmet politikası ile yıllardır Erzincan halkına hizmet etmekte ve yolcularını güvenle sevdiklerine ulaştırmaktadır. Eğitimli araç içi personeli, son teknolojiye sahip modern araçlardan oluşan filosu, lezzetli araç içi ikramları, güler yüzlü ekibi ve vizyon sahibi yönetim kadrosuyla Erzincan Fırat Turizm, kara yolu yolcu taşımacılığı sektörüne kendi bölgesine yön vermeye devam ediyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Erzincan Fırat Tur Otobüs Bileti
 • Erzincan Nazar Turizm

  Anadolu'nun en eski kültür merkezlerinden biri olan ve ünlü İpek Yolu hattındaki güzel şehir Erzincan’da kurulan ve kara yolu yolcu taşımacılığı sektörüne başarılı bir şekilde giriş yapan Erzincan Nazar Turizm, kaliteyi temel alan hizmet politikası ile Erzincan halkını yıllardır Türkiye’nin dört bir yanına konfor, güven hız ve ekonomik fiyatlarla ulaştırmakta, Türkiye’yi de Erzincan ile buluşturmaktadır. Yılların tecrübesiyle kusursuz hizmet anlayışını geliştiren ve sürdürülebilir başarıyı temel alan yönetim politikasıyla hizmet kalitesini hızlı bir ivmeyle artırırken müşteri memnuniyetini de yüksek seviyelerde tutmayı önemseyen Erzincan Nazar Turizm, bugünden sonra da Erzincan halkına hizmet etmeye ve onları güvenle sevdiklerine ulaştırmaya devam edecek.

  devamını okumak için tıklayın...
  Erzincan Nazar Turizm Otobüs Bileti
 • Erzincan Özlem Seyahat

  Kelkit ve Erzincan merkezli olarak Anadolu'nun en eski kültür merkezlerinden biri olan ve ünlü İpek Yolu hattındaki güzel şehir Erzincan’da 2003 yılında kurulan Özlem Seyahat firması 2003 yılında Gümüşhane ili Şiran ilçesinde kurulmuştur. Ankara, Gümüşhane, Erzincan, İstanbul ve İzmit’te şubeleri bulunan Özlem Seyahat hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti bölgesinde fark yaratmış genç ama dinamik firmalardan biridir. 13 yıldır kaliteyi temel alan hizmet politikası ile Erzincan halkını yıllardır Türkiye’nin dört bir yanındaki sevdiklerine konfor, güven hız ve ekonomik fiyatlarla ulaştırmakta olan ?Erzincan Özlem Seyahat, bugün modern araç filosu ve eğitimli personelleriyle Erzincan halkına hizmet etmeye ve onları güvenle sevdiklerine ulaştırmaya devam edecek.

  devamını okumak için tıklayın...
  Erzincan Özlem Seyahat Otobüs Bileti
 • Es Turizm

  1955 yılında cesaretiyle küçük bir adım atan Es Turizm, ilk olarak Keskin - Kırıkkale ve Ankara arasında yolcu taşımacılığı ve nakliyecilik hizmeti yapmaya başlamıştır. 1970 yılında daha kurumsal bir yapıya geçerek küçük adımlarla başlattıkları hizmet serüvenini daha büyük bir adıma taşıyan Es Turizm, Ankara- İstanbul ve İzmir'e düzenli ve tarifeli seferlere başlamıştır. 80'li yılların başında halktan aldığı destek ve taleple araç sayısını arttırmış ve farklı güzergahlara da yöneltmiş, büyümesini durdurmadan büyük cesaretlerle devam ettirmiştir. Zamanla sadece yolcu taşımacılığı sektöründe değil başka sektörlerde de uzmanlaşarak büyük bir isim haline gelmiştir. Modern araç filosu ve teknolojik donanımıyla Es Turizm sizlerin güveni ve konforu için her türlü olanaklarını en iyi şekilde kullanmaya ve sizlere en mükemmel hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Es Turizm Otobüs Bileti
 • Esadaş Turizm

  1983 yılında Dadaşlar Diyarı Erzurum’da kurulan Esadaş Turizm, kurulduğu günden bu güne çağın modernizasyonuyla kurguladığı ulaşım hizmetlerinde daima en ön sıralarda olmuştur. ‘’Türkiye’nin Her Yerinde’’ sloganıyla çıktığı yolda hedeflerine ulaşmış ve en yaygın ulaşım ağına sahip bir marka olarak konumlanmıştır. Yılda 200’e yaklaşan otobüs filosu ile ortalama 2,5 milyon yolcu ağırlamaktadır. Türkiye’nin her yerinde bulunan şubeleriyle, ulaştığı yolcu kapasitesi ve hizmet kalitesi olarak üst sıralarda rol oynayan Esadaş Turizm, sizlere sunduğu kolaylaştırılmış seyahat seçenekleri ile, yolculuklarınız öncesinde, sırasında ve sonrasında en özel hizmetlerini sunmaktadır. Sektörde öncü olma düşüncesiyle, yıllardan aldığı destek ve güvenle her yeni günde AR - GE çalışmalarını sürdüren ve bu doğrultuda aldığı her yenilik kararından başarıyla sonuçlar elde etmiş olan Esadaş Turizm, sizleri Dadaşların samimiliği ile ağırlayacaktır. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Esadaş Turizm Otobüs Bileti
 • Eskişehir Ceylan Turizm

  Eskişehir, İstanbul ve Ankara’da şubeleri bulunan Eskişehir Ceylan Turizm köklü geçmişi ve yılların verdiği tecrübeyi bugünün teknolojisiyle birleştirmiş, periyodik bakımları düzenli olarak gerçekleştirilen son modern araçlarıyla Eskişehir halkına hizmet veren en iyi firmalardan biri olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti bölgesinde fark yaratmış firmalardan biri olarak faaliyetlerini sürdüren ve birçok sosyal sorumluluk projesinde de adı geçen ?Eskişehir Ceylan Turizm, . kaliteyi temel alan hizmet politikası ile Eskişehir halkını yıllardır Türkiye’nin dört bir yanındaki sevdiklerine ulaştırmaya devam ediyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Eskişehir Ceylan Turizm Otobüs Bileti
 • Eskişehir Sedef Turizm

  İçinden geçen Porsuk çayının, kaplıcalarının ve yeşilin her tonunu barındıran yeşil alanlarının bulunduğu Eskişehir’de 30 yıllık bir firma olarak herkesin ulaşımdaki ilk tercihi haline gelen Eskişehir Sedef Turizm; Ankara, İstanbul, Eskişehir ve çevre arasında her gün gidiş geliş düzenli seferler düzenlemekte ve uyguladığı uygun fiyat politikasıyla özellikle öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Profesyonel ve deneyimli bir kadro tarafından sürdürülebilir başarıyı temel alan bir hizmet politikasıyla yıllardır hizmetlerine devam eden Eskişehir Sedef Turizm köklü geçmişi ve yılların verdiği tecrübeyi bugünün teknolojisiyle birleştirmiş, periyodik bakımları düzenli olarak gerçekleştirilen son modern araçlarıyla Eskişehir halkına hizmet veren en iyi firmalardan biri olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

  devamını okumak için tıklayın...
  Eskişehir Sedef Turizm Otobüs Bileti
 • F
 • Fatih Turizm

  Daima büyüme ve kendini geliştirmeye odaklı çalışan Fatih Turizm, 1983 yılında kurulmuş ve kendini günden güne yenileyip geliştirerek sektörde önemli bir yer edinmiştir. Günümüzün sürekli değişen ve gelişen dinamiklerine uyum sağlamayı amaçlayarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ve beklentilere hızlı ve pratik çözümler üretebilme amaçları ile sizlere hizmet veriyor. Yeniliğe duyarlı, işinde uzman tüm çalışanlarıyla Fatih Turizm’i devamlı daha iyiye taşımak başlıca hedefleridir. Uluslar arası ve yurt içi yollarda faaliyetlerini sürdüren Fatih Turizm, hizmet etmeyi kendilerine amaç edinmiş deneyimli personeli ile müşteri memnuniyetini sürekli arttırarak en özverili biçimde hizmet etmektedirler. Güvenli ve konforlu ulaşım için tüm önlemleri alan ve gelişimi sürekli kılan Fatih Turizm, filosunu ve ekibini güçlendirerek ve modern bir seviyede tutarak bu standartları başarı ile yerine getirmektedir

  devamını okumak için tıklayın...
  Fatih Turizm Otobüs Bileti
 • Fatsalılar Turizm

  MÖ 400 yılına kadar uzanan tarihiyle Fatsa’da kurulmuş olan Fatsalılar Turizm, köklü geçmişi ve kaliteli hizmetiyle herkes tarafından Ordu’nun ulaşımında ilk marka olarak bilinmektedir. İzmir, Trabzon, Samsun, Ordu, Ankara, İstanbul ve çevre iller arasında her gün gidiş geliş düzenli seferler düzenleyen Fatsalılar Turizm profesyonel ve deneyimli bir kadro tarafından sürdürülebilir başarıyı temel alan bir hizmet politikasıyla yıllardır hizmetlerine devam etmektedir. Köklü geçmişinin getirdiği tecrübeyi bugünün teknolojisiyle birleştiren yönetim kadrosu, periyodik bakımları düzenli olarak gerçekleştirilen son modern araçları, güler yüzlü ve eğitimli personeli, araç içi hizmetleri ve şehir içi servis araçlarıyla kusursuz hizmet anlayışını sürekli hale getiren Fatsalılar Turizm ile yolculuk yapmak sizi evinizde hissettirecek.

  devamını okumak için tıklayın...
  Fatsalılar Turizm Otobüs Bileti
 • Fethiye Seyahat

  Fethiye Seyahat, 1992 yılında Fethiye’den başlattığı seferlerle büyük bir ihtiyacı karşılayarak Ege ve Akdeniz ortak güzellikleri ile sizleri yirmiden fazla yıldır en özel hizmetleriyle ağırlamaktadır. Fethiye Seyahat öncesine kadar Antalya, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Muğla, Denizli, Bodrum ve Isparta arasında düzenli olarak sefer düzenleyen bir marka yoktu. Fethiye Seyahat ile birlikte bu ihtiyaç giderildi ve artık Akdeniz’in güzelliklerinden Ege’nin mükemmelliğine rahatça seyahat edebiliyor, tatil keyfinizi yolculuklarınıza da taşıyabiliyorsunuz. Her zaman müşterilerinin ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda gerçekleştirdiği çalışmalar ile kendisini yenileyen ve değişmekten korkmayan Fethiye Seyahat, sizlere her zaman en modern ve konforlu hizmeti sunmak için tüm gücüyle her gün çalışmalarına yenilerini ekleyerek büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Fethiye Seyahat Otobüs Bileti
 • Fındıkkale Turizm

  Giresun’un eşsiz doğası ve yollarından, Karadeniz rüzgarıyla doğan Fındıkkale Turizm, yıllardır verdiği hizmetler ve kalite standartları doğrultusunda gerçekleştirdiği değişim ve yeniliklerle sizlerle olmaya devam ediyor. Geniş ulaşım ağı ve yüksek yolcu taşıma kapasitesiyle, Karadeniz’in zorlu yollarında sizin güvenliğiniz için değiştirdiği teknolojik donanımlı otobüs filoları ile sizlere olan en özel hizmetlerine aralıksız sürdüren Fındıkkale Turizm, dünya standartlarındaki araçlarında, yaşayacağınız her seyahat yoruculuktan ziyade, keyifli bir seyahat olması için tasarlanmıştır. Deneyimli kaptan kadrosu, güleryüzlü personelleri ile bilet alımınızdan, yolculuk bitene kadar sizlere olan hizmetlerini en üst seviyede tutan bu firma ile yapacağınız her yolculuktan sonra tekrar Fındıkkale Seyahat’i tercih edeceksiniz.

  devamını okumak için tıklayın...
  Fındıkkale Turizm Otobüs Bileti
 • G
 • Gaziantep Nobel Turizm

  Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin en eski kültür merkezlerinden birisi olan Gaziantep’te kurulmuş ve kara yolu yolcu taşımacılığı sektörüne başarılı bir şekilde giriş yapmış olan Gaziantep Nobel Turizm köklü geçmişi ve hizmette kalite anlayışı ile Doğu Anadolu Bölgesinde halk tarafından ulaşımında akla gelen ilk markalardan biri olarak bilinmektedir. Profesyonel ve tecrübeli bir yönetim kadrosunun sürdürülebilir başarı ve güven politikasıyla uzun yıllardır başarıyla sürdürdüğü taşımacılık faaliyetlerine her geçen gün yeni başarılar ekleyen ve birçok sosyal sorumluluk projesiyle Gaziantep ve çevresinde adını duyuran Nobel Turizm, yolculuklarınızda vazgeçilmez adres olmanın haklı gururunu yaşıyor. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Gaziantep Nobel Turizm Otobüs Bileti
 • Gemlik Aydın Turizm

  Bursa’nın zeytiniyle tanınan, Türkiye'nin en güzel sofralık zeytinlerinin yetiştirildiği nam-ı değer zeytin diyarı Gemlik ilçesinde kurulmuş ve kara yolu yolcu taşımacılığı sektörün de ilk seferlerini yıllar önce düzenlemiş olan Gemlik Aydın Turizm hizmette kalite anlayışı ile Marmara Bölgesi’nde de adını duyurmuş, ulaşımında akla gelen ilk markalardan biri olarak konumlanmaktadır. Gemlik’ten başlayarak İstanbul, Ankara başta olmak üzere birçok şehre ulaşırken verdiği hizmetlerinde dinamik yapısı ve çağdaş yaklaşımlarıyla sektörde kısa zamanda büyük adımlarla ilerleyen Gemlik Aydın Turizm her zaman kaliteyi ön planda tutarak yolcularını gitmek istedikleri noktalara ulaştırmaktadır. Yenilikçi yaklaşımlarıyla sürekli gelişme göstermeye ve yolcularına en konforlu hizmetleri sunmaya devam ediyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Gemlik Aydın Turizm Otobüs Bileti
 • Genç Turizm

  1996 yılından bugüne sunduğu ulaşım hizmetleriyle Ordu’dan çıkarak başladığı yolculuğunda Genç Turizm, dinamik yapısı ve çağdaş yaklaşımlarıyla sektörde kısa zamanda büyük adımlarla ilerlemiştir. ‘’Sizlerle Varız’’ sloganıyla müşterilerinin güvenini kazanmayı en üst sıralarda tutarak, hizmetlerinde her zaman kaliteyi ön planda tutarak sizlerin güvenine her daim layık olmuştur. Yenilikçi yaklaşımlarıyla sürekli gelişme göstermeye ve sizlere en konforlu hizmetleri sunmada üstün çabalarıyla çalışan Genç Turizm, kişiye özel yolculuk serüvenini sizlere en özel şekliyle sunuyor. Konforun yanında hesaplı ve huzurlu yolculuk anlayışını da benimseyerek, çalışkan ve güler yüzlü çalışanlarıyla sizlere koşulsuz en iyi hizmetleri sunmayı kendisine ilke edinen Genç Turizm ile yaşayacağınız her yolculukta Genç Turizm farkını konforu ve size sunduğu en modern hizmetlerinde gerçek bir seyahatin olması gerektiğinden daha üst seviyelerde yaşayacaksınız. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Genç Turizm Otobüs Bileti
 • Gerze Güven Keklik Turizm

  Tarihi güzellikleri ve feneri ile Karadeniz'in gezip görülmesi gereken ilçelerinden olan Gerze'de kurulan ?Gerze Güven Keklik Turizm, bugün geldiği noktada Gerze, Dikmen’de tercih edilen tek firmadır. Müşterilerinin memnuniyet ve desteğini arkasına alan ?Gerze Güven Keklik Turizm, Gerze’den başlayarak İstanbul, Ankara başta olmak üzere birçok şehre ulaşırken verdiği hizmetlerinde dinamik yapısı ve çağdaş yaklaşımlarıyla sektörde kısa zamanda büyük adımlarla ilerlemektedir. Gerze Güven Keklik Turizm, yolcularına en güvenli, konforlu, ekonomik, hızlı ve kaliteli hizmetleri sunarken sektörde örnek gösterilen adımlar atmaya ve başarılarıyla sektöre ışık tutmaya devam edecek.

  devamını okumak için tıklayın...
  Gerze Güven Keklik Turizm Otobüs Bileti
 • Gerzeliler Turizm

  Tarihi güzellikleri ve feneri ile Karadeniz'in gezip görülmesi gereken ilçelerinden olan Gerze'de ulaşım sektöründeki boşluğu doldurmak amacıyla Senayi Çakaloğlu tarafından kurulan Gerzeliler Turizm, bugün geldiği noktada Gerze ve Dikmen’de tercih edilen tek firmadır. Müşterilerinin memnuniyet ve desteğini arkasına alan Gerzeliler Turizm, Gerze’den başlayarak İstanbul, Ankara başta olmak üzere birçok şehre ulaşırken verdiği hizmetlerinde dinamik yapısı ve çağdaş yaklaşımlarıyla sektörde kısa zamanda büyük adımlarla ilerlemektedir. Yenilikçi yaklaşımlarıyla sürekli gelişme göstermeye gayret eden ve bunu hızlanan bir ivmeyle yapan Gerzeliler Turizm, yolcularına en güvenli, konforlu, ekonomik, hızlı ve kaliteli hizmetleri sunmaya devam ediyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Gerzeliler Turizm Otobüs Bileti
 • Giresun Seyahat

  Doğu Karadeniz'de bulunan tek adaya sahip olan fındığın başkenti Giresun’da kurulan ve yolcu taşımacılığında lider firmalardan biri olarak konumlanan Giresun Seyahat, vizyonel bakış açısı ve kurumsal duruşuyla ulaşım hizmetlerinde sektörde örnek gösterilen bir markadır. Yolcularına en güvenli, konforlu, ekonomik, hızlı ve kaliteli ulaşım hizmeti sunmayı görev bilen ve bunu çağın tüm imkanlarını kullanarak yapan Giresun Seyahat gerek sosyal sorumluluk projelerinde yer alması gerekse yenilikçi bakış açısını sürekli geliştirme yetisiyle sektöre ışık tutmaya devam edecek.

  devamını okumak için tıklayın...
  Giresun Seyahat Otobüs Bileti
 • Göktaş Ardahan Turizm

  Ardahan, Türkiye'nin Kafkaslara açılan kapısı olarak nitelendirilen Ardahan’ın Göktaş ilçesinde kurulan Göktaş Ardahan Turizm, her daim başarıyı hedefleyen hizmet politikası ile müşteri memnuniyetinin kusursuzluğu doğrultusunda ulaşım hizmetlerini sürdürmekte ve Ankara, Ardahan, Bursa, Eskişehir, İstanbul, Kars, Kocaeli, Sivas arasında her gün gidiş geliş seferlerle yolcularını sevdiklerine ulaştırmaktadır. Sağladığı kalite ve güveni sürdürülebilir kılan Göktaş Ardahan Turizm, Ardahan’da ulaşım denilince akla gelen ilk firma olarak konumlanmış olmasının gururunu yaşamaktadır.

  devamını okumak için tıklayın...
  Göktaş Ardahan Turizm Otobüs Bileti
 • Gölhisar Turizm

  Akdeniz’in incisi Antalya’nın tarihi ve turistik yerlerinin en gözde mekanlarından biri haline gelmiş olan Gölhisar’a gerekli ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulan Gölhisar Turizm yıl içerisinde olduğu gibi özellikle ise yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerin akınına uğruyor. Ulaşım hizmetlerinin en çok ihtiyaç duyulduğu özel ve modern hizmetleriyle Gölhisar Seyahat ise sizi unutulmaz tatillere taşıyan ender firmalardan olma özelliğini sürdürmeye yıllardır devam ediyor. Zamanla gelişen teknoloji ve çağa ayak uyduran girişimleriyle yenilenerek hızlı adımlarına sektördeki yolculuğuna devam eden ve bunu yaparken geçmişini unutmayan Gölhisar Seyahat müşterilerinin güveni ve sağlığı için özverili çalışmalarına yıllar geçtikçe yenilerini de ekleyerek ilerlemeye devam edecektir. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Gölhisar Turizm Otobüs Bileti
 • Gölpazarı Kooperatifi

  1960 yılında Hasan Kervan, Mehmet Fidan, Ahmet Demirkıran Hüseyin Ergün, Süleyman Işık,  Mehmet Ünal ve Süleyman Erdem tarafından Göltur Seyahat olarak kurulan firma 1996 yılına gelindiğinde Gölpazarı – Bilecik hattında kara yolu yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyetlerini sürdüren minibüs ve otobüslerle birlikte S.S. 2 No'lu Gölpazarı Minibüsler, Otobüsler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi adı altında faaliyetlerini başarıyla sürdürmüştür.

  devamını okumak için tıklayın...
  Gölpazarı Kooperatifi Otobüs Bileti
 • Görele Seyahat

  2001’in 5. ayında Görele Belediye Otogarındaki bireysel otobüsçüler ve yazıhaneciler tarafından içlerinde Görele Belediye Başkanı’nın da bulunduğu 14 ortağın bir araya gelmesiyle kara yolu yolcu taşımacılığındaki faaliyetlerine başlayan Görele Seyahat, “Birlikten Doğan Güç” sloganıyla yoluna devam etmiş ve bugün 4 ortakla (Hasan Ali Kodal, Ayhan Aydın, Mahmut Kodal ve Merhum Resul Çelikçi) varlığını başarıyla sürdürmektedir.  İlk yıllarında yalnızca 3 öz araçla ve 4 kiralık araçla faaliyetlerine başlayan Görele Seyahat, bugün geldiği noktada daha da güçlenmiş ve araç filosuna son teknolojiyle donatılmış 8 büyük otobüs, 8 minibüs ve 6 midibüs daha ilave etmiştir. Karadeniz Bölgesi’nin en bilinen markaları arasında yerini alan Görele Seyahat’in Travego, Tourismo, Setra ve Man Model otobüslerinde ücretsiz wi-fi hizmeti, koltuk arkası LED ekranlarda kesintisiz uydu yayını ile film ya da TV izleyebilir, müzik dinleyebilir ve tüm bunları tek seferlik kullanılan size özel kulaklıklar ile yapabilirsiniz. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Görele Seyahat Otobüs Bileti
 • Gülen Turizm

  “Sevdiklerinize Kavuşmanın Güvenli Yolu’’” sloganı ile başlattığı serüvenine yıllardır devam eden Gülen Turizm, standartların üstündeki modern araç filosu; profesyonel ve uzman kadrosu; uluslararası normlarla uyumlu, kültürel değerlerin izinde, her an daha fazla gelişme çabası üzerine temellenmiş kalite politikasıyla hizmetlerini sürdürüyor. Gülen Turizm, saygınlığı korumaya önem veren, yolcularının yanı sıra çalışanlarının da memnuniyeti düşünen ve onlara huzurlu, eşit şartlarda bir çalışma ortamı sunarak her paydaşının mutluluğunu düşünen, sektöre yön veren bir kuruluş olarak konumlanıyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Gülen Turizm Otobüs Bileti
 • Güney Akdeniz Turizm

  Akdeniz’in ilk ve tek yerli seyahat firması Güney Akdeniz Turizm, 1974 yılında Akdeniz Turizm adıyla kurulmuş ve 2002 yılına gelindiğinde ismini başına Güney kelimesini almıştır. Yine aynı yıl araç filosunu genişletmiş ve gidiş-dönüş seferlerini Adana’dan Hatay’a kadar uzatmıştır. Zamanla ulaşım sektörünün Akdeniz bayrağını eline alan ve bu bayrağı özverili çalışmaları, disipliniyle yıllardır gururla tekelinde taşıyan Güney Akdeniz Turizm, yurtiçi ve yurtdışından müşterilerinden aldığı destekle bu gururu yaşamaya devam ediyor. Akdeniz turizmin beşiği olma özelliğiyle özellikle yaz aylarında büyük rağbete uğruyor. Güney Akdeniz Turizm ise sizi unutulmaz tatillere taşıyan ender firmalardan olma özelliğini sürdürmeye devam ediyor. Zamanla gelişen teknoloji ve çağa ayak uyduran girişimleriyle yenilenerek Seyri Sefa sloganıyla hızlı adımlarına devam eden ve bunu yaparken geçmişini unutmayan Güney Akdeniz Turizm Müşterilerinin güveni ve sağlığı için özverili çalışmalarına yıllar geçtikçe yenilerini de ekleyerek ilerlemeye devam edecektir. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Güney Akdeniz Turizm Otobüs Bileti
 • Gürkan Turizm

  1963 yılında Yakup Gürkan tarafından kurulan ve ülkede henüz otobüsün olmadığı dönemlerde İzmit’in Çal, Kefkeli ve Güvenler gibi köylerine 1955 BMC marka kamyonlarla taşıma yaparak kara yolu yolcu taşımacılığı sektörüne giriş yapan Gürkan Turizm, bugün geldiği noktada, hizmet düzeyi, müşteri memnuniyeti ile Kocaeli’nde önemli ve erişilmesi zor bir kalite seviyesine ulaşmıştır. Kurulduğu ilk yıllarda ilk otobüs taşımacılığına 1970 yılında İzmit- Kandıra yolunda 62 model Man otobüsü 302 Mercedes’e çevirerek başlayan Gürkan Turizm, 1975 yılından günümüze kadar hala Kandıra - İzmit, Kandıra - İstanbul arasında yolcu taşımacılığında hizmet vermeye devam ediyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Gürkan Turizm Otobüs Bileti
 • Gürman Turizm

  Güller şehri Isparta'da kurulmuş olan Gürman Turizm üstün hizmet kalitesiyle her gün Isparta’dan İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya yönüne gidiş geliş seferler düzenlemektedir. Mitsubishi Safir marka otobüslerden oluşan son teknoloji araç filosuyla yolcularını sevdiklerine ulaştıran Gürman Turizm yenilikçi ve gelişmeci hizmet anlayışı ve vizyonel bakış açısıyla Isparta’nın dışına taşmış ve bölgesinde bilinen ve en çok tercih edilen markalardan biri olmuştur.

  devamını okumak için tıklayın...
  Gürman Turizm Otobüs Bileti
 • Güzel İzmir Turizm

  1935 yılından bu yana yollarda faaliyet gösteren Güzel İzmir Turizm, misafirlerine sağladığı sıcakkanlı hizmet ile yıllardır yolcularının yüzünde tebessüm bırakmayı başarmıştır. Yolcularına içten ve samimi bir hizmet sunmalarının yanı sıra güvenliğe verdikleri önemle de tanınan Güzel İzmir Turizm, gelişim ve teknolojik ilerlemeleri takip ederek bunu da konuklarına sağlamıştır. Zamanla büyüttüğü filosu, personel eğitimleri, sıcak hizmeti ve son model araçları ile müşterilerinin bütün beklentilerini karşılamak ve şikayet ve önerilerinin gerekli çözümlerini üretmek adına her zaman çaba içinde olmuştur. Güzel İzmir Turizm, yolcu taşımacılığı sektöründe uluslar arası normlara uygun olmayı hedefleyerek, kaliteli, standardı yüksek ve yenilikçi hizmeti ile koşulsuz müşteri memnuniyetini amaçlamaktadır. Siz de biletinizi Güzel İzmir Turizm’den aldığınız takdirde, keyifli ve güvenli bir yolculuk geçireceksiniz

  devamını okumak için tıklayın...
  Güzel İzmir Turizm Otobüs Bileti
 • Güzel Sinop Turizm

  Taşımacılık sektöründe yeni olan ve faaliyet gösteren Güzel Sinop Turizm, müşterilerine sağladığı samimi hizmetle birlikte yol ve yolcularının güvenliğini de en üst düzeyde tutarak önemisyor. Önceliği müşteri memnuniyeti olan Güzel Sinop Turizm ile seyahatlerinizde keyif konfor ve güvenilirliğin keyfini çıkarabilrisiniz. Güzel bir tatil geçirmeniz için planlarınızın yolunda gitmesini hedefleyen Güzel Sinop Turizm, sizlerin haklarına ve zamanına saygıyla sahip çıkarak hizmet vermektedir. Bu bağlamda filosunu genişletme hedefiyle ve daha fazla personele sahip olarak çalışkan bir kimliğe zaman içinde bürünmeyi ve büyümeyi hedeflemektedir. İstanbul, Samsun ve Sinop merkezli kakış ve varış merkezleri ile Güzel Sinop Turizm Karadeniz ile Marmara’nın tüm güzelliklerini büyük bir konfor ve kalite ile birlikte yaşayarak yolculuğunuzu sonlandırmanızı sağlıyor. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Güzel Sinop Turizm Otobüs Bileti
 • Güzel Van Turizm

  Türkiye’nin en büyük gölüne ev sahipliği yapan Van’ın merkezinde kurulan ve tüm Türkiye’ye ulaşan Güzel Van Tur geçmişten günümüze kadar gelişmeyi ve değişmeyi ilke edinmiş çağdaş dünyaya ayak uydurarak bu günlere kadar gelmeyi başarmıştır. Büyük bir özveriyle çalışmaya devam eden Güzel Van Tur, deneyimli ve profesyonel kadrosu, güler yüzlü personeli ve lezzetli ikramlarıyla ulaşım hizmetini e konforunda sunmakta ve kusursuz hizmet için en iyiyi hedeflemektedir.

  devamını okumak için tıklayın...
  Güzel Van Turizm Otobüs Bileti
 • H
 • Hakiki Koç Turizm

  1963 yılında kurularak yarım asrı tamamlayan Hakiki Koç Turizm, yıllardan aldığı güç ve deneyimleriyle hala varlığını sürdürmektedir. Süregelen yıllar içinde zorluklar yaşasa da bunları deneyimli alt yapısı ve zamana ayak uydurabilen ilkeleriyle atlatmış ve yıllarca ayakta kalan bir marka olmuştur. Önceliği her zaman müşterilerine tanımış ve konuklarının ihtiyaçları, konforu, güveni için her zaman değişme ve gelişme çabasında olmuştur. Hakiki Koç Turizm, günümüzde Karadeniz merkezli şubeleriyle Türkiye’nin dört bir tarafını karşılıklı seferler düzenliyor olup, güzergahlarına talepler ve ihtiyaçlar doğrultusunda yeni merkezler eklemeye devam ediyor. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Hakiki Koç Turizm Otobüs Bileti
 • Has Batman Seyahat

  Uzun yıllar önce Batman’da kurulup, bugün yalnızca Batman’ı değil tüm bölgenin en bilinen firmaları arasına giren Has Batman Seyahat, vizyonel bakış açısı ve profesyonel kadrosu sayesinde bugün yolcu taşımacılığı sektöründe güvenilirliğin, üstün hizmet kalitesinin ve konforun bilinen markası haline gelmiştir.Hizmet verimliliğini devamlı olarak arttırarak konuklarına her zaman en iyisini sunmakta, güvenli ve rahat ulaşım adına tüm uygulamaları gerçekleştirmektedir.

  devamını okumak için tıklayın...
  Has Batman Seyahat Otobüs Bileti
 • Has Bingöl Turizm

  2005 yılında sağlam temellerle kurulan Has Bingöl Turizm, kısa zamanda sektörde hızlı bir yükselişe geçmiştir. Geniş ulaşım ağına sahip bu firma gücünü müşterilerinden ve çalışmalarından alarak zamanla güçlü ve güvenilir bir isim olmuştur. Alanında uzman kadrosuyla başlattığı yolculuğunda durmaksınız en sağlam adımlarla ilerleyen Has Bingöl Turizm, günlük yüzlerce otobüsüyle, farklı noktalardan seferler düzenleyerek Türkiye’nin en geniş ulaşım hizmetlerini gerçekleştiren markalardan biri olmuştur. Gerek hizmet kalitesi, gerekse kendisine özgü hizmet anlayışıyla Has Bingöl Turizm ile gerçekleştireceğiniz her seyahat sizler için keyif ve güven dolu geçecektir. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Has Bingöl Turizm Otobüs Bileti
 • Has Bulgaristan

  Üç kıtada yüzlerce araçtan oluşan filosu ile hem yük hem de yolcu taşımacılığı gerçekleştiren köklü kuruluş Has Turizm, 1950’li yıllarda Hatay’da başladığı yolculuğuna bugün dünya taşımacılık tarihinde ilklere imza atan bir “Dünya Firması” olarak devam ediyor. Güney’de Yemen'den, Kuzey’de Sibirya’ya kadar uzanan çok geniş bir coğrafyaya yayılan hizmet ağıyla durmadan ilerleyen Has Turizm yalnızca Türkiye’de değil, dünyanın birçok yerinde de kusursuz hizmet performansını yolcularıyla buluşturuyor. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Has Bulgaristan Otobüs Bileti
 • Has Diyarbakir Turizm

  Diyarbakır’dan aldığı güç ile Has Diyarbakır Turizm başlattığı bu yolda Diyarbakır’ın dürüstlüğü ve samimiyetiyle attığı her adımdan karlı çıkmıştır. Has Diyarbakır Turizm sizlere yolculuğun en özel hallerini sunarken hiçbir masraftan ve ödünden kaçınmıyor. Sizlerin her zaman daha iyi şartlar altında yolculuk yapmanız için her yeni günde, her güne yeni bir yenilikle giriş yaparak sizlere daima en canlı hizmetlerde bulunuyor. Has Diyarbakır Turizm, geniş ulaşım ağını servis ağlarıyla da genişletmiş ve modern çağı gereklilikleri doğrultusunda attığı her adımda modernizasyon ve yeniliklerden kaçınmamıştır. Yaptığı hizmetleri kurumundaki her kişi ile bir tutkuya dönüştürmüş ve sizlere yıllardır bu tutkuyla verdiği hizmetleri en kalıcı hale getirmiştir. Kurumsal bir firma olmanın en büyük gerekliliği olan özveriyi her adımında yenilemiş ve bu özveriden hiçbir zaman azaltma yaşamayarak sizlere her daim güler yüzlü personelleri, en dikkatli ve uzman kaptanlarıyla yolculuğun en kişisel ve özel halini sunmuştur. Has Diyarbakır Turizm ile kendinize bir yolculuk fırsatı tanıyınca bu özel firmanın ayrıcalıklı dünyasından kopamayacaksınız!

  devamını okumak için tıklayın...
  Has Diyarbakir Turizm Otobüs Bileti
 • Has Kızkalesi Turizm

  Yolcu taşımacılığı sektöründe güvenilirliği, üstün hizmet ve ürün kalitesi, kalıcı konforu, dakik ulaşımı ile daima ilk tercih edilen ve danışılan kurum olma vizyonunu benimseyen Haz Kızkalesi Turizm, hizmet verimliliğini devamlı olarak arttırarak konuklarına her zaman en iyisini sunmakta, güvenli ve rahat ulaşım adına tüm uygulamaları gerçekleştirmektedir. Sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip edip, uzman ekibiyle birlikte yeniliklere duyarlı bir şekilde kendi sektöründeki tüm gereklilikleri yerine getirmeyi amaçlayan Haz Kızkalesi Turizm ile yapacağınız yolculuklarda kendinizi evinizde hissedeceksiniz.

  devamını okumak için tıklayın...
  Has Kızkalesi Turizm Otobüs Bileti
 • Has Turizm

  Üç kıtada yüzlerce araçtan oluşan filosu ile hem yük hem de yolcu taşımacılığı gerçekleştiren köklü kuruluş Has TurizmAntakya - Ceyhan- Adana - Tarsus - Mersin güzergâhında sadece 28 km’lik bir yol ile 1950’li yıllarda Hatay’da başladığı yolculuğuna bugün dünya taşımacılık tarihinde ilklere imza atan bir “Dünya Firması” olarak devam ediyor. Güney’de Yemen'den, Kuzey’de Sibirya’ya kadar uzanan çok geniş bir coğrafyaya yayılan hizmet ağıyla durmadan ilerleyen Has Turizm yalnızca Türkiye’de değil, dünyanın birçok yerinde de kusursuz hizmet performansını yolcularıyla buluşturuyor. TBMM’den Üstün Hizmet Ödülü olan Has Turizm, halkın mutluluğu, eğitimi ve sosyal refahı için çalışan kurumlara verilen bu değerli ödüle layık görülmüştür. Bununla da kalmayıp Rusya, Filistin vb. ülkelerden de aldığı ödüllerle her geçen gün başarılarını taçlandırmaya devam ediyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Has Turizm Otobüs Bileti
 • Hatay Birlik Turizm

  2005 yılında Hatay merkezli olarak kurulan Hatay Birlik Turizm, her gün gerçekleştirdiği Hatay - Gaziantep - Kahramanmaraş arası seferleriyle başlattığı serüveninde yeni merkezleri ulaşım ağına ekleyerek filosunu genişletme hedefini zamanla gerçekleştirecektir. Deneyimli kaptanları, en güvenilir otobüs filoları ve güler yüzlü takım arkadaşlarıyla bu firmayla olan her birlikteliğinizde kendinize vakit ayırabilecek, zamanınızı güven dolu, ev konforunda bir rahatlıkta geçirecek ve en özel hizmetlerle ağırlanacaksınız. Her geçen gün çalışmalarının temposunu arttırarak ilerleyen Hatay Birlik Turizm, çağın tüm olanakları ile harmanladığı hizmet anlayışında sizlere teknoloji ile donatılmış en özel araçlarda seyahat etme imkanı sunuyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Hatay Birlik Turizm Otobüs Bileti
 • Hatay Güney Turizm

  Hatay’dan yola çıkarak başlattığı kendi yolculuğunda Hatay Güney Turizm, yıllara meydan okuyan hizmet anlayışı ve seyahatlerinize kattığı modernizasyonuyla sınırları aşan bir kurum haline gelmiştir. En iyi çalışma ekiplerini kurarak gerçekleştirdiği hizmetlerinde sınır tanımadan ilerleyen Hatay Güney Turizm, sektörde sağlam bir isme sahiptir. Çünkü verdiği kaliteli hizmetler, çağa uyumladığı yenilikler, sektörde cesaretli yaklaşımları paralelinde ihtiyaç ve beklentiler doğrultusunda ilerlerken, sizlerin zamanın paralelinde değişen ihtiyaçlarınıza da karşılık vermiştir. Sefer hazırladığı bütün şehirlere gerçekleştirdiği seyahatlerde dünya standartlarında sunduğu hizmetleri en özel şekliyle sergilemektedir. Seyahat etmenin yanında sizlere eğlenceli anılar da sunan Hatay Güney Turizm ile gerçekleştireceğiniz her yolculuk beklentilerinizin üstünde gerçekleşecektir.

  devamını okumak için tıklayın...
  Hatay Güney Turizm Otobüs Bileti
 • Hatay Günsas Turizm

  Uzun yıllar önce Hatay’da kurulup, bugün yalnızca Hatay’ın değil tüm Anadolu’nun en bilinen firmaları arasına giren Hatay Günsas Turizm, yolcu taşımacılığı sektöründe güvenilirliği, üstün hizmet ve ürün kalitesi, kalıcı konforu, dakik ulaşımı ile daima ilk tercih edilen ve danışılan kurum olma vizyonunu benimsemiştir. Hizmet verimliliğini devamlı olarak arttırarak konuklarına her zaman en iyisini sunmakta, güvenli ve rahat ulaşım adına tüm uygulamaları gerçekleştirmektedir.

  devamını okumak için tıklayın...
  Hatay Günsas Turizm Otobüs Bileti
 • Hatay Lüks Nur Seyahat

  1995 yılında Yahya Yabancı, Ferit Kör ve Ali Kör tarafından Hatay’da kurulan Hatay Lüks Nur Seyahat Antakya Belediye Şehirlerarası Otobüs Garında genel müdürlüğü bulunmakta ve Türkiye' de 7 il merkezine düzenli olarak seferler düzenlemektedir. Her gün Halep-Şam ve Suudi Arabistan’ın bütün şehirlerine de düzenli olarak seferler gerçekleştiren Hatay Lüks Nur Seyahat, ayrıca Yemen ve Sudan'da da otobüs işletmeciliği yapmaktadır.

  devamını okumak için tıklayın...
  Hatay Lüks Nur Seyahat Otobüs Bileti
 • Hatay Nur Seyahat

  1995 yılında Hatay’dan yola çıkarak başlattığı kendi yolculuğunda Hatay Nur Seyahat, yıllara meydan okuyan hizmet anlayışı ve seyahatlerinize kattığı modernizasyonuyla sınırları aşan bir kurum haline gelmiştir. En iyi çalışma ekiplerini kurarak gerçekleştirdiği hizmetlerinde sınır tanımadan ilerleyen Hatay Nur Seyahat, sektörde sağlam bir isme sahiptir. Çünkü verdiği kaliteli hizmetler, çağa uyumladığı yenilikler, sektörde cesaretli yaklaşımları paralelinde ihtiyaç ve beklentiler doğrultusunda ilerlerken, sizlerin sınırları aşan ihtiyaçlarınıza da karşılık vermiştir. Halep-Şam ve Suudi Arabistan’ın bütün şehirlerine gerçekleştirdiği seyahatlerde dünya standartlarında sunduğu hizmetleri en özel şekliyle sergilemektedir. Seyahat etmenin yanında sizlere eğlenceli anılar da sunan Hatay Nur Seyahat ile gerçekleştireceğiniz her yolculuk beklentilerinizin üstünde gerçekleşecektir. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Hatay Nur Seyahat Otobüs Bileti
 • Hatay Öztur Turizm

  1996 yılında Remzi, Ferit ve Sami Yabancı kardeşler tarafından kurulan Hatay Öztur, Antakya'dan yurtiçi ve yurtdışı seferlerini düzenli olarak gerçekleştirmekte ve yolcularının da desteğiyle gün geçtikçe büyümektedir. “Sevdiklerinize kavuşturur” sloganıyla faaliyetlerine başlayan ve 20 yılı aşan deneyimiyle bugüne ulaşan Hatay Öztur, yolcularını güvenle ve en ekonomik fiyatlarla sevdiklerine ulaştırmaya devam ediyor

  devamını okumak için tıklayın...
  Hatay Öztur Turizm Otobüs Bileti
 • Hatay Pan Turizm

  Türkiye’nin birçok il ve ilçesinden Hatay’a seferler düzenleyen Hatay Pan Turizm; yetmişli yılların erken döneminde uluslararası bir seyahat firması olarak sektöründe ilklere imza atmış; gerçekleştirdiği İstanbul - Hatay - Beyrut (Lübnan), İstanbul - Hatay - Şam (Suriye), İstanbul - Hatay - Cidde - Riyad (Suudi Arabistan) otobüs seferleriyle rakiplerinden sıyrılarak başarılı bir öncü olma gururunu yaşamıştır. Bulunduğu bölgenin ihtiyaçlarına uygun sağladığı seferler ve verdiği kaliteli hizmetle adını sağlam temellerle kazımış ve yıllardır emin adımlarla çağa uygun olarak hizmetlerine devam etmiştir. Hala müşterilerinin gelişen ve değişen beklentilerine uygun çözümleri ulaşım sektöründe fark yaratarak gerçekleştirmeye ve müşterilerine en keyifli yolculuklar sunmaya devam ediyor. Kendine özgü hizmet anlayışı ve özgüveniyle yıllardır ulaşım hizmetlerini sürdüren Hatay Pan Turizm ile yolculuklarınızda size seyahat ötesi imkanlar sunmaya devam ediyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Hatay Pan Turizm Otobüs Bileti
 • Hatay Sen Turizm

  Yolcu taşımacılığı sektöründe güvenilirliği, üstün hizmet ve ürün kalitesi, kalıcı konforu, dakik ulaşımı ile daima ilk tercih edilen ve danışılan kurum olma vizyonunu benimseyen Hatay Sen Turizm, hizmet verimliliğini devamlı olarak arttırarak konuklarına her zaman en iyisini sunmakta, güvenli ve rahat ulaşım adına tüm uygulamaları gerçekleştirmektedir. Sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip edip, uzman ekibiyle birlikte yeniliklere duyarlı bir şekilde kendi sektöründeki tüm gereklilikleri yerine getirmeyi amaçlayan Hatay Sen Turizm ile yapacağınız yolculuklarda kendinizi evinizde hissedeceksiniz.

  devamını okumak için tıklayın...
  Hatay Sen Turizm Otobüs Bileti
 • Hattuşaş Turizm

  Çorum merkezli olan Hattuşaş Turizm, Çorum’un en eski otobüs firmalarından olup başlıca Ankara, İstanbul, İzmir gibi birçok şehre, aynı zamanda kasabalara da sefer düzenlemektedir. Çorum’da terminale servisleri de bulunan firma, İstanbul ile her gün karşılıklı seferler düzenlemektedir. Sektörün dinamiklerini takip eden Hattuşaş Turizm, “Zevkin Doruğundaki Tercih” sloganı ile müşterilerine yıllardır memnun kalacakları, güler yüzle ayrılacakları bir yolculuk sunma çabasındadır. Yolcularını konuk edasında ağırlayan Hattuşaş Turizm, güler yüzlü hizmeti ile yolcularının beklentilerini her zaman gerçekleştirmek için uğraş içindedir. Bilgi çağının olanaklarını da kullanan Hattuşaş Turizm, saygın, çağdaş ve konforlu bir hizmet için tercih etmeniz gereken bir firmadır

  devamını okumak için tıklayın...
  Hattuşaş Turizm Otobüs Bileti
 • Hayrabolu Seyahat

  1938 yılında Tekirdağ’ın Hayrabolu ilçesinde kurulan Hayrabolu Seyahat yurtiçi ve yurtdışı ulaşım ağı ile Türkiye’de ulaşım firmaları arasında önemli bir yer almaktadır. Otobüs işletmeciliğini sadece bir taşımacılık değil bir sistem olarak planlayan, uygulayan; satış hizmetleri, seyir hizmetleri, konaklama tesisleri, kalkış noktaları ve varış hizmetlerini bir bütünlük içinde sunan Hayrabolu Seyaha, vizyonel bakış açısı, profesyonel yönetim kadrosu ve son teknoloji araçlardan oluşan modern araç filosu ile yıllardı güven ve kalite sunuyor, yolcularını sevdiklerine en uygun fiyatlarla ulaştırıyor. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Hayrabolu Seyahat Otobüs Bileti
 • Hedef Turizm

  Hedef Turizm gerçekleştirdiği Sivas - Kayseri, Şarkışla, Yeniçubuk ve Hanlı gidiş-dönüş seferleriyle ve  kurulduğu zamandan bu yana yolcularına sunduğu maksimum konfor ve minimum fiyat garantisi ile Sivas’ın gözde otobüs firmalarından biri olma özelliğini taşıyor. Yeni Hedef Turizm adıyla yenilikçi ve değişime inanan yapısını sergilerken, sunduğu online bilet satışı hizmeti ve 7/24 kesintisiz hizmet sağlayan çağrı merkeziyle de bu inancını destekliyor. Ayrım yapmadan, verdiği söz ve taahütlerin arkasında duruşu, araştırmacı yapısı ve çağdaş yaklaşımlarıyla olduğu kadar; sorunların tüm gerekli platformlarda, hukuk düzenine saygılı tavrını koruyarak gündeme getiren bir kanaat önderi olarak sektörün gelişimini ve standartlarının yükselmesini sağlayan kararların alınmasında yıllardır söz sahibi olan Hedef Turizm, kaliteli tercihleri ve kesintisiz hizmet anlayışıyla daha yıllarca bizimle olmayı sürdürecektir.

  devamını okumak için tıklayın...
  Hedef Turizm Otobüs Bileti
 • Hidayet Turizm

  Kahraman kentimiz Maraş merkezli kurulan Hidayet Turizm geniş yurtiçi ulaşım ağı ile Türkiye’de ulaşım firmaları arasında önemli bir yer almakta ve otobüs işletmeciliğini sadece bir taşımacılık değil,, kalite ve güven unsurunu temel alan bir olgu olarak görmektedir. Vizyonel bakış açısı, profesyonel yönetim kadrosu ve son teknoloji araçlardan oluşan modern araç filosu ile Adana, Ankara, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir yollarında yıllardır güven ve kalite sunan Hidayet Turizm, hizmet verimliliğini devamlı olarak artırmayı görev edinmişi konuklarına her zaman en iyisini sunmakta, güvenli ve rahat ulaşım adına tüm uygulamaları gerçekleştirmektedir.

  devamını okumak için tıklayın...
  Hidayet Turizm Otobüs Bileti
 • Hisar Turizm

  Tekirdağ, Kırklareli ve İstanbul arası gidiş dönüş seferleriyle bölge halkının güven ve sevgisini kazan Hisar Turizm, yılların deneyimini bugünün teknolojisiyle birleştirdiği ulaşım hizmetlerinde müşteri memnuniyetini ve sürdürülebilir başarıyı temel ilke olarak almış ve yolcularını gitmek istedikleri yerlere en iyi şekilde ulaştırmayı başarmıştır. Bugün geldiği noktada, İstanbul Tekirdağ arasında düzenlediği seferlerde tercih edilen tek firma olan Hisar Turizm, vizyonel bakış açısı, profesyonel yönetim kadrosu ve son teknoloji araçlardan oluşan modern araç filosu ile konuklarına her zaman en iyisini sunmakta, güvenli ve rahat ulaşım adına tüm gerekli uygulamaları gerçekleştirmektedir.

  devamını okumak için tıklayın...
  Hisar Turizm Otobüs Bileti
 • Huzur Turizm

  1994 yılından bu yana hizmetlerine kesintisiz devam eden Huzur Turizm, yıllardan aldığı tecrübeyle hizmet kalitesini 20 yıldır sizlere sunuyor. İnsan taşımacılığında insan haklarını koruyarak, son teknoloji olanaklarıyla kaliteli ve konforlu yolculuğun en özel halini sizlerle buluşturuyor. Çağdaş yaklaşımları ve ihtiyaçlara cevap veren yenilikleriyle yeni güzergahlar belirleyerek size daha fazla ulaşmak için yeni filolarıyla modern ulaşım hizmetlerini kesintisiz sağlamaya devam ediyor. Yolcularının can ve mal güvenliğini sağlamayı ilk görev olarak gören, bununla birlikte konforu, kaliteyi yenilikçi yaklaşımlarıyla sizlere sunan Huzur Turizm, yıllardır Sivas’ın gururu olmayı sürdürüyor. Hizmet ağını yaygınlaştırarak her geçen gün gelişen yapısına son teknolojik yeniliklerle devam eden Huzur Turizm, müşterilerinin zaman ve haklarına olan saygısıyla yıllardır ayakta kalmayı sağlamıştır. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Huzur Turizm Otobüs Bileti
 • I
 • Iğdırlı Turizm

  1989 yılında sağlam temellerle kurulan Iğdırlı Turizm, kısa zamanda sektörde hızlı bir yükselişe geçmiştir. Geniş ulaşım ağına sahip bu firma gücünü müşterilerinden ve çalışmalarından alarak zamanla güçlü ve güvenilir bir isim olmuştur. Alanında uzman kadrosuyla başlattığı yolculuğunda durmaksınız en sağlam adımlarla ilerleyen Iğdırlı Turizm, günlük yüzlerce otobüsüyle, farklı noktalardan seferler düzenleyerek Türkiye’nin en geniş ulaşım hizmetlerini gerçekleştiren markalardan biri olmuş ve bu ismi yurtdışına da taşımıştır. Azerbaycan, İran, Suriye ve Irak’a düzenlediği seferler ile müşteri memnuniyeti esaslı hizmetlerini ülke dışına da taşımıştır. Gerek hizmet kalitesi, gerekse kendisine özgü hizmet anlayışıyla Iğdırlı Turizm ile gerçekleştireceğiniz her seyahat sizler için keyif ve güven dolu geçecektir. En iyi çalışma ekiplerini kurarak gerçekleştirdiği hizmetlerinde sınır tanımadan ilerleyen Iğdırlı Turizm, sektörde sağlam bir isme sahiptir. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Iğdırlı Turizm Otobüs Bileti
 • Isparta Petrol Turizm

  “Herkesin bir otobüs yolculuğu vardır” sloganıyla yola çıkıyor Isparta Turizm. Bazen kaçırdığımız hayatları yakalamak bazense yakaladığımız hayatları paylaşmak için yollara düştüğünüzü ve önünüzde hala uzayıp giden yollar varsa yaşamaya değer nice hayatların da var olduğunu bilerek gerçekleştiriyor hizmetlerini. 'Herkesin Isparta Pan Turizm ile bir otobüs yolculuğu olmalı' diyoruz biz de. Çünkü Isparta Petrol Turizm farklı hizmet anlayışıyla sadece insan ya da eşya değil aynı zaman da sevgi, özlem ve ayrılıkları taşıdığının farkında olarak daha hassas bir hizmet sunmakta. Misyonu, kaliteli bir hizmet anlayışıyla yolcularını sevdiklerine en hızlı ve güvenli şekilde ulaştırmak olan Isparta Petrol Turizm ulaşım sektörüne kattığı farklı bakış açısı ve sunduğu çağdaş hizmetleriyle her zaman sizlerle.

  devamını okumak için tıklayın...
  Isparta Petrol Turizm Otobüs Bileti
 • İ
 • İnan Karabük Turizm

  1959 yılında hizmet serüvenine başlayan Niğde’de başlayan İnan Turizm, o zamanki Türkiye şartlarında sayılı ulaşım şirketlerinden biri olan, günümüze kadar geçmişten aldığı güçle daha da gelişerek ve büyüyerek devam ettirdiği markasını yarım asırdır taşımaktadır. Son olarak İnan Karabük Turizm olarak Karabük’ten de seferler düzenlemeye başlayan İnsan Karabük Turizm ile Karabük – Ankara yolları arasında güvenle gidip gelebileceksiniz.

  devamını okumak için tıklayın...
  İnan Karabük Turizm Otobüs Bileti
 • İnan Turizm

  1959 yılında hizmet serüvenine başlayan İnan Turizm, o zamanki Türkiye şartlarında sayılı ulaşım şirketlerinden biri olan, günümüze kadar geçmişten aldığı güçle daha da gelişerek ve büyüyerek devam ettirdiği markasını yarım asırdır taşımaktadır. Yarım asırlık deneyiminin her senesinde kendini yenileyerek, müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda, gelişen teknoloji ve çağın yeniliklerini araçlarına ve hizmetlerine taşıyarak markası ile bütünleştirmiştir. Niğde topraklarında doğan İnan Turizm, dürüst ve güvenilir hizmeti kendisine ilke edinmiş olup sadece yolcu taşımacılığı değil araç kiralama hizmetleri de vermektedir. İnan Turizm, misafirlerine kendilerini ayrıcalıklı, özel ve özgür hissettirecek, güvenli, rahat, huzurlu bir yolculuk için gerekli tüm teknik/teknolojik donanım ve imkanları kullanarak yolcularının ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak amacıyla hizmetlerinde kalite ve konforu birleştirerek sunuyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  İnan Turizm Otobüs Bileti
 • İnci Turizm

  1988 yılından bu yana küçük çapla başlattığı hizmet serüvenine her geçen gün daha da büyüyerek gelen ve halktan aldığı destekle hala büyümeye devam eden İnci Turizm; 8 otobüs, 10 adet şehir içi servisi ve 70 tane şubesi varken bugün sizlere 26 otobüs, 25 şehir içi servisi ve 350’ye yakın şubesiyle en kaliteli hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. İnsan sağlığına, emniyetine ve çevreye duyarlı bir şirket bilinciyle değerlerinden güç alarak kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti merkezli hizmetlerine her geçen gün yenisini ekleyen, müşterilerinin gelişen ve değişen beklentilerine göre yaptığı yaratıcı çözümler ve olumlu yaklaşımlarıyla, performans ve kar odaklı sürekli gelişerek büyüyen İnci Turizm’in farkını her seyahatinizde daha fazla fark edecek ve her yolculuğunuzda bu firmayı tercih etmek isteyeceksiniz.

  devamını okumak için tıklayın...
  İnci Turizm Otobüs Bileti
 • İnegöl Seyahat

  1958'den bu yana taşımacılık sektöründe siz vatandaşlarımıza hizmet veren ve tecrübeli, referans bir marka olan İnegöl Seyahat,  karayolu yolcu taşımacılığında beklentileri karşılayarak memnuniyeti ön planda tutmuş ve tutacak olan bir firmadır. Müşterilerinin haklarına saygılı olarak, çalışkan ve profesyonel ekibi, bu bilinçle hareket  ederek sizlerin beklentilerini  karşılamanın ve memnuniyetinizin herşeyden önce gelmesinin en önemli etken olduğunu ilke ediniyor. Kaliteli kaptanlarının sizleri güvenle ve konfor içinde taşıyacağına dair taahhüt etmeleri ve sizin herşeyden önce rahat ve güvenli bir şekilde gideceğiniz yere kadar eşlik eder gibi hizmet vermeleri, İnegöl Seyahati seçmeniz için en önemli etken olacaktır. 

  devamını okumak için tıklayın...
  İnegöl Seyahat Otobüs Bileti
 • İpek Turizm

  Ankara - İstanbul, Ankara - Kayseri, Kayseri - İstanbul seferlerini gidiş-dönüş olarak her gün gerçekleştiren İpek Turizm, Kayseri merkezli olarak kurulmuş ve kısa zamanda bölgenin akla ilk gelen otobüs firmalarından biri olmuştur. Hizmet kalitesiyle kara yolu yolcu taşımacılığı sektöründe başarılarını günden güne yükselen bir ivmeyle artıran İpek Turizm; sektörünün tüm dinamiklerini layığıyla bilen, güçlü, köklü ve kurumsal bir firma ve liderlik vasıflarını taşımaktadır. ''Yolculuktan Dostluğa'' sloganıyla başlattığı kendi serüveninde İpek Turizm, yolcularını sadece müşteri olarak değil onların dostluğunu kazanarak da daha sonraki birlikteliklerini sağlamlaştırmayı amaçlıyor. 

  devamını okumak için tıklayın...
  İpek Turizm Otobüs Bileti
 • İskilip Nazar Turizm

  2012 yılında yola özel seçilmiş, daima güler yüzlü olan, kendini hizmet vermeye adamış kadrosu ile dinamik bir şekilde çıkan İskilip Nazar Turizm, yurt içi yolcu taşımacılığı ve yurt içi gezi organizasyonları alanlarında hizmet vermektedir. Adını Çorum ilinin İskilip ilçesinden alan İskilip Nazar Turizm, uzman ekibi ile birlikte sizin konforunuz ve güvenliğiniz için tüm imkanları ile birlikte çalışmaktadır. Düzenlediği yolculuklarda kaliteli ve huzur veren bir hizmet sunmanın gururunu yaşayan İskilip Nazar Turizm, müşteri memnuniyeti odaklı hizmeti ile faaliyettedir. Geçmişin tecrübesi ve günümüzün teknolojisini harmanlayarak sektörde yer edinen İskilip Nazar Turizm, üst düzeyde yol güvenliği ile birlikte kaliteli ve rahat yolculuklar için özverili bir şekilde çalışmayı sürdürmektedir.

  devamını okumak için tıklayın...
  İskilip Nazar Turizm Otobüs Bileti
 • İsmail Ayaz Turizm

  1960’lı yıllara dayanan başlangıç serüveninde İsmail Ayaz Turizm küçük çapla başlattığı girişiminden yarım asırlık bir çınara dönüşeceğini bilir miydi bilinmez ama gelinen ulaşım sektörü noktasında yılların verdiği deneyim ve özgüvenle İsmail Ayaz Turizm gerçek bir marka olmuştur. Eskişehir merkezli olarak başladığı yolunda zamanla ulaşım ağı genişleyerek Türkiye genelinde pek çok noktada şubeleri olan bir firma olarak günümüzde hizmetlerine devam ediyor. İsmail Ayaz Turizm, Non – Stop ve ekspres seferleri ile çağa uyumluluğunu her zaman genişleterek ilerlediğini bizlere kanıtlıyor. Standartların üzerindeki hizmet anlayışı ve sadece İsmail Ayaz Turizm ile gerçekleştireceğiniz seyahatlerde bulabileceğiniz hizmet kalitesini sizler de farkedeceksiniz. 

  devamını okumak için tıklayın...
  İsmail Ayaz Turizm Otobüs Bileti
 • İstanbul Kalesi Seyahat

  Türkiye'nin en büyük turizm ve taşımacılık organizasyonlarından biri olan Kale Seyahat, Türkiye çapında 230 bilet satış noktası, 2.000 deneyimli ve dinamik personel, 350 araçlık ileri teknolojiye sahip araç filosu ve Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz, Orta Anadolu bölgelerinde sezona göre değişebilen 692 noktaya karşılıklı düzenlediği yurtiçi seferleriyle yılda 2.5 milyon yolcuyu sevdiklerine ulaştırmaktadır.

  devamını okumak için tıklayın...
  İstanbul Kalesi Seyahat Otobüs Bileti
 • İstanbul Seyahat

  1940 yılında Abit TIRIŞ tarafından büyük bir azim ve heyecanla kurulan İstanbul Seyahat, ilk olarak Samsun Çarşamba’dan - Giresun Alucra’ya sefer düzenleyerek yolcu taşımacılığı sektöründe yola çıkmış ve günümüze dek başarı dolu projelere imza atmıştır. 1975 yılında İstanbul Anadolu yakasında ilk otogarın kurulmasıyla birlikte Trakya Bölgesi’nde de seferlere başlayan İstanbul Seyahat ilk olarak İstanbul-Çorlu hattında ve Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde seferler düzenlemeye devam etmiştir. Kurulduğu ilk günden bu yana vizyonuna genişleten ve Dünya standartlarında bir marka olmayı başaran İstanbul Seyahat, profesyonel hizmet yaklaşımı ve sürdürülebilir müşteri memnuniyeti anlayışıyla hizmetlerine devam etmiş ve bugüne ulaşmıştır. Bugün geldiği noktada başta Marmara Bölgesi olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında sefer düzenlemekte olan İstanbul Seyahat, 250 online bilet satış ofisi ve 750 kişiye yakın personeli ile faaliyetlerini sürdürmekte ve yolcularına ulaşmaktadır.

  devamını okumak için tıklayın...
  İstanbul Seyahat Otobüs Bileti
 • İyigün Çarşamba Turizm

  Samsun’un en biinen markalarından biri olan İyigün Çarşamba Turizm kurulduğu günden bugüne kadar sürdürdüğü faaliyetlerinde kalite, güven ve konforu temel ilke olarak edinmiş ve yolcularına kusursuz hizmet sunma anlayışıyla yola devam etmiştir. Her gün düzenli olarak Samsun, Çarşamba, İstanbul arasında gidiş geliş seferler düzenleyen İyigün Çarşamba Turizm; profesyonel hizmet yaklaşımı ve sürdürülebilir müşteri memnuniyeti anlayışıyla bugün geldiği noktada Karadeniz Bölgesinde ve özellikle Samsun’da karayolu yolcu taşımacılığında ve otobüs bileti denildiğinde akla gelen ilk firma olmayı başarmıştır. İyigün Çarşamba Turizm gerçekleştirdiği dönemsel kampanyalar ve sürprizlerle yolcularıyla iletişimini güçlendirmeyi ve onları mutlu etmeyi sürdürmektedir.

  devamını okumak için tıklayın...
  İyigün Çarşamba Turizm Otobüs Bileti
 • İzmir Turizm

  Eğitimli ve deneyimli personeli ile sizlere en iyi hizmeti sunmayı tek amacı olan gören İzmir Turizm bu amacı doğrultusunda İzmir’in güzelliğini, enerjisini ve ışıltısını da kendisine katarak yıllardır size olan hizmetlerine devam etmektedir. Konuklarının ihtiyaç ve beklentilerini çok iyi tespit ederek bunları en özel şekilde karşılayarak en kaliteli hizmetle sizleri buluşturuyor. Yenilikçi ve yaratıcı uygulamalar yaparak kurulduğu günden bu yana ilkleri uygulayan firma olan İzmir Turizm, çalışanları ile birlikte yaratmış olduğu sinerji ile takım ruhunu hizmetlerine en verimli şekilde yansıtmaktadır. Hizmet ve verimlilikte kalitesini arttırmak için profesyonel danışmanları ile çalışan İzmir Turizm gerek şirket içi gerek yolculuklar sırasında meydana gelen aksamaları anında tespit ederek önleyici ve düzeltici önlemler almaktadır.

  devamını okumak için tıklayın...
  İzmir Turizm Otobüs Bileti
 • İzmit Seyahat

  Büyük yatırımlarla ve beklentilerle 2008 yılında kurularak, Kocaeli ili için büyük önem taşıyan ''İzmit Seyahat'' markası ile hizmet vererek büyük sorumluluklar taşımaktadır. ''Uzun yolun kısası'' sloganı ile, uzun yolların konforunu, kısa yollarında hafifliğini yaşatmayı amaçlamaktadır. 100 e yakın bilet satış ofisi Türkiye'nin dört bir yanında hizmet verirken, 50 ye yakın araç kapasiteli filosuyla ve 250 personeliyle, taşımacık sektöründeki tecrübesi ve deneyimleriyle sizlere aktarılacak kalitenin ve konforun güvencesiyle, İzmit Seyahat'i tercih edebilirsiniz. Sektörde kaliteyi, konforu ve teknolojiyi kullanarak yolları kısaltmayı ve güven sunarak hayatı kolaylaştırmayı hedefleyen bir firma olan İzmit Seyahat, Türkiye'de model oluşturarak, personelini eğitimlerden geçirerek saygılı, eğitimli ve iyi ilişkiler kuran bir ekibe sahip olmayı hedefleyerek büyümektedir. İzmit Seyahat sizlere yolculuklarınızda keyif diler.

  devamını okumak için tıklayın...
  İzmit Seyahat Otobüs Bileti
 • J
 • Jet Turizm

  Hatay’dan İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa seferlerine başlayan; üç ay gibi kısa bir sürede Suudi Arabistan, Suriye ülkelerine ulaşım sağlayarak başlattığı serüveninde yeniliklere önem veren güvenli, konforlu ve huzurlu taşımacılığı ilke edinen Jet Turizm, 1983 yılından beri sınırları aşan hizmetlerine devam etmektedir. Jet Turizm ''Bir Ayrıcalıktır'' sloganıyla başlattığı her yolculuğun sonunda kusursuz hizmet performansını sergileyerek her gün daha da güçlenen yapısı ve modern bakış açısıyla sektöre ve ait hissettiği yöresinin tüm iç ve dış imkanlarını sağlamak için tüm gücüyle çalışmaya ve daha da güçlenmeye devam ediyor. Jet Turizm karayolu ile yolcu taşıma acenteliğinin yanında, uluslar arası yolcu taşımacılığı ve yurt içi - yurtdışı seyahat, iş gezileri ve bayi organizasyonları gerçekleştiriyor. Geniş hizmet kapasitesini günden güne geliştiren yapısıyla sizleri her zaman en güvenilir ve kaliteli hizmetle buluşturmaya yıllardır devam ediyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Jet Turizm Otobüs Bileti
 • K
 • Kadirli Seyahat

  Toplum, müşterileri ve çalışanları için değer yaratan bir kuruluş olma amacında olan Kadirli Seyahat, müşterilerinin ayrı ayrı her birinin değerli olduğunu düşünerek onların tüm beklentilerini karşılayan hizmetler sunmaktadır. Ulaşım sektöründeki çalışmalarını sürdürürken, yolcuların sağlık ve güvenliğini ön planda tutarak, güvenilir ve konforlu ulaşım hizmeti veren bir işletmedir. Sektördeki yenilikleri sürekli takip eden Kadirli Seyahat, standartları ve beklentileri aşarak sektörde örnek olma vizyonu ile yoluna devam etmektedir. Sıcak ve samimi hizmetinin yanında saygılı davranış ve tavrı benimseyen hizmeti ile de müşterilerinin zaman ve haklarına oldukça önem vermektedirler. Müşteri memnuniyetinin koşulsuz olması gerektiğine inanan Kadirli Seyahat, hizmet sonrasında da yolcularına yardımcı olmayı sürdürmektedir. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Kadirli Seyahat Otobüs Bileti
 • Kafkas Kars Turizm

  Pek çok uygarlığın doğuşuna ve batışına tanıklık eden antik bir yerleşim alanı olma özelliğiyle ve tabii ki kaşar peyniriyle meşhur Kars’ta kurulan Kafkas Kars Turizm, yolcularına keyifli, konforlu, güvenli, hızlı ve ekonomik ulaşımı sağlamanın gururunu yaşatmakta ve bölgesinde ilk akla gelen otobüs firmalarından biri olmayı başarmaktadır. Yenilikçi ve fark yaratan uygulamaları ile sektörde söz sahibi olan Kafkas Kars Turizm, ayrım yapmadan, verdiği söz ve taahhütlerinin arkasında duruşu, araştırmacı yapısı ve çözümlere yaklaştığı pratik ve çağdaş yaklaşımlarıyla olduğu kadar; geçmişin birikimini, geleceğin yöntemiyle harmanlama yeteneğinden, yeniliğe doğru adım atarak çalışanlarıyla bir bütün oluşturmasıyla yarattığı farka kadar her zaman sektörde en önde gösterilen şirketlerden biri olmayı hedeflemiştir. Temel ve mesleki ahlakı, ticari kazançtan önce tutarak titiz bir şekilde hizmet vermektedir. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Kafkas Kars Turizm Otobüs Bileti
 • Kahta Petrol Turizm

  Kahta Petrol Turizm ile İzmir, İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, Sivas, Osmaniye, Adana, Hatay, Mersin, Isparta, Burdur, Malatya, Ordu, Sakarya başta olmak üzere birçok il ve ilçeye ulaşabilir; kurumsal bir markayla seyahat etmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Kendi imkânları içinde var olan,”kendi kendini yaratmak” babında bir ilk olmanın gurur ve onurunu taşıyan Kahta Petrol Turizm; ''Halka hizmet, hakka hizmet'' parolasıyla yolunu başlatmış ve bu düsturla her geçen gün yenilenmeye ve en kaliteli hizmetleri sizlere sunmaya devam ediyor. Bunları yaparken ilk başından beri desteğini halktan alarak sürdürdüğü hizmetlerini yine halkın sevgisini ve güvenini taşıyarak devam ediyor. Bölgesel ve Yöresel çalışmalarında, sınırlı sayıda otobüsleriyle yaptığı seyahatlerle müşterilerine sevgi taşıyan Kahta Petrol Turizm, yöresel anlamda bakıldığında kendi yöresel ve folklorik yapısına sahip çıkan turizm şirketi bakımından da bir ilki gerçekleştirmiştir.

  devamını okumak için tıklayın...
  Kahta Petrol Turizm Otobüs Bileti
 • Kanberoğlu Turizm

  İlk seferlerini Trabzon, Samsun, İstanbul ve Ankara’ya gerçekleştirerek sektöre atılımını yapan Kanberoğlu turizm, zamanla ulaşım ağı ve kalitesini üst seviyelere çekerek Karadeniz’in filoları en fazla olan lider markası haline gelmiştir. Yıllardan aldığı deneyimlerini özgüvenine dönüştürerek attığı her yenilik adımından başarıyla çıkan Kanberoğlu Turizm, yenilenmede ve çağa ayak uyduran ihtiyaçlara karşılık vermede hiç zorlanmamaktadır. Hizmet ve ikramlarından asla ödün vermeyen bu kaliteli firma, çalıştığı personellerinin hizmetlerinin aynası olduğu bilinciyle takım içi eğitimlerine önem vermektedir. Bu sayede sizlerle en güvenilir yolculuklarda buluşan Kanberoğlu Turizm, eğitimli ve deneyimli uzman personelleriyle seyahatinizdeki en özel ve keyifli anları tüm kolaylıklarıyla sizlere sunuyor. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Kanberoğlu Turizm Otobüs Bileti
 • Karabük Güven Turizm

  Tarihi ve doğal güzellikleri ile tüm dünyaya ismini duyurmuş olan, Türkiye'de eşi benzeri olmayan ormanlık alanlara sahip ülkemizin 78. İlidir Karabük’te tüm halkın güvenini kazanmayı başarmış Karabük Güven Turizm ile otobüs yolculuklarınız güven ve konfora dönüşüyor.Karabük ve çevre illerin yanı sıra İstanbul'a, İzmir'e ve Ankara'ya gidiş dönüş seferler düzenleyen Karabük Güven Turizm, üstün hizmet kalitesiyle seyahatlerinizi ayrıcalıklı kılmakta ve Neoplan Cityliner ve Mercedes Travego marka ve model son teknoloji araçlardan oluşan araç filosuyla gerçek bir kalite ve güven hizmeti sunmaktadır.

  devamını okumak için tıklayın...
  Karabük Güven Turizm Otobüs Bileti
 • Karaca Ardahan Turizm

  Karaca Ardahan Turizm, 2011 yılında İstanbul'da kurulmuştur. İstanbul-Ardahan seferleriyle sektöre giriş yaparak müşterilerine merhaba diyen firma, gideceğiniz yere, sevdiklerinize sizi en kısa sürede, keyifli, güvende hissederek konforlu bir şekilde taşıyarak memnuniyetinizi üst düzeyde tutmayı hedefliyor. Bölgede yıllarca görev yapmış nitelikli ve tecrübeli çalışanlarını bünyesinde bulundurarak yollarda güveni sağlayan Karaca Ardahan Turizm, siz müşterilerine en iyi şekilde hizmet sunmayı amaçlıyor. Tüm vatandaşlarına güleryüzlü hizmet sunarak sorumluluklarını yerine getirdiklerini ifade eden firma, sürekli kendini yenileyerek görüşlerinize önem verip daha iyiyi sunma adına çalışmaktadır

  devamını okumak için tıklayın...
  Karaca Ardahan Turizm Otobüs Bileti
 • Karadeniz Efem Turizm

  Karadeniz’de yolcu taşımacılığı denince akla gelen ilk firmalardan biri olarak konumlanan Karadeniz Efem Turizm genişleyen ve büyüyen yapısıyla yolcu talepleri doğrultusunda, müşterilerinin beklenti ve istekleri yönünde çalışmalar yapmakta modern çağın gerekliliklerine uygun, son teknoloji araç filosuyla verdiği hizmetleriyle yolcularının güvenini kazanan ve müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyelerde tutmaktadır. Karadeniz Efem Turizm, Karadeniz insanının sıcaklığını, samimiyetini ve dürüstlüğünü hizmet anlayışına yansıtmakta ve daima yolcularına hizmetin en içten halini sunmaktadır.

  devamını okumak için tıklayın...
  Karadeniz Efem Turizm Otobüs Bileti
 • Karadeveci Turizm

  1942 yılında Bodrum - İzmir arası seferlerini başlatarak attığı ilk adımından itibaren yıllardır, kalitesinden ve duruşundan taviz vermeden ilerleyen Karadeveci Turizm, zamanla ulaşım ağını sınırlarını aşarak genişletmiştir. Hizmet yelpazesi de geniş olan Karadeveci Turizm Bodrum, Milas, Söke gibi Ege’nin en özel tatil bölgeleri arasında geçişler sağladığı gibi, tur organizasyonları, araba kiralama ve taşımacılık hizmetleri gibi ulaşım hizmetlerinden beklenen her türlü ihtiyaca karşılık vermektedir Karadeveci Turizm; kalite, güven ve memnuniyet temelli hizmetlerinde çağı yakalayan yenilikleri ve sektördeki farklı duruşuyla yaşadığınız her yolculukta size keyifli dakikalar sunuyor. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Karadeveci Turizm Otobüs Bileti
 • Kastamonu Huzur Turizm

  Kastamonu Huzur Turizm, İstanbul, Bursa, Antalya, İzmit ve Afyon’a sağladığı gidiş dönüş seferleri ile hizmet vermektedir. Kastamonu’dan her gün güzeller güzeli İstanbul’a seferler düzenleyen Kastamonu Huzur Turizm, yolcularının ihtiyaç ve beklentilerini tespit etmeyi, onlara güvenli, konforlu, ekonomik ve huzurlu bir yolculuk sağlamayı, yenilikçi ve yaratıcı uygulamalarla ürün ve hizmetlerini en verimli noktalara taşımayı hedefliyor. Saygın markasının sürekliliğini sağlamak ve daha ileriye götürmek için temel mesleki, ahlaki ve yeterlilik konularından ve değerlerinden ödün vermemek için işin şöhretini değil, geleceğini koruyan ve sürdüren Kastamonu Huzur Turizm, yenilikçi ve yaratıcı uygulamalar yaparak çalışanları ile oluşturduğu takım ruhunu konuklarının hizmetine en verimli bir şekilde yansıtmaktır. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Kastamonu Huzur Turizm Otobüs Bileti
 • Kastamonu Özen Turizm

  Taşımacılık sektöründe profseyonel ekibi ve konforlu gelişmiş filosuyla yolcularına güvenli ve rahat bir hizmet sağlamaktadır. Standartların paralelinde uygun uzman ve kaliteli ekibiyle, birçok ilimize sefer düzenleyen Kastamonu Özen Turizm, yenilikçi ekibitle müşteri memnuniyetini koşulsuz üst seviyede tutmaktadır. Saygılı ve tecrübeli host ve hostesleri, gelişmiş araçlarıyla yolculuklarınızda keyifli ve konforlu dakikalar geçireceksiniz. Sektörde marka olmayı hedefleyerek tüm standartların dahilinde kendini sürekli geliştirerek daha iyi bir hizmet verme çerçevesinde çalışan Kastamonu Özen Turizm, seçenekleriniz arasına girmeyi başaracaktır.

  devamını okumak için tıklayın...
  Kastamonu Özen Turizm Otobüs Bileti
 • Kastamonu Özlem Seyahat

  Kastamonu Özlem Seyahat; 1992 yılında kurulmuştur. İlk olarak Kastamonu-İstanbul ve Kastamonu-Ankara seferleri ile ilk deneyimlerine başlamıştır. Daha sonra Kastamonu-Bursa, Kastamonu-İzmir ve Kastamonu-Antalya seferlerini de başlatarak büyümeye ve güçlenmeye başlamıştır. Kış döneminde ortalama 8, yaz döneminde 20 sefer ile hizmet etmekte olan Kastamonu Özlem Seyahat İstanbul’ da 58 Kastamonu bölgesinde 15 noktadan bilet satışı işlemlerini gerçekleştirmektedir. ‘’Hizmette Doruk Nokta’’ sloganıyla Ilgaz Dağ’ından aldığı ilhamla hizmetlerinde yöresinin değerlerini işleyerek sizlere daima daha yüksek kalite ve özveride bulunmaktadır. Teknoloji ile donatılmış araçlarında hem güvenli seyahat etmeniz hem de zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmeniz için herşey düşünülmüştür. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Kastamonu Özlem Seyahat Otobüs Bileti
 • Kent Turizm

  Kayseri merkezli olarak kurulan Kent Turizm, yolcu taşımacılığına 1955 yılında Chevrolet ve Margrus marka araçlarla başlamış ve bugün 60 yıllık deneyimiyle, şehirlerarası yolcu taşımacılığının önde gelen isimlerinden biri olmuştur. Kent Turizm “Önce Güven” sloganıyla çıktığı yolda; 70 araçlık filo, 300' ün üzerinde bilet satış noktası, 750 personel ve 70 adet şehir içi servisi ile Türkiye genelinde başta İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Samsun, Bursa, Adana vs. olmak üzere 45 ile hizmet veren kurumsal ve güçlü bir marka haline gelmiştir. Ulaşım sektöründe profesyonel ekibiyle, yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek uluslararası normalara uygun, yenilikçi, temel ve kültürel değerlere bağlı, daima iyileşme ve gelişme çabası içinde olan Kent Turizm, müşterilerinin beklentilerini en kısa sürede karşılamak, dünya standartlarını yakalamak ve bunu güvenle yaşatmak için insana saygı çerçevesindeki ileri hizmetlerine yıllardır devam ediyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Kent Turizm Otobüs Bileti
 • Keşan Birlik Turizm

  Edirne’de yolcu taşımacılığı denilince akla gelen ilk firmalardan biri olarak konumlanan Keşan Birlik Turizm, müşterilerinin huzurunu, güvenini ve konforunu en üst düzeyde sektör standartlarında tutarak hizmet verme misyonuyla kurulmuş ve bugün giderek genişleyen ve büyüyen yapısıyla yolcu talepleri doğrultusunda, müşterilerinin beklenti ve istekleri yönünde çalışmalar yapmakta modern çağın gerekliliklerine uygun, son teknoloji araç filosuyla verdiği hizmetleriyle yolcularının güvenini kazanan ve müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyelerde tutan bir marka haline gelmiştir. Keşan Birlik Turizm, Trakya insanının sıcaklığını, samimiyetini ve dürüstlüğünü hizmet anlayışına yansıtmakta ve daima yolcularına hizmetin en içten halini sunmaktadır.

  devamını okumak için tıklayın...
  Keşan Birlik Turizm Otobüs Bileti
 • Keşan Gürel Turizm

  Keşan Gürel Turizm 90’lı yıllarda ''Öğrenci Ve Personel Taşımacılığı'' alanlarında faaliyet göstermek amacıyla kurulmuş bir aile şirketi olarak yola çıkmış ancak daha sonra faaliyet gösterdiği sektörleri genişleterek kara yolu yolcu taşımacılığı sektöründe de boy göstermeye başlamıştır. Müşterilerine endekslenmiş bir çalışma ilkesine sahip olarak Keşan Gürel Turizm, gelişimin temellerinin insan kaynaklarına gerekli önemi vererek, iş ahlakını ve dürüstlüğünü en üst seviyede tutarak önemsemektedir. ''Müşterilerimiz velinimetimizdir'' sözünü vurgulayarak en önemli zenginliğin, insan kaynağı olduğunu belirten firma, bunun gururunu ve sevincini yaşamaktadır.

  devamını okumak için tıklayın...
  Keşan Gürel Turizm Otobüs Bileti
 • Kıraç Turizm

  1988 yılında Mehmet Kıraç’ın kuruculuğunda yolcu taşımacılığı sektörüne giriş yapan Kıraç Turizm; 1991 yılında Antalya’da kurulmuş ve Kıraç Turizm Taşımacılık Ltd. Şti. unvanıyla faaliyetlerini hem Akdeniz Bölgesi’nde hem de tüm Türkiye’de başarılı bir şekilde sürdürmektedir. 1993 yılından bugüne kadar TEMSA araçlarına yapılan yatırımlarla büyüyen Kıraç Turizm; TEMSA araçlarının öncelikli olarak misafirlerine sağladığı konfor ve güveni ön planda tutmakta ve araçlarının TEMSA markasını taşımasına önem vermektedir. Araçlarının periyodik bakımlarını aksatmadan yaptırmakta ve her yolculuk arasında araç güvenliği ve temizliği için özel uygulamalarda bulunmaktadır. Her acı GPS sistemiyle 7/24 takip edilen Kıraç Turizm, güvenlik sistemi ile hem yolcularının memnuniyetini kazanmakta hem de sektöre örnek teşkil etmektedir.  Kıraç Turizm yolcularını gitmek istedikleri yerlere ulaştırırken aynı zamanda sektörü de bugünden geleceğe taşıyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Kıraç Turizm Otobüs Bileti
 • Kırşehir Şanal

  1968 yılında bir otobüs alınmasıyla başlayan bu serüven şuan kocaman bir aile ve filo kadrosu ile karşımıza çıkmaktadır. Risk alarak sektörde yer edinmiş olan Şanal Kırşehir Turizm, misafirlerinin tüm ihtiyaç ve beklentilerini uzman yaklaşımlarıyla karşılayarak sunduğu hizmetlerinde şanal Kırşehir Turizm, zamanın değişen şartlarına göre değişerek ve gelişerek müşteri memnuniyetini sağlamak adına çalışmalarına her gün aralıksız devam etmektedir. Cesaretli yaklaşımlarıyla sektördeki duruşunu günden güne güçlendiren Şanal Kırşehir Turizm sizi yıllardır İç Anadolu Diyarı’na taşımaktan gurur duymaktadır. Çalışanları ile sağladığı takım ruhu ve yılların verdiği deneyimleriyle sadece ulaşım hizmetleriyle yetinmeyen bu değerli kurum, sosyal sorumluluk projelerin de yer almaktadır. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Kırşehir Şanal Otobüs Bileti
 • Konset Turizm

  Konya’da ulaşımın ilk adresi olan Konset Turizm ileAfyon, Ankara, Antalya- Alanya- Manavgat, Aydın- Nazilli, Bolu, Çorum, Denizli, Giresun, Isparta, İstanbul, İzmir, Karaman, Kırıkkale, Mersin, Ordu, Sakarya, Trabzon, Uşak başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına ulaşabilirsiniz. Güven ve kaliteyi temel hizmet politikası olarak gören Konset Turizm yılların deneyimini bugünün teknolojisiyle birleştirdiği ulaşım hizmetlerinde bugün geldiği noktada vizyonel bakış açısı, profesyonel yönetim kadrosu ve son teknoloji araçlardan oluşan modern araç filosu ile konuklarına her zaman en iyisini sunmakta, güvenli ve rahat ulaşım adına tüm gerekli uygulamaları gerçekleştirmektedir.

  devamını okumak için tıklayın...
  Konset Turizm Otobüs Bileti
 • Kontaş Turizm

  Konya’da yolcu taşımacılığı denince akla gelen ilk firmalardan ve en köklü firmalardan biri olarak tanınan Kontaş Turizm Türkiye’nin ilk kuruluşlarından biri olan Ali Akbaş’ın da aralarında bulunduğu bir kadro tarafından kurulan Konya Otobüsçüler Kooperatifi’nin devamı olarak kurulmuştur. Konya Otobüsçüler Kooperatifi Kontaş, 182 üyeye ait 312 otobüsle kurulmuş ve zaman içerisinde Konya’nın en büyük kara yolu yolcu taşımacılığı ağını oluşturmuştur. Sonrasında Yeni Kontaş Turizm olarak faaliyetlerine devam eden firma bir süre sonra kapanmıştır. Kontaş Turizm hizmet verdiği süre boyunca Konya halkının sıcaklığını, samimiyetini ve dürüstlüğünü hizmet anlayışına yansıtmış ve daima yolcularına kaliteli, konforlu ve güvenli hizmet sağlamıştır.

  devamını okumak için tıklayın...
  Kontaş Turizm Otobüs Bileti
 • Kontur Turizm

  Konya’nın sektördeki gururu olan Kontur Turizm, sizleri yıllardır Mevlana’nın ışığının kaynağına taşımaya devam ediyor. Türkiye’nin dört bir yanına yaydığı ulaşım ağı ve gücüyle Konya’nın değerleriyle harmanladığı hizmet anlayışıyla Kontur Turizm; kalite, güven ve memnuniyet temelli hizmetlerinde çağı yakalayan yenilikleri ve sektördeki farklı duruşuyla yaşadığınız her yolculukta size keyifli dakikalar sunuyor. “Yolculuktan, Dostluğa” sloganıyla müşterilerinin sevgisini ve dostluğunu kazanmayı amaçlayarak gerçekleştirdiği sektörel gelişiminde çıktığı yolda, yenilikçi, genç, profesyonel ve dinamik bir ekip ruhuyla yolcu taşımacılığı sektöründe hizmet veriyor. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Kontur Turizm Otobüs Bileti
 • Köksallar Turizm

  Mersin’in sektördeki gururu olan Köksallar Turizm, sizleri yıllardır dilediğiniz her yere ulaştırmaya taşımaya devam ediyor. Türkiye’nin dört bir yanına yaydığı ulaşım ağı ve gücüyle Mersin’in değerleriyle harmanladığı hizmet anlayışıyla Köksallar Turizm; kalite, güven ve memnuniyet temelli hizmetlerinde çağı yakalayan yenilikleri ve sektördeki farklı duruşuyla yaşadığınız her yolculukta size keyifli dakikalar sunuyor. Yolcularına kendilerini ayrıcalıklı, özel ve özgür hissettirebilmek, güvenli, rahat, huzurlu bir yolculuk için gerekli tüm teknik/teknolojik donanım ve imkanları kullanarak yolcularının ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak amacıyla hizmetlerinde kalite ve konforu birleştirerek sunuyor. Çalışmaları ve gösterilen ilgi sonucunda oluşturduğu yeni filolar ve güzergahlarla unutulmaz yolculuklar sizlerle Köksallar Turizm’de.

  devamını okumak için tıklayın...
  Köksallar Turizm Otobüs Bileti
 • Köseoğlu Turizm

  1956 yılında kurulan Köseoğlu Turizm karayolu yolcu taşımacılığında birçok yeniliğe imza atmış,1974 yılında bünyesinde kurduğu A grubu seyahat acentasıyla turizm sektöründe kalıcı bir marka olmayı başarmıştır. Teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğu ve sürdürülebilir başarıyı hedeflediği vizyonu ve güvenli, konforlu seyahat hizmeti misyonuyla çıktıuğı yolda bugün sektöre yön veren kalıcı markalardan biri olarak konumlanmaktadır. Profesyonel, deneyimli ve dinamik personel kadrosu Denizli’de merkez ofisi ve Saltak şubesi, İzmir’de Karşıyaka , Hatay  Üçyol ve Altındağ şubeleri ile yolcularına hizmet veren Köseoğlu Turizm ile her geçen gün bünyesine yeni ürün ve hizmetler eklemeye devam etmektedir.

  devamını okumak için tıklayın...
  Köseoğlu Turizm Otobüs Bileti
 • Kütahya Seyahat

  Kütahya Seyahat sizleri, ülkemizin nadide şehirlerinden biri olan Kütahya’nın eşsiz güzelliklerini gezmeye davet ediyor! 11 araç ve 35 şube ve 50 den fazla il ve ilçeye müşterilerini güvenli, hızlı ve keyifli bir şekilde ulaştıran Kütahya Seyahat ile Kütahya-İstanbul, Kütahya-İzmit, Kütahya-Adapazarı, Kütahya-Afyon, Kütahya- Altıntaş, Kütahya-Ankara, Kütahya-Antalya, Kütahya-Aslanpaşa, Kütahya-Bozüyük, Kütahya-Bursa, Çavdarhisar, Kütahya-Eskişehir, Kütahya-Gebze, Kütahya-Gediz, Kütahya-İnegöl, Kütahya-Polatlı ve Kütahya-Tavşanlı seferlerinden birini seçebilir ve güzergahınız neresi olursa olsun konforlu ulaşımın keyfini yaşayabilirsiniz! Zamana ayak uyduran yenilikleri ve tamamen müşteri memnuniyetine dayalı vizyonuyla Kütahya Seyahat yıllar geçtikçe gücünü katlamış ve büyümeye hala devam etmektedir. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Kütahya Seyahat Otobüs Bileti
 • Kütahyalılar Turizm

  ‘’Sizlerle Daha Güzele’’ sloganıyla attığı her adımda ilerlemiş olan Kütahyalılar Turizm, müşterilerinden aldığı destek ve sağladığı güvenle yıllarca daha güzele ulaşmayı başarmış ve sizlere de bu güzellikleri çağa uyumlayarak sunmuştur. 1984 yılında ortaklaşa kurulan bu firma, Simav ve Gediz ilçelerinin birleşmesi ile Kütahya merkezde kurulmuştur. Kurulduğu dönemde bölgenin birçok seyahat şirketinin arasından sıyrılmayı başarıp, ayakta kalabilmiş ve bölgenin dışarıya açılan bir penceresi olmayı başan bir seyahat şirketi olmuştur. Rekabetçi yanını ön planda tutan Kütahyalılar Turizm, bu sayede sizlere 30 yıldır en özel hizmetlerini sunabilmiştir. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Kütahyalılar Turizm Otobüs Bileti
 • L
 • Lider Adana Turizm

  Lider Adana Turizm, yıllardır ulaşım hizmeti sektöründeki vizyonu, misyonu ve duruşuyla farklılığını ortaya koymuştur. Tüm kazancını Adana’ya ve Adana’lılara yatırmaya devam ederek, müşterileri ve yöresinin halkı için her zaman daha konforlu, daha ulaşılır hizmetler sunan Lider Adana Turizm, her geçen gün listesine eklediği güzergahlar ve yeni filolarıyla kaliteli hizmetlerini konuklarına sunmaya devam etmektedir. Kayseri, Niğde, Bursa, Sivas, Osmaniye, İzmir, İstanbul, Ankara, Antalya, Hatay, Mersin, Trabzon başta olmak üzere birçok il ve ilçeden geçen otobüs seferleriyle hizmetinizde olan Lider Adana Turizm, genişleyen lüks filosuyla doğru ve güvenilir bir tercih olacaktır. Lider Adana Turizm gerek çalışanları ile uyumu, gerek hizmet anlayışıyla sektöre yön veren bir kuruluş olmuştur. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Lider Adana Turizm Otobüs Bileti
 • Lider Aksaray Seyahat

  İstanbul, Ankara, İzmir, Kayseri, Konya, Isparta, Antalya şehirlerinde şubeleri bulunan Lider Aksaray Seyahat karayolu yolcu taşımacılığına Aksaray’da başlamış, sektör adına birçok yeniliğe imza atmış ve turizm sektöründe kalıcı bir marka olmayı başarmıştır. Teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğu ve sürdürülebilir başarıyı hedeflediği vizyonu ve güvenli, konforlu seyahat hizmeti misyonuyla yoluna devam etmektedir. Lider Aksaray Seyahat ile yaptığınız yolculuklarda koltuk arkası LCD ekran sistemi ile dilediğiniz zaman uydu yayına bağlanabilecek, kaçırmaktan korktuğunuz dizilerinizi, TV programlarını rahatlıkla izleyebileceksiniz. Denizli’nin eşsiz manzarasının tadını camdan seyrederken hayalinizde ki müzikle yolculuğunuzu taçlandıracaksınız.

  devamını okumak için tıklayın...
  Lider Aksaray Seyahat Otobüs Bileti
 • Lider Anatolia Turizm

  Kısa süre önce başlattığı büyük cesaretiyle küçük bir adım atan Lider Anatolia Turizm, yıllardır Çorum tabanlı başlattığı seferleriyle sizleri sevdiklerinize ve şehirlerinize taşımayı sürdürüyor. Misafir anlayışıyla başlattığı her seferinde sizlere sadece yolculuğunuz sırasında değil, seyahatinizden önce ve sonra da en özel hizmetleri sunan Lider Anatolia Turizm ile gerçekleştirdiğiniz her yolculuk ayrı bir anı ve keyif tadında geçecektir. Büyümesini durdurmadan devam eden bu özel firma zamanla arttırdığı sefer sayısı ve filoları ile sektörde olan duruşunu gün geçtikçe daha da sağlamlaştırıyor. Lider Anatolia Turizm sadece indan değil sevgi ve hayaller taşıdığının da bilincinde olarak bir seyahatten dilediğiniz her şeyi yolculuğun en özel haliyle sizlere sunuyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Lider Anatolia Turizm Otobüs Bileti
 • Lider Siirt Seyahat

  Sektöre yakın bir zamanda giriş yapan fakat kısa zamanda sektörün diğer isimlerini yakalamış Lider Siirt Turizm ile Doğu’nun sıcak yüzünü tanıyacak ve her yolculuğunuzda bu firmayı tercih etmek isteyeceksiniz. Avrupa standartlarındaki otobüsleri, online mecradaki aktifliği ve sürekli geliştirdiği hizmet anlayışı ile Lider Siirt Turizm sayesinde dilediğiniz her noktaya en özel şekilde ulaşacaksınız. Lider Siirt Turizm geniş lokasyon ağı, yüksek hizmet anlayışı ve geleceğin en özel firmalarından olmaya hazır duruşu ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Sürekli gelişme aşamasındaki çalışmaları ve sektördeki duruşuna kattığı özelliklerle ileri doğru adımlarını her geçen gün sıklaştıran Lider Siirt Turizm, konforun yanında hesaplı ve huzurlu yolculuk anlayışını da benimseyerek, çalışkan ve güler yüzlü çalışanlarıyla sizlere koşulsuz en iyi hizmeti sunmayı kendisine ilke edinmiştir. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Lider Siirt Seyahat Otobüs Bileti
 • Lider Turizm

  1995 yılında büyük cesaretiyle küçük bir adım atan Lider Turizm, yıllardır Çorum tabanlı başlattığı seferleriyle sizleri sevdiklerinize ve şehirlerinize taşımayı sürdürüyor. Yılda yaklaşık olarak bir milyona yakın yolcu taşıma kapasitesi ile ender firmalardan biri olan Lider Turizm, gücünü zamandan ve zamanın gerekliliklerine uygun değişen hizmet anlayışından alarak her geçen gün daha da büyümektedir. Misafir anlayışıyla başlattığı her seferinde sizlere sadece yolculuğunuz sırasında değil, seyahatinizden önce ve sonra da en özel hizmetleri sunan Lider Turizm ile gerçekleştirdiğiniz her yolculuk ayrı bir anı ve keyif tadında geçecektir. Büyümesini durdurmadan devam eden bu özel firma zamanla arttırdığı sefer sayısı ve filoları ile sektörde olan duruşunu gün geçtikçe daha da sağlamlaştırıyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Lider Turizm Otobüs Bileti
 • Lüks Adana Turizm

  Lüks Adana Turizm, yıllardır ulaşım hizmeti sektöründeki vizyonu, misyonu ve duruşuyla farklılığını ortaya koymuştur. Var olan değerlerine her zaman yenilerini ekleyip devam ederek, müşterileri ve yöresinin halkı için her zaman daha konforlu, daha ulaşılır hizmetler sunan Lüks Adana Turizm, her geçen gün listesine eklediği güzergahlar ve yeni filolarıyla kaliteli hizmetlerini konuklarına sunmaya devam etmektedir. Yolların güvenliğini sağlamak ve hizmet kalitesini arttırmak adına değiştirdiği otobüs filoları ve gelişen, değişen beklentilerinize olan hassasiyetiyle tüm ihtiyaçlarınızın cevabını bulmanız için yıllardır çalışmalarını sürdüren Lüks Adana Turizm, dünya standartlarındaki hizmetlerine her geçen gün yenilerini ekliyor. Gelişim ve değişimden korkmadan sunduğu hizmetlerde sizlerin memnuniyetini en üst sırada tutarak gerçekleştirdiği her değişimden de başarı ile çıkıyor. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Lüks Adana Turizm Otobüs Bileti
 • Lüks Afşınlılar Turizm

  1995 yılında Kahramanmaraş’ta yer alan Afşin’de kurulan ve kurulduğu günden bugüne, son teknoloji otobüsler ve modern hizmet anlayışı ile başarılı bir şekilde ulaşan Lüks Afşınlılar Turizm, profesyonel kadrosu ve deneyimli ve güler yüzlü personeliyle binlerce konuğunu en güvenli ve konforlu şekilde kesintisiz ve kaliteli hizmet sunarak diledikleri yere ulaştırmaktadır. Gerek Afşin’de gerekse çevre illerde birçok sosyal sorumluluk projesine imza atan Lüks Afşınlılar Turizm "Özlemleri Sevinçlere Dönüştüren Kuruluş ..."  sloganıyla sektöre yön vermeye yolcularına sevdiklerine ulaştırmaya devam etmektedir.

  devamını okumak için tıklayın...
  Lüks Afşınlılar Turizm Otobüs Bileti
 • Lüks Afşinliler Turizm

  Lüks Afşinliler Seyahat, 20 yıllık tecrübeleri boyunca daima son teknoloji ürünü araçları ve güler yüzlü, sıcak hizmet anlayışı ile rahat ve güvenli hizmetler sunmuştur. Kahramanmaraş, Afşın merkezli olan Lüks Afşinliler Seyahat, sosyal ve kültürel anlamda düzenlediği faaliyetler ile bölgeye katkıda bulunmuş, bununla beraber de devamlı olarak gelişmiştir. Hizmet kalitesini her zaman koruyan, müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma, halka konforlu ve keyifli bir yolculuk imkanı sunuyor. “Özlemleri Sevinçlere Dönüştüren Kuruluş..” sloganı ile firma, sizleri sevdiklerinize güvenli bir şekilde kavuşturmak anlayışındadır. Dolayısıyla, Lüks Afşinliler Seyahat’in araçları son model olup, rahat ve keyifli bir yolculuk geçirmeniz adına olduğu kadar emniyetli bir varış yaşamanız adına da teknolojinin avantajları ile döşenmiştir

  devamını okumak için tıklayın...
  Lüks Afşinliler Turizm Otobüs Bileti
 • Lüks Aksel Seyahat

  26 Kasım 1997 yılında bir aile şirketi olarak Çiçek Bakırcı ve Rasim Bakırcı tarafından Akşehir’de kurulan Lüks Aksel Seyahat, Akşehir’in şehirlerarası çalışan tek firması olmanın gururunu yaşamaktadır. Şehirlerarası otobüsçülüğün çok eski bir gelenek olduğu Akşehir’de bu geleneğin bir devamı olarak yaşayan ve yolcularını sevdiklerine ulaştıran Lüks Aksel Seyahat, müşteri memnuniyetini temel ilkesi olarak benimsemiş ve kurulduğu günden beri bu ilkeyi titizlikle uygulamıştır. Akşehir tarihi bakımdan çok eski bir yerleşim yeri olmakla beraber konumu bakımından da doğuyu batıya bağlayan bir yol güzergâhındadır. Lüks Aksel Seyahat 24 adet Mercedes Travego, 3 adet Neoplan Tourliner, 5 adet mercedes tourisma otobüsten oluşan toplamda 30 araçlık modern araç filosuyla bu güzergahın en büyük temsilcisi olarak sektöre ışık tutmakta ve geleceğe umutla bakmaktadır. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Lüks Aksel Seyahat Otobüs Bileti
 • Lüks Amasya İtimat Turizm

  1986 yılında az sayıda ama en lüks araçlarıyla başladığı yolculuğunda Amasya İtimat Turizm, bu geleneği devam ettirmiştir ve yıllar geçse de lüks hizmetlerinden ödün vermemiştir. Hala gerçekleştirdiği hizmetlerinde lüksten vazgeçmeden gerçekleştirdiği yeniliklerinde sizlerin beklentisi ve ihtiyaçları doğrultusunda değişimlerine devam etmektedir. Her zaman üst seviyerlerde sunduğu hizmetleri ile yıllardır sizlere hizmetlerini en özel şekilde sunan Amasya İtimat Turizm, geniş ulaşım yelpazesi ve yüksek yolcu taşıma kapasitesiyle, çağın gereklilerini yerine getirmede teknolojik gelişmelerden fazlasıyla yararlanarak sizlere kişisel yolculuğun en özel halini sunmaktadır. Kaliteli hizmette sınır olmadığı bilinciyle, çalışanları ile birlikte bir aile konumundaki en modern hizmetlerinde Amasya İtimat Turizm sizlere yolculuğu bambaşka bir perspektifle sunmaya devam ediyor ve bunu yaparken en büyük gücü yüksek yolcu kitlesinden alıyor

  devamını okumak için tıklayın...
  Lüks Amasya İtimat Turizm Otobüs Bileti
 • Lüks Artvin Seyahat

  1997 yılında Artvin’de kurulan Lüks Artvin Seyahat, kısa sürede örgütlenmesini tamamlayarak sektöre hızlı bir giriş yapmış ve yine aynı şekilde yükselmiştir. Bursa, İstanbul, Ankara ve Karadeniz Bölgesi’nin çoğu şehrine sağladığı hizmetlerle başlattığı serüveninde ise, bugün 13 terminali, servis araçları ve 100’ü aşkın çalışanı ile gerçek bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemesini sürdürüyor. Başarının bir takım çalışması olduğu bilinciyle, personellerine ve kaptanlarına verdiği dönemsel eğitimlerle alt yapısını ve bu sayede ismini güçlendiren Lüks Artvin Seyahat, ''Bir Araya Gelmek Başlangıçtır, Bir Arada Kalmak İlerlemedir’’ düsturuyla ''Bir Arada Çalışmak Başarının Ta Kendisidir'' düşüncesini gerçekleştirmiş ve bu sayede sektörün öncü isimlerinden olmuştur. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Lüks Artvin Seyahat Otobüs Bileti
 • Lüks Batman Seyahat

  1996 yılında kurulmuş bir firma olarak Lüks Batman Turizm, En iyinin bile çalışıp işini tekrarlamadan başarıya ulaşamayacağı düşüncesiyle daha iyisine ve daha güzeline ulaşabilmek için sürekli çalışmalarını sürdüren bir şirkettir. ''Yolcu Misafirimizdir'' prensibini ilke edinmiş Lüks Batman Turizm, kurulduğu günden bugüne, değerli müşterilerine olabildiğince en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. Rahat, güvenilir, Konforlu bir seyahat doğrultusunda, sevdiklerinize keyifli birşekilde ulaşmanız temennisi ile, Mercedes-Benz Travego filosu ve geniş, çalışkan mürettebatıyla, hizmeti ve kalitesiyle, sektörde elle gösterilen bir firma olmak için mücadelesini sürdürmektedir. Sürekli yenilenen ve yolcu memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen Lüks Batman Turizm, ''Her şey zamanında'' ilkesiyle, hatasız hizmet vermeyi arzulamaktadır.

  devamını okumak için tıklayın...
  Lüks Batman Seyahat Otobüs Bileti
 • Lüks Bayburt Seyahat

  1970 yılında Bayburt’ta kurulan Lüks Bayburt Seyahat, bu bölgede kurulan ilk otobüs firmasıdır. 40 yıla sığdırdığı tecrübe ile müşteri memnuniyetini her zaman kazanmış olan Lüks Bayburt Seyahat, daima yenilikçi, çağa ayak uyduran, kaliteli hizmet anlayışı ve güvenli yolculuk anlayışı ile yola devam etmektedir. Bu günlere çeşitli zorluklara göğüs gererek gelen Lüks Bayburt Seyahat kurucusu ve çalışanları, müşteri memnuniyeti öneminin her zaman bilincindedir. Profesyonel ve tecrübeli ekibi bu bilinç ile birlikte, devamlı değişim ve gelişim ilkesiyle çağımızdaki teknolojik yenilikleri de takip ederek sizlere en kaliteli anlamda hizmet etmektedir. Konukların zamanlarının değerinin farkında olan Lüks Bayburt Seyahat, dönemin en kaliteli ve son model araçları ile hızlı olduğu kadar güvenli bir yolculuk geçirmelerini sağlıyor. Misafiri olacağınız Lüks Bayburt Seyahat’te, ihtiyaç ve beklentileriniz çok iyi tespit edecek, güvenli ve rahat bir yolculuk geçireceksiniz.

  devamını okumak için tıklayın...
  Lüks Bayburt Seyahat Otobüs Bileti
 • Lüks Diyarbakır Seyahat

  Doğal güzellikleri ve tarihi birikimi ile ülkemizin görülmesi gereken şehirlerinden biri olan Diyarbakır’da karayolu yolcu taşımacılığına başlayan Lüks Diyarbakır Seyahat, yıllardır ulaşım hizmeti sektöründeki vizyonu, misyonu ve duruşuyla farklılığını ortaya koymuştur. Sektöre yeni bir soluk getirmek amacıyla, küreselleşen dünyanın gereklilikleri doğrultusunda standart üstü hizmetleriyle müşterilerinin yükselen ihtiyaçlarına en özel şekillerde karşılık vermektedir. Uzman kaptanları, en güvenilir otobüs filoları ve güler yüzlü takım arkadaşlarıyla bu firmayla olan her birlikteliğinizde kendinize vakit ayırabilecek, zamanınızı güven dolu, ev konforunda bir rahatlıkta geçirecek ve en özel hizmetlerle ağırlanacaksınız.

  devamını okumak için tıklayın...
  Lüks Diyarbakır Seyahat Otobüs Bileti
 • Lüks Elazığ Seyahat

  Elazığ’da ulaşım sektörü adına ilkleri ve farklılıkları yaşatma hedefleriyle yola çıkan çiçeği burnunda yeni firması Lüks Elazığ Seyahat, ticari anlamda birçok alanda etkinlik göstermiş olan Harmanşahlar Holding tarafından, “Ulaşımda kalite devri başlıyor” sloganıyla beraber 2015 yazında seferlerini başlatmıştır. Şehirlerarası ulaşım sektörüne yaptıkları cömert yatırımlara bakıldığında, Elazığ merkezli firma konfor ve güvenilirliğin yanı sıra ileriye dönük, çağdaş ve yenilikçi bir ilke izlemektedir. Standartları yükselten gayelerle yola çıkan Lüks Elazığ Seyahat, “Elazığ halkına en iyi hizmet bizde” prensibiyle de Elazığ halkına aradıkları memnuniyeti sağlıyor. Firmanın seferleri ise Elazığ kalkışlı olarak İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya gibi Türkiye’nin birçok önemli şehrine karşılıklı seferler düzenlemektedir.

  devamını okumak için tıklayın...
  Lüks Elazığ Seyahat Otobüs Bileti
 • Lüks Ereğli Turizm

  1993 yılında Konya'da kurulmuştur. Yapılanmasını ve gelişmesini hızlandırarak Konya, Karaman, Manavgat, Antalya, Afyon, Eskişehir, İzmir, Bursa, Balıkesir, İstanbul, Aksaray, Ankara, Adana, Tarsus, Mersin, Niğde, Kayseri, Sivas, Erzincan, Erzurum olmak üzere karşılıklı seferleri başlamıştır. Sefer sayısını arttırarak yurt genelinde marka haline gelmiştir. Taşımacılık sektöründe, teknolojiyi kullanarak, huzur dolu konforlu ve güvenli yolculuklar sağlamaktır. Filosunda barındırdığı son model otobüsleriyle yolcularına konfor sağlamakta olan Lüks Ereğli Turizm, deneyimli ve profesyonel kadrosuyla, sizler için hizmet vermektedir. ''Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatı oldu ve olmaya devam edecektir'' anlayışıyla, başarıdan ödün vermeden hizmete devam etmektedir.

  devamını okumak için tıklayın...
  Lüks Ereğli Turizm Otobüs Bileti
 • Lüks Erova Turizm

  1990 yılında “Erova Turizm” adıyla kurulan Lüks Erova Turizm, zamanla değişime açık yönüyle isim ve yenilenme çalışmalarına başlamıştır. İstanbul, Ankara, İzmir, Samsun ve Amasya başta olmak üzere daha pek çok şehre yolcu taşıyan Lüks Erova Turizm büyümenin emek ve özveri ile gerçekleştiğinin farkında olan bu özel firma ile yolculuklarınız tamamen konfor ve güven içinde geçecek. Teknoloji ile donatılmış son model araçlarında dilediğiniz her şeyi en kaliteli şeyliyle bulabileceksiniz. Deneyimli kaptanları, host ve hostesleriyle mükemmel uyum içerisinde ve bir aile edasıyla gerçekleştirdikleri her seyahatte sizlere bunu yansıtacak ve bu huzur ortamıyla seyahat etmenizi sağlayacaktır. Müşterilerini evinde hissettirecek konforu ve rahatlığı sağlamak için Lüks Erova Turizm hiçbir fedakârlıktan kaçınmamakta ve tüm varlığıyla hizmet sektörüne yön vermektedir.

  devamını okumak için tıklayın...
  Lüks Erova Turizm Otobüs Bileti
 • Lüks Erzincan Seyahat

  Erzincan’ın tüm güzelliklerinden ve tarihinden esinlenerek çıktığı yolda Lüks Erzincan Seyahat sizlere yıllardır bir seyahatten fazlasını sunmak için en özel hizmetlerine devam ediyor. Zamana ayak uydurarak yenilediği araçları, en profesyoneller ekibi ile Lüks Erzincan Seyahat bu sayede sürekli büyüme ve gelişme içerisindeki ekip çalışmalarına devam ediyor. Yolculuğunuz en kişisel şekilde geçmesi için sağladığı tüm modern konfor anlayışına sizlerin güvenini de ekleyerek başlattığı her seyahat sonunda bile hizmetlerine devam eden Lüks Erzincan Seyahat ile varmak istediğiniz her yere keyifle, mutlulukla varacak sonrasında da tüm memnuniyetinizle ulaşmak istediğiniz yerde olacaksınız. “Seyahat Etmenin En Lüks Yolu” sloganıyla sizlere sunduğu tek amacın ulaşım olmadığı, aynı zamanda güvenli, huzurlu ve konforlu bir ulaşımın sonunda mutluluk dolu bir seyahat geçirmenizi de sağlıyor. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Lüks Erzincan Seyahat Otobüs Bileti
 • Lüks Fatsalılar Seyahat

  Karadeniz'de doğal güzellikleri ve kültürel zenginlikleri ile unutulmaz bir tatilin vazgeçilmez adreslerinden bir olan Fatsa’da kurulan ancak seferleriyle tüm Türkiye’ye ulaşan Lüks Fatsalılar Seyahat; gelişme ve büyümesine her geçen yıl daha da ivme kazandırmakta ve her yıl yeni model ve marka araçlarla filosunu genişleterek hizmet ağını büyütmektedir. Yolcularına kusursuz hizmet sunma ilkesiyle faaliyetlerini sürdürürken keyifli, konforlu, güvenli, hızlı ve ekonomik ulaşımı sağlamak adına personel eğitimleri, araç bakımları gibi tüm konulara en yüksek derecede önem vermektedir. Lüks Fatsalılar Seyahat ile yapacağınız otobüs yolculukları sizi yormayacak, tam tersi keyifli zamanlar yaşatacaktır. Siz sadece arkanıza yaslanın ve güvende hissedin, yollar ilerlerken Lüks Fatsalılar Seyahat ile yapacağınız yolculuklar bir seyahatten çok güzel bir anı olarak kalacaktır.

  devamını okumak için tıklayın...
  Lüks Fatsalılar Seyahat Otobüs Bileti
 • Lüks Gümüşhane Turizm

  Sektöre 2006’da giriş yapan fakat kısa zamanda sektörün diğer isimlerini yakalamış Lüks Gümüşhane Turizm ile Karadeniz’in havasından Türkiye’nin dört büyük şehrine açılan kapı ile tanışacaksınız. Ankara, İstanbul, Bursa ve Samsun’a Gümüşhane’den gerçekleştirdiği seferleri ile Lüks Gümüşhane Turizm yolculuğun en keyifli halini bulacak ve her yolculuğunuzda bu firmayı tercih etmek isteyeceksiniz. Avrupa standartlarındaki otobüsleri, online mecradaki aktifliği ve sürekli geliştirdiği hizmet anlayışı ile Lüks Gümüşhane Turizm sayesinde dilediğiniz her noktaya en özel şekilde ulaşacaksınız. Sürekli gelişme aşamasındaki çalışmaları ve sektördeki duruşuna kattığı özelliklerle ileri doğru adımlarını her geçen gün sıklaştıran Lüks Gümüşhane Turizm, konforun yanında hesaplı ve huzurlu yolculuk anlayışını da benimseyerek, çalışkan ve güler yüzlü çalışanlarıyla sizlere koşulsuz en iyi hizmeti sunmayı kendisine ilke edinmiştir. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Lüks Gümüşhane Turizm Otobüs Bileti
 • Lüks Habur Turizm

  2007 yılında kurulan Lüks Habur Turizm, birçok farklı şehre seferler düzenleyen Şırnak merkezli bir otobüs firmasıdır. Müşterilerin güvenliği ve memnuniyeti ile birlikte en iyi hizmeti sunarak sektörde belirleyici ve referans marka olma vizyonu ile Lüks Habur Turizm, bu amaçlar doğrultusunda en rahat ve güvenli yolculuk imkanını yaratmak için “her şey zamanında” ilkesi ile hatasız hizmet vermektedir. Hizmet kalitesini her gün daha yükseğe çıkarmaya çalışan Lüks Habur Turizm, müşterilerinin beklentilerine zamanında en uygun çözümleri üreterek, sıcak hizmeti ile birlikte yolcularını en iyi şekilde ağırlar. Ulusal kara yolu ulaşım sektöründe daima gelişerek ve yenilenerek mükemmele ulaşma amacında olan firma, yolcuların koşulsuz memnuniyetini yakalamak için çalışanlarının da motivasyon ve memnuniyetine oldukça önem vermektedir.

  devamını okumak için tıklayın...
  Lüks Habur Turizm Otobüs Bileti
 • Lüks Kahramanmaraş Turizm

  1971 yılında faaliyete başlayan Lüks Kahramanmaraş Turizm bugün Kahramanmaraş’ın her ilçesine sizleri ulaştırmakta aynı zamanda Türkiye genelinde pek çok lokasyona’da hizmet vermektedir. Geniş filosu ve yaygın ulaşım ağı ile sağladığı kaliteli hizmet, aldığınızucuz otobüs biletini bir lükse dönüştürüyor. Lüks Kahramanmaraş Turizm’in son teknoloji araçları ile sıkıcı yolculuklarınız eğlenceli bir hale dönüşecek aynı zamanda kendinizi güvende hissedeceksiniz.Yolcu güvenliğini ön planda tutan Lüks Kahramanmaraş Turizm otobüslerinde her koltukta TV ekranı,müzik yayını ve son teknoloji ile üretilen LCD ekran sistemi ile kitap okuma alışkanlığı kazanmış yolcular için kitap okuma lambası,diğer yolcuları rahatsız etmeyen led ışıklar,eğlenceli uygulamalar,dilediğiniz zaman istediğiniz uydu kanalları ve istediğiniz tarz müzik bulunmaktadır. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Lüks Kahramanmaraş Turizm Otobüs Bileti
 • Lüks Karadeniz Turizm

  1992 yılında kurulan Lüks Karadeniz Turizm, zamanla değişime açık yönüyle isim ve yenilenme çalışmalarına başlamıştır. Karadeniz şehirleri başta olmak üzere daha pek çok şehre yolcu taşıyan Lüks Karadeniz Turizm büyümenin emek ve özveri ile gerçekleştiğinin farkında olup, bu özel firma ile yolculuklarınız tamamen konfor ve güven içinde geçecektir. Teknoloji ile donatılmış son model araçlarında dilediğiniz her şeyi en kaliteli şekliyle bulabileceksiniz. Deneyimli kaptanları, host ve hostesleriyle mükemmel uyum içerisinde ve bir aile edasıyla gerçekleştirdikleri her seyahatte sizlere bunu yansıtacak ve bu huzur ortamıyla seyahat etmenizi sağlayacaktır. Müşterilerini evinde hissettirecek konforu ve rahatlığı sağlamak için Lüks Karadeniz Turizm hiçbir fedakârlıktan kaçınmamakta ve tüm varlığıyla hizmet sektörüne yön vermektedir. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Lüks Karadeniz Turizm Otobüs Bileti
 • Lüks Karaman

  İç Anadolu’nun özenli sektör markalarından olan Lüks Karaman Seyahat, günlük olarak gerçekleştirdiği karşılıklı şehirler arası seferleriyle yıllardır sizlere hizmet vermektedir. Zamanla güçlenen yapısı ve hizmet anlayışı ile sektördeki adımlarını hızlandırmaya devam eden Lüks Karaman Seyahat, güler yüzlü ve işini hizmetlerini severek gerçekleştiren personelleri, uzman kaptan kadrosu ve en modern filosuyla bir yolculuktan beklediğiniz güveni, konforu, teknoloji ve hijyeni özverili çalışanları ile sizlere sunuyor. Gelişim ve değişimden korkmadan sunduğu hizmetlerde sizlerin memnuniyetini en üst sırada tutarak gerçekleştirdiği her değişimden de başarı ile çıkıyor. Lüks Karaman Seyahat ile yapacağınız her seyahat ayrıcalıklı bir dünyada gerçekleştirdiğiniz bir seyahat olacaktır. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Lüks Karaman Otobüs Bileti
 • Lüks Mersin Turizm

  Önceliği müşteri memnuniyeti olan Lüks Mersin Turizm ile seyahatlerinizde konforun ve güvenilirliğin keyfini çıkarın. Yıllardır genişlettiği filosu ve yenilenen yüzüyle sektörde güvenilir ve referans bir marka haline gelen Lüks Mersin Turizm, misyonunun temelleri beklentilerinizi karşılayabilmek ve kaliteli bir seyahat geçirmeniz için gerekli çözümleri üretmeye dayamıştır. Huzurlu ve keyifli bir tatilin, rahat ve güvenli bir seyahat ile başladığını ve şekillendiğini bilen Lüks Mersin Turizm, yüzünüzden gülümsemenin eksik olmaması için şehirlerarası seferlerinde özverili ve düzenli çalışmaktadır. Lüks Mersin Turizm ile otobüs bileti alıp, planladığınızdan daha keyifli bir tatile yolculuk edeceksiniz.

  devamını okumak için tıklayın...
  Lüks Mersin Turizm Otobüs Bileti
 • Lüks Siirt Seyahat

  Siirt’in sektördeki gururu olan ve yöresinin halkına uzakları yakın eden hizmetleri ile gün geçtikçe büyüyen, yolların güvenliğini sağlamak ve hizmet kalitesini arttırmak adına değiştirdiği otobüs filoları ve gelişen, değişen beklentilerinize olan hassasiyetiyle tüm ihtiyaçlarınızın cevabını bulmanız için yıllardır çalışmalarını sürdüren Lüks Siirt Seyahat, titizlik, özveri ve uyumla kendine has özellikleri ve hizmetleri ile tüm beklentilerinizi gerçekleştiriyor. Sağladığı güvenli yolculuğun paralelinde konforlu ve keyifli seyahat de sunarak sizlerden aldığı memnuniyetle yoluna devam eden Lüks Siirt Seyahat yöresinin sıcaklığını, samimiyetini ve dürüstlüğünü hizmet anlayışına yansıtarak sizlere yolculuğun en içten halini sunmaktadır. Beklentilerinizin farkındalığı ve bu doğrultuda aldığı kararlarla gerçekleştirdiği her yenilikten başarıyla çıkan Lüks Siirt Seyahat, çalışma arkadaşları ile bir aile ortamında sizlere sunduğu hizmetlerine devam edecektir.

  devamını okumak için tıklayın...
  Lüks Siirt Seyahat Otobüs Bileti
 • Lüks Yalova Turizm

  ''Bizim işimiz sevenleri kavuşturmak'' sloganıyla hizmet veren Lüks Yalova Turizm, 1979 yılında kurularak taşımacılık sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. Otobüs işletmeciliği müessesesinin devamını amaçlayan bir firmadır. ''Tamamen Halka aittir'' sözleriyle siz müşterilere duyulan saygının ve karşılıksız hizmetin göstergesini ifade etmektedir. Lüks Yalova Seyahat, yolcu taşımacılığında öncelik olarak müşteri memnuniyetini esas almıştır. Sektörde kaliteyi, güveni, istikrarı ve saygınlığı hedefleyerek hizmet veren firma, samimi ve güleryüzlü ekibiyle yolculuklarınızın keyifli ve huzurlu geçmesi için çalışmaktadır.

  devamını okumak için tıklayın...
  Lüks Yalova Turizm Otobüs Bileti
 • M
 • Malatya Beydağı Turizm

  1972 yılında Kemal Mutlu tarafından bir aile şirketi olarak Malatya’da kurulan Beydağı Turizm tek bir seferle başladığı yolculuklarına bugün neredeyse tüm Türkiye’ye yayılmış bir ulaşım ağıyla devam etmektedir.  Profesyonel yönetim kadrosu ile başta İstanbul, Ankara, İzmir, Kayseri, Konya, Isparta, Antalya şehirleri olmak üzere pek çok şehir ve ilde şubeleri bulunan Malatya Beydağı Turizm, sektör adına birçok yeniliğe imza atmış ve turizm sektöründe kalıcı bir marka olmayı başarmıştır. Teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğu ve sürdürülebilir başarıyı hedeflediği vizyonu ve güvenli, konforlu seyahat hizmeti misyonuyla yoluna devam etmektedir.

  devamını okumak için tıklayın...
  Malatya Beydağı Turizm Otobüs Bileti
 • Malatya Kayısıkent Turizm Malatya Kayısıkent Turizm Otobüs Bileti
 • Malatya Kernek Turizm

  ‘’Kayısı Malatya’dan Yollar Bizden Sorulur’’ sloganıyla çıktığı yolda Malatya’nın dürüstlüğü ve samimiyetiyle attığı her adımdan karlı çıkan bu firma sizlere yolculuğun en özel hallerini sunarken hiçbir masraftan ve ödünden kaçınmıyor. Sizlerin her zaman daha iyi şartlar altında yolculuk yapmanız için her yeni günde, her güne yeni bir yenilikle giriş yaparak sizlere daima en canlı hizmetlerde bulunuyor. Malatya Kernek Turizm, geniş ulaşım ağını servis ağlarıyla da genişletmiş ve modern çağı gereklilikleri doğrultusunda attığı her adımda modernizasyon ve yeniliklerden kaçınmamıştır. Yaptığı hizmetleri kurumundaki her kişi ile bir tutkuya dönüştürmüş ve sizlere yıllardır bu tutkuyla verdiği hizmetleri en kalıcı hale getirmiştir. Kurumsal bir firma olmanın en büyük gerekliliği olan özveriyi her adımında yenilemiş ve bu özveriden hiçbir zaman azaltma yaşamayarak sizlere her daim güleryüzlü personelleri, en dikkatli ve uzman kaptanlarıyla yolculuğun en kişisel ve özel halini sunmuştur.

  devamını okumak için tıklayın...
  Malatya Kernek Turizm Otobüs Bileti
 • Mardin Dilmenler Seyahat

  Genişleyen ve büyüyen yapısıyla yolcu taşımacılığı ve kargo konusunda uzmanlaşan Mardin Dilmenler Seyahat, yalnızca Türkiye’de değil,  Irak – Türkiye arasında da seferler düzenlemekte, müşteri talepleri doğrultusunda, müşterilerinin beklenti ve istekleri yönünde gelişmelerine ve değişimlerine devam etmektedir. Modern çağın gerekliliklerine uygun, son teknoloji araç filosuyla verdiği hizmetleriyle yolcularının güvenini kazanan ve müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyelerde tutan Mardin Dilmenler Seyahat, Türkiye’nin birçok şehrindeki şubeleriyle ulaşım ağını geniş tutmakta ve her noktada kusursuz hizmet sunmaktadır.

  devamını okumak için tıklayın...
  Mardin Dilmenler Seyahat Otobüs Bileti
 • Mardin Seyahat

  Mardin Seyahat'in temel ilkesi "Mutluysanız, Mutluyuz" sloganında gizlidir. Mardin Seyahat hizmet verdiği yolcu taşımalığında, kaliteyi, güveni, saygınlığı ve istikrarı en özel ve modern haliyle sizlerle buluşturuyor. Kaliteli hizmet üretim felsefesiyle sınır tanımayan bir firma ve marka olmak için Mardin'den aldığı güç ve güvenle ilerleyen Mardin Seyahat hizmette mükemmelliğini sağlamak ve devam ettirmek için yıllardır var gücüyle çalışmaya ve sizlerle olmaya devam etmektedir. Güvenli yolculuk esasını müşterilerine sunduğu en özel imkanlarla buluşturan, çağın gerekliliklerine uygun ve modern hizmet anlayışıyla hizmet verdiği her bir müşterisine sunduğu en ayrıcalıklı seyhatlerde sizlerle olmayı bir görev edinmiştir. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Mardin Seyahat Otobüs Bileti
 • Martur Turizm

  Doğu Anadolu’nun en çok bilinen köklü firmalarından biri olan Martur Turizm, 1996 yılında Mardin’de kurulmuş, kusursuz müşteri memnuniyet ve sürüdürelebilir başarı ilkelerini temel alarak yürttüğü faaliyetleriyle bugün 20. yılında, 2 kıtada marka olma hedefine emin adımlarla ilerlemektedir. Mar-Tur Turizm, bugün 1000’i aşkın çalışanı ve 35 araçlık modern filosuyla, 20 il, 50 ilçe ve 100 satış noktasında hizmetlerini en iyi şekilde sürdürürken günde ortalama 8 ana noktadan kalkış yapmakta ve yine günde ortalama 320 yolcuya hizmet vermekte; yılda ise yaklaşık 5800 sefer yaparak, 120 binin üzerinde yolcuyu sevdiklerine kavuşturmaktadır. Güney Doğu’nun en büyük 10 firması arasında yer alan Martur Turizm sizleri güvenle gitmek istediğiniz yere ulaştırmaya bugün olduğu gibi her zaman devam edecek..

  devamını okumak için tıklayın...
  Martur Turizm Otobüs Bileti
 • Mavi Karadeniz Turizm

  2002 yılından beri ulaşım hizmeti veren Mavi Karadeniz Turizm, yenilikçi hizmet anlayışı sayesinde  sektörde öncü firmalardan olma özelliğini çok kısa bir zaman diliminde yakalamıştır. Kurulduğu günden beri Mavi Karadeniz Turizm olarak güvenli ve nitelikli hizmet veren, sürekli yenilenen ve müşteri memnuniyetine önemseyen, çağdaş ve konforlu bir seyahatle birlikte güler yüzlü hizmeti öncelikli olarak hedefleyen bir seyahat firması olmayı kendisine görev edinmiştir. Sektörün tüm yenilik ve gelişmelerini standartların üzerinde sunan Mavi Karadeniz Turizm sektörde lider konuma gelme ve Türkiye'nin en iyisi olması için oldukça hızlı ve yüksek kalitedeki çalışmalarına devam etmektedir. Şu an Türkiye'de büyük firmalardan biri olan fakat hizmet sektöründe en iyisi olabilmek için sınır olmadığı ilkesiyle yeni hedefler ve bakış açılarıyla güçlü hizmetlerine devam etmektedir. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Mavi Karadeniz Turizm Otobüs Bileti
 • Mermerler Seyahat

  71. yılını kutlayan Mermerler Seyahat Türkiye’nin dört bir yanına dağılmış olan 76 satış noktası, 300 personeli ve günlük 22 seferiyle Ankara, İzmir, İstanbul, Kayseri, Antalya, Bursa, Eskişehir, Adana, Mersin hatlarında hizmet sunuyor. Yılda yaklaşık 8.500 sefer yaparak, 2 milyon km yol kat eden Mermerler Seyahat, 400 bin üzerinde yolcunun tek ve sürekli tercihi olmayı sürdürüyor. Kara yolu yolcu taşımacılığında memnuniyet odaklı, üstün performansa dayalı hizmet kalitesi ve sürdürülebilir başarı ilkesiyle yolculuğuna devam eden Mermerler Seyahat 1936’dan günümüze ilk günkü heyecanını koruyor ve bu heyecanla attığı başarılı adımlarla sektörün öncülerinden olmayı hedefliyor. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Mermerler Seyahat Otobüs Bileti
 • Mersin Koç Turizm

  Mersin Koç Turizm, seyahat sektöründe en önemli etkenin müşteri memnuniyeti olduğuna inanan, hizmet ve verimlilikte kalitesini arttırmak için profesyonel danışmanlar ile çalışan bir firma olup, içerde ve dışarda, yolculuk anında veya sonrasına meydana gelebilecek aksamaları veya problemleri, anında tespit ederek önlenmesini ve düzeltilmesini sağlayacak önlemler almaktadır. Kaliteden ödün vermeyerek, ilkleri yaşayan ve yaşatan bir firma olmayı hedefleyen bir firmadır. Bu bağlamda, her türlü teknolojik olanakları tam kapasiteyle kullanarak müşteri memnuniyetini yüksek düzeyde tutarak tatmin duygusu yaratma ve topluma olan sorumluluklarını yerine getirme anlamında çalışmaktadır.

  devamını okumak için tıklayın...
  Mersin Koç Turizm Otobüs Bileti
 • Mersin Köksal Turizm

  Mersin’e hayat veren hizmet anlayışı ve yılların kazandırdığı tecrübeyle faaliyetlerini hızla devam eden Mersin Köksal Turizm modern çağı yakalayan yeni araç filosu ile taşımacılık da yeni bir dönem başlatan bir marka haline gelmiştir. Daha konforlu, daha güvenli ve daha rahat bir yolculuğun mümkün olabileceğini kanıtlayan Mersin Köksal Turizm hizmet anlayışını her geçen gün daha yukarı taşımaktadır.  Genişleyen ve büyüyen yapısıyla yolcu talepleri doğrultusunda, müşterilerinin beklenti ve istekleri yönünde gelişmelerine devam eden Mersin Köksal Turizm Ankara, Aydın, Bursa, Denizli, İstanbul, Eskişehir, Isparta, İzmir ve Mersin arasında her gün düzenli olarak gidiş geliş seferler düzenlemekte; 1988 yılındaki kuruluşundan bugüne 10 adet 2015 model aracı ve 13 bine yaklaşan mutlu yolcusuyla, misafirlerine sevdiklerine güvenle kavuşturmaktadır

  devamını okumak için tıklayın...
  Mersin Köksal Turizm Otobüs Bileti
 • Mersin Seyahat

  1978'de ilk seferlerine büyük bir heyecan ve azimle başlayan Mersin Seyahat bugün; sürekli gelişen yapısı, teknolojik yenilikleri takip eden ve tümüyle kullanan hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetini esas alan kalite politikasıyla otobüs yolculuklarınızda “huzur, emniyet ve konfor” sağlayan bir marka olarak konumlanıyor. Her zaman taşıdığı yolcularının güvenlik hassasiyetini ön planda tutmuş ve bununla birlikte huzuru ve konforu da sağlamıştır. Mersin Seyahat otobüs bileti ile başlayacağınız yolculuklarda kendinizi daima özverili çalışanları ve uzman kaptanlarıyla size huzur verecek bir seyahatte bulacaksınız. Yıllardan aldığı özgüven ve bilgi birikimiyle aradığınız tüm ihtiyaçlara karşılık verebilen ekipmanları ve çalışma arkadaşlarıyla Mersin Seyahat sizi beklentileriniz ötesinde bir seyahat imkanı sunmaya devam ediyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Mersin Seyahat Otobüs Bileti
 • Mersin Vif Turizm

  Müşterilerinin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve topluma karşı olan sorumluluklarını yerine getirme bilinci güden tüm vizyonunu müşterinin güvenliği ve memnuniyeti adına sağlamış kısa zamanda büyük başarı sağlayan Mersin Vif Turizm otobüsleri ile seyahat etmek sayfamızdan edinebileceğiniz hızlı ve güvenilir bir alışveriş ile artık daha kolay. Türkiye’nin 10’dan fazla şehrine ve şehir içi taşımacılığında hizmet veren Mersin Vif Turizm otobüsleri ile seyahat ettiğinizde eminiz bu otobüs firmasının farkını çok daha iyi anlayacaksınız. Koltuk arkası LCD ekran sistemi ile dilediğiniz zaman uydu yayına bağlanabilecek,kaçırmaktan korktuğunuz dizilerinizi, TV programlarını kimsenin rahatsız olmayacağı Mersin Vif Turizm’in sizlere temin edeceği steril kulaklıkları ile izleyebileceksiniz.

  devamını okumak için tıklayın...
  Mersin Vif Turizm Otobüs Bileti
 • Mersin Villa Seyahat

  2006 yılında küçük bir filo ile başladığı serüvenine zamanla büyüyerek yenilerini ekleyen Mersin Villa Seyahat Mersin’in ulaşım sektöründeki en büyük kuruluşlarından biri olmuştur. Dinamik yapısı ve çağdaş yaklaşımlarıyla sektörde kısa zamanda büyük adımlarla ilerleyen Mersin Villa Seyahat hizmetlerinde her zaman kaliteyi ön planda tutarak sizlerin güvenine her daim layık olmuştur. Yenilikçi yaklaşımlarıyla sürekli gelişme göstermeye ve sizlere en konforlu hizmetleri sunmada üstün çabalarıyla çalışan Mersin Villa Seyahat, kişiye özel yolculuk serüvenini sizlere en özel şekliyle sunuyor. Konforun yanında hesaplı ve huzurlu yolculuk anlayışını da benimseyerek, çalışkan ve güler yüzlü çalışanlarıyla sizlere koşulsuz en iyi hizmetleri sunmayı kendisine ilke edinen Mersin Villa Seyahat ile yaşayacağınız her yolculukta bu özel firmanın farkını konforu ve size sunduğu en modern hizmetlerinde gerçek bir seyahatin olması gerektiğinden daha üst seviyelerde yaşayacaksınız.

  devamını okumak için tıklayın...
  Mersin Villa Seyahat Otobüs Bileti
 • Metro Turizm

  Türkiye’nin en köklü ulaşım markası Metro Turizm, üstün hizmet kalitesiyle seyahatlerinizi ayrıcalıklı kılıyor. 1500’e yaklaşan otobüs filosu ve Türkiye’nin dört bir yanına uzanan ulaşım ağıyla otobüs bileti denildiğinde akla ilk gelen firma olma başarısını gösteren Metro Turizm, yolcularına keyifli, konforlu, güvenli, hızlı ve ekonomik ulaşımı sağlamanın gururunu yaşıyor. Yaş ortalaması 3 olan genç otobüs filosuyla size daha güvenli bir hizmet sunan Metro Turizm, yolculuğunuz sırasında tüm ihtiyaçlarınıza karşılık veriyor. alacağınız Metro Turizm otobüs bileti ile bu ayrıcalıklara sahip siz de olabilirsiniz.

  devamını okumak için tıklayın...
  Metro Turizm Otobüs Bileti
 • Mis Amasya Tur

  1982 yılında O302 Mercedes marka otobüsle ‘Elmaların Diyarından’ faaliyete gecen  Amasya Tur adıyla ilk seferine başlamıştır. 7 ay gibi kısa bir süre içerisinde filosuna 13 adet O302 marka Mercedes Benz otobüs katarak turlarını müşterilerinden aldığı destek ve güvenle genişletmiştir. 1990 yılına gelindiğinde MİSTUR firmasını da bünyesine katarak MİS AMASYA TUR olarak yoluna devam etmiştir. Şu anda 10 adet özmal araç 2008 Mercedes Travego marka otobüs ve 10 adet kiralık araç filosuyla hizmetlerine devam etmektedir. Mis Amasya Tur, Türkiye genelinde 80 adet satış gişesi ve 320 çalışanı ile kaliteli, konforlu ve güvenli taşımacılığın en özel isimlerinden olup, hizmetlerinden ödün vermemektedir. Amasya’nın sektördeki gururu olan Mis Amasya Tur, sizleri yıllardır sevdiklerinize ve hedeflerinize taşımaya devam ediyor. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Mis Amasya Tur Otobüs Bileti
 • N
 • Narlica Seyahat

  1955 yılından beri hizmette olan Narlıca Seyahat, yenilikçi hizmeti ve kaliteden ödün vermeyen kimliğiyle, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi kapsamında çalışmasıyla adını sektöre duyurmuştur. Titizlikle çalışarak işlerine verdikleri önemle bilinen Narlıca Seyahat’in merkezi Bursa ili Narlıca beldesinde bulunmaktadır. Bursa ve çevresinde uygun fiyata kaliteli yolculuklar düzenlemesi ile müşteri memnuniyetini kazanmıştır.  Profesyonel ekibi ile birlikte Narlıca Seyahat yolcularına gelişen çağa ayak uydurarak standartları yükselten, son teknolojiyi takip eden, bilişim dünyasından uzak olmayan güvenli bir yolculuk sürmeyi vaat ediyor. Ayrıca, firma çıkardığı üye kartı ile alınan biletlerde %10’a varan indirimler sunmaktadır

  devamını okumak için tıklayın...
  Narlica Seyahat Otobüs Bileti
 • Nevşehir Seyahat

  1952 yılından bu yana farklı isimlerle hizmetlerini sürdürmüş ve zamana ayak uyduran yaklaşımlarını isim değişikliğine de yansıtmıştır. Son olarak 2005 yılında Nevşehir Seyahat olarak adlandırılan bu firma, yarım asırdan fazla Kapadokya’nın güzelliğinden insanlar taşıyor ve yine insanları Peribacaları Şehrine getiriyor. ‘’Çok okuyan mı, çok gezen mi bilir’’ sorusunun cevabı olarak çok gezen bilir diyen Nevşehirliler Seyahat, sizlere sadece bir seyahat yaşatmadığının, aynı zamanda ufkunuzu açan yeniliklere götürdüğünün bilinciyle sizlere yıllardır hizmet etmekte. Seyahat hizmetlerinin aynı zamanda bir kültür hizmeti olduğu düşüncesiyle, sizleri masallar diyarı Kapadokya’ya çağıran Nevşehir Seyahat, yolculuğunuz boyunca ihtiyacınız olan her şeyi düşünmüş ve sizin en konforlu yolculuklarda en keyifli anlarla seyahat etmeniz için tüm teknolojik ve ergonomik önlemleri almıştır. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Nevşehir Seyahat Otobüs Bileti
 • Nevşehirliler Seyahat

  Ulaşım hizmetlerine 1952 yılında başlayan Nevşehirliler Seyahat zamanla farklı isimler ile sürdürdüğü hikayesinde 2005 yılında alınan kararla Nevşehirliler Seyahat olmuştur. Misafirlerinin tüm ihtiyaç ve beklentilerini uzman yaklaşımlarıyla karşılayarak sunduğu hizmetlerinde Nevşehirliler Turizm, zamanın değişen şartlarına göre değişerek ve gelişerek müşteri memnuniyetini sağlamak adına çalışmalarına her gün aralıksız devam etmektedir. Cesaretli yaklaşımlarıyla sektördeki duruşunu günden güne güçlendiren Nevşehirliler Turizm sizi yıllardır Peribacaları Diyarı’na taşımaktan gurur duymaktadır. Çalışanları ile sağladığı takım ruhu ve yılların verdiği deneyimleriyle sadece ulaşım hizmetleriyle yetinmeyen bu değerli kurum, sosyal sorumluluk projelerin de yer almaktadır.

  devamını okumak için tıklayın...
  Nevşehirliler Seyahat Otobüs Bileti
 • Niğde Aydoğanlar Turizm

  2004 yılında Niğde halkının büyük bir sorunu olan özel firma uygulamasını başlatan Niğde Aydoğanlar Turizm ile birlikte yöre halkının büyük bir ihtiyacı karşılanmıştır. Bu sayede kısa zamanda adımlarını sağlamlaştıran Niğde Aydoğanlar Turizm her geçen gün arttırdığı hizmet potansiyeli ile de pek çok farklı şehre yolcu taşımaya devam etmektedir. Teknoloji ile donatılmış son model araçlarında dilediğiniz her şeyi en kaliteli şekliyle bulabileceksiniz Niğde Aydoğanlar Turizm deneyimli kaptanları, host ve hostesleriyle mükemmel uyum içerisinde ve bir aile edasıyla gerçekleştirdikleri her seyahatte sizlere bunu yansıtacak ve bu huzur ortamıyla seyahat etmenizi sağlayacaktır. Müşterilerini evinde hissettirecek konforu ve rahatlığı sağlamak için Niğde Aydoğanlar Turizm hiçbir fedakârlıktan kaçınmamakta ve tüm varlığıyla hizmet sektörüne yön vermektedir. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Niğde Aydoğanlar Turizm Otobüs Bileti
 • Niğde Seyahat

  İç Anadolu’nun en bilindik firmalarından biri olan Niğde Seyahat, Niğde merkezli kurulmuş olup, ilk günden bugüne İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Eskişehir, Adana, Kayseri, Konya yollarında yolcularına gitmek istedikleri yerlere güvenle ulaştırmakta ve onlara kaliteli, özenli ve ekonomik hizmeti en iyi şekilde sunmaktadır. Her gün gidiş geliş olarak düzenli bir şekilde gerçekleştirdiği seferlerinde gerek güler yüzlü personeli gerekse araç içi memnuniyeti sağlayacak ikramlarıyla yolcularının güvenini kazan Niğde Seyahat; yılların deneyimini bugünün teknolojisiyle birleştirdiği ulaşım hizmetlerinde konuklarına her zaman en iyisini sunmakta, güvenli ve rahat ulaşım adına tüm gerekli uygulamaları gerçekleştirmektedir.

  devamını okumak için tıklayın...
  Niğde Seyahat Otobüs Bileti
 • Niksarkale Turizm

  1994 yılında kurulan, merkezi Tokat Niksar’da bulunan Niksarkale Turizm, ‘müşteri velinimetimizdir’ düşüncesi ile müşterilerini güven ve kalite ile istedikleri yere ulaştırmaktadır. Yolcularını adeta misafir gibi ağırlama amacında olan Niksarkale Turizm, koşulsuz müşteri memnuniyeti adına personelinin eğitim ve motivasyonuna oldukça önem vererek ve verimliliği arttırarak sisteme olumlu katkılar sağlama gayesi içindedir. Bu gaye doğrultusunda, müşterilerinin beklentilerini karşılamak, rahat ve güvenli bir yolculuk sağlamak için ‘Her şey zamanında!’ prensibi ile çalışmaktadır. Teknoloji çağının tüm olanaklarından yararlanarak, sürekli olarak daha iyi, daha gelişmiş bir hale gelmektedir. Bu sayede müşterilerini ihtiyaç duydukları adrese güvenli bir şekilde ulaştırırken, hızlı gitmelerini de sağlamaktadırlar. Güvenli, konforlu, kaliteli bir yolculuk geçirmenin yanı sıra, ucuz bilet fiyatları da Niksarkale Turizm’i seçmeniz için önemli bir etken olacaktır.

  devamını okumak için tıklayın...
  Niksarkale Turizm Otobüs Bileti
 • Nilüfer Turizm Nilüfer Turizm Otobüs Bileti
 • Ö
 • Öncü Göreme

  Öncü Göreme Turizm Kapadokya’nın güzelliğinden insanlar taşıyor ve yine insanları Peribacaları Şehrine getiriyor. Seyahat hizmetlerinin aynı zamanda bir kültür hizmeti olduğu düşüncesiyle, sizleri masallar diyarı Kapadokya’ya çağıran Öncü Göreme Turizm, yolculuğunuz boyunca ihtiyacınız olan her şeyi düşünmüş ve sizin en konforlu yolculuklarda en keyifli anlarla seyahat etmeniz için tüm teknolojik ve ergonomik önlemleri almıştır. Güler yüzlü ve işini hizmetlerini severek gerçekleştiren personelleri, uzman kaptan kadrosu ve en modern filosuyla Öncü Göreme Turzim bir yolculuktan beklediğiniz güveni, konforu, teknoloji ve hijyeni özverili çalışanları ile sizlere sunuyor. Sağladığı güvenli yolculuğun paralelinde konforlu ve keyifli seyahat de sunarak sizlerden aldığı memnuniyetle yoluna devam eden Öncü Göreme Turzim yöresinin sıcaklığını, samimiyetini ve güzelliğini hizmet anlayışına yansıtarak sizlere yolculuğun en içten halini sunmaktadır. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Öncü Göreme Otobüs Bileti
 • Öz Batmanlılar Seyahat

  Doğu’nun en bilindik firmalarından biri olan Öz Batmanlılar Seyahat, tarihsel anıtları ve bini aşkın mağarasıyla adeta bir doğa harikası, Dicle'nin geçtiği topraklarda geçmişin izlerini taşıyan Batman merkezli kurulmuş olup, ilk günden bugüne Adana, Ankara, Antalya, Diyarbakır, Gaziantep, Kayseri, Konya, İstanbul, İzmir, Mersin, Osmaniye, Silopi ve Şanlıurfa yollarında yolcularına gitmek istedikleri yerlere güvenle ulaştırmakta ve onlara kaliteli, özenli ve ekonomik hizmeti en iyi şekilde sunmaktadır. Her gün gidiş geliş olarak düzenli bir şekilde gerçekleştirdiği seferlerinde gerek güler yüzlü personeli gerekse araç içi memnuniyeti sağlayacak ikramlarıyla yolcularının güvenini kazan Öz Batmanlılar Seyahat; yılların deneyimini bugünün teknolojisiyle birleştirdiği ulaşım hizmetlerinde konuklarına her zaman en iyisini sunmakta, güvenli ve rahat ulaşım adına tüm gerekli uygulamaları gerçekleştirmektedir.

  devamını okumak için tıklayın...
  Öz Batmanlılar Seyahat Otobüs Bileti
 • Öz Bolu Turizm

  İstanbul ve Ankara'nın ortasında, yeşilin ve beyazın dans ettiği, hafta sonu tatillerinin uğrak noktası Bolu’da 1965 yılında, Abdullah ÖZKALKAN ve Mahmut YAMAN tarafından iki otobüs ile faaliyetlerine başlayan Öz Bolu Turizm, 1985’li yıllarda Bolu Seyahat (Tahsin Önal)  ile ÖZ BOLU arasında var olan 3 yıllık bir rekabet döneminden sonra ÖZ BOLU çatısı altında birleştirilmiş ve tam olarak 1989 yılında ÖZ Bolu Turizm ve Seyahat A.Ş. olarak kurulmuştur. 1994 yılına gelindiğinde tüm araç filosunu yenileyerek daha modern hale getiren Öz Bolu Turizm, her gün 9 sefer İstanbul, 1 sefer Antalya, 1 sefer Bursa – İzmir ve yaz dönemi için Ayvalık – Sarımsaklı, Dikili olarak düzenlendiği seferleriyle yolcularını güvene sevdiklerine ulaştırmaktadır.

  devamını okumak için tıklayın...
  Öz Bolu Turizm Otobüs Bileti
 • Öz Diyarbakır Turizm

  30 yılı aşkın deneyimiyle Diyarbakır’da otobüs firması deyince akla gelen ilk isim olan Öz Diyarbakır Turizm, 13 adet O 302 model Mercedes Benz araçla başladığı hizmetini dönemin tüm olumsuz şartlarına rağmen büyük bir inançla sürdürmüş ve 1 yıl gibi kısa bir süre içinde 85 adet otobüsten oluşan bir araç filosuna sahip olmuştur. Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu Bölgelerinde gerçekleştirdiği gidiş-dönüş seferlere Doğu Anadolu ve Karadeniz Bölgelerini de ekleyen Öz Diyarbakır Turizm, 32 yıldır hizmet kalitesi ve kurumsal yapısından hiçbir ödün vermeden müşteri memnuiyetini ilke edinerek faaliyetlerini sürdürüyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Öz Diyarbakır Turizm Otobüs Bileti
 • Öz Doğu Kars Turizm

  “Yolunuz Açık Olsun” sloganı ile Doğu Kars Turizm, sevdiklerinizle ve ya tek başınıza çıktığınız yolculuklarınızda kendinizi rahat ve güvende hissetmeniz için her türlü imkânı sunuyor. Sektörde öncü olmayı ve hizmetini daima zirveye çıkarmayı hedefleyen Doğu Kars Turizm, koşulsuz müşteri memnuniyetini amaçlayarak yoluna devam ediyor. Kars otobüs işletmelerinin arasında önemli bir yeri olan firma, sektörde referans bir marka olmayı hedefleyerek müşterilerinin tüm beklentilerini gerçekleştirme amacında. Yolcularının yalnızca konforunu değil güvenliğini de son derece önemseyen Doğu Kars Turizm, bunun için her zaman gerekli tüm tedbirleri alıyor. Müşteri odaklı yaklaşımı dikkate alan firma, yolcularının memnuniyeti sağlama adına birçok imkân sunuyor. Kaliteli ve güvenli bir seyahat geçirmekle beraber ucuz bilet fiyatları da Doğu Kars Turizm’i seçmek için önemli bir etken rolü oynuyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Öz Doğu Kars Turizm Otobüs Bileti
 • Öz Elbistan Seyahat

  1970 yılında Kahramanmaraş'ın en büyük ilçesi olan Elbistan’da Elbistanlılar Seyahat adıyla kurulan Öz Elbistan Seyahat, zaman içerisinde hem  araç filosunu geliştirmiş ve genişletmiş, kara yolu ulaşım ağını Öz Elbistan Seyahat adıyla Türkiye’nin her yerine taşımıştır. Yüksek teknoloji ve iyi hizmet anlayışını yolcularına sunmayı misyon olarak gören Öz Elbistan Seyahat yolcularının ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı, onların güvenli, ekonomik, konforlu ve rahat yolculuk yapmalarını sağlamayı bir ilke olarak belirlemiştir.

  devamını okumak için tıklayın...
  Öz Elbistan Seyahat Otobüs Bileti
 • Öz Erciş Seyahat

  2006 yılında Doğu’nun incisi Van’da kurulan ve kara yolu yolcu taşımacılığı sektöründeki faaliyetlerine başlayan Erciş Seyahat, Öz Erciş Seyahat olarak adını değiştirmiş ve bugün Seracettin YİĞİT, Hakan YİĞİT, Necmettin YİĞİT, Nizam YİĞİT yönetiminde ulaşım sekötünde önemli isimlerden biri haline gelmiştir. 2006 yılında aylık 7.500 yolcu kapasitesi ile hizmet vermeye başlayan marka şuan da 34.000 yolcu kapasitesine ulaşmış, Van, İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Erzurum başta olmak üzere Türkiye’nin birçok şehrine ulaşım sağlayan güvenilir bir isim haline gelmiştir.

  devamını okumak için tıklayın...
  Öz Erciş Seyahat Otobüs Bileti
 • Öz Gülaras Turizm

  Adıyaman’ın ulaşım sektöründeki en eski ve en köklü firmalarından olan Öz Gülaras Turizm, zaman içerisinde gerçekleştirdiği yenilikler ve çalışmalarla sektörde büyük adımlarla ilerlemiştir. Hedefini her zaman en üst noktalarda tutarak Türkiye’nin sayılı firmalarından olma yolunda emin ve planlı adımlarla ilerleyen Öz Gülaras Turizm tamamı 2011 model araç filosuyla sizlere en modern ve kaliteli hizmetlerini durmaksızın sunuyor. Büyümenin emek ve özveri ile gerçekleştiğinin farkında olan bu özel firma ile yolculuklarınız tamamen konfor ve güven içinde geçecek. Teknoloji ile donatılmış son model araçlarında dilediğiniz her şeyi en kaliteli şekliyle bulacaksınız. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Öz Gülaras Turizm Otobüs Bileti
 • Öz Sivas Huzur Turizm

  Cumhuriyet'in kuruluşu için ilk buluşulan, Anadolu insanının bir araya geldiği, milli mücadelenin en önemli kongrelerinden birini gerçekleştirmiş bir şehir olan Sivas’ın gözde otobüs firmalarından biri olarak 1994 yılından beri hizmet veren Öz Sivas Huzur Turizm, zaman içerisinde hem kurumsallaşmış hem de araç filosunu geliştirmiş ve ulaşım ağını genişletmiştir. Sivas halkının ulaşımında önde gelen markalardan biri olarak konumlanan Öz Sivas Huzur Turizm gerek profesyonel yönetim kadrosu gerekse eğitimli personelleriyle ulaşım sektörünün dinamiklerini belirlemeye devam ediyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Öz Sivas Huzur Turizm Otobüs Bileti
 • Öz Sivas Seyahat

  1952 yılında ilk olarak eşya ve yük taşıma işiyle başlayan serüvenine zamanla yolardan aldığı güçle ulaşım sektöründe ilerleyen Öz Sivas Turizm 1962 yılında yolcu taşımacılığına başlamıştır. Yenilikçi yaklaşımlarıyla sürekli gelişme gösteren  ve sizlere en konforlu hizmetleri sunmada üstün çabalarıyla çalışan Öz Sivas Turizm, kişiye özel yolculuk serüvenini sizlere en özel şekliyle sunuyor. Konforun yanında hesaplı ve huzurlu yolculuk anlayışını da benimseyerek, çalışkan ve güler yüzlü çalışanlarıyla sizlere koşulsuz en iyi hizmetleri sunmayı kendisine ilke edinen Öz Sivas Turizm ile yaşayacağınız her yolculukta Sivas’ın bu özel firmasının farkını konforu ve size sunduğu en modern hizmetlerinde gerçek bir seyahatin olması gerektiğinden daha üst seviyelerde yaşayacaksınız. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Öz Sivas Seyahat Otobüs Bileti
 • Özen Turizm

  Kırıkkale'nin yolcu taşımacılığı ve nakliyecilik tarihinde önemli bir yere sahip, tanınmış firmalarından Özen Turizm, 1970’li yıllardan bu yana Kırıkkale halkına ulaşım ve taşımacılık hizmeti veriyor. Köklü bir geçmişin ve tecrübenin bir ürünü olarak müşterilerine standartların ötesinde bir hizmet ve güven sunuyor. 1973 yılında Kırıkkale - Ankara güzergahında başlattığı serüveninde bugün Türkiye’nin dört bir yanına sağladığı seferleri ve en özenli hizmetleri ile Özen Turizm sizlere yolculuğun en özel ve modern halini sunmaya devam ediyor. Bir asıra yakın verdiği hizmetlerde yıkılmadan her zaman daha güçlü duruşuyla geçirdiği yıllarda en büyük desteğini müşterilerinin memnuniyeti ve güveninden alarak yolunda devam eden Özen Turizm daha yıllarca verdiği en özel hizmetlerle bizlerle birlikte olacaktır. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Özen Turizm Otobüs Bileti
 • Özgül Bafra Turizm

  1989 yılında “Bafra Turizm” adıyla kurulan bu firma yıllardır ulaşım hizmeti sektöründeki vizyonu, misyonu ve duruşuyla farklılığını ortaya koymuştur. Sektöre yeni bir soluk getirmek amacıyla, küreselleşen dünyanın gereklilikleri doğrultusunda standart üstü hizmetleriyle müşterilerinin yükselen ihtiyaçlarına en özel şekillerde karşılık veren Özgül Bafra Turizm uzman kaptanları, en güvenilir otobüs filoları ve güler yüzlü takım arkadaşlarıyla bu firmayla olan her birlikteliğinizde kendinize vakit ayırabilecek, zamanınızı güven dolu, ev konforunda bir rahatlıkta geçirecek ve en özel hizmetlerle ağırlanacaksınız. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Özgül Bafra Turizm Otobüs Bileti
 • Özkaymak Turizm

  51 yıla uzanan bir süre, zamana ve nesillere yayıldığında, önemli bir zaman sürecidir. Yarım asırlık hizmet serüveninde, girdiği her sektörde gücünü kanıtlamış olan ve gerçek bir markanın size sunduğu gerçek kalite ile tanışmak isterseniz o marka kesinlikle Özkaymak Turizm’dir. Kalitesiyle ve adıyla koca bir çınar edasıyla yıllardan aldığı güvenle başladığı her serüvende sağlam adımlarla ilerleyen Özkaymak ailesi, 1960 yıllarında başlayan kara yolu ile yolcu ve yük taşımacılığı sektöründe yer almış ve bugün Türkiye gündeminde 3500 kişinin çalıştığı ve günlük ortalama 3000 kişinin taşındığı bir noktaya gelmiştir. ‘’Hizmette devamlılık esastır’’ bilinciyle çıktığı her yolculuğa başlarken devamlılığın öneminin farkında olan ve devamlılığı sağlamanın başarı ile gerçekleşeceği düşüncesiyle her zaman başarıyı garantilemiştir. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Özkaymak Turizm Otobüs Bileti
 • Özlem Ardahan Turizm

  1978 yılında sağlam temellerle kurulan Özlem Ardahan Turizm, Yola çıktığı günden beri müşterilerine hizmet veriyor. Her yıl gücüne güç katıp filosunu yenileyen şirket, şubelerini genişletirek seferlerine yenilerini katıyor. Müşteri memnuniyetini ilke edinerek, Bölgesinde göstermiş olduğu başarılı ve titiz hizmetten dolayı güvenilir bir seçenek haline gelmiş olmakla kalmayıp, halkıyla iç içe geçmeyi başarmış ve güven vermiş bir markadır. Eskişehir ve Bursa başta olup Turkiye'nin pek çok noktasına sıcakkanlı bir hizmet çerçevesinde, müşteri olarak değil hemşehri olarak görülüp karşılanacağınıza emin olabilirsiniz. Özlem Ardahan Turizm ile seyahat etmenin mutluluğunu yaşayacaksınız.

  devamını okumak için tıklayın...
  Özlem Ardahan Turizm Otobüs Bileti
 • Özlem Batman Turizm

  25 Mayıs 2016’da büyük bir özveri ile kara yolu yolcu taşımacılığı sektörüne giriş yapan Özlem Batman Turizm, “Geleceğin Ötesinde” sloganıyla geleceğe emin adımlarla yürümekte ve bugün modern araç filosu, onlarca çalışanı ve periyodik olarak gerçekleştirdiği yurtiçi gidiş dönüş seferleriyle geniş bir ulaşım ağına sahip, güçlü ve kurumsal bir marka olarak konumlanmıştır. Batman, İstanbul, İzmir ve Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin birçok şehrine her gün gidiş geliş seferler düzenlemekte olan Özlem Batman Turizm çağı yakalayan, yenilikçi ve değişime inanan bakış açısını tüm araç filosuna yansıtmaktadır. 2+2 ve 2+1 araçlarında, LCD ekranlarda film/canlı yayın TV izleme ve müzik dinleme keyfi, açık büfe ikram servisi, güler yüzlü host ve hostesleri ile maksimum konfor yol boyunca sizlerle olacak. Alacağınız tek bir otobüs bileti ile çıkacağınız yolculuklarda bir seyahatten fazlasını yaşayacaksınız. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Özlem Batman Turizm Otobüs Bileti
 • Özlem Cizre Nuh Turizm

  Yaklaşık 20 yıldır hizmet veren Şırnak ilimizde kurulmuş olan Özlem Cizre Nuh, taşımacılık sektöründe, geniş ve genç filosu, son model otobüsleriyle hizmet vermektedir. İleriye dönük yaptığı çalışmalarla başarıya, en önemli değerleri olan insan kaynağı olduğunun bilincinde olan bir şirket. Müşterilerin onlara sunulan hizmet ve bunun sürecinde memnuniyetlerini kendine rehber edinen Özlem Cizre Nuh, bulunduğu bölgede sektörün lider ekiplerinden biri olmaya devam ediyor. Ve bunu geliştirmek için müşterilerine olan titiz ve çalışkan tutumuyla, kaliteli ve tecrübeli bir tercih olacaktır. Teknolojiyi iyi kulanabilen eğitimli, dinamik özellikleri olan, takım  çalışmasına aşina olmuş anlayışlı ve kaliteli mürettebat ve yöneticileriyle, sizlere memnuniyet sözü veriyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Özlem Cizre Nuh Turizm Otobüs Bileti
 • Özlem Diyarbakır

  Diyarbakır’dan aldığı güç ile Özlem Diyarbakır Turizm başlattığı bu yolda Diyarbakır’ın dürüstlüğü ve samimiyetiyle attığı her adımdan karlı çıkmıştır. Özlem Diyarbakır Turizm sizlere yolculuğun en özel hallerini sunarken hiçbir masraftan ve ödünden kaçınmıyor. Sizlerin her zaman daha iyi şartlar altında yolculuk yapmanız için her yeni günde, her güne yeni bir yenilikle giriş yaparak sizlere daima en canlı hizmetlerde bulunuyor. Özlem Diyarbakır Turizm, geniş ulaşım ağını servis ağlarıyla da genişletmiş ve modern çağı gereklilikleri doğrultusunda attığı her adımda modernizasyon ve yeniliklerden kaçınmamıştır. Yaptığı hizmetleri kurumundaki her kişi ile bir tutkuya dönüştürmüş ve sizlere yıllardır bu tutkuyla verdiği hizmetleri en kalıcı hale getirmiştir. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Özlem Diyarbakır Otobüs Bileti
 • P
 • Pakkale Turizm

  İ. Ö. 2. yüzyılın ortalarında, Bergama Kralı'nın "Bana bir yeryüzü cenneti bulun" buyruğu ile kurulmuş olan Antalya’da kara yolu yolcu taşımacılığı sektörüne giriş yapmış olan Pakkale Turizm, profesyonel yönetim kadrosu, eğitimli personelleri ve son teknoloji araçlardan oluşan modern araç filosuyla kendi bölgesinde ulaşım sektörünün dinamiklerini belirlemeye devam ediyor. Yolcu taşımacılığında insan haklarını koruyarak, son teknoloji olanaklarıyla kaliteli ve konforlu yolculuğun en özel halini sizlerle buluşturuyor. Çağdaş yaklaşımları ve ihtiyaçlara cevap veren yenilikleriyle yeni güzergahlar belirleyerek size daha fazla ulaşmak için yeni filolarıyla modern ulaşım hizmetlerini kesintisiz sağlamaya devam eden Pakkale Turizm yolcularının can ve mal güvenliğini sağlamayı ilk görev olarak görürken; konforu, kaliteyi yenilikçi yaklaşımlarıyla sizlere sunuyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Pakkale Turizm Otobüs Bileti
 • Paklale Turizm

  Paklale Turizm Ltd. Şti. ilk olarak 1984 yılında Denizli’de “Pakkale” adıyla bir aile şirketi olarak kurulan ve aile şirketi olma özelliğini günümüze kadar koruyan firma 1986 yılında Paklale Turizm adını almış ve Denizli’den sonra İzmir şubesini de hizmete açarak sektörde ilerlemelerini sürdürmüştür. Profesyonel yönetim kadrosu, eğitimli personelleri ve son teknoloji araçlardan oluşan modern araç filosuyla kendi bölgesinde ulaşım sektörün yön veren marka, yolcu taşımacılığında insan haklarını koruyarak, son teknoloji olanaklarıyla kaliteli ve konforlu yolculuğun en özel halini sizlerle buluşturuyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Paklale Turizm Otobüs Bileti
 • Palandöken Seyahat

  Oldukça yeni bir kuruluş olan Palandöken Seyahat 2013 yılında kurulmuştur. Kurulduğu bölgenin halkına daha iyi hizmet ve daha geniş ulaşım olanakları sağlamak amacıyla kurulan Palandöken Turizm Erzurum’un güzelliklerinden aldığı güçle her geçen gün yoluna daha sağlam adımlarla devam etmektedir. ‘’Zirvedeki Mutluluk’’ sloganıyla çıktığı yolunda  her zaman müşterilerinin ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda gerçekleştirdiği çalışmalar ile kendisini yenileyen ve değişmekten korkmayan Palandöken Seyahat, sizlere her zaman en modern ve konforlu hizmeti sunmak için tüm gücüyle her gün çalışmalarına yenilerini ekleyerek büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Müşterilerinin bir seyahatten beklentilerinin farkında olan Palandöken Seyahat ile herkes kendine özgü seyahat keyfi yaşayabiliyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Palandöken Seyahat Otobüs Bileti
 • Pamukkale Turizm Pamukkale Turizm Otobüs Bileti
 • R
 • Radar Turizm

  Radar Turizm, insan taşımacılığında insan haklarını koruyarak, son teknoloji olanaklarıyla kaliteli ve konforlu yolculuğun en özel halini sizlerle buluşturuyor. Çağdaş yaklaşımları ve ihtiyaçlara cevap veren yenilikleriyle yeni güzergahlar belirleyerek size daha fazla ulaşmak için yeni filolarıyla modern ulaşım hizmetlerini kesintisiz sağlamaya devam eden Radar Turizm yolcularının can ve mal güvenliğini sağlamayı ilk görev olarak gören, bununla birlikte konforu, kaliteyi yenilikçi yaklaşımlarıyla sizlere sunuyor. Radar Turizm, yıllardır Çanakkale’nin gururu olmayı sürdürüyor. Hizmet ağını yaygınlaştırarak her geçen gün gelişen yapısına son teknolojik yeniliklerle devam eden Radar Turizm, müşterilerinin zaman ve haklarına olan saygısıyla yıllardır ayakta kalmayı sağlamıştır. Teknoloji ile donatılmış araçlarında hem güvenli seyahat edeceğiniz ve hem de zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmeniz için her şey düşünülmüştür. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Radar Turizm Otobüs Bileti
 • Reşadiye Ses Turizm

  2002 yılından bu yana yollarda olan Reşadiye Ses Turizm, sürekli büyüme ve kendini geliştirme konusunda emin adımlarla ilerleyen Tokat merkezli bir otobüs şirketidir. Yolcularına sağladığı sıcak, samimi ve içten hizmet ile birlikte emniyete verdikleri önemle de bilinen Reşadiye Ses Turizm, gelişim ve teknolojik ilerlemeler konusunda duyarlı olarak bu alanda da müşterilerini her zaman memnun etmeyi hedeflemiştir. Yolcuların memnuniyetini ön planda tutan firma, müşterilerinin beklentilerini zamanında ve en uygun şekilde karşılayarak ve onlara rahat ve konforlu bir seyahat imkanı tanıyarak hizmet kalitesini zirveye çıkarmayı hedeflemektedir. Reşadiye Ses Turizm, yolcu taşımacılığı sektöründe uluslar arası normlara uygun olmayı hedefleyerek, kaliteli, standardı yüksek ve yenilikçi hizmeti ile koşulsuz müşteri memnuniyetini amaçlamaktadır.

  devamını okumak için tıklayın...
  Reşadiye Ses Turizm Otobüs Bileti
 • Rize Ses Seyahat

  Karadeniz’in özenli sektör markalarından olan Rize Ses Seyahat, günlük olarak gerçekleştirdiği karşılıklı İstanbul, Ankara, Bursa, Amasya, Trabzon, Kırklareli, Sakarya, Yalova, Giresun, Kocaeli, Samsun, Ordu, Tekirdağ ve Edirne seferleriyle yıllardır sizlere hizmet vermektedir. Zamanla güçlenen yapısı ve hizmet anlayışı ile sektördeki adımlarını hızlandırmaya devam eden Rize Ses Seyahat, güler yüzlü ve işini hizmetlerini severek gerçekleştiren personelleri, uzman kaptan kadrosu ve en modern filosuyla bir yolculuktan beklediğiniz güveni, konforu, teknoloji ve hijyeni özverili çalışanları ile sizlere sunuyor. ''Sizinle Bütünleşen Sevincimiz, Şimdi Çok Daha Güçlü'' sloganıyla başlattığı her seyahat serüveninden sonra daha da güçlenerek gerçekleştirdiği hizmetlerinde en kaliteli ve konforlu seçenekleri kullanarak yıllardır sizlerle olmaya devam edecektir.

  devamını okumak için tıklayın...
  Rize Ses Seyahat Otobüs Bileti
 • S
 • Safran Turizm

  Safran Turizm’in sektörel hikayesi Türkiye'nin şehirlerarası taşımacılıkta yeni kıcılcımlar gösterdiği 1945'li yıllara dayanmaktadır. O zamanlarda şehirlerarası taşımacılığın gözde yerleşim yerlerinden biri olan Karabük'te, ilk olarak karşılıklı Karabük - İstanbul seferiyle başlattığı yolculuğunda, farklı firmalarla nesilden nesile aktarılan iş kültürü ve deneyimle uzun yıllar ulaşım sektörüne yön vermişlerdir. Şehirlerarası taşımacılık sektörünün Türkiye'de parladığı dönem olan 80'li yıllarda Karabük - Safranbolu'nun en büyük yerel firmasıyla hizmet veren ve 2004 yılında, yeni bir girişimle, yöreye özgü bir çiçek olan Safran Çiçeği'nden aldığı ismiyle yenilikçi, kurumsal, çağdaş ve cesaretli özellikleriyle Safkar Safran Turizm hayata geçmiştir. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Safran Turizm Otobüs Bileti
 • Sagun Seyahat

  Edirne'nin en büyük ilçesi ve ülkemizin Avrupa'ya açılan kapısı olan Keşan merkezli olarak kurulan Sagun Seyahat kara yolu yolcu taşımacılığı sektöründe kalıcı bir lider olmak amacıyla çıktığı yolda bugün, profesyonel yönetim kadrosuna sahip, eğitimli personelleriyle güçlenen ve son teknoloji araçlardan oluşan modern araç filosuyla kendi bölgesinde ulaşım sektörün yön veren bir marka haline gelmiştir. Yolcu taşımacılığı sektöründe insan haklarını koruyarak verdiği hizmetlerinde yıllardır Trakya’nın gururu olmayı sürdüren Sagun Seyahat, Türkiye’nin dört bir yanına uzanan geniş ulaşım ağı ve bilet satış noktalarıyla kaliteli bir yolculuk arayan misafirleri için sürdürülebilir başarı ilkesini temel alarak çalışmaktadır.

  devamını okumak için tıklayın...
  Sagun Seyahat Otobüs Bileti
 • Sahil Seyahat

  Sahilgülü Turizm, Sinop merkezli olarak kurulduğu günden bu yana yüksek kalite ve konforlu hizmet anlayışını benimseyerek çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren öncü otobüs firmalarından biridir. Sahilgülü Turizm ile yapacağınız yolculuklarda zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak ve herkese hitap eden vakit geçirme özellikleriyle sizler de kendinize en uygun şekilde vakit geçirme imkanı bulacaksınız. Müşterilerinin güvenliği için hiçbir maddi yatırımdan kaçınmayan Sahilgülü Turizm, sizlere en genç filolarıyla en modern hizmetlerini sunmaktadır. İstanbul, Kastamonu, Samsun, Van merkezli güzergahlarıyla da Sahilgülü Turizm, Türkiye’nin en özel şehirlerine sizleri ulaştırmaktadır. Her geçen gün sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda belirlediği yeni güzergahları ile gösterdiği değişimler, sizlerden aldığı destek ve talep doğrultusunda sürekli değişerek gelişmektedir. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Sahil Seyahat Otobüs Bileti
 • Sahil Yıldızı Seyahat

  Doğal güzellikleri ve kültürel zenginlikleri ile Ordu'nun turistik ilçesi Fatsa'da kurulan Sahil Yıldızı Seyahat sektöre getirdiği dinamik ve yenilikçi hizmet anlayışıyla, kara yolu yolcu taşımacılığı sektöründe kalıcı bir lider olmak amacıyla çıktığı yolda bugün, profesyonel yönetim kadrosuna sahip, eğitimli personelleriyle güçlenen ve son teknoloji araçlardan oluşan modern araç filosuyla kendi bölgesinde ulaşım sektörün yön veren bir marka haline gelmiştir. Yolcu taşımacılığı sektöründe insan haklarını koruyarak verdiği hizmetlerinde yıllardır Trakya’nın gururu olmayı sürdüren Sahil Yıldızı Seyahat, Türkiye’nin dört bir yanına uzanan geniş ulaşım ağı ve bilet satış noktalarıyla müşterilerinin güvenliği için gerekli tüm tedbirleri alarak hizmet seviyesini zirveye çıkarmayı hedefliyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Sahil Yıldızı Seyahat Otobüs Bileti
 • Sahilgülü Turizm

  Sahilgülü Turizm, Sinop merkezli olarak kurulduğu günden bu yana yüksek kalite ve konforlu hizmet anlayışını benimseyerek çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren öncü otobüs firmalarından biridir. Sahilgülü Turizm ile yapacağınız yolculuklarda zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak ve herkese hitap eden vakit geçirme özellikleriyle sizler de kendinize en uygun şekilde vakit geçirme imkanı bulacaksınız. Müşterilerinin güvenliği için hiçbir maddi yatırımdan kaçınmayan Sahilgülü Turizm, sizlere en genç filolarıyla en modern hizmetlerini sunmaktadır. İstanbul, Kastamonu, Samsun, Van merkezli güzergahlarıyla da Sahilgülü Turizm, Türkiye’nin en özel şehirlerine sizleri ulaştırmaktadır. Her geçen gün sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda belirlediği yeni güzergahları ile gösterdiği değişimler, sizlerden aldığı destek ve talep doğrultusunda sürekli değişerek gelişmektedir. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Sahilgülü Turizm Otobüs Bileti
 • Sakarya Vib Turizm

  Sakarya VİB Turizm, bir Kooperatif kuruluşu olarak, 1997 yılında Sakarya’nın ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda daha iyi hizmet verilmesi adına ‘Birlikten Kuvvet Doğar’ sözünden esinlenilerek bütün otobüs firmalarının bir araya gelerek oluşturduğu bir marka olmuştur. Sakarya VİB Turizm’in gücü ortaklarının kar amacı gütmeden, tamamen Kooperatif’i daha sağlam ve kaliteli tutmak amaçlı olarak tüm ortaklarının bu amaç için çalışmalarıyla güçlenmiş bir takım ruhuyla günümüze kadar dev bir marka olarak gelmiştir. Kısa zamanda gerçekleştirdiği değişimin sonucunda, yine kısa zamanda güçlenmiş ve bu gücü yöresinin halkının güveni ve rağbetleri ile sağlamıştır. Sakarya halkına daha iyi ulaşım hizmetleri verebilmek için çıkılan bu yolda, Sakarya halkı da sektörde yeni ama kalitesiyle, konforuyla, müşterilerine sağladığı güvenle Sakarya VİB Turizm’i kısa zamanda benimsemiştir. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Sakarya Vib Turizm Otobüs Bileti
 • Salihli Güven Turizm

  Türkiye’nin birçok il ve ilçesinden Manisa’ya seferler düzenleyen, Ege Bölgesi’nin ve tüm yurdun taşıma ihtiyacını karşılayan Salihli Güven Turizm, 1954 yılından beri yolcularına maksimum konforu ve en ulaşılır hizmetlerini sunmaya devam ediyor. Hizmetin, kalitenin ve güvenilirliğinin en üst seviyede olmasını ilke edinen, memnuniyet odaklı hizmet anlayışını sürekli yenileyerek yolcularının güvenine layık olmaya çalışan ve onlara en özel yolculukları en güzel şekilde yaşatan Salihli Güven Turizm; çok uzun yıllar bu yolda durmaksızın devam etmeyi ve sektöründe lider markalardan biri olmayı amaçlıyor. Bu amaca yönelik olarak ülkemizde mobil uygulamalara geçiş döneminde diğer firmalardan farklı olarak bu uygulamanın temellerini atan Salihli Güven Turizm, ileriye dönük yatırımlarının temellerini daha en başından atarak marka adına başarılı bir gelecek tasarlamıştır.

  devamını okumak için tıklayın...
  Salihli Güven Turizm Otobüs Bileti
 • Sas Seyahat

  Taşımacılık sektöründe yeni duyulan bir marka olmasına karşın Sas Seyahat, sektöre getirdiği dinamik ve yenilikçi hizmet anlayışıyla, planladığınız yollarda sizlere hizmet veriyor. Hızlı bir şekilde büyüyen ve genişleyen bünyesiyle, teknolojinin paralelinde olan otobüsleriyle, müşteri memnuniyetini önemseyen ve isteklerinize pratik çözümler üreten bir ekip. Kaliteli ve güvenli bir hizmet sunarak sektörde belirleyici ve tanınan bir marka olmak için çalışan Sas Seyahat, müşterilerinin güvenliği için gerekli tüm tedbirleri alarak hizmet seviyesini zirveye çıkarmayı hedefliyor

  devamını okumak için tıklayın...
  Sas Seyahat Otobüs Bileti
 • Seç Turizm

  Karayolu yolcu taşımacılığında 1972 yılından beri var olan Seç Turizm; profesyonel ekibi ve kusursuz hizmet kalitesiyle, uluslararası standartlara uygun, çağdaş, yenilikçi ve geleneksel değerlere saygılı bir anlayışı temel alarak faaliyet gösteriyor. Kurumsal bir marka olarak müşterileriyle doğru ve etkili iletişim kurmayı ilke edinen; tüm süreçlerinde kontrol sağlayan ve ihtiyaçlara anında çözüm üretmeyi bilen bir isim olan Seç Turizm; sektörünün tüm dinamiklerine hakim olduğunu kusursuz hizmetleriyle  her daim gösteriyor. Anadolu'nun zengin kültürü ve değerlerini hizmetlerine de yansıtan Seç Turizm, gerçekleştirdiği her yenilik ve hizmette misafir yolcularına bu değerleri yansıtarak sektörde kalıcı bir yer edinmiş ve adını sağlam temellerle kazımıştır. Seç Turizm otobüs bileti ile yapacağınız yolculuklarda sizinle olan her dakikasındaki özveriyi ve güveni farkedeceksiniz.

  devamını okumak için tıklayın...
  Seç Turizm Otobüs Bileti
 • Sema Turizm

  Sema Turizm 2007 yılında Ordu - Ünye’den başlattığı seferlerle kısa zamanda Türkiye’nin dört bir yanına Karadeniz’den yolcu taşımacılığına başlamıştır. Kısa zamanda özverili çalışmaları ile gerek yöresinin, gerekse tüm Türkiye’nin ihtiyacını en modern şekilde karşılayan bir firma konumuna gelmiştir. Giresun ve Ünye merkezli olarak başlattığı serüveninde zamanla hizmet merkezlerini genişleten Sema Turizm, standartların üstündeki modern araç filosu; profesyonel ve uzman kadrosu; uluslararası normlarla uyumlu, kültürel değerlerin izinde, her an daha fazla gelişme çabası üzerine temellenmiş kalite politikasıyla hizmetlerini sürdürüyor. Sema Turizm, saygınlığı korumaya önem veren, yolcularının yanı sıra çalışanlarının da memnuniyeti düşünen ve onlara huzurlu, eşit şartlarda bir çalışma ortamı sunarak her paydaşının mutluluğunu düşünen, sektöre yön veren bir kuruluş olarak konumlanıyor. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Sema Turizm Otobüs Bileti
 • Ses Turizm

  Karayolu yolcu taşımacılığı sektörüne Ankara ve Yozgat ile başlayan Ses Turizm; bugün Türkiye’nin dört bir yanına ulaşan geniş araç filosu, bilet satış noktaları ve şehirci servisleriyle ayrıcalıklı hizmetler sunan, ve yalnızca bölgesinde değil sektörün genelinde öncü bir kuruluş haline gelmiştir. Profesyonel ekibi ve kusursuz hizmet kalitesiyle gerçekleştirdiği faaliyetlerinde, uluslararası standartlara uygun, çağdaş, yenilikçi ve geleneksel değerlere saygılı bir anlayışı temel alan Ses Turizm müşterileriyle doğru ve etkili iletişim kurmayı ilke edinmiş ve onların tüm beklenti ve ihtiyaçlara anında çözüm üretmeyi bilen bir isim olmuştur. Ses Turizm ile yolculuklarınız uzun ve sıkıcı olmaktan çıkıyor ve size keyif veren dakikalara dönüşüyor. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Ses Turizm Otobüs Bileti
 • Set Turizm

  Merkezi Konya olan Set Turizm, Adana, Mersin, İstanbul, Ankara gibi birçok şehirde şubeleri bulunup, İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Muğla, Mersin, Kütahya gibi bir çok şehre de seferler düzenlemektedir. Sevdiklerinizle ya da tek başınıza çıktığınız yolculuklarda kendinizi güvende ve evinizde gibi hissetmek istiyorsanız sizin için en uygun olan firmadan, Set Turizm’de otobüs biletinizi şimdiden ayırtabilirsiniz. Çünkü Set Turizm ile çıkacağınız yolculukta bir yolculukta aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile güvenli bir yolculuk sürerken, konforunuz için her şeyin düşünüldüğü bir seyahatte geçireceksiniz. Geleceğe yönelik sürdürdüğü çalışmalarla, kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden sundukları hizmetle beraber Set Turizm, sektörün lider ve öncü şirketleri olma hedefindedir.

  devamını okumak için tıklayın...
  Set Turizm Otobüs Bileti
 • Show Time Seyahat

  Yeni kurulmuş Ankara merkezli bir firma olarak yeniliklerle ve teknolojinin nimetleriyle donatılmış otobüsleriyle sektöre giriş yapan Show Time Seyahat, Kaliteli ve yenilikçi hizmetleriyle koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlama yolunda adımlarını atıyor. Sektörde fark yaratarak öncü bir firma olmayı hedefleyen Show Time Seyahat, Her an çağın yeniliklerine uyarak kendini geliştirmeyi ve daha iyiye ulaşmayı hedeflemektedir. Hijyen şartlarını, güvenliği ve konforu göz önünde bulundurarak siz müşterileri için herşeyi düşünen bir ekibe sahip olan şirket, uluslararası normlara uygun, kültürel ve insani değerlere sahip çıkan yapısıyla kimliğini geliştirerek sektörde öncü olmayı arzulamaktadır.

  devamını okumak için tıklayın...
  Show Time Seyahat Otobüs Bileti
 • Siirt Baykan Jet Turizm

   Yusuf Dalgalı tarafından 2012 yılında sektöre atılan Siirt Baykan Jet Turizm, sınırsız, kaliteli, güvenli ve güler yüzlü bir turizm hizmeti sunmayı, misafirlerine yaratıcı ve butik hizmet sunmayı misyon edinmiştir. Siirt Baykan Jet Turizm sektöre Siirt ve Baykan merkezli başlamış olup, tur taşımacılığında Türkiye’nin başlıca illeri Ankara, İstanbul, İzmir ve daha birçok ilimize seyahat etmektedir. Siirt Baykan Jet Turizm konforlu ve güvenilir hizmeti ile bölgedeki önemli otobüs firmaları arasında kendine yer bulmuştur. Hem bireysel yolcu taşıma hizmeti veren hem de kurumlara özel servisleri olan firma, Türkiye’de ve uluslararası alanda en iyi seyahat şirketlerinden biri olmayı hedeflemektedir. Firma teknolojik olarak da günün şartlarını yakalamış otobüsleri ve geniş filosu  ile birçok noktaya seyahat düzenlemektedir.

  devamını okumak için tıklayın...
  Siirt Baykan Jet Turizm Otobüs Bileti
 • Siirt Has Turizm

  Siirt Has Bağtaş Turizm adıyla kara yolu yolcu taşımacılığı sektörüne giriş yapan firma vizyonwel bakış açısı, profesyonel yönetim kadrosu, eğitimli personeli ve güler yüzlü çalışanlarıyla bölgesinde önemli bir marka olarak konumlanıyor. Gerek son teknoloji araçlardan oluşan filosu gerekse yaygın servis ağıyla yolcularını her an yanında olan Siirt Has Bağtaş Turizm ile güven, konfor, kalite sizlerle oluyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Siirt Has Turizm Otobüs Bileti
 • Silifke Kooperatifi

  Silifke Otobüsçüleri Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi yani Silifke Kopp adıyla Mersin’in Silifke ilçesinde kurulan ve kara yolu yolcu taşımacılığı sektöründe kalıcı bir lider olmak amacıyla yola çıkan Silifke Kooperatifi bugün, profesyonel yönetim kadrosuna sahip, eğitimli personelleriyle güçlenen ve son teknoloji araçlardan oluşan modern araç filosuyla kendi bölgesinde ulaşım sektörün yön veren bir marka haline gelmiştir. Taşucu ve Silifke’den çıkıp Mersin, Kızkalesi, Erdemli, Susanoğlu, Kargıpınarı’na her gün gidiş geliş düzenli seferler gerçekleştiren ve yolcularını en ekonomik fiyatlarla sevdiklerine güvenle ulaştıran Slifke Kooperatifi araçlarında kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz.

  devamını okumak için tıklayın...
  Silifke Kooperatifi Otobüs Bileti
 • Sinay 57 Turizm

  Sinop’ta kurulmuş olan Otobüsle Motorlu Taşıtlar Kooperatifi Sinay 57 Turizm, kara yolu yolcu taşımacılığı sektöründe kalıcı bir lider olmak amacıyla yola çıkmış ve bugün, Sinop, Ayancık ve Erfelek’ten, Bolu, Düzce, Gebze, İstanbul, İzmit ve Sakarya’ya her gün düzenli seferler gerçekleştiren ve bu güzergahta en çok tercih edilen markalardan biri olarak konumlanmıştır. Profesyonel yönetim kadrosuna sahip, eğitimli personelleriyle güçlenen ve son teknoloji araçlardan oluşan modern araç filosuyla kendi bölgesinde ulaşım sektörün yön veren bir firma haline gelen Sinay 57 Turizm yolcularını en ekonomik fiyatlarla sevdiklerine güvenle ulaştırırken onları ev konforunda bir seyahat vadediyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Sinay 57 Turizm Otobüs Bileti
 • Sivas Kızılırmak Turizm

  Dünyanın en eski şehirlerinden, mantı, sucuk ve pastırmasıyla ünü dünyaya ulaşan tarihi ve doğa güzellikleriyle Kayseri’de kurulmuş ancak adında Sivas’ı da barındıran otobüs firması Sivas Kızılırmak Turizm, profesyonel yönetim kadrosu, kurumsal yapısı, son teknoloji araçlardan oluşan modern araç filosu, sürdürülebilir başarı ilkesi ve devamlı artmasına önem verdiği müşteri memnuniyeti politikası ile sektöründe önemli bir marka olarak konumlanmaktadır. Tercih edilebilirlik açısından bölgesindeki ilk on firma arasında yer alan Sivas Kızılırmak Turizm, kara yolu yolcu taşımacılığı sektöründe kalıcı bir lider olmak amacıyla yola çıkmış ve bugün Şarkışla- Kayseri, Niğde, Adana, Mersin, Kırşehir,  Ankara, İstanbul, Nevşehir, Konya, Antalya, Yozgat, Osmaniye, İskenderun, Hatay başta olmak üzere birçok şehre yolcularını güvenle ulaştırmaktadır.

  devamını okumak için tıklayın...
  Sivas Kızılırmak Turizm Otobüs Bileti
 • Sivas Tur

  Cumhuriyet'in kuruluşu için ilk buluşulan, Anadolu insanının bir araya geldiği, milli mücadelenin en önemli kongrelerinden birini gerçekleştirmiş bir şehirdir olan Sivas’ta kurulmuş ve ulaşım ağını gün geçtikçe genişleterek tüm Türkiye’ye uzanmış olan Sivas Tur, yolcu taşımacılığı sektöründe liderliğe adım atmakta ve yükselen bir ivmeyle faaliyetlerine devam etmektedir. Sivas, Divriği, Yıldızeli, Zara gibi noktalarda şubesi bulunan Sivas Tur ile her gün onlarca yolcu Sivas’tan İstanbul’a ve İstanbul’dan da Sivas’a ulaşmak ve güvenin, konforun ve ekonomik seyahatin keyfini yaşamaktadırlar.

  devamını okumak için tıklayın...
  Sivas Tur Otobüs Bileti
 • Soma Seyahat

  1982 yılında Manisa’nın Soma ilçesinde yerel halkı Türkiye’yle buluşturmak amacıyla kurulmuş olan Soma Seyahat, kuruluşundan bugüne ilklerin öncüsü olmanın verdiği gururla başarıdan başarıya koşmakta ve karayolu yolcu taşımacılığı sektöründe tamamı kendi öz mal varlığı olan araçlarla; kaliteli, konforlu ve güvenli hizmeti tüm yolcularına sunmaktadır. 34 yıllık deneyimini bugünü teknolojisiyle birleştiren ve çağı yakalayan hizmet anlayışıyla sektörün en iyileri arasında gösterilen Soma Seyahat her gün Soma’dan İstanbul, İzmir, Yalova, Edirne, Uşak ve daha birçok şehre sefer gerçekleştirmekte ve yolcularını güvenle sevdiklerine ulaştırmaktadır.

  devamını okumak için tıklayın...
  Soma Seyahat Otobüs Bileti
 • Sonar Turizm

  Büyük bir özveri ile kara yolu yolcu taşımacılığı sektörüne yakın bir zamanda giriş yapan Sonar Turizm, "Ayrıcalık Arayanlara" sloganıyla geleceğe emin adımlarla yürümekte ve bugün modern araç filosu, onlarca çalışanı ve periyodik olarak gerçekleştirdiği yurtiçi gidiş dönüş seferleriyle geniş bir ulaşım ağına sahip, güçlü ve kurumsal bir marka olarak konumlanmıştır. Deneyim ve çağın yeniliklerini birleştiren Sonar Turizm, müşterilerine güven ve konforu aynı anda sunmakta ve günden güne artan gücüyle buna paralel olarak yolcularından aldığı desteği de arttırarak sektörün önde olan markalarından biri haline gelmektedir. Müşterilerinin ihtiyaçlarını en ayrıntılı şekilde inceleyen ve bunları karşılamayı kendisine bir görev bilen Sonar Turizm ile gerçekleştireceğiniz her yolculukta tüm ihtiyaçlarınızın, beklentilerinizin üzerinde karşılandığını görecek ve bu markanın size sağladığı güven ile keyifli bir seyahat gerçekleştireceksiniz.

  devamını okumak için tıklayın...
  Sonar Turizm Otobüs Bileti
 • Star Batman Seyahat

  “Sadece Geleceğe” sloganı ile çıktığı yolculuğunda en kaliteli hizmetleri ve çağa ayak uyduran yenilik anlayışıyla Star Batman Turizm, sizleri yıllardır sevdiklerinize ve hedeflerinize taşımayı gelecekte de şuan olduğu gibi devam etme sözü veriyor.  Star Batman Seyahat, saygı ve dürüstlük çerçevesinde, en mükemmel filolarıyla sizlere olan hizmetlerine durmaksızın gücüne güç katarak devam etmektedir. Gün içerisinde düzenlediği sık seferleriyle Star Batman Turizm’e her zaman ulaşabiliyorsunuz. Star Batman Seyahat geniş ulaşım yelpazesi ve yüksek yolcu taşıma kapasitesiyle, çağın gereklilerini yerine getirmede teknolojik gelişmelerden fazlasıyla yararlanarak sizlere kişisel yolculuğun en özel halini sunmaktadır. Kaliteli hizmette sınır olmadığı bilinciyle, çalışanları ile birlikte bir aile konumundaki en modern hizmetlerinde Star Batman Seyahat sizlere yolculuğu bambaşka bir perspektifle sunmaya devam ediyor. En uzun yollarda en keyifli yolculuklarda Star Batman Seyahat ile buluşacaksınız!

  devamını okumak için tıklayın...
  Star Batman Seyahat Otobüs Bileti
 • Star Diyarbakır Turizm

  2001 yılında yollara genç ve dinamik kadrosuyla çıkan ve o günden beri hizmet veren Star Diyarbakır Turizm, kendini günden güne yenilemiş, araçlarını modernleştirmiş, Türkiye'nin dört bir yanında baayiler açarak filosunu genişletmiştir. Günümüzün sürekli değişen ve gelişen dinamiklerine uyum sağlamayı hedefleyen, müşteri memnuniyetini önemseyen ve beklentilere hızlı ve pratik çözümler üretebilen mentalitesiyle sizlere hizmet veriyor. Diyarbakır'ın özverili ve çalışkan taşımacılığı size yolculuklarınızda güvenli ve rahat bir yolculuk adına ayrıcalık kazandıracaktır. Star Diyarbakır Turizm, çağın taşımacılık şirketleri arasından sıyrılmayı ve sizler için bir öncelik olmayı hedefliyerek hizmetine devam ediyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Star Diyarbakır Turizm Otobüs Bileti
 • Star Hakkari Turizm

  Star Hakkari Turizm, taşımacılık sektöründe profseyönel ekipler kurup yollarda kaliteli hizmet vermeyi hedefliyor. Uluslararası değerlere ve kültürel değerlere uygun, daima gelişim içerisinde olan bir şirket. Kaliteli ve yeniliğe yatkın hizmetleriyle, karşılık beklemeden müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, sektörde öncü marka olmayı hedefleyen Star Hakkari Turizm, son teknolojiyi ve bilişimi olabildiğince kullanarak, güvenli, konforlu, titiz ve sağlıklı bir yolculuğun temellerini atmış bulunmaktadır. Günümüzün hızlı değişen dinamiklerine oldukça hızlı ve pratik şekilde çözümler üreterek planlarınızı gerçekleştirebileceğiniz doğru bir seçenek gibi gözüküyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Star Hakkari Turizm Otobüs Bileti
 • Star Mardin Turizm

  2010 yılında hizmete başlayan Mardin’in Nusaybin ilçesi merkezli olarak faaliyetlerine başlayan Star Mardin Turizm, Güney Doğu Anadolu Bölgesi’nde ulaşım sektörünün ihtiyaçlarını karşılama hedefiyle kurulmuş ve geniş servis ağı, güler yüzlü, özverili ve saygılı personeli, modern bilet otomasyon sistemi ve kusursuzluğu temel alan müşteri memnuniyeti politikasıyla Mardin’den İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Denizli başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına ulaşmaktadır. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Star Mardin Turizm Otobüs Bileti
 • Süha Turizm

   “Zafer Ekip Çalışmasıyla Kazanılır” sloganı doğrultusunda 2007 yılında Kayseri’de bir ilk olarak kurulan Süha Turizm, önce insan prensibiyle çıktığı yolda, yenilikçi ve dinamik bir ekip ruhuyla yolcu taşımacılığı sektöründe hizmet veriyor. İlk olarak 50 araçla başladığı faaliyetlerini 1 yıl içerisinde yeni model Travego, Man ve Neoplan araçlar ile 90’a çıkaran Süha Turizm, Türkiye’nin dört bir yanına uzanan geniş ulaşım ağı ve satış noktalarıyla kaliteli bir yolculuk arayan misafirleri için ilk tercih olmaya devam ediyor. Deneyimli kaptan ve kaptan yardımcıları ile host ve hostesleri ile araç yardımcı personeli ile ve yine tüm Türkiye’de geniş bilet satış noktası ağına sahip deneyimli katipleri tüm Türkiye’ye kaliteli hizmet sunmayı amaç edinen ve tüm personelini Toplam Kalite Yönetimi ile dönem dönem personelini eğitimden geçiriyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Süha Turizm Otobüs Bileti
 • Ş
 • Şampiyon Hersekli Turizm

  Kırklareli merkezli hizmetlerini başlatan Şampiyon Hersekli Turizm karayolu ile yolcu taşıma acenteliğinin yanında, uluslararası yolcu taşımacılığı ve yurt içi - yurtdışı seyahat, iş gezileri ve bayi organizasyonları gerçekleştiriyor. Bulgaristan’a da seferler düzenleyen Şampiyon Hersekli Turizm, sadece yurt içi değil, yurtdışı hizmetleri ile de sınırları aşmaya devam ediyor. Geniş hizmet kapasitesini günden güne geliştiren yapısıyla sizleri her zaman en güvenilir ve kaliteli hizmetle buluşturmaya yıllardır devam ediyor. Taşımacılık sektörüne  yeni bir soluk getirmiş bir firma olan Şampiyon Hersekli Turizm, güvenlik ve kaliteyi ilke edinerek yollarda hizmet veren bir firmadır. Sektörün değişen dinamiklerine ayak uydurarak, kendini geliştirme yolunda sürekli çalışan ve  müşteri memnuniyetini ve müşterilerin beklentilerini öncelik alarak hizmet vermektedir. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Şampiyon Hersekli Turizm Otobüs Bileti
 • Şanlıurfa Cesur Turizm

  Şanlıurfa Cesur Turizm taşımacılık sektörüne 1947 yılında giriş yaparak başta bölgesel hizmet vermiş, zamanla batıya açılarak sefer sayılarını ve filosunu genişletmiştir. 60 yıldan bu yana sektörde verdiği hizmetle beraber, yenilikçi kimliği ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek verdiği hizmetler sonucu , vatandaşlarımızın yüreğinde taht kurmuştur. Teknolojiye ve müşterilerine yaptığı yatırımlarla sektörde hızla yükselerek liderliği hedefleyen Şanlıurfa Cesur Turizm, ''iyi yolculuklar için'' sloganıyla hizmet vererek, filosunu baştan aşağıya yenileyerek müşterilerine güven içerisinde ve kaliteli hizmet sunmanın gururunu yaşamaktadır.

  devamını okumak için tıklayın...
  Şanlıurfa Cesur Turizm Otobüs Bileti
 • Şarköy Seyahat

  1961 yılında Trakya Bölgesi’nin popüler yazlık mekanlarından biri olan Şarköy merkezli kurulan Şarköy Seyahat hem maddi imkansızlıklar hem teknolojinin yoksunluğu hem de çetin yol şartlarına rağmen yılmamış ve yolcu taşımacılığı sektöründe azmin zaferini yakalamak için yola çıkmıştır. İlk seferlerini Şarköy – İstanbul güzergahında yapmaya başlayan Şarköy Seyahat, her türlü zorluğa rağmen kurulduğu ilk günden bugüne yolcularını gitmek istedikleri yerlere ve sevdiklerine güvenle ulaştırmıştır.

  devamını okumak için tıklayın...
  Şarköy Seyahat Otobüs Bileti
 • Şimşek Seyahat

  ''Rüya gibi bir yolculuk'' sloganıyla hizmet veren Şimşek Seyahat, yollarda verdiği hizmetin koşulsuz müşteri memnuniyeti amacıyla, sektörde çalışkan tutumu ve personeliyle hizmet vermektedir. Ankara, Konya, Mersin gibi illere seferleri bulunan firma, gün geçtikçe filosunu genişleterek, seferlerinede yenilerini eklemektedir. Müşterilerini Misafir olarak görmekte ve  onların memnuniyeti adına, çalışanlarının da tatminkârlığını ve memnuniyetini önemsemektedir. Kültürel değerlere, çevreye ve kişisel haklara karşı sorumluluklarını yerine getirmeyi önemle ilke haline getirerek bu bağlamda hizmet vermeyi amaçlayan şimşek seyahat, yolculuklarınızda güveni ve konforu sağlamaktadır. Kendini sürekli yenileyen ve teknolojiyle içiçe olarak gelişmeleri takip edip bunları sizlere yansıtmaktadır.

  devamını okumak için tıklayın...
  Şimşek Seyahat Otobüs Bileti
 • Şiran Seyahat

  İsmini, yakınlarında bulunan gümüş madenlerinden alan Gümüşhane’nin Şiran ilçesinde kurulan Şiran Seyahat Limited Şirketi, kurumsal duruşu, profesyonel yönetim kadrosu ve eğitimli personelleriyle yürüttüğü faaliyetlerine her geçen gün yenisini eklemekte ve bugün geldiği noktada Şiran Seyahat, her gün Şiran, Ankara, Trabzon ve İstanbul’a düzenli seferler yapmaktadır.

  devamını okumak için tıklayın...
  Şiran Seyahat Otobüs Bileti
 • T
 • Tatlıses Turizm

  1995 yılında kurulan Tatlıses Turizm, Adana, Suruç, Afyon, Aksaray, Çanakkale, Antalya, Ankara, Bolu, Bursa, İstanbul, Gaziantep, İzmir, İzmit, Sakarya, Zonguldak, Uşak ve Yalova’ya düzenlediği karşılıklı seferleri ile hizmetlerine devam etmektedir. Türkiye’nin belirli noktalarına sağladığı ulaşım hizmetlerini belirlerken sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda kararlar alan Tatlıses Turizm, bir yolculuktan beklediğiniz her şeyi çağa uygun bir şekilde sizlere sunmaya devam ediyor. Gerek hizmet kalitesi, gerekse kendisine özgü hizmet anlayışıyla Tatlıses Turizm ile gerçekleştireceğiniz her seyahat sizler için keyif ve güven dolu geçecektir. Hizmette sorumluluk anlayışına sahip olabilmiş, yenilikçi, cesaretli yaklaşımlarıyla kararlı ve verimli sonuçlar almış Tatlıses Turizm ulaşım sektöründe kendi değerinin farkında ve bu değerleri günden güne çoğaltarak hizmet sektörünün gerektirdiği anlayışlara kayıtsız kalmayarak devam ettiriyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Tatlıses Turizm Otobüs Bileti
 • Tempo Seyahat

  İç Anadolu’nun en güzel şehirlerinden biri olan Yozgat’ın Sorgun ilçesinde kurulmuş olan Tempo Seyahat, bölgesinde ulaşım denilince akla ilk gelen firmalardan biri olmuş, vizyonel bakış açısı ve çağoı yakalayan hizmet anlayışıyla ulaşım sektörünün liderleri arasına girmeye aday olmuştur. Sorgun, Ankara, İstanbul ve Yozgat arasında her gidiş geliş düzenli seferler gerçekleştiren ve bu seferlerde emniyete en üst seviyede önem veren Tempo Seyahat, Yozgat halkını Türkiye’ye ulaştırmaya ve onlara konfor ve güven sunmaya devam edecek. Konforun yanında hesaplı ve huzurlu yolculuk anlayışını da benimseyerek, çalışkan ve güler yüzlü çalışanlarıyla sizlere koşulsuz en iyi hizmetleri sunmayı kendisine ilke edinen Tempo Seyahat ile yolculuklarınız deneyimli ve özverili kadrosuyla en keyifli anlarınızdan birine dönüşecektir.

  devamını okumak için tıklayın...
  Tempo Seyahat Otobüs Bileti
 • Tokat İmparator Turizm

  Tokat’tan ilk yolculuğuna başlayan Tokat İmparator Seyahat, önce insan prensibiyle çıktığı yolda, yenilikçi, genç, profesyonel ve dinamik bir ekip ruhuyla yolcu taşımacılığı sektöründe hizmet veriyor. Günümüzün hızlı değişen ve gelişen dinamiklerine ayak uydurarak, modern kalite anlayışına sahip ayrıcalıklı ekibiyle hizmet vermektedir. Gelişimde sürekliliği esas alan ve topluma fayda bilinciyle hareket eden Tokat İmparator Seyahat, Türkiye’nin dört bir yanına uzanan geniş ulaşım ağı ve bilet satış noktalarıyla kaliteli bir yolculuk arayan misafirleri için ilk tercih oluyor. Yolcularına kendilerini ayrıcalıklı, özel ve özgür hissettirebilmek, güvenli, rahat, huzurlu bir yolculuk için gerekli tüm teknik/teknolojik donanım ve imkanları kullanarak yolcularının ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak amacıyla hizmetlerinde kalite ve konforu birleştirerek sunuyor. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Tokat İmparator Turizm Otobüs Bileti
 • Tokat Yıldızı Turizm

  2001 yılında büyük bir azimle ve heyecanla, 3 ortakla kurulan Tokat Yıldızı 6 öz malı ile girdiği ulaşım ve yolcu taşımacılığı sektöründe ilk seferlerini Tokat – Sivas – Samsun - Trabzon  güzergahlarında gerçekleştirmiş, 2014 yılına geldiğinde son teknoloji 29 araçla büyüttüğü filosuyla yoluna devam etmiştir. Yolcularına her geçen gün yeni faydalar sağlamaya çalışan Tokat Yıldızı Turizm, Yıldız ClubCard üyelik programını başlatarak yolcularına her bilet satın alımlarında puan kazandırmakta ve bu ücretsiz üyelik sayesinde ekonomik yolculuk için vazgeçilmez bir marka olarak konumlanmaktadır. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Tokat Yıldızı Turizm Otobüs Bileti
 • Topçam Turizm

  1961 yılında 2 otobüsle Tokat - Ankara, Tokat - İstanbul seferleriyle başlattığı serüveninde 1972 yılından sonra Afyon, Uşak, İzmir, Eskişehir, Bursa, Burdur gibi merkezleri katarak filosunu genişletmiş, günümüze kadar sağlam adımlarla gelmiştir. Türkiye’nin 45 noktasında 250 şubesine sahip olarak 52 yıllık birikimleriyle deneyimlerinin paralelinde sağladığı özgüveniyle sizlere en modern hizmetlerini sunmayı sürdürüyor. Deneyimli kaptanları, en güvenilir otobüs filoları ve güler yüzlü takım arkadaşlarıyla bu firmayla olan her birlikteliğinizde kendinize vakit ayırabilecek, zamanınızı güven dolu, ev konforunda bir rahatlıkta geçirecek ve en özel hizmetlerle ağırlanacaksınız. Her geçen gün çalışmalarının temposunu arttırarak ilerleyen Topçam Turizm, çağın tüm olanakları ile harmanladığı hizmet anlayışında sizlere teknoloji ile donatılmış en özel araçlarda seyahat etme imkanı sunuyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Topçam Turizm Otobüs Bileti
 • Toramanlar Turizm

  Toramanlar Turizm adıyla kara yolu yolcu taşımacılığı sektörüne giriş yapan firma, 17.07.2005 tarihinde Giresun Seyahat adını almış ve faaliyetlerine bu isimle devam etmiştir. Keyifli Yolculuklar sloganıyla Giresun’da sürdürdüğü faaliyetleriyle Giresun halkını tüm Türkiye’ye ulaştıran Toramanlar Seyahat yolcularına güven, konfor, ekonomi ve evde olma hissini vadediyor. Her gün düzenli olarak Bursa, Giresun, Gümüşhane ve İstanbul’a seferler düzenleyen Toramanlar Turizm vizyonel bakış açısı, profesyonel yönetim kadrosu, eğitimli personeli ve güler yüzlü çalışanlarıyla bölgesinde önemli bir marka olarak konumlanıyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Toramanlar Turizm Otobüs Bileti
 • Torosnet Seyahat

  Önceliği müşteri memnuniyeti olan Torosnet Seyahat ile seyahatlerinizde konforun ve güvenilirliğin keyfini çıkarın. Yıllardır genişlettiği filosu ve yenilenen yüzüyle sektörde güvenilir ve referans bir marka haline gelen Torosnet Seyahat, misyonunun temelleri beklentilerinizi karşılayabilmek ve kaliteli bir seyahat geçirmeniz için gerekli çözümleri üretmeye dayamıştır. Ulaşım hizmetlerinin en çok ihtiyaç duyulduğu bu özel şehre en özel ve modern hizmetleriyle Torosnet Seyahat ise sizi unutulmaz tatillere taşıyan ender firmalardan olma özelliğini sürdürmeye yıllardır devam ediyor. Zamanla gelişen teknoloji ve çağa ayak uyduran girişimleriyle yenilenerek hızlı adımlarına sektördeki yolculuğuna devam eden ve bunu yaparken geçmişini unutmayan Torosnet Seyahat Müşterilerinin güveni ve sağlığı için özverili çalışmalarına yıllar geçtikçe yenilerini de ekleyerek ilerlemeye devam edecektir. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Torosnet Seyahat Otobüs Bileti
 • Tosya Seyahat

  1950 li yıllarda kurulan Tosya Seyahat, başlarda Tosya Doğan Turizm olarak işlev görmekteydi. İlk olarak Kastamonu ve İstanbul seferlerine, imkanlar dahilinde az sayıda aracıyla hizmet veren Tosya Seyahat, girişimcileri harekete geçirerek araç sayısını arttırmıştır. Zamanla güçlenen ve kendini sürekli geliştiren ilkesiyle beraber, filosunuda genişleterek 1983 yılında bireysellikten kurtularak Limited Şirketi olarak yeniden yapılanmıştır. 1988 yılında ise Büyük İstanbul Otogarında hizmet vermeye başlamıştır. Bugüne kadar filosunu genişletmiş, çalışkan mürettebatı ve yöneticileriyle, günün şartlarına uygun otobüsleri ve şöförleriyle, güleryüzlü bir hizmet vermek için emrinizde olan Tosya Seyahat, tercihinizin hakkını verecek bir şirkettir.

  devamını okumak için tıklayın...
  Tosya Seyahat Otobüs Bileti
 • Tufanbeyli Anadolu Turizm

  Anadolu Tufanbeyli Turizm, Kayseri - Tufanbeyli arasını kısaltarak en çok Kayseri’de kullanılması sebebi ile de bu lokasyon arasında önde gelen firmalardan biri olmuştur. Kayseri ve Tufanbeyli dışında, Adana, Kahramanmaraş, Gaziantep, Göksun, Çorum, Yozgat, Samsun, Mersin, Şanlıurfa, Ankara ve İstanbul arası seferlere de imza atan Anadolu Tufanbeyli Turizm, her geçen gün seferlerine yenilerini de ekleyerek çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Anadolu Tufanbeyli Turizm, kısa zamanda gerçekleştirdiği değişimin sonucunda, yine kısa zamanda güçlenmiş ve bu gücü yöresinin halkının güveni ve rağbetleri ile sağlamıştır. Tufanbeyli halkına daha iyi ulaşım hizmetleri verebilmek için çıkılan bu yolda, Kayseri halkı da sektörde yeni ama kalitesiyle, konforuyla, müşterilerine sağladığı güvenle Anadolu Tufanbeyli Turizm’i kısa zamanda benimsemiştir.

  devamını okumak için tıklayın...
  Tufanbeyli Anadolu Turizm Otobüs Bileti
 • Tuncelililer Turizm

  Türkiye’nin yalnız ve sessiz şehirlerinden Tunceli’nin en özel firması olan Tuncelililer Turizm, bulunduğu yörenin halkının istekleri ve eksikliklerini gidermek adına uzun yıllar önce kurulmuş ve günümüzde hala ulaşım hizmetlerine devam etmektedir. Tunceli bulunduğu konumu ve tarihi sebebiyle yalnız bir şehir olmuş ve yıllarca tenhalarda yaşamıştır. Tuncelililer Turizm ile sevdiklerine kavuşan, hayal ettiği her yere gidebilen halkıyla yalnızlığını azaltmış ve Türkiye’nin dört bir yanına rahatça ulaşabilme imkanına Tuncelililer Turizm ile kavuşmuştur. Zamana ayak uyduran anlayışı ve modern yaklaşımlarıyla yenilenen ve müşterilerinin beklentilerini en üst seviyelerde karşılamak adına bu çalışmalarına devam eden Tuncelililer Turizm ile her seyahatiniz artık daha güvende ve huzurlu geçecek.

  devamını okumak için tıklayın...
  Tuncelililer Turizm Otobüs Bileti
 • Turay Turizm

  1973 yılında hizmetlerine başlayan Turay Turizm, zamanla hedef ve vizyonunu geliştirerek Akdeniz’den Karadeniz’e Güneydoğu’ya varan hizmet ağını her geçen gün daha da geliştirmiştir. Küreselleşmenin gerektirdiği hizmet anlayışı ve müşterilerinin değişen ve gelişen ihtiyaç beklentilerine karşılık verebilmek için sürekli gelişim gösteren Turay Turizm bu gücü yöresinin halkının güveni ve rağbetleri ile sağlamıştır. Erzincan halkına daha iyi ulaşım hizmetleri verebilmek için çıkılan bu yolda, kalitesiyle, konforuyla, müşterilerine sağladığı güvenle her geçen gün daha da emin adımlarla ilerlemektedir. Zamanla ulaşım ağı ve hizmet olanaklarını geliştirerek tüm Türkiye’ye hizmet eden Turazy Turizm, geçmişten de aldığı güçle teknolojik gelişmelerin izinde, çağdaş yaklaşımları ve yenilikleriyle hizmet kalitesini ve standardını gün geçtikçe arttırmaktadır.

  devamını okumak için tıklayın...
  Turay Turizm Otobüs Bileti
 • Turgutreis Turizm

  Kars Turgutreis Turizm, Turgutreis Group bünyesi altındaki Kars merkezli olarak, inşaat, turizm, petrol, otelcilik, mobilya , otomobil ve alışveriş merkezi sektöründe faaliyet göstermektedir. 85 yıllık köklü geçmişi bulunan bu turizm şirketi, günümüzde 20 otobüs ile 10 farklı ilde taşımacılık sektöründe hizmetlerini sergiliyor. Kars, İstanbul, İzmir, Ankara, Erzurum illeri arasında taşımacılık yapan firma, 100 kişilik Mercedes marka otobüslerle seferlerini gerçekleştirirken yolcularının rahat ve konforlu bir seyahat geçirmelerini de sağlıyor. Kars’dan aldığı güç ve güvenle ilerleyen Turgutreis Turizm hizmette mükemmelliğini sağlamak ve devam ettirmek için yıllardır var gücüyle çalışmaya ve sizlerle olmaya devam etmektedir. Güvenli yolculuk esasını müşterilerine sunduğu en özel imkanlarla buluşturan, çağın gerekliliklerine uygun ve modern hizmet anlayışıyla hizmet verdiği her bir müşterisine sunduğu en ayrıcalıklı seyahatlerde sizlerle olmayı bir görev edinmiştir. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Turgutreis Turizm Otobüs Bileti
 • U
 • Ulusoy Seyahat

  1937 yılında kurulan ve Türkiye’nin en köklü otobüs firmalarından biri olan Ulusoy Turizm, 78 yıl boyunca sektörün öncüsü olma vizyonu, çağdaş ve yenilikçi yaklaşımıyla hizmetlerini gerçekleştirmiş ve dünyanın en iyi yolcu karayolu taşımacılık sisteminin oluşmasında büyük rol oynayan bir marka haline gelmiştir. Ulusoy Turizm, Türkiye'nin en çok tercih edilen ilk 5 otobüs firmasından biridir. Sadece yurtiçi değil, yurtdışına uzanan geniş yelpazesi ve sınırları aşan hizmet vizyonuyla Ulusoy Turizm farkını sergiliyor. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Ulusoy Seyahat Otobüs Bileti
 • Ü
 • Üstün Erçelik Turizm

  1960 yılında kurulan Üstün Erçelik Turizm otobüs firmasının merkezi Zonguldak Karadeniz Ereğli ilçesindedir. Şirketin en büyük gaye ve hedefi yolcu taşımacılığında, yolcularına en iyi hizmeti ve güvenliği sunmak ve bu doğrultuda senelerin verdiği tecrübe ve birikim ile geleceğe daha sağlam adımlar atmaktır. Zamanla daha çok büyümeyi hedefleyen Üstün Erçelik Turizm, hizmetlerinde sunduğu kalite, güven, konfor ve saygınlık ile birlikte ilkelerini hiçbir zaman kaybetmeyip bunun yanı sıra devamlı olarak kendini yenilemesi ile de sektörde aranan bir otobüs firması olmuştur. Uzun yıllar boyu ayrıcalıklı hizmetler ile müşterilerine kendilerini ayrıcalıklı hissettirerek, güler yüzlü ekibi ile yolcularıyla sıcak bağlar kurarak hizmet veren Üstün Erçelik Turizm, sizlere bu firmayı seçtiğinize pişman olmayacağınız bir yolculuk vaat ediyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Üstün Erçelik Turizm Otobüs Bileti
 • V
 • Vangölü Turizm

  Vangölü Turizm yıllardır Van’dan çıktığı her yolculukta en ulaşılmaz en ücra köşelerde kalmış bu şehirden insanları taşıyan ve yöresinin ihtiyaçlarını karşılamak için çıktığı bu yolda zamanla tüm Türkiye’nin ihtiyacını karşılayan büyük bir firma haline gelmiştir. Cesaretiyle başlattığı her seferden insanların tebessümü ve memnuniyetiyle ayrılan Vangölü Turizm, sizleri Doğu’nun en güzel yanı Van ile ve Van Gölü ile tanıştırmak için yıllardır hizmetlerini sürdürüyor. Hiç pes etmeden günden güne daha da güçlenerek, sektörün tüm zorluklarını avantaja çevirerek yaptığı her yenilikte Vangölü Turizm kalitesini, konforunu, bilgi ve tecrübesini kanıtlamıştır. Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde tespit ederek, tüm bu beklentiler ve ihtiyaçlar doğrultusunda aldığı her yenilik kararından başarıyla çıkan ve müşterilerinin memnuniyeti için hiç bir fedakarlıktan kaçınmayan bu samimi ve dürüst firma ile en kısa zamanda tanışın! Van’da mükemmel bir kahvaltı keyfini kaçırmayın!

  devamını okumak için tıklayın...
  Vangölü Turizm Otobüs Bileti
 • Vanyolu Seyahat

  Van Merkezli faaliyet gösteren Vanyolu Seyahat, geniş bir filo ağına sahip olmamasına rağmen üstün kalitede hizmet veriyor. Türkiye'nin birçok  yerine yolcu taşıyan ve bu noktalarda hizmet veren Vanyolu Seyahat, disiplinli ve güleryüzlü hizmet vermeyi, insani ve kültürel değerlerini koruyarak personelleriyle ve müşterisiyle bütünleşmeyi, haksız kazanç ve rekabetten kaçınarak herşeyden önce yolcu memnuniyetini önemseyen bir firma olarak hizmet vermektedir. Siz müşterileri için zamanın önemini kavrayarak haklarınızın ve zamanınızın farkında olarak çalışmayı amaçlayan Vanyolu Seyahat, yolculuklarınız için çok uygun bir seçenek olacaktır.

  devamını okumak için tıklayın...
  Vanyolu Seyahat Otobüs Bileti
 • Varan Turizm

  Varan Şirkeler Grubu’nun en büyük parçası olan ve İstanbul-İzmit arasında ilk adımını atan Varan Turizm, 60 yılı aşkın bir süredir Türkiye kara yolu yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren en köklü, güçlü ve kurumsal markalardan biridir. 1946’dan bugüne uluslararası standartlarda sunduğu hizmet ve uygulamaya geçirdiği pek çok proje ile ilkleri başararak çağı yakalamış, güvenli ve konforlu yolculuğun ilk adresi olmuştur. Türkiye genelinde 230 bilet satış noktası, 2000’i aşkın personel, 350 araçlık ileri teknolojiye sahip filosu ve kendi bünyesinde kurduğu mola yerleri ile yılda 2,5 milyon yolcuyu misafir eden Varan Turizm, yurt içinde Marmara, Ege, Akdeniz, Orta Anadolu ve Karadeniz bölgelerinde 692 güzergahta seferler düzenlerken, bununla yetinmeyip yurt dışında da Avusturya, Bulgaristan ve Almanya’ya düzenli olarak gidiş-dönüş seferler yapmaktadır.

  devamını okumak için tıklayın...
  Varan Turizm Otobüs Bileti
 • VIP Malatyalılar Turizm

  Hem kara hem de demir yolu ulaşımında güneyden kuzeye ve doğuya giden yolların kavşak noktasında bulunan, kayısısıyla ünlü Malatya merkezli kurulmuş olan VİP Malatyalılar Turizm, karayolu yolcu taşımacılığı sektöründe attığı başarılı adımlarla bilinen, Malatya’da ulaşım denilince akla ilk gelen firma olarak konumlanmaktadır. Geniş araç filosu, bilet satış noktaları ve şehir içi servisleriyle ayrıcalıklı hizmetler sunan ve yalnızca bölgesinde değil sektörün genelinde öncü bir kuruluş haline gelen VIP Malatyalılar Turizm, profesyonel ekibi ve kusursuz hizmet kalitesiyle gerçekleştirdiği faaliyetlerinde, uluslararası standartlara uygun, çağdaş, yenilikçi ve geleneksel değerlere saygılı bir anlayışı temel almaktadır.

  devamını okumak için tıklayın...
  VIP Malatyalılar Turizm Otobüs Bileti
 • Volkan Turizm

  Volkan Turizm adıyla kara yolu yolcu taşımacılığı sektörüne giriş yapan firma daha sonra Metro Turizm ile birleşmiş ve Volkan Metro Turizm adıyla faaliyetlerine devam etmiştir. Her gün düzenli olarak Babaeski, Çorlu, Edirne, Enez, Erikli, Keşan, Lüleburgaz, Tekirdağ ve Uzunköprü’ye seferler düzenleyen Volkan Turizm vizyonel bakış açısı, profesyonel yönetim kadrosu, eğitimli personeli ve güler yüzlü çalışanlarıyla bölgesinde önemli bir marka olarak konumlanıyor. Gerek son teknoloji araçlardan oluşan filosu gerekse yaygın servis ağıyla yolcularını her an yanında olan Volkan Turizm ile güven, konfor, kalite her an sizlerle oluyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Volkan Turizm Otobüs Bileti
 • Y
 • Yalvaç Aran Turizm Yalvaç Aran Turizm Otobüs Bileti
 • Yalvaç Özen Turizm Yalvaç Özen Turizm Otobüs Bileti
 • Yazıcıoğlu Turizm

  1972 yılında kurulan Yazıcıoğlu Turizm ve Nakliyat Limited Şirketi, yalnızca Türkiye’de değil Avrupa ülkelerinden Yunanistan - İtalya - Avusturya - Almanya'ya kadar ulaşmış, karayolu ile yolcu taşımacılığı yapmış ve bugün de hala faaliyetlerine başarıyla devam etmektedir. Yurtiçi yurtdışı gezi ve turlar da düzenlemekte olan Yazıcıoğlu Turizm İstanbul’dan ve Almanya'dan, Münih’e, Memmingen’e ve Linda’ya, İstanbul’dan Rusya, Bulgaristan, Sırbistan, Hırvatistan, Slovenya, Avusturya ve Münih’e seferler düzenlemektedir.

  devamını okumak için tıklayın...
  Yazıcıoğlu Turizm Otobüs Bileti
 • Yeni Adana Seyahat

  Yeni Adana Turizm, sektörün sürekli değişen ve gelişen dinamiklerine uyum sağlamayı hedefleyen, müşteri memnuniyetini önemseyen ve beklentilere hızlı ve pratik çözümler üretebilen mentalitesiyle sizlere hizmet veriyor. Atılımcı, yenilikçi ve gelişimci bir şirket olmayı hedefleyip, kaliteyi bir yaşam tarzı olarak görüyor ve bunu tüm personellerinin desteğiyle yükseltiyor . Hatayı minimum düzeye çekerek size en yüksek kaliteyi vermeyi hedefliyor. Yeni Adana Turizm, çağın taşımacılık şirketleri arasından sıyrılmayı ve sizler için bir öncelik olmayı hedefliyerek hizmetine devam ediyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Yeni Adana Seyahat Otobüs Bileti
 • Yeni Aksaray Turizm

  Yeni Aksaray Turizm, 99 yılında, Aksaray halkının tüm desteğini derinden hissederek başladığı yolcu taşımacılığı sektöründeki faaliyetlerine bugün, “Sizlerle her zaman lideriz!” sloganı ile başarıyla devam ediyor. Standartların üstündeki 26 otobüsten oluşan modern araç filosu; profesyonel ve uzman kadrosu; uluslararası normlarla uyumlu, kültürel değerlerin izinde, her an daha fazla gelişme çabası üzerine temellenmiş kalite politikasıyla hizmetlerini sürdürüyor. Yeni Aksaray Turizm saygınlığı korumaya önem veren, yolcularının yanı sıra çalışanlarının da memnuniyeti düşünen ve onlara huzurlu, eşit şartlarda bir çalışma ortamı sunarak her paydaşının mutluluğunu düşünen bir marka olarak sektöründe ve bölgesinde standartları oluşturan ve sektöre yön veren bir kuruluş olarak konumlanıyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Yeni Aksaray Turizm Otobüs Bileti
 • Yeni Diyarbakır Turizm

  Taşımacılık sektöründeki iddialı duruşu ve yıllardır müşterilerine kazandırdığı ve tazelediği güvenle beraber Yeni Diyarbakır Turizm, müşterilerinin memnuniyetini oldukça ciddiye alıyor. Teknik personeli ve mürettebatının özverili çalışması sayesinde yolculuklarınız rahat geçeceği, seyahatlerinizden ve gördüğünüz hizmetten memnun kalacağınız bir firmadır. Sizleri Diyarbakır'ın 1000 yıllık tarihi havasını solumaya, doğal güzelliklerini de görmeye davet eden Yeni Diyarbakır Turizm, Turkiye'nin hangi şehrine giderseniz gidin size sağladığı seferlerle, genişlettiği filosu ve tecrübeli ekibiyle tercihinizin Yeni Diyarbakır Turizm'den olmasını temenni ediyor. Sıkça oluşturduğu kampanyalı biletlerle de önünüze birçok fırsat sunuyor. Yeni Diyarbakır Turizm'i tercih etmekten keyif duyacaksınız.

  devamını okumak için tıklayın...
  Yeni Diyarbakır Turizm Otobüs Bileti
 • Yeni Ses Turizm

  Karayolu yolcu taşımacılığı sektörüne Ankara ve Yozgat ile başlayan Ses Turizm’in tam adı Yeni Ses Turizm olarak bilinir. Bugün Türkiye’nin dört bir yanına ulaşan geniş araç filosu, bilet satış noktaları ve şehirci servisleriyle ayrıcalıklı hizmetler sunan, ve yalnızca bölgesinde değil sektörün genelinde öncü bir kuruluş haline gelmiştir. Profesyonel ekibi ve kusursuz hizmet kalitesiyle gerçekleştirdiği faaliyetlerinde, uluslararası standartlara uygun, çağdaş, yenilikçi ve geleneksel değerlere saygılı bir anlayışı temel alan Yeni Ses Turizm müşterileriyle doğru ve etkili iletişim kurmayı ilke edinmiş ve onların tüm beklenti ve ihtiyaçlara anında çözüm üretmeyi bilen bir isim olmuştur.

  devamını okumak için tıklayın...
  Yeni Ses Turizm Otobüs Bileti
 • Yeni Sivas Turizm

  İç Anadolu’nun özenli sektör markalarından olan Yeni Sivas Turizm, günlük olarak gerçekleştirdiği karşılıklı seferleriyle yıllardır sizlere hizmet vermektedir. Zamanla güçlenen yapısı ve hizmet anlayışı ile sektördeki adımlarını hızlandırmaya devam eden Yeni Sivas Turizm, güler yüzlü ve işini hizmetlerini severek gerçekleştiren personelleri, uzman kaptan kadrosu ve en modern filosuyla bir yolculuktan beklediğiniz güveni, konforu, teknoloji ve hijyeni özverili çalışanları ile sizlere sunuyor. Yenilikçi yaklaşımlarıyla sürekli gelişme gösteren  ve sizlere en konforlu hizmetleri sunmada üstün çabalarıyla çalışan Yeni Sivas Turizm, kişiye özel yolculuk serüvenini sizlere en özel şekliyle sunuyor. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Yeni Sivas Turizm Otobüs Bileti
 • Yeni Van Seyahat

  Van Seyahat sektöre adım atan yeni bir firma olmasına karşın kısa zamanda güçlenmiş ve ulaşım yelpazesini geliştirerek yolcu taşıma kapasitesini her geçen gün arttırmıştır. Van halkından aldığı güçle gerçekleştirdiği bu adımdaki hızlı yükselişi hizmet kalitesi ve modern hizmet anlayışına borçlu olan Van Seyahat, müşterilerinin memnuniyetini her alanda sağlamış ve profesyonel hizmetlerine her geçen gün yenilerini eklemiştir. Daha ilk günden çağa uygun filoları ve teknolojik hizmetleri paralelinde konforlu seyahat ayrıcalıklarını da konuklarına sunarak hizmet anlayışındaki dünya standartlarına uygunluk ilkesini benimsemiştir.

  devamını okumak için tıklayın...
  Yeni Van Seyahat Otobüs Bileti
 • Yeşil Aksaray Turizm

  1975 yılında Zümrüt Aksaray olarak yola çıkarak başladığı serüvene, yıllar boyu yeni baayiler açıp filosunu geliştirerek Yeşil Aksaray adını almıştır. Profesyönel mürettebatıyla vereceği hizmet hususunda sizleri yüksek standartlara sahip olabileceğinizi söylüyor. Kültürel değerlere ve normlara sahip çıkarak müşteri memnuniyetini öncelik belirlemiş, rahat ve düzenli bir şekilde gönül rahatlığıyla yolculuk geçirmeniz için sürekli kendini geliştirme çabasıyla eksiksiz çalışıyor. İsteklerinize olabildiğince çabuk çözüm üretmeyi önemseyen elemanları, paranızın zamanınızın ve haklarınızın farkında olup gideceğiniz yere kadar güvenli ve zamanında bir yolculuk geçirmeniz için elinden geleni yapıyor. 23'e yakın aracıyla ve Türkiye'nin dört bir noktasına düzenlediği sefer ve şubesiyle Yeşil Aksaray Turizm, özveri ve alınterinin sonucunda sizleri keyifli ve rahat hissettirmekten gurur duyar.

  devamını okumak için tıklayın...
  Yeşil Aksaray Turizm Otobüs Bileti
 • Yeşil Artvin Ekspress

  30 yıldır hizmet veren Yeşil Artvin Ekspres yıllar boyu yeni baayiler açıp filosunu geliştirerek kalitesinden ödün vermeyerek kaliteli ve düzenli çalışma heyecanı içerisinde hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetine ve hizmet kalitesine oldukça önem veren ekibi, yüksek teknolojili ve son model araçlarıyla seyahat için tercih etmekten pişman olmayacağınız bir kuruluştur. Güvenli ve sağlıklı yolcu taşımacılığı hedefleyen Yeşil Artvin Ekspres, ''Gönlünüzden Geçer'' sloganıyla, isteklerinize günün koşullarına göre yanıt veriyor. Çalışan kadrosunu oluştururken oldukça titiz davranıp, halkla ve müşteriyle olan iletişimini saygılı ve ölçülü bir seviyede tutmayı hedefler. Seçkin ve tecrübeli kadrosuyla, sizlere uçak hızını sunamasada uçak konforunu vaad ediyor. Bütün kaptan host ve hosteslerine, sektörde referans marka olmak için özverili eğitim vererek sizler için yollara hazırlıyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Yeşil Artvin Ekspress Otobüs Bileti
 • Yeşil Görele Seyahat

  2001 Yılında taşımacılık ve seyahat sektöründe yollara çıkan Yeşil Görele Seyahat siz müşterilerine hizmet vermektedir. Yenilikçi, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek bünyesine uygulayan, güvenlik ve kaliteyi ilke edinerek  koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyen ve bu bağlamda ve ideolojide yollarda hizmet veren bir firma olan Yeşil Görele Seyahat, Dürüst ve güvenilir bir firma olmak için, tüm personelleriyle aynı değerleri savunarak en iyi şekilde simgelemek, hizmette kusursuz bir çabayla, tüm filosunda aynı hizmeti ve saygıyı oluşturmuş, her müşterinin aynı şekilde karşılacağını ve keyifle ayrılacağını temin etmektedir. Ayrıca sektörde ilkleri yaşatmak için sürekli gelişim içerisinde olmaya çalışarak teknolojiyi de yakından takip etmektedir.

  devamını okumak için tıklayın...
  Yeşil Görele Seyahat Otobüs Bileti
 • Yeşil Muş Ovası Turizm

  Doğu Anadolu’nun görülmeye değer şehirlerinden biri olan Muş merkezli kurulan Yeşil Muş Ovası Turizm, profesyonel ve deneyimli kadrosu, eğitimli personelleri ve güler yüzlü çalışanlarıyla Muş’un yükselen değeri olarak konumlanmaktadır. Çalışanlarının sağlıklı ve mutlu bir ortamda bulunması için tüm olanakları sağlayan, eğitimleriyle özel olarak ilgilenen ve çapı yakalayacak bir hizmet politikasına sahip olmayı görev bilen Yeşil Muş Ovası Turizm, adını aldığı topraklara kaliteli hizmet sunmayı borç biliyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Yeşil Muş Ovası Turizm Otobüs Bileti
 • Yıldıray Turizm

  Yıldıray Turizm, Antalya Manavgat merkezli olup yerel olarak bu bölge ve çevresinde hizmet vermektedir. Yenilikçi, öncü ve kaliteli bir firma olmasıyla beraber her geçen gün kendini geliştiren ve hedeflerini sürekli büyüten bir işletmedir. Antalya ilimizin turizm potansiyelinin farkında olan Yıldıray Turizm, bu bölgenin önemli firmalarından biri olarak hedefleri doğrultusunda hızla ilerlemektedir. Müşteri memnuniyetine oldukça önem veren firma, sizlere en uygun fiyatlarda en kaliteli hizmeti sunmak için sürekli çalışmaktadır. Ayrıcalıklı hizmetler ve güler yüzlü ekibi ile müşterileri ile sıcak ve samimi bağlar kurarak hizmet veren Yıldıray Turizm, sizlere rahatın ve konforun birleştiği güvenli yolcukluklar sağlıyor.

  devamını okumak için tıklayın...
  Yıldıray Turizm Otobüs Bileti
 • Yol Seyahat

  2009 yılında şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektörüne atılan Yol Seyahat, Bartın merkezli olup, sonsuz müşteri memnuniyeti odaklı hizmeti ile faaliyete başlamıştır. Bu doğrultuda sektörde kısa sürede önemli bir yer edinen Yol Seyahat, uluslar arası normlara uygun, yenilikçi, yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini kazanmıştır. Deneyimli ekibi ve teknik kadrosu ile ‘Önce Güven!’ ilkesine dayanarak üst düzeyde yol güvenliği sağlamıştır. İyi hizmetin iyi bir ekiple sağlanacağı düşüncesi ile de “Yol akademi”yi kurmuştur. Bünyesinde bulunan uzman eğitmenler aracılığı ile yolcu memnuniyeti, iletişim becerileri, davranış teknikleri gibi yolcu güvenliğini temel alan hususlar konusunda eğitim verdikleri gibi, araç kontrolü, yol emniyeti, araç emniyeti gibi hususlarda da eğitimler vermektedirler. Personellerinin yetkinlik ve bilgi düzeylerini yüksek tutarak, müşteri memnuniyetini en had safha da tutulmasını amaçlamışlardır.

  devamını okumak için tıklayın...
  Yol Seyahat Otobüs Bileti
 • Yüksel Turizm

  1990 yılından bu zamana kadar ulaşım sektöründe öncü olma hedefi ile ilerleyen Yüksel Turizm, Emirdağ merkezli sektöre adını yazmış önemli bir otobüs firmasıdır. Uzman ve dinamik kadrosu ile birlikte devamlı olarak değişen ve gelişen sektöre ayak uyduran Yüksel Turizm, hizmet ve ürün verimliliğini sürekli arttırarak müşterilerine her zaman en özverili bir şekilde hizmet etmektedirler. Müşteri memnuniyetinin her zaman ön koşul olduğuna inanan firma, müşterilerine her zaman en iyisini ve en kalitelisini sunmak için sektördeki tüm gelişmelerde lider olmayı ve teknolojinin bütün imkanlarını hem çalışanlarına hem de müşterilerine sunmayı kendine hedef edinmiştir. Bu amaç doğrultusunda, müşterilerinin beklentilerini karşılamak, rahat ve güvenli bir yolculuk sağlamak için her şey zamanında ilkesi ile çalışmaktadır. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Yüksel Turizm Otobüs Bileti
 • Yükseller Aksaray Birlik

  Geçmişten günümüze güvenli taşımacılık ilkesini benimseyen Yükseller Aksaray Birlik Turizm, 1970 yılından bu yana ulaşım ve turizm sektöründe güler yüzlü, sıcak, samimi hizmet anlayışıyla hizmettedir. Yıllar içerisinde devamlı daha modern haliyle öne çıkan firmada öncelikli amaç müşteri memnuniyeti olup, bu hususta sektörde çok iyi tanınan bir otobüs firması olmuştur. Kuruluşunda barındırdığı son teknolojiyle donatılmış araçlarla Yükseller Aksaray Birlik turizm, oldukça geniş çaplı bir filoya sahiptir. Modern izleri bulmanın her zaman mümkün olduğu firma da koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak, hızlı olduğu kadar sıcakkanlı ve güler yüzlü hizmet sunmak amacıyla personel eğitimi de vermektedir. Yükseller Aksaray Birlik Turizm’in kurucusu olan Mevlüt Yüksel, firmanın kurulduğu günden bu güne kadar müşterilerinin arzularına, şikayetlerine ve önerilerine kulak tıkamayarak her zaman kaliteli ve sıcak hizmet sunmuştur. 

  devamını okumak için tıklayın...
  Yükseller Aksaray Birlik Otobüs Bileti
 • Z
 • Zafer Turizm

  1947 yılında Mustafa AKSOĞAN’ın bir adımı ile çıkılan yolda Elazığ - Malatya seferleriyle ilk yolculuğuna başlayan Zafer Turizm; gelişme ve büyümesine hız vererek ve her yıl yeni model ve marka araçlarla filosunu büyüterek 1950 yılında Gaziantep, 1955'te Kayseri ve son olarak 1962 yılında da Ankara seferlerini gerçekleştirdi. İlk olarak Aksoğanoğlu Zafer Turizm ismiyle çıkış yapan Zafer Turizm sonrasında 1972 yılında, Öz Zafer olarak isim değişikliğine gitmiş ve son olarak da sadece Zafer Turizm ismini yaygın olarak kullanmaya başlamıştır. 1961 ile 1971 yılları arasında Hacca karayolu ile yolcu taşımaya başlayan Zafer Turizm 1976 yılından sonra büyüyen araç filosu ile karayolu ağını daha da genişletmiş ve ülkemizin dört bir yanına açılmıştır. 90’lı yıllarda ise Yönetim Kurulu Başkanı İlhan AKSOĞAN tarafından dönemin son model araçları hizmete sunulmuş ve müşterilere kusursuz hizmet sunma anlayışıyla faaliyetlere devam edilmiştir.

  devamını okumak için tıklayın...
  Zafer Turizm Otobüs Bileti