OTOBÜS SEFERLERİ

 • ŞEHİRLERARASI OTOBÜS SEFERLERİNİ İNCELE, EN UYGUN SEFERİ ANINDA BUL! 200’den Fazla Firmanın Tüm Otobüs Seferleri Tek Bir Aramada, govego’da!

  Otobüs seferlerini ve bilet fiyatlarını karşılaştırmalı olarak incelemek, kolay ve hızlıca satın almak için yukarıdaki arama kısmına seyahat etmek istediğiniz güzergah ve tarihi girmeniz yeterli. Ayrıca bu sayfada tüm otobüs şehirlere ait sefer bilgilerini üzerlerine tıklayarak da bulabilirsiniz.

  İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Konya, Adana gibi büyükşehirlere ve Bodrum, Didim, Fethiye gibi tüm ilçelere yapılan otobüs seferlerini aşağıdaki şehir ve ilçelerin üzerine tıklayarak inceleyebilir, sizin için özel hazırlanmış sayfalarda firma, otogar, adres ve telefon bilgilerini bulabilir, bilet fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Metro Turizm, Balıkesir Uludağ Turizm, Lider Adana Turizm, Seç Turizm gibi seçkin firmaların yanında Türkiye'nin her yerine ulaşım sağlayan 200’den fazla otobüs firması ile sevdiklerinize kolayca ve güvenle ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey govego.com adresinden ya da govego mobil uygulamasından gideceğiniz güzergahı seçmek ve size en uygun bileti satın almak olacak. Online otobüs bileti almanın en kolay, hızlı ve güvenilir yolu govego.com ile artık 3 adımda otobüs bileti almak çok kolay, otogara gitmeden biletinizi cebinizde bulmak mümkün!

  govego.com sayesinde otobüs biletlerinizi, sayfanın üst kısmında yer alan arama butonunu kullanarak, dilediğiniz otobüs firmasının kendi bilet satış fiyatları üzerinden hiçbir ek ücret ödemeden online olarak alabilirsiniz. Firmalarla dönemsel olarak yapılan otobüs bileti kampanyaları sayesinde, otobüs firmalarının satış fiyatlarından daha da ucuza, size en uygun otobüs biletini satın alın, istediğiniz her yere govego ile ulaşın!

  govego.com’da satın aldığınız biletlerle ilgili bilgilere ulaşmak da çok kolay! Otobüs biletlerinizle ilgili tüm detaylara sayfanın sağ üst kısmında yer alan BİLETLERİM bölümünden ulaşabilir, otobüs biletlerinizle ilgili otobüs bileti iade ve otobüs bileti iptal işlemlerini yine aynı alandan gerçekleştirebilirsiniz.
 • A
 • Abana

  Abana Kastamonu'nun bir ilçesidir.

  Abana için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Abana
 • Acıgöl Acıgöl
 • Acıpayam Acıpayam
 • Adaklı Adaklı
 • Adana

  Mutfağı ile damaklarda leziz bir tat bırakan Adana’ya gidecekseniz; govego.com sayesinde Adana otobüs biletlerinizi, sayfanın üst kısmında yer alan arama butonunu kullanarak, dilediğiniz otobüs firmasının kendi bilet satış fiyatları üzerinden hiçbir ek ücret ödemeden online olarak alabilirsiniz. Adana’ya geldiğinizde Adana Kebabı, Babagannuş, Yüksük Çorbası, Analı Kızlı Çorbasını tatmadan ve Çukurova’nın eşsiz tarlalarını görmeden dönmeyin. Dönemsel olarak gerçekleştirilen otobüs bileti kampanyaları sayesinde, otobüs firmalarının satış fiyatlarından daha da ucuza, size en uygun otobüs biletini satın alın, Adana’ya govego.com ile ulaşın!

  Adana için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Adana
 • Adapazarı

  Yeşil doğası, temiz havası, hem karadeniz hem marmara-akdeniz iklimi ile özellikle İstanbul - Ankara arası yolculuklarda güzel bir soluklanma durağı olan Adapazarı yani Sakarya'ya gitmek istiyorsanız govego.com üzerinden Adapazarı otobüs biletinizi kolaylıkla ve  geniş otobüs firması seçenekleri arasından alabilirsiniz. Sapanca gölü manzarasında ıslama köftenizi yiyerek temiz havanın tadını çıkarmak isterseniz Adapazarı'na, govego.com ile ulaşın!

  Adapazarı için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Adapazarı
 • Adıyaman

  Nemrut’un Diyarı, Doğumuzun en özel şehri Adıyaman otobüs biletinizi almak için tercih edeceğiniz en doğru seçim yine govego’nun güvenilir adresi olacaktır. Nemrut Dağı’nın fantastik ve tarihi heykelleri arasında güneşin doğuşunu ve batışını en berrak şekilde izleyebilir, yörenin en has fırın yemekleri ile de kendinize müthiş bir ziyafet çektirebilirsiniz. Adıyaman otobüs biletinizin en uygun halini bulacağınız govego adresinde bilet alımınızı en uygun şekilde oturduğunuz yerden sizlere sunulan avantajlar eşliğinde satın alabileceksiniz. 

  Adıyaman için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Adıyaman
 • Adilcevaz Adilcevaz
 • Afyonkarahisar

  Ürettiği yünlerle ve sucuklarla hem içleri ısıtan hem de lezzet veren Afyon’u keşfetmeye kahvaltısından başlayabilir; konumu itibari ile İstanbul’dan sonra ekonomik anlamda en işlek kavşak olan, termal cenneti Afyon’da şifa bulabilirsiniz. Alacağınız bir Afyon otobüs bileti ile şehrin adını tamamlayan Karahisar Kalesi’ni ziyaret edebilir, çifte kavrulmuş lokum ile fıstıklı lokum arasında yapacağınız seçimde biraz zorlanabilirsiniz. 

  Afyonkarahisar için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Afyonkarahisar
 • Ağrı

  Türkiye’nin en yüksek noktası Ağrı’ya ulaşmak ve Doğu’nun yaşayan tarihini yakından hissetmek için Ağrı otobüs biletinizi online olarak govego’dan anında alabiliyorsunuz. Sokaklarında yürürken Rus mimarisi örneklerini fazlasıyla göreceğiniz ve kendinizi Türkiye’den çok uzaklarda hissedeceğiniz Ağrı şehrine gittiğinizde, komşu ülkelerin tarihi izleri ile birlikte kendinize yüz bin yıllık bir geçmişi yaşatabilirsiniz.

  Ağrı için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Ağrı
 • Ahmetpaşa

  Ahmetpaşa, Afyon'un Sincanlı (Sinanpaşa) ilçesine bağlı bir beldedir. Ahmetpaşa'ya ulaşım için Sincanlı ilçesine ulaşabileceğiniz otobüs seferlerini govego.com'da bulabilirsiniz.

  Ahmetpaşa için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Ahmetpaşa
 • Akçakoca

  Üç önemli yemek kültürünün harmanlandığı Akçakoca’ya gittiğinizde Karadeniz mutfağı paralelinde Çerkez ve Manav Kültürü ile de tanışacaksınız. El değmemiş doğası, tertemiz denizi ve zengin kültürü ile tanışmak için Akçakoca otobüs biletinizi govego adresinden güven içerisinde alın ve bu güzellikleri yaşarken bir de bilet bulma ve satın alma derdinden dakikalar içerisinde en basit şekliyle govego sayesinde kurtulun.

  Akçakoca için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Akçakoca
 • Akçatekir

  Akçatekir, Adana'nın Pozantı ilçesine bağlı bir semttir. Akçatekir'e ulaşım için Pozantı ilçesine ulaşabileceğiniz en ucuz otobüs seferlerini govego.com'da bulabilirsiniz.

  Akçatekir için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Akçatekir
 • Akçay

  Tek istediğiniz huzur dolu bir manzara eşliğinde gözlerinizim kamaşması ise, Akçay otobüs biletinizi alarak dilediğiniz güzelliklere ulaşmak govego ile anında gerçekleşen bir otobüs bileti arama işlemine dönüşüyor. Govego’dan aldığınız her Akçay otobüs bileti Edremit Körfezi’nin en güzel halini sizlere yakın tutuyor ve bunu yaparken de en uygun bilet fiyatlarını bulabileceğiniz, en basit şekilde yolculuğunuzu başlatabileceğiniz ayrıcalıkları sunuyor. 

  Akçay için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Akçay
 • Akharım

  Akharım, Afyon'un Sandıklı ilçesine bağlı bir beldedir. Akharım'a ulaşım için Sandıklı ilçesine ulaşabileceğiniz otobüs seferlerini govego.com'da bulabilirsiniz.

  Akharım için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Akharım
 • Akıncılar (Kahta)

  Akıncılar Adıyaman'ın Kahta İlçesine bağlı bir beldedir. Akıncılar'a ulaşım için öncelikle Kahta ilçesine ulaşabileceğiniz otobüs seferlerini govego.com'da bulabilirsiniz.

  Akıncılar (Kahta) için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Akıncılar (Kahta)
 • Aksaray

  İç Anadolu’nun tam kalbi olan Aksaray’a gitmek, pek çok medeniyetin korunmuş mirasları ile tanışmak için Aksaray otobüs biletiniz sizler için yeterli olacaktır. Aksaray’a vardığınızda şehrin eskimeyen yüzü ve doğası eşliğinde İç Anadolu damak tadına tam merkezinden bakacağınız günler sizleri bekliyor. Aksaray otobüs biletinizi almak için acele edin! Tarihi bir kente, tarihi anılar kazıyacak ve govego’nun online bilet alım kampanyalarından faydalanacaksınız.

  Aksaray için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Aksaray
 • Alaçatı

  Rüzgârın en çok yakıştığı yer olan Alaçatı’yı tam anlamıyla yaşamak için govego’dan Alaçatı otobüs biletinizi alarak bu yolculuğu başlatmanız yeterli olacaktır. Alaçatı’nın Ege’nin sağlıklı yemekleri ve şeffaf denizi eşliğindeki bol rüzgârlı ve güneşli günlerini yaşarken, eşsiz güzellikteki sokaklarında da rengârenk bir uyum içerisinde tatilinizi geçireceksiniz. Govego’dan en güvenli şekilde alabileceğiniz seksenden fazla otobüs firmasının fiyatlarını karşılaştırmalı olarak anında sayfanızda görecek ve  Alaçatı otobüs biletinizi anında alacaksınız!

  Alaçatı için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Alaçatı
 • Aladağ Aladağ
 • Alanya

  Tam bir tatil cenneti olan Alanya’ya gitmek için de pek çok nedeniniz var. Eğlenceli tatil anlayışını sonuna kadar yaşayacağınız bu olanaklara Alanya otobüs biletiniz ile rahatlıkla kavuşacaksınız. Hayallerinizdeki mavi koyları, gece kulüpleri ve eşsiz lezzetteki sağlıklı yemekleri ile Alanya’da geçireceğiniz her dakika tatil havasını soluyacaksınız. Bütün bir yılın stresini üzerinizden atmak ve gerçek bir tatil keyfini yaşamak için online otobüs biletinizi anında satın alabilirsiniz.

  Alanya için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Alanya
 • Altınoluk

  Doğal güzelliklerinin yanında tarih kokan zamanları, mekânları ile sizlere kendisini açan Altınoluk’a ulaşmak için govego’ya gelebilir, karşılaştırmalı olarak bulacağınız fiyat listelerinden kendinize en uygun fiyatlı olan sefer ile seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.  Altınoluk otobüs biletiniz yeşilin ve mavinin en mükemmel dansını yaptığı bu topraklara sizleri taşırken, Ege’nin en güzel hallerini Altınoluk otobüs biletiniz ile yaşayacaksınız. 

  Altınoluk için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Altınoluk
 • Amasra

  Batı Karadeniz’in saklı güzelliklerinden olan Amasra’ya gitmeden önce yapmanız gereken tek şey govego.com’un geniş dünyasına adım atmak olacak. Küçük şirin bir evde, denize nazır bir kahvaltı sofrası kokusuyla uyanacağınız Amasra cennetine ulaşmak için govego’nun anında filtreleyerek sunduğu bilet fiyatları ile hem en kısa sürede seyahatinizi başlatacak hem de en ucuz Amasra otobüs biletiniz ile Amasra yollarına koyulmuş olacaksınız. 

  Amasra için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Amasra
 • Amasya

  Karadeniz’in havasından almış, bir parça Karadeniz bir parça İç Anadolu esintileriyle dolan ve yine Şehzadeler Diyarından biri olan Amasya’ya varmak için tek yapmanız gereken Amasya otobüs biletinizi satın almak olacak. Bulabileceğiniz en uygun fiyatlarla sizlere sunulan ayrıcalıklı bir online bilet alımı için govego’ya uğramanız yeterli olacaktır. Sizlere her daim kazançlı bir alternatif olarak gelen govego’dan alabileceğiniz Amasya otobüs biletiniz ile Amasya’nın gizli kalmış yeşiline ve mavisine, tarihin derinliklerinden dokunacaksınız.

  Amasya için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Amasya
 • Anamur

  Türkiye’nin tek muz yetiştirilen en tropikal yerinde olmak istiyorsanız govego’dan Anamur otobüs biletinizi almanız yeterli olacaktır. Anamur palmiyelerle çevrelenmiş caddelerinde, muz bahçelerinin sarı yeşil uyumuyla sizlere Akdeniz’in sıcak güneşini daha fazla hissettirecektir. Anamur otobüs biletiniz için, sayfanın üst kısmında yer alan arama butonunu kullanabilirsiniz.

  Anamur için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Anamur
 • a
 • anıtkaya

  Afyonkarahisar ili  merkez ilçes,ne bağlı bir beldemizdir.

  anıtkaya için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  anıtkaya
 • A
 • Ankara

  Ankara otobüs bileti alarak başkentin merkezine bir yolculuk yapabilir; Anıtkabir’i, Kuğulu Park’ı yerinde görerek, Ankara’nın Alman mimarlar tarafından planlanan düzenli sokak ve caddelerini bir bir gezebilirsiniz. Türkiye’nin tüm illerinden otobüs seferlerinin düzenlendiği Ankara’nın bürokratik havasını solumak ve ayazının tadına bakmak için Ankara otobüs biletinizi almakta geç kalmayın!

  Ankara için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Ankara
 • Antalya

  Türkiye'de tatil deyince hemen ilk akla gelen yerlerden biri olan Antalya’ya ulaşmak için en ucuz bilet fiyatları, otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.govego.com'dan öğrenebilir ve online otobüs biletinizi govego güvencesiyle hızlıca satın alabilirsiniz. Yazın turist akınına uğrayan Antalya’ya Antalya otobüs biletinizi alarak ulaşabilirsiniz.

  Antalya için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Antalya
 • Ardahan

  Güneş’in ilk doğduğu yer Ardahan’a seyahat etmek için online bilet alımınızı govego’dan üç aşamalı olarak gerçekleştirebilir, en özel kampanyalardan ve indirimlerden faydalanabilirsiniz. Kaşar peynir üretiminde çığır aşan, en özel ve lezzetli peynirleri bulacağınız Ardahan’da olmak için Ardahan otobüs biletinizi almanız yeterli. 

  Ardahan için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Ardahan
 • Armutlu

  Armutlu otobüs biletiniz ile Yalova’nın saklı kalmış en güzel yönlerini keşfedecek ve tatilinizi en sessiz, sakin ve huzur dolu tamamlayacaksınız. 

  Armutlu için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Armutlu
 • Artvin

  Doğu Karadeniz’in tüm güzelliğini içinde barındıran; şelaleleri, yeşili ve komşu olduğu Gürcistan’ın da güzelliklerini eklediği yapısıyla Artvin çok uzaklardan bizleri çağırıyor. Boğa güreşlerinin hala yapıldığı bu şehirde İspanya havasını az da olsa tatmak, Laz Böreğinin en lezzetli halini tatmak ve sisler arasındaki temiz havalı yeşilliklerde kaybolmak için hemen Artvin otobüs biletinizi alın ve govego’nun kampanyalarla ve indirimlerle donatılmış online bilet satış portalından geçerek Artvin’e ulaştırın!

  Artvin için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Artvin
 • Aşağıpiribeyli

  Aşağıpiribeyli, Afyon'un Emirdağ ilçesine bağlı bir beldedir. Aşağıpiribeyli'ye ulaşım için Emirdağ ilçesine ulaşabileceğiniz otobüs seferlerini govego.com'da bulabilirsiniz.

  Aşağıpiribeyli için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Aşağıpiribeyli
 • Aydın

  Aydın otobüs biletinizi alarak; Didim’i görebilir, Kuşadası’nı yaşayabilirsiniz. Güneş, ışık, müzik ve kehanet tanrısı Apollon’un tapınağını görebileceğiniz, incirin, zeytinin en organik ve taze halini tadabileceğiniz Ege’nin en güzel yönlerinden Aydın’a ulaşmak için, govego’ya uğramanız ya da akıllı telefonlarınıza indireceğiniz Android uygulamasını kullanmanız yeterli olacaktır. Govego’dan başka hiçbir yerde bulamayacağınız firma indirimlerinin yanında, indirim kuponları ile de Aydın otobüs biletinizi beklentilerinizin çok altında bir fiyatla satın alacak ve Aydın’ın Efe Ruhuna tek bir tıkla govego sayesinde gideceksiniz!

  Aydın için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Aydın
 • Ayvalık

  Bozulmamış doğası, tarihi hala taşıyan taş evleri, yemyeşil doğası ve masmavi koyları ile Ege’nin en huzur dolu yerlerinden biri olan Ayvalık’a ulaşıp, tüm bu güzellikleri yanı sıra deniz ürünleri ile donatılmış bir sofrada kendinizi bulmak isterseniz veya Ayvalık Tostu ve Susurluk Ayranı eşliğinde farklı bir kahvaltıda en güzel manzaralarda uyanmak isterseniz, Ayvalık bunun için en doğru tercihiniz olacaktır. Ayvalık otobüs biletinizi almak için en basit şekilde ulaşacağınız en uygun fiyatlı online otobüs biletleri için govego’nun dünyasına girin!

  Ayvalık için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Ayvalık
 • Azdavay

  Yılın her mevsim ve her ayında tatil yaşama imkânı sunan Kastamonu’nun ilçesi olan Azdavay’a ulaşmak, Karadeniz’in en güzel hallerinden birini daha solumak ve eşsiz lezzetteki sofralarda soluklanmak için Azdavay otobüs biletiniz ile yola çıkmanız yeterli olacaktır. Azdavay otobüs biletiniz ile yeşile boyanmış yollarda, çok farklı mimarileri ile sizleri büyüleyecek olan binaların arasındaki tarihte kaybolmaya hazır olun!

  Azdavay için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Azdavay
 • B
 • Balıkesir

  Yeşil’in ve mavinin saklanmış mükemmel uyumunu yakalamak için Balıkesir’e gidecekseniz; govego.com sayesinde Balıkesir otobüs biletinizi, sayfanın üst kısmında yer alan arama butonunu kullanarak, dilediğiniz otobüs firmasının kendi bilet satış fiyatları üzerinden hiçbir ek ücret ödemeden online olarak alabilirsiniz. 

  Balıkesir için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Balıkesir
 • Balkar

  Balkar Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesine bağlı bir beldedir. Balkar'a ulaşım için Gölbaşı ilçesine ulaşabileceğiniz otobüs seferlerini govego.com'da bulabilirsiniz.

  Balkar için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Balkar
 • Bandırma

  Balıkesir’in hiç tanışmadığınız yüzü Bandırma’ya ulaştığınızda; Lor Tatlısı, Höşmerim ve Sütlü Kadayıf eşliğinde yiyeceğiniz en özel lezzetteki tatlar ile seyahatinizi lezzet şölenine dönüştüreceksiniz. Sadece lezzetleri ile değil doğası ile de sizlere büyüleyecek olan Bandırma’ya govego’nun ayrıcalıklarla ve kampanyalarla dolu dünyasından Bandırma otobüs biletiniz ile ulaşın!

  Bandırma için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Bandırma
 • Bartın

  Çileğin şehri, tatlı mı tatlı Bartın’a gitmek, kendinizi dünyadan çok uzak bir yerlerde hissetmek için govego’yu tercih edin. Govego’nun en basit şekilde gerçekleştireceğiniz online bilet alma portalı ile seksenden fazla firmanın fiyatlarını anında karşılaştırmalı olarak, kendinize en uygun şekilde alacak ve Bartın’ın yeşil dünyasına adım atacaksınız. Bartın; Halışkası, Pum Pum Çorbası, Kabak Burması ve Yumurtalı İsput lezzetleri ile sizlere hiç görmediğiniz ve duymadığınız tatlar sunuyor. Hemen bir Bartın otobüs bileti alın, Bartın Çayı’nın güzelliğine kurulan bu şehir ile yakından tanışın

  Bartın için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Bartın
 • Batman

  Petrol şehrimiz Batman’a gitmek, yörenin en leziz tatları olan Kütülk, İşkembe Dolması ve Büryanı Batman’ın güzelliklerine doğru tadabilirsiniz. Dicle Nehri’nin geçtiği Hasankeyf’in sular altında kalmış tarihi hüznünü yaşamak, Yol Geçen Hanı’nda bir kahve içmek ve El Rızk Camii’nin atmosferinde yeni bir kapı açmak için govego’nun internet sayfasından güzergâhınızı girmeniz ve size en uygun seferi seçerek Batman otobüs biletinizi almanız yeterli olacak ve sizi tüm bu güzelliklere her zaman bir adım önde ulaştıracaktır.

  Batman için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Batman
 • Bayburt

  Mutfağı ile damaklarda leziz bir tat bırakan Bayburt’a gidecekseniz; govego.com sayesinde Bayburt otobüs biletlerinizi, sayfanın üst kısmında yer alan arama butonunu kullanarak, dilediğiniz otobüs firmasının kendi bilet satış fiyatları üzerinden hiçbir ek ücret ödemeden online olarak alabilirsiniz. Dönemsel olarak gerçekleştirilen otobüs bileti kampanyaları sayesinde, otobüs firmalarının satış fiyatlarından daha da ucuza, size en uygun otobüs biletini satın alın, Bayburt’a govego.com ile ulaşın!

  Bayburt için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Bayburt
 • Belek

  Yıl içerisinde milyonlarca turiste ev sahipliği yapan ve onları tüm ihtişamlı güzelliği ile ağırlayan Belek’e gelmek ve tüm güzelliklerini kaçırmamak için hemen Belek otobüs biletinizi govego ayrıcalığı ile alın! 

  Belek için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Belek
 • Belören

  Belören Adıyaman'ın Gölbaşı İlçesine bağlı bir beldedir. Belören'e ulaşım için Gölbaşı ilçesine ulaşabileceğiniz otobüs seferlerini govego.com'dan bulabilirsiniz.

  Belören için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Belören
 • Bergama

  Ege’nin girintisine çıkıntısına saklanmış bir tarih, bir miras ve doğa harikası olan Bergama’nın büyüsüne govego aracılığı ile ulaşabilirsiniz. İzmir’in en güzel köşelerinden biri olan Bergama’da antik kentin tarihinde ve hala kaybolmamış asaletinde o günlerde yaşayan insanları daha yakından hissedeceksiniz. Bergama otobüs biletiniz ile Akropolis Antik Kenti’nin yüzlerce yıllık son halini keşfedecek, Zeus Tapınağı’nda o zamanların dini tarihini ve dini mimarisini daha yakınlardan keşfedeceksiniz.

  Bergama için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Bergama
 • Besni Besni
 • Biga

  Çanakkale’nin en uç güzelliklerinden Biga Yarımadası’na vardığınızda; eşsiz bir doğa sizlere önayak olacaktır. Eşsiz lezzetteki köfteleri tadacağınız, peynir helvası ve peynir tatlısı ile de en farklı lezzetlere ulaşacağınız Biga’nın bol rüzgârlı havasında kendinizi yenileyebilirsiniz. Biga otobüs biletinizi govego’nun en güvenli portalından kampanyalar dahilinde en uygun fiyatlı otobüs bileti şeklinde alabileceksiniz.

  Biga için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Biga
 • Bilecik

  Osmanlı’nın kurulduğu yerlerden Bilecik’e gitmek isterseniz hala Osmanlı izleri ile karşılaşacaksınızdır. Bizlere miras olan Bozası, Bıldırcın Kebabı, kervansarayları ve camileri ile Osmanlı İmparatorluğu izlerini hala taşıyan Bilecik’in Uzunçam Yaylası’nı da gördüğünüzde bu beldeye hayran kalacaksınızdır. 

  Bilecik için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Bilecik
 • Bingöl

  Doğu’nun incisi Bingöl’e gitmek ve Yüzen Ada’nın güzelliğini yaşamak için hemen bir Bingöl otobüs bileti satın alabilir; gözlerinizi kamaştıran bir doğada güneşin batışını ve doğuşunu daha net bir atmosferde izleyebilirsiniz.  Özlediğiniz veya koparıldığınız bu dünyaya geri dönüş için Bingöl’e doğru yola çıkmakta tereddüt etmeyin! govego.com ile dilediğiniz an, nerede olursanız olun, ister bilgisayarınızdan isterseniz mobil cihazlarınızdan bir tıkla Bingöl için otobüs seferlerini sorgulayabilirsiniz!

  Bingöl için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Bingöl
 • Bitlis

  Türkülerden tanıdığımız Bitlis’i daha yakından tanımak, Ahlat Mezarlığı’nda tarihi bulmak, kervansaraylar ve kümbetlerle bezenmiş tüm şehri keşfetmek için Bitlis otobüs biletinizi anında cebinize indirebilirsiniz. 

  Bitlis için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Bitlis
 • Bodrum

  Yaz aylarında gazetelerin magazin eklerinin yayın merkezi olan Bodrum’a govegoyla ulaşmak hızlı, kolay ve ekonomik. Türkiye’nin en fazla tercih edilen tatil mekânlarından biri olan Bodrum’a seyahat ederken yolculuğun tadını daha da fazla çıkarmak için %30 indirimli Bodrum otobüs biletinizi govego ile alın, tatili bir kat daha ayrıcalıklı yaşayın! 

  Bodrum için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Bodrum
 • Bolu

  Aşçılar ve lezzetler diyarı Bolu’ya ulaşmak, en özel tatlarla birlikte sunulan göl ve oksijen tabanlı manzaralar eşliğinde geçireceğiniz zamanlarda Bolu’nun huzuruna dokunacağınız bu şehri ziyaret etmek için acele edin. Çünkü Bolu otobüs biletiniz sizlere mavinin, yeşilin ve mükemmel bir atmosferin kapılarını açacak. 

  Bolu için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Bolu
 • Bornova

  İzmir’in genç yanı, hareketli, dinamik yanı Bornova için yola çıktığınızda bilmelisiniz ki Ege dolu zamanların modern hali ile ağırlanacaksınız. Bornova otobüs bileti alarak başlatacağınız bu serüvende, İzmir’in Kumrusu’nu, Kumpiri’ni tadacak, eşsiz görsellikteki sahilinde serinleyecek, palmiyelerin arasına serilmiş yollarda huzur dolu zamanlar geçireceksiniz. 

  Bornova için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Bornova
 • Boyalık

  İzmir’in tatiliniz için özel olarak hazırlanmış topraklarından olan Boyalık sizleri lüks otelleri ile beklerken, sizlere gününüzü, saatinizi ve size en uygun seferi belirleyerek govego’dan Boyalık otobüs biletinizi almak kalıyor. Boyalık otobüs biletiniz ile tatilin en zarif halini yaşayacak, her şeye rahatlıkla ulaşabileceğiniz en lüks otellerde ayağınızın altında bir tatil keyfi yaşayacaksınız.

  Boyalık için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Boyalık
 • Bozcaada

  Bozcaada’yı gezmek, tarihi ve kültürel dokusunu keşfetmek için yerinizden kalkmadan govego.com yönlendirmesiyle bir Bozcaada otobüs bileti satın alın ve Bozcaada’da nereleri gezeceğinizi düşünmeye başlayın.

  Bozcaada için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Bozcaada
 • Bölükyayla

  Bölükyayla Adıyaman'ın Kahta ilçesine bağlı bir kasabadır. Kelemi Ali Hösse tepesinin eteğine kurulmuş olan Bölükyayla'ya ulaşım için öncesinde Kahta ilçesine ulaşabileceğiniz otobüs seferlerini govego.com'da bulabilirsiniz.

  Bölükyayla için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Bölükyayla
 • Burdur

  Türkiye’nin uçlardaki güzelliklerinden Burdur’u yaşamak için de pek çok sebebiniz var. Burdur tarihi mekânları, Burdur Gölü, İnsuyu Mağarası ve Bakır İşlemeciliğindeki önderliği ile sizlere bambaşka yüzlerini göstererek kendisine hayran bırakacaktır. Burdur otobüs biletiniz ile Sagalassos Antik Kenti’ni ziyaret ederek de çevrede bulunan balık tesislerinden alabalığı eşliğinde süzme yoğurt lezzetini tadabilirsiniz.

  Burdur için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Burdur
 • Burhaniye

  Saklı kalmış bir cennet daha ile tanışmak isterseniz orası tam olarak Burhaniye olacaktır. Burhaniye küçük tek katlı evlerinden gül ve fesleğen kokuları yayılan, Antik Çağ felsefecilerinin yaşadığı hatta İda Dağları’nda ilk güzellik yarışmasının düzenlendiği masalsı bir yer olarak kalacak zihninizde. Ve yeşil doğası, masmavi ve tertemiz deniziyle sizleri büyüleyecek olan bu saklı güzelliklere Burhaniye otobüs biletiniz ile govego aracılığı ile dakikalar içerisinde yolculuk kısmına geçmiş olacaksınız.

  Burhaniye için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Burhaniye
 • Bursa

  Sanayinin ve tarihin önemli merkezlerinden biri olan ve İpek Yolu’nun en önemli noktalarına ev sahipliği yapan Bursa’yı gezmek, tarihi ve kültürel dokusunu keşfetmek için yerinizden kalkmadan govego.com üzerinden bir Bursa otobüs bileti satın alın.

  Bursa için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Bursa
 • C
 • Ceyhan Ceyhan
 • Cunda

  Cunda otobüs biletiniz ile tarihi bir adanın bir portreden çıkma güzelliğini yakından yaşıyor gibi hissedeceksiniz. Çünkü Cunda Adası yüksek tepelerdeki beyaz küçük evleri, sokak aralarına gizlenmiş merdivenleri, evlerinin önündeki begonvillerinin renkleri ile attığınız her adımda sizleri kendisine hayran bırakacaktır. Cunda otobüs biletiniz ile unutamayacağınız görselliklerle buluşacak, denizin maviliğine doğru bambaşka sabahlarda yenileneceksiniz. 

  Cunda için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Cunda
 • ç
 • çakırhüyük

  Çakırhüyük Adıyaman ilinin Besni ilçesine bağlı bir beldedir. Dilerseniz Çakırhüyük otobüs bileti aramasını govego.com üzerinden yapabilirsiniz.

  çakırhüyük için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  çakırhüyük
 • Ç
 • Çanakkale

  Çanakkale otobüs bileti almak için otogara, firmaların şubelerine veya bilet satış noktalarına gitmek ya da internet üzerinden online bilet araması yapmak zorunda kalmadan, online otobüs biletinizi kolayca ve hızlıca govego.com’dan satın alabilirsiniz! Başta Truva Antik Kent olmak üzere daha birçok tarihi mekana ev sahipliği yapan Çanakkale’ye gitmek için geç kalmayın!

  Çanakkale için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Çanakkale
 • Çankırı

  Ilgaz Dağları’nın merkezindeki Çankırı’yı yakından tanımak, Kaya Tuzu’nun nasıl çıkarılıp işlendiğini görmek, tarihi evleri ve eşsiz doğası ile Çankırı günlerini yaşamanız için Çankırı otobüs biletinizi govego güvencesi ile aldığınızda, seyahatin ve bu güzelliklere ulaşmanın tek bir adreste, tek bir tıklamak kadar kolay olduğunu govego’da yaşayacaksınız!

  Çankırı için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Çankırı
 • Çayeli

  Türkülerin bile uğradığı, Rize’nin yeşilin bin bir tonunu kullandığı Çayeli günlerinizi başlatmak için Çayeli otobüs biletiniz ile yolculuğunuza çıkmanız yeterli olacaktır. Çayeli otobüs biletiniz ile masallardan çıkma bir görsellikle sunulan Yeşil dağlar arasına kurulmuş huzur dolu köyleri yaşayacak, yeşil ve mavinin hep bir arada olduğu bol oksijenli sahilinde uzun yürüyüşler yapabilecek, hayallerinizdeki Ağaran Şelalesi’nin çok yükseklerden nasıl döküldüğüne ve sunduğu cennetten çıkma görüntüye tanıklık edeceksiniz.  Çayeli otobüs biletiniz ile cennetten çıkma topraklara gitmek için çıkacağınız yollara hazır olun!

  Çayeli için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Çayeli
 • Çelikhan Çelikhan
 • Çeşme

  Türkiye’nin doğal zenginliklerinin en güzel örneklerinden olan Çeşme yolculuğunuz govego ile başlasın! Çeşme, nüfusu günden güne artan, turizmin önemli merkezlerinden biri haline gelen bir belde olup sizleri büyüleyici bir tatille buluşturacak nadide yerlerdendir. Çeşme’ ye bir yolculuk yapmayı düşünüyorsanız hemen bir Çeşme otobüs bileti alabilir, Çeşme’nin keyfine varmak için erken davranabilir, tazeliği, saf güzelliği, renkli dokusu ve huzurlu deniziyle Çeşme’de yenilenebilirsiniz. 

  Çeşme için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Çeşme
 • Çınarcık

  Yeşil cennet Çınarcık’a varmak ve online biletinizi alırken en ekonomik şeklini bulmak istiyorsanız govego.com’ a tıklayın ve Çınarcık otobüs biletinizi hemen alın.

  Çınarcık için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Çınarcık
 • Çorum

  Hitit Uygarlığı’nın başkentliğini yapmış tarihi Çorum şehrine online otobüs biletiniz ile ulaşmanız çok kolay bir işleme dönüşüyor. Govego’nun geniş içerikli formatından alacağınız her bilet kampanyalı ya da indirim kuponlarınız sayesinde en ucuz şekliyle sizlere sunuluyor. Çorum otobüs biletiniz ile Karadeniz’in güzelliğinden almış atmosferi ve çeşit çeşit leblebisiyle Çorum’da kendinize ait muhakkak bir şeyler bulacaksınız.

  Çorum için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Çorum
 • D
 • Dalaman

  “Denizden babam çıksa yerim” diyenlerdenseniz Dalaman otobüs biletiniz ile başlatacağınız yolculuk tam size göre olacaktır. Dalaman otobüs biletiniz ile en görkemli deniz ürünleri sofralarında, en sağlıklı mezeler eşliğinde dostlarınızla denize karşı bir keyif sürebileceksiniz. Ayrıca Çökertme Kebabı’nı da tattığınızda Muğla’nın ilçelerinin güzelliğini bir kez daha övecek ve govego yönlendirmesiyle satın aldığınız en uygun ve ucuz otobüs biletinizle de Dalaman’a en keyifli ve basit şekilde ulaşacaksınız.

  Dalaman için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Dalaman
 • Datça

  Sadece havasının güzelliğinden bile kendinizden geçeceğiniz Datça’ya gitmek için hemen www.govego.com adresini ziyaret edin! Datça en masalsı koyları, begonvilli evleri ve tarihin farklı dönemlerine ait kalıntıları eşliğinde sizlere sunduğu görselliği ile tatil keyfinizi her zaman beklentilerinizin çok üzerinde karşılayacaktır. Sizler sadece govego’nun adresine gelin burada bulacağınız Datça otobüs bileti ile bu eşsiz serüveni başlatın!

  Datça için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Datça
 • Davulga

  Davulga, Afyon'un Emirdağ ilçesine bağlı bir beldedir. Davulga'ya ulaşım için Emirdağ ilçesine ulaşabileceğiniz otobüs seferlerini govego.com'da bulabilirsiniz.

  Davulga için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Davulga
 • Dedeli

  Dedeli, Ağrı'nın Patnos ilçesine bağlı bir beldedir. Dedeli'ye ulaşım için Patnos ilçesine ulaşabileceğiniz en ucuz otobüs seferlerini govego.com'da bulabilirsiniz.

  Dedeli için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Dedeli
 • Demre

  Noel Baba’nın toprakları olan Demre için yola çıktığınızda tarihi, doğayı ve doğanın sunduğu tüm güzellikleri tatil günlerinizde fazlasıyla bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Demre otobüs biletiniz ile Noel Baba Kilisesi’ni ziyaretinizde Hristiyanlığın izlerini yakından keşfedecek, Myra ile Antik Yunan kültürüne yakından bir bakış atacak, o zamanların antik tiyatrolarının doğa ile birlikte sunduğu atmosferde o zamanlara yakından tanıklık edeceksiniz. Antalya Demre otobüs biletinizi govego yönlendirmesiyle saniyeler içerisinde cebinize indirebilirsiniz. 

  Demre için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Demre
 • Denizli

  Dünya’nın yedi harikasından birine sahip olan çok özel bir şehir Denizli’ye ulaşmak için govego’nun bilet satış sayfasından üç adımda gerçekleştireceğiniz uygun fiyatlı online bilet alımıyla ilk adımlarınızı atacaksınız. Pamukkale’nin görsel şovunu kaçırmamak, Hierapolis ve Laodikei Antik kentleri ile birlikte de kendinizi tamamen çok uzaklarda hissedeceğiniz Denizli’ye ulaşmak için www.govego.com adresinden en uygun Denizli otobüs biletinizi saat ve ücret olarak en avantajlı şekliyle bulabilmeniz mümkün. 

  Denizli için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Denizli
 • Dereçine

  Dereçine, Afyon'un Sultandağı ilçesine bağlı bir beldedir. Dereçine'ye ulaşım için Sultandağı ilçesine ulaşabileceğiniz en ucuz otobüs seferlerini govego.com'da bulabilirsiniz.

  Dereçine için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Dereçine
 • Didim

  Ege’nin uçlardaki güzelliği ve huzuru Didim’e varmak, organik meyveler ve sebzeler ile kendinize mavi koylarda huzur dolu bir tatil yaşatmak istiyorsanız Didim otobüs biletiniz ile tüm bunlara ulaşmanız mümkün. Didim’in muhteşem atmosferinde gerçekleştireceğiniz zamanlarda tüm yılın yorgunluğunu üzerinizden atacak ve kendinizi tazelenmiş hissedeceksiniz. Govego ile de oturduğunuz yerden Didim otobüs biletinizi karşılaştırmalı olarak sunulan seçenekler arasından bulacaksınız.

  Didim için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Didim
 • Dikili

  Antik ve Bizans’ın izlerini hala taşıyan Dikili’ye ulaşmak, İzmir’in güzelliklerinin tamamen tadına varmak için Dikili otobüs biletinizi govego yönlendirmesi ile anında alın. Denizi, üzümü, şarabı ve balığı ile ünlü bu özel yere Dikili otobüs biletiniz ile seyahat ettiğinizde, Türkiye’nin bin bir çeşit güzelliklerinden sadece bir tanesini yaşamış olduğunuzu unutmayın!

  Dikili için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Dikili
 • Dişli

  Dişli Afyon'un Bolvadin ilçesine bağlı iki kasabadan biridir. Kral Yolu üzerinde kurulmuş olan Dişli Kasabası'na ulaşım için öncesinde, bağlı bulunduğu Bolvadin ilçesine ulaşabileceğiniz otobüs seferlerini govego.com'da bulabilirsiniz.

  Dişli için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Dişli
 • Diyarbakır

  Govego.com ile Diyarbakır Surlarına artık çok daha yakınsınız. Diyarbakır’ın tarihi havası, eşsiz lezzetteki yemekleri ve yeşil doğasına Diyarbakır otobüs bileti alarak kolaylıkla ulaşıyorsunuz. Dicle Nehri’nin buz gibi suyundan çıkan dev büyüklükteki en lezzetli karpuzları tadacak, türkülere konu olmuş Malabadi Köprüsü’nden sizler de tarihi bir geçiş yapacaksınız.

  Diyarbakır için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Diyarbakır
 • Doruk

  Doruk Adana'nın Ceyhan ilçesine bağlı bir semttir. Doruk'a ulaşım için Ceyhan ilçesine ulaşabileceğiniz en ucuz otobüs seferlerini govego.com'da bulabilirsiniz.

  Doruk için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Doruk
 • Döğer

  Döğer, Afyon'un İhsaniye ilçesine bağlı bir beldedir. Döğer'e ulaşım için İhsaniye ilçesine ulaşabileceğiniz otobüs seferlerini govego.com'da bulabilirsiniz.

  Döğer için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Döğer
 • Düzağaç

  Düzağaç, Afyon'un Sincanlı (Sinanpaşa) ilçesine bağlı bir beldedir. Düzağaç'a ulaşım için Sincanlı ilçesine ulaşabileceğiniz otobüs seferlerini govego.com'da bulabilirsiniz.

  Düzağaç için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Düzağaç
 • Düzce

  Fındığın ve Alabalığın memleketi Düzce’ye gitmek için govego’nun yönlendirmesiyle online biletinizi alın. Aradığınız Düzce otobüs biletinizi, sayfanın üst kısmında yer alan arama butonunu kullanarak bulabilirsiniz.

  Düzce için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Düzce
 • E
 • Edirne

  Edirne otobüs bileti alarak Avrupa’ya merhaba derken govego size eşlik etsin! Türkiye’nin en batısında yer alan ve Avrupa’nın hoş geldin kapısı olan Edirne için otobüs bileti ararken govego.com’u kullanın. Edirne’ye giderken Osmanlı İmparatorluğu’nun eski başkentine yolculuk etmeye ve kuru soğan ile yemenizi önereceğimiz Tava Ciğerini denemeyi düşünmeye başlayabilirsiniz.

  Edirne için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Edirne
 • Edremit (Balıkesir) Edremit (Balıkesir)
 • Elazığ

  Hazar Gölü’nün gelip kurulduğu şehir olan Elazığ’a ulaşmak için govego’nun ayrıcalıklarla dolu dünyasını tercih etmelisiniz. Elazığ tarihi, doğası ve eşsiz lezzetteki mutfağı ile zenginliğini her daim gözler önüne sermektedir. Elazığ otobüs biletinizi alarak başlatacağınız bu yolculuğun ilk etabı olan online bilet satın alma işleminizi www.govego.com yönlendirmesiyle yapabilirsiniz.

  Elazığ için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Elazığ
 • Enez

  Edirne’nin Akdeniz iklimini yaşatan yeri Enez’e ulaşmak için Enez otobüs biletiniz ile yolculuğunuzu başlatın. Enez’e giderken en uygun şekilde gitmek istiyorsanız govego’un karşılaştırma özelliğini kullanın!

  Enez için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Enez
 • Erdek

  Balıkesir’in en güzel yönlerinden olan Erdek’e ulaşmak; denizin, güneşin, kumsalın keyfini sürmek, Zeytinli Adası’nın güzelliklerini yaşamak, tekne turları ile tüm koyu baştan sona gezerek hayran kalmak ve Erdek’i yükseklerden seyredeceğiniz Ayios Simeon tepesine çıkarak seyahatinizi daha üst seviyelere taşımak için govego'u ziyaret edin. Erdek otobüs biletiniz sonunda karşılaşacağınız güzellikler sayesinde hayatın tadına daha fazla varacaksınız!

  Erdek için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Erdek
 • Erzincan

  Doğu Anadolu Bölgemizin saklı kalmış cennetlerinden Erzincan otobüs biletinizi alarak yeni bir keşif gerçekleştirebilmeniz mümkün. Online otobüs biletinizi bulmak için govego’ya tıklayın. Erzincan otobüs bileti fiyatlarına tüm otobüs firmalarını tek bir sorgulamada karşılaştırarak ulaşabilirsiniz. Hemen bilgisayarınızın veya mobil cihazlarınızın başına geçin ve Erzincan otobüs biletinizi govego farkıyla bulun!

  Erzincan için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Erzincan
 • Erzurum

  Kış turizmi denilince akla gelen ilk duraklardan biri olan Erzurum’a giderken otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.govego.com'dan öğrenebilir ve online otobüs biletinizi govego yönlendirmesiyle satın alabilirsiniz. Doğu’daki önemli illerden biri olan ve Dumlu ve Palandöken Dağlarının eteklerindeki düzlüğe kurulmuş olan Erzurum’a ulaşmak için alacağınız bir Erzurum otobüs bileti ile şehrin simgesi haline gelen Cağ Kebabı’nı tadabilir, kış sporlarına elverişli tesislere sahip beyaz duvağı ile sonbahardan beri bekleyen Palandöken’i ziyaret edebilirsiniz.

  Erzurum için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Erzurum
 • Eskişehir

  Öğrenci kenti olarak anılan tarihi eski kendisi genç Eskişehir için otobüs bileti alanlar yine tabii ki en çok öğrenciler. Ve eğer öğrenciyseniz otobüs biletinizi nereden alacağınız konusunda ekonomi yapmaya çalışmak sizin için kaçınılmaz olabilir. Bu yüzden govego'yu ziyaret etmek size istediğiniz bileti bulmak için yeterli olacaktır.

  Eskişehir için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Eskişehir
 • Eşmekaya

  Eşmekaya, Aksaray'ın Eskil ilçesine bağlı bir beldedir. Eşmekaya'ya ulaşım için Eskil ilçesine ulaşabileceğiniz en ucuz otobüs seferlerini govego.com'da bulabilirsiniz.

  Eşmekaya için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Eşmekaya
 • F
 • Fatsa

  Ordu’nun modern yüzlerinden biri ile tanışmak, Karadeniz’i ışıklar altında yaşamak ve yaz kış güzelliğinden hiçbir şey kaybetmeyen bu topraklarla tanışmak için Fatsa otobüs biletinizi en uygun fiyatlar ile govego.com’da bulabilirsiniz. 

  Fatsa için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Fatsa
 • Feke Feke
 • Fethiye

  Türkiye’nin doğa cenneti Fethiye’ye ulaşmak için Fethiye otobüs biletinizi ve valizinizi alarak yola çıkmanız yeterli. Tatil anlayışınıza göre çeşitli alternatifler sunan Fethiye topraklarında en sağlıklı Ege lezzetlerinin yanında, Ölü Deniz’in maviliğinde kaybolabilir, Saklıkent Kanyonu’nun gizemli şelalelerine doğru bir yürüyüş yapabilir, Kelebekler Vadisi’nin ihtişamında Güneş’e daha yakın hissederek, yamaç paraşütü ile de bu güzelliğe kuş bakışı bir dokunuş gerçekleştirebilirsiniz. 

  Fethiye için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Fethiye
 • Finike

  Tatilin başkentlerinden, en cezbedici güzelliklerinden olan Finike zamanlarınız boyunca tarihe, doğaya ve lezzet dolu sofralara kendinizi hazırlayın. Finike otobüs biletinizi govego yönlendirmesiyle alarak öne çekilmiş bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Finike otobüs biletiniz ile turkuaz koylarda yüzecek, yeşil ormanlarda nefes alacak, bir tatilden beklediğiniz her şeyi tek bir otobüs bileti ile yaşayacaksınız.

  Finike için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Finike
 • Foça

  İzmir’in İncileri’nden Foça’ya gitmek, sevimli bir balıkçı kasabası ile tanışmak isterseniz Foça otobüs biletinizi govego’da bulabilirsiniz.

  Foça için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Foça
 • G
 • Gaziantep

  Gaziantep yolculuğunuz ile hanlar, hamamlar ve lezzetler sahibi olun! Yemekleri ve baklavası için üşenmeden Gaziantep’in yolunu tutabilir ve her yanından ayrı bir tat keşfettiren keşfetmesi lezzetli Gaziantep’in keyfini govego.com yönlendirmesi ile satın alacağınız bir Gaziantep otobüs bileti ile yaşayabilirsiniz. Gaziantep’e ulaşmak, hamamlarında şöyle bir keselenmek, esnafı ile içli dışlı olmak ve enfes tatlarını keşfetmek için şimdiden diyete başlayın!

  Gaziantep için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Gaziantep
 • Gaziemir

  İzmir’in modern ilçelerinden biri olan, hava okulları ve askeri okulları ile ün salmış olan Gaziemir aynı zamanda eşsiz lezzetleri ile de sizleri bekliyor. Gaziemir otobüs biletiniz sayesinde İzmir’in bir başka yüzü ile tanışacaksınız. 

  Gaziemir için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Gaziemir
 • Gazlıgöl

  Gazlıgöl, Afyon'un İhsaniye ilçesine bağlı bir beldedir. Gazlıgöl'e ulaşım için İhsaniye ilçesine ulaşabileceğiniz otobüs seferlerini govego.com'da bulabilirsiniz.

  Gazlıgöl için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Gazlıgöl
 • Gerger Gerger
 • Geyikli

  Geyikli otobüs biletiniz gözünüzün alabildiğince yeşil ve mavi ile dolduğu bir gezinti sunuyor. Küçük tatlı evleri, sakin ve yeşil doğası ile Geyikli’de olduğunuz her an yenilenmeniz ve şehrin gürültüsünden kaçmanız için en doğru tercihi yaptığınızı hissedeceksiniz. Geyikli otobüs biletiniz ve valiziniz ile bu yolculuğa hemen çıkın. 

  Geyikli için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Geyikli
 • Giresun

  Giresun otobüs bileti almak, Karadeniz’in derinliklerinde nefes almak istiyorsanız govego’ya uğramalısınız. Giresun otobüs biletinizi en uygun şartlarda bulup çayın, mısırın, fasulyenin bin bir türlü halini en lezzetli şekillerde tadacağınız Giresun günlerinizi başlatabilirsiniz. 

  Giresun için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Giresun
 • Gökçeada

  Güneşin yüzünü en son gören yeri Gökçeada’ya gitmek için pek çok nedeniniz var. Bir adanın tüm güzelliğini barındıran Gökçeada’ya bir kere geldiğinizde tekrar tekrar gelmek isteyeceksiniz. Balık Turşusu, Ahtapot Salatası, Girit Mezesi, Deniz Mahsulleri Böreği, ve Sakızlı Muhallebisi ile Gökçeada sizleri sörf bile yapabileceğiniz denizi ve bu lezzetleri ile çağırıyor. Gökçeada otobüs bileti için govego’yu anında ziyaret edin!

  Gökçeada için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Gökçeada
 • Gölbaşı Gölbaşı
 • Gömü

  Gömü, Afyon'un Emirdağ ilçesine bağlı bir beldedir. Gömü'ye ulaşım için Emirdağ ilçesine ulaşabileceğiniz otobüs seferlerini govego.com'da bulabilirsiniz.

  Gömü için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Gömü
 • Gülpınar

  Gülpınar, Aksaray'ın Gülağaç ilçesine bağlı bir kasabadır. Gülpınar'a ulaşım için Gülağaç ilçesine ulaşabileceğiniz en ucuz otobüs seferlerini govego.com'da bulabilirsiniz.

  Gülpınar için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Gülpınar
 • Gümbet

  Tatilin renkli merkezlerinden biri ile tanışmak, eğlenceli ve renkli dünyasında tüm vaktinizi doldurmak için Gümbet otobüs biletiniz ile yola çıkın. Gümbet Ege Denizi’nin kıvrımlarında kalan güzelliklerini sizlere sunarken, tatillerinizi de unutulmaz anılar ile dolduracaktır. 

  Gümbet için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Gümbet
 • Gümüşhane

  Masallardan çıkma bir şehir olan Gümüşhane’ye gittiğinizde Satala Antik Kenti’ni yaşayacak, Limni Gölü’nün güzelliği etrafında dönecek, şehrin simgesi Kov Kalesi’nden manzarayı izleyecek, Astım hastalarının uğrak yeri Karaca Mağarası’nda ufak bir gezinti yapacak ya da şifa bulacaksınız. Zigana Kayak Merkezi’nde eşsiz bir kış tatili yapabilecek ve doğa harikası olan Tomara Şelalesi’nde ruhunuzu dinleyebileceksiniz. Ve tüm bu güzelliklere ise www.govego.com adresinden en uygun Gümüşhane otobüs biletinizi seçerek ulaşabileceksiniz.

  Gümüşhane için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Gümüşhane
 • Gündoğan

  Bodrum’un dillere destan güzelliklerini yaşayacağınız Gündoğan otobüs biletiniz için govego’ya tıklamanız yeterli olacaktır. Gündoğan otobüs biletiniz ile Ege’ye nazır serilmiş beyaz evlerden birinde yelkenlilerin rüzgâr ve Ege ile olan dansını izleyerek kahvaltınızı yapabilir, akşamın bol ışıklı zamanlarında huzur dolu anlar yaşayabilirsiniz. 

  Gündoğan için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Gündoğan
 • H
 • Hakkari

  Hakkâri otobüs biletiniz ile Buzul Gölleri ile tanışabilir, dağların güzelliğine karşı bir kahvaltı yaparak gününüzü her zamankinden daha iyi başlatabilirsiniz.

  Hakkari için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Hakkari
 • Harmanlı

  Harmanlı, Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesine bağlı bir beldedir. Govego.com'dan kolayca bulabileceğiniz otobüs biletinizle Gölbaşı'na ulaşarak akabinde Osmanlı'nın ilk kayıtlarında dahi yer alan bu tarihi beldeye ulaşabilirsiniz.

  Harmanlı için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Harmanlı
 • Hasankeyf

  Doğu Anadolu’nun esrarengiz topraklarının en özel yanlarını keşfedeceğiniz Hasankeyf otobüs bileti için tüm detaylar govego’da sizleri bekliyor. Hasankeyf Dicle Nehri’nin sakladığı gizemi ile sizleri kendisine hayran bırakırken, mağaralara yerleştirilmiş Antik Çağlardan kalma evleri, Roma’dan kalma köprüleri ile tarihin en derin yerlerinde sizlere seslenecektir. 

  Hasankeyf için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Hasankeyf
 • Hatay

  Farklı düşünce ve kültürden insanların bir arada görebilir dünyanın en eski medeniyetlerinin izlerini seyredebilir, künefenin hasını tadabilirsiniz. Türkiye’nin en güneyi olan Hatay’a doğru yola çıkmakta geç kalmayın ve alacağınız bir Hatay otobüs bileti ile Harbiye’deki doğal havuz parkında sizden yem bekleyen ördekleri daha fazla bekletmeyin!

  Hatay için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Hatay
 • Haydarlı

  Haydarlı, Afyon'un Dinar ilçesine bağlı bir beldedir. Haydarlı'ya ulaşım için Dinar ilçesine ulaşabileceğiniz otobüs seferlerini govego.com'da bulabilirsiniz.

  Haydarlı için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Haydarlı
 • I
 • Iğdır

  Tam bir mikro klima şehri olan Iğdır’ın yöresinden farklı olarak yaşadığı sıcak atmosferde Doğu Anadolu’nun Çukurovası’nı ziyaret etmiş olacaksınız. Aras Nehri etrafında bulabileceğiniz en leziz kavun eşliğindeki meyve bahçelerinde dolaşabilir Iğdır otobüs biletiniz ile bu farklı şehre govego aracılığı ile tek bir tıkla ulaşabilirsiniz. Savaşların tarihini ile şehrin sembolü Leylekler ile buluşmak için acele edin!

  Iğdır için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Iğdır
 • Ihlara

  Ihlara, Aksaray'ın Güzelyurt ilçesine bağlı bir kasabadır. Dünyanın en büyük ikinci kanyonuna sahip Ihlara Vadisi'ne ev sahipliği yapan bu kasabaya ulaşım için Güzelyurt ilçesine ulaşabileceğiniz en ucuz otobüs seferlerini govego.com'da bulabilirsiniz.

  Ihlara için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Ihlara
 • Isparta

  Güllerin Şehri Isparta’ya gelmek için govego.com’u tıklayarak sizlere en uyan otobüs biletinizi govego yönlendirmesyile alın. Isparta otobüs biletiniz ile kendinize bu farklı dünyanın kapılarını açın. 

  Isparta için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Isparta
 • İ
 • İmamoğlu İmamoğlu
 • İnlice

  İnlice Adıyaman'ın Sincik ilçesine bağlı bir beldedir. İnlice'ye ulaşım için öncesinde Sincik ilçesine ulaşabileceğiniz otobüs seferlerini govego.com'da bulabilirsiniz.

  İnlice için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  İnlice
 • İstanbul (Avrupa)

  Türkiye’nin en yoğun nüfusa sahip, dünyanın aşık olduğu megapol İstanbul’a gelmek ve şehrin büyüsüne kapılmak için  govego.com yönlendirmesiyle İstanbul otobüs biletinizi alın ve yola daha keyifle başlayın! İstanbul’u keşfederken en başta boğazdan başlayıp, tarihi dokusuyla devam etmeniz ve çeşitli medeniyetlere ev sahipliği yapan bu eşsiz kentte uzun bir süre yaşamanızı tavsiye ediyoruz.

  İstanbul (Avrupa) için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  İstanbul (Avrupa)
 • İzmir

  Ege’nin incisi, boyozun merkezi, tatil şehri İzmir’e ziyaret için bir İzmir otobüs bileti almanız yeterli. Türkiye’nin en büyük üçüncü şehri İzmir’e otobüs ile seyahat etmek için alacağınız indirimli ve en uygun otobüs biletine govego yönlendirmesiyle sahip olabilirsiniz. İzmir otobüs bileti fiyatlarına tüm otobüs firmalarını tek bir sorgulamada karşılaştırarak ulaşabilirsiniz.

  İzmir için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  İzmir
 • İzmit

  Tam bir körfez şehri olan ve körfez şehri olmanın güzelliklerini sizlere fazlasıyla sunan şehir İzmit’e gitmek için İzmit otobüs biletinizi govego yönlendirmesiyle anında alabilir, sanayi kentinin saklı kalmış güzelliklerini yakından yaşayabilirsiniz. 

  İzmit için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  İzmit
 • K
 • Kadılar

  Kadılar, Afyon'un Dinar ilçesine bağlı bir beldedir. Kadılar'a ulaşım için Dinar ilçesine ulaşabileceğiniz otobüs seferlerini govego.com'da bulabilirsiniz.

  Kadılar için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Kadılar
 • Kahramanmaraş

  Kurtuluş Savaşı neferlerinden bir şehir olan, Kahraman bir şehir olan Kahramanmaraş’a ulaşmak, dünyadaki tüm dondurmalardan çok farklı bir lezzetteki dondurması ile de dünyaca ün salmış bu şehri yakından tanımak için otobüs bileti aramak artık oturacağınız yerden yapabileceğiniz kadar basit bir işlem. 

  Kahramanmaraş için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Kahramanmaraş
 • Kahta Kahta
 • Kapadokya

  Yerli ve yabancı turistlerin akın ettiği, masalsı bir dünyaya ulaşmak için Kapadokya otobüs biletiniz govego’da hem ucuz, hem de dilediğiniz konfor seçenekleri ile sizleri bekliyor. Sizleri gerçek dünyadan çok uzaklarda hissettirecek olan Kapadokya otobüs biletiniz yer altı şehirleri, gün doğumuna doğru uçacağınız balonlarda birleşecek, lezzetli şaraplar eşliğinde sunulan lezzetli yemek ve salataları ile de devam edecektir. Kapadokya otobüs biletiniz govego aracılığı ile sizleri bu dünyadan alsın, götürsün!

  Kapadokya için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Kapadokya
 • Karaadilli

  Karaadilli, Afyon'un Şuhut ilçesine bağlı bir beldedir. Karaadilli'ye ulaşım için Şuhut ilçesine ulaşabileceğiniz otobüs seferlerini govego.com'da bulabilirsiniz.

  Karaadilli için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Karaadilli
 • Karaburun

  Karaburun otobüs biletiniz ile de İzmir’in en ücrasında kalmış, en güzellerinden olan Karaburun ile tanışacak, Ege’nin mavi nefesini daha derinden hissedeceksiniz. Karaburun otobüs biletiniz sizlere en güzel şekliyle İzmir’in yönlerini sunuyor. 

  Karaburun için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Karaburun
 • Karabük

  Karabük, karaçalılık anlamındaki adıyla demir-çelik ile kaplı topraklarından esinlenilerek Karadeniz’den ayrı bir yer halini almıştır. Online olarak alacağınız otobüs biletinizde işleminizi kredi kartı bilgileriniz güvende olarak gerçekleştirebilir ve güvenli ödemenin keyfini yaşayarak Karabük’te nereleri gezeceğinizi düşünmeye başlayabilirsiniz. Karabük’e ulaşmak için hemen govego.com’dan kampanyalı Karabük otobüs biletinizi alın ve yola daha keyifle başlayın!

  Karabük için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Karabük
 • Karaisalı Karaisalı
 • Karaman

  Koyunu ile ünlü, sessiz şehrimiz Karaman’a gitmek için yapmanız gereken tek şey govego.com’a tıklamak ve 3 adımda kolayca Karaman otobüs biletinizi satın almak. Bunun için otobüs bileti arama butonundan güzergâh ve tarih seçimi yapmanız yeterli. Karaman otobüs bileti sorgulaması yaparken dilerseniz filtreleme sistemini kullanarak size en uygun otobüs bileti fiyatı aralığını belirleyebilir, seçimlerinizin dışında kalan otobüs biletlerini sorgulamadan çıkarabilirsiniz.

  Karaman için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Karaman
 • Karasu

  Sakarya’ya bağlı Karasu denince ilk akla gelen uzun ve geniş kumsalı ve Karadeniz’in en önemli plajlarından biri gelse de Karasu otobüs biletiniz sizlere bunlardan çok daha fazlasını sunuyor. Karasu’ya doğru çıkacağınız bu yolculuk sonunda Acarlar Longozu ile tanışacak, cenneti bir kez daha yaşayacaksınız. Hemen govego’dan Karasu otobüs biletinizi alın, bu cenneti yaşamak için acele edin!

  Karasu için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Karasu
 • Karataş Karataş
 • Kars

  Pek çok tarihi ve kültürel mirasa sahip ve tarihin hala yaşadığı şehir Kars’a gitmek için en ucuz bilet fiyatları, otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.govego.com'dan öğrenebilir ve online otobüs biletinizi govego güvencesiyle hızlıca satın alabilirsiniz. Kaşar üretiminde çığır aşan, kazı ile ünlü yemekleri ile birlikte Ani Harabelerinin sizlere sunduğu kutsal atmosferde kendinizi çok uzaklarda ama tarihe yakın hissedeceksiniz. Lezzet ve tarih kokan Kars otobüs biletinizi alın, hemen yola çıkın!

  Kars için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Kars
 • Kartepe

  Kış tatilinizi kayak yapabileceğiniz bembeyaz dağlarda geçirmek istiyorsanız Kartepe otobüs biletiniz sizlere bunu en keyifli haliyle sağlıyor. Kartepe’ye geldiğinizde kendinizi bembeyaz karların olduğu kayak keyfine bırakabileceğiniz gibi, Maşukiye’nin serin sularının eşliğinde, yeşil tabanlı görseli ile de kendinizi en güzel günlere hazırlayın. Kartepe otobüs biletiniz en özel haliyle govego.com’da! 

  Kartepe için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Kartepe
 • Kastamonu

  Yılın her mevsiminde ve her ayında sizlere tatilin en farklı şekillerini sunan Kastamonu’ya gitmek için hemen govego’nun avantajlarla dolu dünyasından Kastamonu otobüs biletinizi üç adımda dakikalar içerisinde ve en güvenilir adresten alın. Kastamonu’nun tarihi dokusu, eşsiz tatları ve Karadeniz havaları eşliğinde geçireceğiniz bu seyahatten sonra da govego.com’un avantajlı dünyasından vazgeçemeyeceksiniz

  Kastamonu için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Kastamonu
 • Kaş

  Tatil denildiğinde gözünüzün önünde canlanan tüm güzellikleri bulacağınız Kaş’a gitmek tatilinizi en özel şekliyle yaşamak için govego’dan online bilet alımınızı gerçekleştirmeniz yeterli. Kampanyalı otobüs firmalarının biletlerini en ucuza alacağınız ve tatil keyfinizi en uygun şekilde gerçekleştireceğiniz govego’dan Kaş otobüs biletinizi hemen alın ve yola çıkın! Kaş tüm güzellikleri ile defalarca gitmek isteyeceğiniz bir yer olarak hafızalarınıza kazınacaktır.

  Kaş için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Kaş
 • Kayıhan

  Kayıhan, Afyon'un İhsaniye ilçesine bağlı bir beldedir. Kayıhan'a ulaşım için İhsaniye ilçesine ulaşabileceğiniz otobüs seferlerini govego.com'da bulabilirsiniz.

  Kayıhan için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Kayıhan
 • Kayseri

  Meşhur pastırması ile özdeşleşen ama başka gizemleri de barındıran Kayseri’ye gitmek için yapmanız gereken tek şey govego.com’a tıklamak ve 3 adımda kolayca Kayseri otobüs biletinizi satın almak. Bunun için otobüs bileti arama butonundan güzergah ve tarih seçimi yapmanız yeterli. Sonrasında eski bir volkan ve İç Anadolu’nun en yüksek dağı olan Erciyes Dağı’nı keyifle ziyaret edebilir; Kayserili usta hanımların bir kaşığa 40 tane gelecek şekilde hazırladıkları enfes mantıları birkaç kaşıkta tüketmeyi deneyebilirsiniz. 

  Kayseri için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Kayseri
 • Kemer

  Akdeniz’in turkuaz derinliği olan Kemer’e gitmek ve en görkemli sofralarda kendinizi bulmak için acele edin. Govego’dan alacağınız her online biletinizde kazanacağınızdan ve hatta yolculuğunuzun en karlı halini gerçekleştireceğinizden emin olabilirsiniz. Kemer otobüs biletinizi alırken en güvenilir ve en uygun fiyatla govego.com’da bulacağınız otobüs biletlerini kaçırmayın, tatilinizin en gösterişli haline sizler de ulaşın!

  Kemer için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Kemer
 • Kesmetepe

  Kesmetepe Adıyaman'ın Besni İlçesine bağlı bir beldedir. Kesmetepe'ye ulaşım için Besni ilçesine ulaşabileceğiniz otobüs seferlerine govego.com'dan bulabilirsiniz.

  Kesmetepe için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Kesmetepe
 • Kılıçarslan

  Kılıçarslan, Afyon'un Sincanlı (Sinanpaşa) ilçesine bağlı bir beldedir. Kılıçarslan'a ulaşım için Sincanlı ilçesine ulaşabileceğiniz otobüs seferlerini govego.com'da bulabilirsiniz.

  Kılıçarslan için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Kılıçarslan
 • Kırıkkale

  İç Andolu’nun en güzel yanlarından biri olan Kırıkkale, görmek isteyeceğiniz tarihi dokular ve tatmak isteyeceğiniz lezzetler ile doludur. Tarihte birçok medeniyeti ağırlayan Kırıkkale’ye ulaşmak için sayfanın üst kısmındaki arama butonunu kullanabilir; Kırıkkale otobüs bileti ile bu şehrin huzurunu yaşayabilirsiniz. Kırıkkale’ye geldiğinizde size tüm yorgunluklarınızı unutturacak bir kahve keyfi ile karşılaşacak ve en leziz tatlar ile uğurlanacaksınız.

  Kırıkkale için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Kırıkkale
 • Kırka

  Kırka, Afyon'un Sincanlı (Sinanpaşa) ilçesine bağlı bir beldedir. Kırka'ya ulaşım için Sincanlı ilçesine ulaşabileceğiniz otobüs seferlerini govego.com'da bulabilirsiniz.

  Kırka için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Kırka
 • Kırklareli

  Tarihi bir şehir olan Kırklareli’ne ulaşmak, sadece şehre özgü kahvaltı sofralarına katılmak, mükemmel doğası eşliğindeki yaylalarında kamp yaparak şehrin gürültüsünden uzaklaşmak için Avrupa şehri Kırklareli otobüs bileti almanız yeterli olacaktır. Hemen govego’ya tıklayın eşsiz bir şehir olan Kırklareli’ye doğru bir adım atın, o sizi kendisine hayran bırakacaktır.

  Kırklareli için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Kırklareli
 • Kırşehir

  Ahilik Felsefesinin çıkış şehri Kırşehir’e ziyaret için bir Kırşehir otobüs bileti almanız yeterli. İç Anadolu’nun en anlamlı şehirlerinden Kırşehir’e otobüs ile seyahat etmek için alacağınız indirimli ve en uygun otobüs biletine govego ile sahip olabilirsiniz. Kırşehir otobüs bileti fiyatlarına tüm otobüs firmalarını tek bir sorgulamada karşılaştırarak ulaşabilirsiniz.

  Kırşehir için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Kırşehir
 • Kızılcahamam Kızılcahamam
 • Kilis

  Kültürümüzün vazgeçilmez parçası olan hamamları ile ünlü şehir Kilis’e ulaşmak, şehrin tarihinde kaybolmak ve zeytin bahçelerinin güzelliği ile bezenmiş bu şehir ile tanışmanız için govego.com üzerinden Kilis otobüs biletinizi üç adımda gerçekleştireceğiniz işlemler ile almanız yeterli olacaktır. Kilis otobüs biletinizi en uygun fiyat ve ödeme güvencesi ile başka site yada firmaların kendi bürolarına ihtiyaç duymadan govego’nun kampanyalarla dolu dünyasından satın alabilirsiniz.

  Kilis için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Kilis
 • Kocaöz

  Kocaöz, Afyon'un Çobanlar ilçesine bağlı bir beldedir. Kocaöz'e ulaşım için Çobanlar ilçesine ulaşabileceğiniz otobüs seferlerini govego.com'da bulabilirsiniz.

  Kocaöz için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Kocaöz
 • Konya

  Mevlana’nın şehri Konya’ya gitmek için govego’nun ayrıcalıklı kampanyalarından yararlanabilir, karşılaştırmalı bilet fiyatları ile dünyaca ünlü Mesnevi Kültürü’ne yakından bir bakış atabilirsiniz. Konya’nın manevi ve tarihi büyüsüne kapılmak, Etli Ekmek, Bamya Çorbası ve en lezzetli halini ancak Konya’da bulabileceğiniz Su Böreği lezzetine Konya’nın Selçuklu imzalı topraklarında bulabileceksiniz. Hemen bir Konya otobüs bileti alın ve Semazen gösterilerinde sizler de ruhunuza derin bir nefes alın!

  Konya için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Konya
 • Kozan Kozan
 • Köseceli

  Köseceli Adıyaman'ın Besni İlçesine bağlı bir beldedir. Köseceli'ye ulaşım için Besni ilçesine ulaşım sağlayan otobüs firmalarını govego.com'dan bulabilirsiniz.

  Köseceli için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Köseceli
 • Kuşadası Kuşadası
 • Küçükhüyük

  Küçükhüyük, Afyon'un Sincanlı (Sinanpaşa) ilçesine bağlı bir beldedir. Küçükhüyük'e ulaşım için Sincanlı ilçesine ulaşabileceğiniz otobüs seferlerini govego.com'da bulabilirsiniz.

  Küçükhüyük için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Küçükhüyük
 • Kütahya

  En görkemli sanatımızdan ve işçiliğimizden çiniciliğin doğduğu yer olan Kütahya’ya varmak sadece için Kütahya otobüs biletiniz yeterli. Yapmanız gereken tek şey govego.com’un güvenli portalından karşılaştırmalı biletinizi seçerek kendinizi tamamen Kütahya günlerine hazırlamak olacak.Kütahya otobüs biletiniz size bunları en yakın şekilde sunuyor. Osmanlı tarihini hala yaşatan ve geçireceğiniz her gün tarihin izlerini yakından yaşayacağınız Kütahya’da Gül Şurubunuz eşliğinde gelincik tarlalarına doğru bu tarihi havayı soluyacaksınız.

  Kütahya için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Kütahya
 • M
 • Malatya

  Malatya otobüs bileti satın alarak sabahları yediğiniz 3 kayısının vatanına yolculuk yapmak isterseniz hemen bir Malatya yolculuğu planlayabilirsiniz. Kayısının yeryüzü huzuruna sunulduğu verimli toprakları olan Malatya’da yer alan Malatya Müzesi’nde sergilenen parçalarla ne kadar eski bir tarihe yolculuk ettiğiniz ve bugün nerede olduğunuz karşısında biraz şaşırabilirsiniz. Alacağınız bir Malatya otobüs bileti ile bal anlamına gelen melid sözcüğünden evrilerek bugünlere gelen Malatya’yı keyifle gezebilirsiniz.

  Malatya için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Malatya
 • Manavgat Manavgat
 • Manisa

  Şehzadeler Şehri Manisa’ya gitmek için de pek çok nedeniniz var. Ege’nin en güzel yönlerinden Manisa’ya ulaşmak için en ucuz bilet fiyatları, otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.govego.com'dan öğrenebilir ve online otobüs biletinizi govego güvencesiyle hızlıca satın alabilirsiniz. Yazın turist akınına uğrayan Manisa’ya Manisa otobüs biletinizi alarak ulaşabilir; kültürümüzde hatırı sayılır yer almış kırk bir çeşit baharattan oluşan Mesir Macunu’nu kaynağından en lezzetli ve şifalı haliyle bulabilirsiniz.

  Manisa için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Manisa
 • Mardin

  Gündüzü seyranlık, gecesi gerdanlık, tam bir mimari şaheser ve dinlerin buluşma toprağı Mardin’e gitmek için govego’nun üç adımlı online bilet alış şeklini deneyin. Kendinizi Süryani Şarabının, en özel kahvelerin ve tarihi taş mekânların merkezine ulaştırın. Mardin otobüs biletiniz ile çıktığınız bu yolculuğun sonunda bir şehrin içinde kaybolmuş ve kendinizi bulmuş hissedeceksiniz. 

  Mardin için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Mardin
 • Marmaris Marmaris
 • Mersin

  Hiç kaybolmayan güneşi ve heybetli palmiyeleri ile sizleri kucaklayan; Çukurova’nın incisi Mersin, Akdeniz kıyılarının en güzel şehirlerinden biri olarak bilinir ve Mersin’e ulaşım çevre illere nazaran daha kolaydır. Mersin otobüs bileti ile meşhur tantuniyi tadabilir, içli köfte, batırık, falafel, turunç reçeli gibi mütevazı ama iddialı tatları deneyebilirsiniz. Menüye Kıbrıs’ın etli mezelerini eklemek tercihinize kalmış. Mersine govego.com ile ulaşın, Akdeniz bu eşsiz kentinin keyfine varın!

  Mersin için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Mersin
 • Milas Milas
 • Mudanya

  Tarihi topraklarının yanında Marmara Denizi’nin güzelliği ile bezenmiş bir dünyada uyanmak için Mudanya otobüs biletiniz sizlerle olacaktır. Mudanya yeşil ve mavinin modern halini almış en özel örneklerden olup, doğasının yanında tarihi binaları ve müzeleri ile de sizlere keyif dolu anlar yaşatacaktır. Mudanya otobüs biletiniz ile Güzelyalı ve Trilye kıyılarında uzun yürüyüşlerinize, eşsiz lezzetteki deniz ürünleri ile donatılmış sofralar ekleyebilirsiniz. 

  Mudanya için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Mudanya
 • Muğla

  Küçük ama tatlı bir şehir olan Muğla’ya ilçelerine ulaşmak için bir geçit olarak kullanabileceğiniz gibi, Ege’nin serin sularının güzelliklerini almış bu şehre de aşık olacaksınız. Sakin limanları ve mavi koyları ile birlikte Börülce Salatası, Çökertmesi ve Ege Denizi’nin tüm güzelliklerini bulacağınız su ürünleri ile tatil keyfinizi Muğla’da doruklarda yaşayabilirsiniz. Muğla otobüs biletinizle ilgili tüm detaylara sayfanın sağ üst kısmında yer alan BİLETLERİM bölümünden ulaşabilirsiniz.

  Muğla için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Muğla
 • Muş

  Muş otobüs bileti almak için otogara, firmaların şubelerine veya bilet satış noktalarına gitmek ya da internet üzerinden online bilet araması yapmak zorunda kalmadan, online otobüs biletinizi kolayca ve hızlıca govego.com’dan satın alabilirsiniz! Muş otobüs biletinizi dakikalar içerisinde govego’dan alın, Muş’un güzelliklerini kaçırmayın!

  Muş için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Muş
 • N
 • Nazilli Nazilli
 • Nevşehir

  Periler Şehri Peribacaları ile süslenmiş doğanın zararının en güzel haline dönüştüğü yerlerden Nevşehir’e ulaşmak için govego.com’a tıklayın. Kışın karlar ülkesinde masalsı bir tatile ulaşacağınız gibi, yazın uçan balonlar eşliğinde kendinize renkli ve havalı bir anı sunabilirsiniz. Tadacağınız en lezzetli şarapları da bulabileceğiniz govego’nun online bilet satış adresinde Nevşehir otobüs biletinizi en uygun otobüs bileti olarak alacaksınız.

  Nevşehir için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Nevşehir
 • Niğde

  Bor zengini Niğde’ye ulaşmak, dillere destan gazozunu tatmak ve en görkemli sofralarda kendinizi bulmak için acele edin. Govego’dan alacağınız her online biletinizde kazanacağınızdan ve hatta yolculuğunuzun en karlı halini gerçekleştireceğinizden emin olabilirsiniz. Niğde otobüs biletinizi alırken en güvenilir ve en uygun fiyatla govego’da bulacağınız otobüs biletlerini kaçırmayın, tarihin topraklarına sizler de ayak basın.

  Niğde için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Niğde
 • O
 • Olimpos Olimpos
 • Ordu

  Fındığın ve çayın şehri, Karadeniz’in en yeşil halindeki Ordu’ya kapılmak için hemen govego.com’dan kampanyalı Ordu otobüs biletinizi alın ve yola daha keyifle başlayın! Ordu’yu keşfederken en başta sahilinden başlayıp, tarihi dokusuyla devam etmeniz ve Karadeniz lezzetlerini merkezinde tatmanızı tavsiye ederiz

  Ordu için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Ordu
 • Osmaniye

  Akdeniz’in gizli cennetlerinden Osmaniye’ye ulaşmak için en ucuz bilet fiyatları, otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.govego.com'dan öğrenebilir ve online otobüs biletinizi govego güvencesiyle hızlıca satın alabilirsiniz. Osmaniye’nin Akdeniz atmosferine Osmaniye otobüs biletinizi alarak ulaşabilir; bu liman kenti ile yakından tanışabilirsiniz. 

  Osmaniye için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Osmaniye
 • Ö
 • Özburun

  Özburun Afyon'un Bolvadin ilçesine bağlı bir beldedir. İpek Yolu üzerinde Paşa Dağı yakınlarında kurulmuş olan Özburun'a ulaşım için öncesinde, bağlı bulunduğu Bolvadin ilçesine ulaşabileceğiniz otobüs seferlerini govego.com'da bulabilirsiniz.

  Özburun için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Özburun
 • P
 • Palandöken Palandöken
 • Pazarağaç

  Pazarağaç Afyonkarahisar'un Çay ilçesine bağlı bir beldedir. Bu şirin beldeye ulaşım için öncesinde, bağlı bulunduğu Çay ilçesine ulaşabileceğiniz otobüs seferlerini govego.com'da bulabilirsiniz.

  Pazarağaç için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Pazarağaç
 • Pınarbaşı

  Pınarbaşı, Adıyaman'ın Çelikhan İlçesine bağlı bir beldedir. Pınarbaşı'na ulaşım için öncelikle Çelikhan ilçesine ulaşabileceğiniz otobüs seferlerini govego.com'da bulabilirsiniz.

  Pınarbaşı için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Pınarbaşı
 • Polatlı Polatlı
 • Pozantı Pozantı
 • R
 • Rize

  Karadeniz’in kalbi olarak anılan, en yeşil şehir Rize için otobüs bileti için govego’ya tıklayın. Ve eğer çok seyahat edenlerdenseniz otobüs biletinizi nereden alacağınız konusunda ekonomi yapmaya çalışmak sizin için kaçınılmaz olabilir. Govego’nun kampanyalarını takip ederek indirimli otobüs bileti alabilir ve Rize yolculuklarınızı daha ucuza yapabilirsiniz.

  Rize için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Rize
 • S
 • Safranbolu Safranbolu
 • Saimbeyli Saimbeyli
 • Sakarya

  Biraz Karadeniz biraz da Marmara havası solumak isterseniz aklınıza Sakarya gelsin. Sakarya yeşil gölleri ve eşsiz doğasıyla sizlere Karadeniz’i yaşatırken, şehir merkezindeki eğlence anlayışı ve hızı ile de sizlere Marmara’nın havasını yaşatacaktır. Sakarya otobüs biletinizi en kolay şekilde almak ve karşılaştırmalı olarak ulaşacağınız otobüs seferleri ile de en uygun biletinizi almak için govego.com’un en farklı online bilet alım portalını deneyebilirsiniz. 

  Sakarya için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Sakarya
 • Samandıra Tesis Samandıra Tesis
 • Samsat Samsat
 • Samsun

  Türkiye’nin kuruluşunda çok önemli bir yere sahip olan Samsun’a ulaşmak ve bu tarihi dokuyu yerinde keşfetmek için Samsun otobüs biletinizi hemen satın alabilirsiniz. Tarihi değerinin dışında sakin ve ılıman bir tatil için de tercih edilen Samsun’da uzun zamandır aradığınız hafif serinlikte güneşin tadını çıkartabilirsiniz. Kış ziyaretleriniz içinse sizler tüm güzelliğiyle Ladik Gölü karşılayacaktır. Siz de bu sırada Samsun lezzetlerinden Bafra pidesini, kaz etinden yapılan Tiriti ve Keşkeki ana yemek olarak yerken, üzerine tatlı niyetine Gebi kirazını ve Bafra karpuzunu da tadabilirsiniz.

  Samsun için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Samsun
 • Sapanca Sapanca
 • Sarıkamış Sarıkamış
 • Sarımsaklı Sarımsaklı
 • Saros Saros
 • Selime

  Selime, Aksaray'ın Güzelyurt ilçesine bağlı bir kasabadır. Dünyanın en güzel doğa harikalarından peribacalarına ev sahipliği yapan bu kasabaya ulaşım için Güzelyurt ilçesine ulaşabileceğiniz en ucuz otobüs seferlerini govego.com'da bulabilirsiniz.

  Selime için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Selime
 • s
 • serban

  Serban, Afyon'un Sincanlı (Sinanpaşa) ilçesine bağlı bir beldedir. Serban'a ulaşım için Sincanlı ilçesine ulaşabileceğiniz otobüs seferlerini govego.com'da bulabilirsiniz.

  serban için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  serban
 • S
 • Seyhan Seyhan
 • Side Side
 • Siirt

  Doğu illerinin en özellerinden Siirt’e; Siirt otobüs bileti govego.com’da satın aldığınızda Siirt otobüs biletinizle ilgili bilgilere ulaşmak da çok kolay! Siirt otobüs biletinizle ilgili tüm detaylara sayfanın sağ üst kısmında yer alan BİLETLERİM bölümünden ulaşabilir, otobüs bileti iade ve otobüs bileti iptal işlemlerini yine aynı alandan gerçekleştirebilirsiniz.

  Siirt için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Siirt
 • Silifke Silifke
 • Simav Simav
 • Sinanpaşa Sinanpaşa
 • Sinop

  İnceburnu’nun Türkiye’nin en uç noktalarından olması sebebiyle şehrin görüntüsünün ve yapısının en güzel şekilde etkilendiği Sinop’u daha da güzel kılan bu özelliğin yanı sıra, Sinop otobüs biletiniz ile Akgöl’ün yeşil manzaralı suyunda yüzebilir, Buzluk Mağarası’nın gizemini yakından hissedebilir ve Erfelek Tatlıca Şelalesi’nin eşliğinde kendinize mükemmel bir görsel şov sunabilirsiniz. Sinop otobüs biletinizi online olarak ve kampanyalardan faydalanarak en uygun fiyatla almak ve tüm bu güzellikleri en yakından yaşamak, yeni anılar biriktirmek için, govego’ya gelin, tıklayın ve gidin!

  Sinop için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Sinop
 • Sivas

  Doğu illerine seyahat edenlerin mutlaka uğradığı Sivas; alacağınız bir Sivas otobüs bileti ile farklı tatlarla aynı sofrada buluşacak; dünyanın üzerine titrediği Divriği Ulu Cami’sinde ruhani bir yolculuğa çıkabileceksiniz. Önemli bir geçmişe sahip olan en uğrak şark iline ulaşmak ve Kelle tatlısının ardındaki dünyayı anlamak için Sivas’a doğru yola çıkmakta geç kalmayın! 

  Sivas için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Sivas
 • Suvarlı

  Gaziantep, Kahramanmaraş ve Adıyaman'ın kesişiminde bulunan Suvarlı Adıyaman'ın Besni İlçesine bağlı bir beldedir. Suvarlı'ya ulaşım için Besni ilçesine ulaşabileceğiniz otobüs seferlerini govego.com'da bulabilirsiniz.

  Suvarlı için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Suvarlı
 • Ş
 • Şambayat

  Şambayat Adıyaman'ın Besni İlçesine bağlı bir beldedir. Şambayat'a ulaşım için Besni ilçesine ulaşım sağlayan otobüs firmalarını en uygun fiyatlarla govego.com'da bulabilirsiniz.

  Şambayat için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Şambayat
 • Şanlıurfa

  Peygamberler Şehri Şanlıurfa otobüs biletinizi almak, manevi bir havada yöresel bir gezinti ile birlikte en lezzetli et yemeklerini bulacağınız bu şehre govego güvencesi ile gidin. Yemek için yaşayan bu şehri gezdiğinizde sizlere sunulan eşsiz tatlar ve tatlıların yanı sıra Şanlıurfa’nın hiç değişmeyen halkının hala gelenek ve görenekleri ile yaşadığını gördüğünüzde Ülkemizin Şanlı unvanını alarak hala ruhları etkileyen şehrine varmak için govego’yu tercih edin, en kısa sürede en uygun biletinizi alın ve gidin.

  Şanlıurfa için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Şanlıurfa
 • Şarköy Şarköy
 • Şırnak

  Dağları’na hayran kalacağınız Şırnak’a govegoyla ulaşmak hızlı, kolay ve ekonomik. Şırnak’a seyahat ederken yolculuğun tadını daha da fazla çıkarmak için %30 indirimli Şırnak otobüs biletinizi govego ile alın, yolculuğunuzu daha fazla avantaja dönüştürün. Tüm otobüs bileti kampanyalarını öğrenmek için Kampanyalar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 70’ten fazla otobüs firması, govego.com ile tek bir yerde sizlerle buluşuyor!

  Şırnak için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Şırnak
 • T
 • Tahir

  Tahir, Ağrı'nın Eleşkirt ilçesine bağlı bir beldedir. Tahir'e ulaşım için Eleşkirt ilçesine ulaşabileceğiniz en ucuz otobüs seferlerini govego.com'da bulabilirsiniz.

  Tahir için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Tahir
 • Taşoluk

  Taşoluk, Afyon'un Sincanlı (Sinanpaşa) ilçesine bağlı bir beldedir. Taşoluk'a ulaşım için Sincanlı ilçesine ulaşabileceğiniz otobüs seferlerini govego.com'da bulabilirsiniz.

  Taşoluk için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Taşoluk
 • Tekirdağ

  Asya’dan çok uzakta, Avrupa’nın kıyısındaki şehir Tekirdağ’a ulaşmak, rakının en özel halini, köftenin en güzel halini tatmak ve özgür bir şehri hissetmek için govego’dan en uygun fiyatlar ile alacağınız Tekirdağ otobüs biletiniz sayesinde tüm bu güzelliklere tek bir tıklamayla, oturduğunuz yerden ulaşabileceksiniz. Kampanyalı online otobüs biletlerini kaçırmamak ve en ucuz online otobüs biletinizi bulmak için ise govego’nun güvenli adresinden bilet alış işleminizi dakikalar içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

  Tekirdağ için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Tekirdağ
 • Tınaztepe

  Tınaztepe, Afyon'un Sincanlı (Sinanpaşa) ilçesine bağlı bir beldedir. Tınaztepe'ye ulaşım için Sincanlı ilçesine ulaşabileceğiniz otobüs seferlerini govego.com'da bulabilirsiniz.

  Tınaztepe için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Tınaztepe
 • Tokat

  Meyve Bahçesi olarak anılan, meyve suları ile ünlü Tokat şehrine ulaşmak, İç Anadolu ve Karadeniz Bölgeleri’nin güzellikleri ile aynı anda bezenmiş bu şehri yaşamak için govego’dan Tokat otobüs biletinizi alarak bu yolculuğu başlatmanız yeterli olacaktır. Tokat’ın yaprak sarmasının lezzetini başka hiçbir yerde bulamayacağınızı, gelişen mimarisi ile birlikte sizlere sunduğu en keyifli anıları unutamayacaksınız.

  Tokat için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Tokat
 • Trabzon

  Karadeniz’in incisi, bol yeşiliyle göz dolduran Trabzon’a gitmek ve muhabbetlerin vazgeçilmez yoldaşı olan çayı üretildiği yerde içmek için hemen birTrabzon otobüs bileti satın alabilir; çayınızı mısır unundan yapılan ekmeği de yanına katık ederek yudumlayabilirsiniz. Trabzon sizleri hafifçe yağan yağmur ve şehrin farklı noktalarında rastlayabileceğiniz kemençe sesi ile kendine çekmek için bekliyor.

  Trabzon için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Trabzon
 • Tufanbeyli Tufanbeyli
 • Tunceli Tunceli
 • Turgutreis Turgutreis
 • U
 • Urla Urla
 • Uşak

  Halıları, kilimleri ile dünyaya nam salmış şehir olan Uşak’a gittiğinizde bu şehrin en keyifli hallerini yaşamak için govego’nun seyahat bloğunu ziyaret edin. Et temeklerinin en lezzetli hallerini Osmanlı usulüyle tadacağınız bu şehre varmadan önce dilediğiniz seyahati gerçekleştirmek için govego’nun en ayrıntılı ve basit şekilde sizlere aktardığı bilgiler ve veriler sayesinde Uşak otobüs biletiniz gönül rahatlığı ile alın ve hem yolculuğunuzun hem de Uşak’ın güzelliklerinin tadını çıkarın!

  Uşak için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Uşak
 • Ü
 • Ünye Ünye
 • Ürgüp Ürgüp
 • V
 • Van

  Canınız kahvaltının en güzel halini çektiyse, aradığınız güzel kalpli kocaman bir gülümseme ise Van otobüs biletiniz ile bunların çok daha fazlasına ulaşacaksınız. Van Gölü’nden çıkan balıkların lezzetine, sucuğun, kaymağın, balın en hasını bulacağınız, en görkemli kahvaltı sofralarında Van’ın dünyasında uyanmanız online Van otobüs biletiniz ile mümkün. 

  Van için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Van
 • Y
 • Yalova

  Atatürk’ün Kenti olarak bilinen Yalova’ya giderken otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.govego.com'dan öğrenebilir ve online otobüs biletinizi govego güvencesiyle satın alabilirsiniz. Yalova’nın güzelliklerine ulaşmak için alacağınız bir Yalova otobüs bileti ile şehrin simgesi haline gelen kaplıcalarında kendinizi tazeleyebilirsiniz. 

  Yalova için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Yalova
 • Yaylabağı

  Yaylabağı, Afyon'un İhsaniye ilçesine bağlı bir beldedir. Yaylabağı'na ulaşım için İhsaniye ilçesine ulaşabileceğiniz otobüs seferlerini govego.com'da bulabilirsiniz.

  Yaylabağı için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Yaylabağı
 • Yeşilçiftlik

  Yeşilçiftlik, Afyon'un Sultandağı ilçesine bağlı bir beldedir. Yeşilçiftlik'e ulaşım için Sultandağı ilçesine ulaşabileceğiniz en ucuz otobüs  seferlerini govego.com'da bulabilirsiniz.

  Yeşilçiftlik için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Yeşilçiftlik
 • Yeşilyenice

  Yeşilyenice, Amasya ili merkez ilçesine bağlı bir beldedir. Yeşilyenice'ye ulaşım için Amasya iline ulaşabileceğiniz en ucuz otobüs seferlerini govego.com'da bulabilirsiniz.

  Yeşilyenice için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Yeşilyenice
 • Yozgat

  Bozok Ovası’na kurulmuş güzellik Yozgat’a gitmek, Arabaşı Çorbası ile tanışmak ve Şöbiyet Tatlısı’nın doğum yerinde olmak istiyorsanız govego’dan Yozgat otobüs biletinizi almanız yeterli olacaktır. Yozgat İç Anadolu rüzgârlarının estiği en güzel şehirlerden olmakla kalmayacak ve tarihi mekânları eşliğinde de sizlere unutulmaz anlar yaşatacaktır. 

  Yozgat için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Yozgat
 • Yumurtalık Yumurtalık
 • Yücekapı

  Yücekapı, Ağrı'nın Eleşkirt ilçesine bağlı bir beldedir. Yücekapı'ya ulaşım için Eleşkirt ilçesine ulaşabileceğiniz en ucuz otobüs seferlerini govego.com'da bulabilirsiniz.

  Yücekapı için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Yücekapı
 • Yüreğil

  Yüreğil, Afyon'un Dazkırı ilçesine bağlı bir beldedir. Yüreğil'e ulaşım için Dazkırı ilçesine ulaşabileceğiniz otobüs seferlerini govego.com'da bulabilirsiniz.

  Yüreğil için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Yüreğil
 • Yüreğir Yüreğir
 • Z
 • Zonguldak

  Kara Elmas’ın şehri Zonguldak’a vardığınızda kömür kokusu sinmiş bu şehirde gizli kalmış cennetleri keşfedeceksiniz. Zonguldak otobüs biletiniz sizlere Karadeniz’in en farklı yönlerinden olan Zonguldak’a ulaştırdığında govego’dan aldığınız biletin vermiş olduğu rahatlık ve güvenle yolculuğunuzu tamamlamış olacak ve şehrin mavi Karadeniz büyüsüne hiç pürüz ve aksilik yaşamadan anında aldığınız govego biletleri ile ulaşacaksınız!

  Zonguldak için en uygun biletleri görmek için tıklayın.
  Zonguldak