Otobüs Bileti Otobüs Firmaları.

FİRMA HAKKINDA

PAMUKKALE TURİZM OTOBÜS BİLETİ

Pamukkale Turizm otobüs bileti fiyatları, otobüs seferleri, saatleri ve diğer bilgileri sorgulayabileceğiniz ya da Pamukkale Turizm otobüs biletinizi kolayca satın alabileceğiniz www.govego.com’da ulaşımın tek adresindesiniz! Pamukkale Turizm otobüs bileti sorgulamak için sayfanın üst kısmında yer alan arama butonuna güzergah ve tarih bilgilerini girmeniz yeterli.

Pamukkale Turizm 53. Yılında!

Pamukkale Turizm, temelleri Cumhuriyet Dönemi’ne uzanan, Türkiye’nin en eski kara yolu yolcu taşımacılığı firmalardan biridir. Pamukkale Turizm 1970’li yılların Türkiye’sinde kimsenin cesaret edemediği büyük bir adım atar ve ilk şehir içi servisleriyle halkın hizmetine başlar. Şehir içi servisleri sektörde yeni bir dönemin başlamasına neden olur. Halktan gelen taleple de gün geçtikçe büyüyen Pamukkale Turizm, hala büyümeye devam eden ve sektöre adını sağlam temellerle kazımaya devam eden bir firmadır. 1962 yılında, henüz kara yolları ulaşıma elverişli bile değilken Denizli – İstanbul, Denizli - Ankara seferlerini yaparak hizmete başlayan Pamukkale Turizm; 53. yılında aynı güven ve çağın gereksinimlerinin de üstünde bir performans ile misafirlerini ağırlamaya ve onları sevdiklerine ulaştırmaya devam ediyor.

53 yılda ortalama 3,8 trilyon km yol kat eden, 400 araca ulaşan filosunda yaklaşık 300 milyon yolcu taşıyan ve bugün, 3600 çalışanıyla toplamda 500 noktada yolcularıyla buluşan Pamukkale Turizm; ulaşım sektörünün tüm dinamiklerine hâkim, kurumsal bir firma ve liderlik bayrağını taşıyan öncü bir markadır. Gelişimini çağa uygun devam ettiren Pamukkale Turizm, “İş Zekası” çözümlerine yeni başarı hikayeleri eklemek hedefiyle Pamukkale Bilişim Teknolojileri Araştırma Geliştirme ve Danışmanlık Merkezi’ni hayata geçirdi. Türkiye’nin ikinci büyük bilgi işlem teknolojileri geliştirme merkezi Cyberpark’ta Bilkent Üniversitesi öğretim görevlileriyle birlikte yakın gelecekte bilişim, teknoloji ve iletişim alanında adından sıkça söz edilecek yenilikleri bugünden kurgulayan bir “yaşam tarzı” oluşturmak, karayolu yolcu taşıma sektöründe seyahatleri tamamıyla kişiselleştirecek imkanları hayata geçirmek amacıyla çalışmalarını yürütüyor. 

Geçmişten Günümüze Pamukkale Turizm'in Farkı

Ulusal bir marka imajını gururla üstlenen Pamukkale Turizm, Türkiye’de şehir içi servis uygulamasını başlatan ilk otobüs firmasıdır. Buradan yola çıkarak sektörde adı sürekli ilklerle ve yeniliklerle anılmaya başlar ve çok kısa sürede rakipleri arasında en geniş araç filosuna sahip en genç kuruluş olarak kendini gösterir. Misafirlerine daha kaliteli bir “tam hizmet” sunmak amacıyla Afyon, Torbalı, Akhisar ve Gelenbe Dinlenme Tesisleri faaliyete geçirmeye başlayan Pamukkale Turizm, ülkemizin bilgisayar ve internet ile tanıştığı ilk yıllarda yine bir ilke imza atarak Online Bilet Satış / Rezervasyon hizmetini sunmaya başlar. Zamana ayak uyduran yenilikleri ve tamamen müşteri memnuniyetine dayalı vizyonuyla Pamukkale Turizm yıllar geçtikçe gücünü katlamış ve büyümeye hala devam ediyor. 

2000’li yıllarda ulaşım sektörüne devrim niteliğinde uygulamaları projelendiren Pamukkale Turizm; “Pamukkart” ile 850 bin aktif kullanıcıyla bire bir temas içine girer. Keyifli yolculuklara eşlik etmesi için her ay düzenli olarak yayına sunduğu Pamukkale Dergisi’yle milyonlarca okuyucuya ulaşır.

2010 yılında bilişim ve iletişim teknolojilerini ulaşım sektörüne entegre etme amacıyla Bilkent Üniversitesi öğretim görevlileriyle birlikte, Türkiye’nin ikinci büyük bilgi işlem teknolojileri geliştirme merkezi Cyberpark’ta “Vizyon 2010” projesini başlatır. Eğitim, sanat, sağlık ve spor alanında gerçekleştirdiği tüm etkinlik ve sosyal sorumluluk projelerini “Pamukeller” adı altında toplayarak, “toplumun kurumsal bir vatandaşı” olma misyonunu büyük bir şevkle sürdürür.

Pamukkale Turizm: “Seyahat Etmek Özgürlüktür”

Yolculuk keyfini en üst noktaya taşıma amacıyla geliştirilen Teknobüs ve Pamukyol, yine Pamukkale Turizm’in ilklerinden olup, yolcuların kendi tercihleri olan film, fotoğraf, müzik gibi dokümanlarına seyahat esnasında usb panelinden ulaşmalarını ve kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlıyor.  Ayrıca Pamukkart ile sunduğu ayrıcalıklar sayesinde sadık bir yolcu kitlesine ulaşan Pamukkale Turizm’de Pamukkart ile yapacağınız tüm yolculuklarda bilet bedelinin %8’ ini puan olarak biriktirebiliyor, biriken puanlarla ücretsiz seyahat edebiliyor ve yıl içerisinde yapılan kampanyalardan avantajlı olarak yararlanabiliyorsunuz. Sık sık seyahat eden yolcular için bu uygulama ile otobüs bileti aldıkça kazandırıyor. Seyahat ettikçe kazanmanızı ve bunu yaparken de en kşisel yolculuk imkanlarına ulaşmanızı sağlıyor.

Yanmaz Bilet Uygulamasıyla Biletiniz Yanmıyor!

Biletli olduğu otobüsü çeşitli sebeplerden kaçıran yolcular için faaliyete geçirdiği Yanmaz Bilet uygulamasıyla onlara yeniden yolculuk hakkı tanıyan Pamukkale Turizm, bu sistemi bilet satışı esnasında, bilet bedelinden ayrıca alınan küçük bir ücret farkı ile oluşturuyor. Otogar ve bilet satış noktalarından, internet üzerinden ve çağrı merkezinden alınabilen Yanmaz Bilet; 40 TL’ye kadar satılan biletlerde 1 TL, 41 TL ve üzeri satılan biletlerde 2 TL fark ödeyerek kestirilebiliyor. Böylece yaşayacağınız aksilikler veya karar değişikliklerinin otobüs biletinizi kaybetmenize sebep olmasına engel oluyor ve yine müşteri memnuniyetinin ilk sıralarda önem teşkil ettiğini bizlere kanıtlıyor. 

Size en uygun Pamukkale Turizm otobüs biletini alarak ayrıcalıklı bir yolculuk yapmak ve seyahatlerinizi daha keyifli kılmak için ulaşımın tek adresi www.govego.com ’a uğramayı unutmayın! 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

FİRMA KÜNYESİ

Kuruluş Yılı: 1962
Kuruluş Yeri: İzmir
E-posta: info@pamukkale.com.tr
Çağrı Merkezi: 0850 333 35 35
Genel Merkez: İsmet kaptan mahallesi Gazi Bulvarı No.95 Münir Birsel Plaza Kat:2 Daire:4 Çankaya İZMİR
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar