PAMUKKALE TURİZM HAKKINDA

Pamukkale Turizm Otobüs Bileti Govego.com'da!

Pamukkale Turizm otobüs bileti fiyatları, otobüs seferleri, saatleri ve diğer bilgileri sorgulayabileceğiniz www.govego.com’dasınız! Pamukkale Turizm otobüs bileti sorgulamak için sayfanın üst kısmında yer alan arama butonuna güzergah ve tarih bilgilerini girmeniz yeterli.

Pamukkale Turizm, temelleri Cumhuriyet Dönemi’ne uzanan, Türkiye’nin en eski kara yolu yolcu taşımacılığı firmalardan biridir. Pamukkale Turizm 1970’li yılların Türkiye’sinde kimsenin cesaret edemediği büyük bir adım atar ve ilk şehir içi servisleriyle halkın hizmetine başlar. Şehir içi servisleri sektörde yeni bir dönemin başlamasına neden olur. Halktan gelen taleple de gün geçtikçe büyüyen Pamukkale Turizm, hala büyümeye devam eden ve sektöre adını sağlam temellerle kazımaya devam eden bir firmadır. 1962 yılında, henüz kara yolları ulaşıma elverişli bile değilken Denizli – İstanbul, Denizli - Ankara seferlerini yaparak hizmete başlayan Pamukkale Turizm; 53. yılında aynı güven ve çağın gereksinimlerinin de üstünde bir performans ile misafirlerini ağırlamaya ve onları sevdiklerine ulaştırmaya devam ediyor.

53 yılda ortalama 3,8 trilyon km yol kat eden, 400 araca ulaşan filosunda yaklaşık 300 milyon yolcu taşıyan ve bugün, 3600 çalışanıyla toplamda 500 noktada yolcularıyla buluşan Pamukkale Turizm; ulaşım sektörünün tüm dinamiklerine hâkim, kurumsal bir firma ve liderlik bayrağını taşıyan öncü bir markadır. Gelişimini çağa uygun devam ettiren Pamukkale Turizm, “İş Zekası” çözümlerine yeni başarı hikayeleri eklemek hedefiyle Pamukkale Bilişim Teknolojileri Araştırma Geliştirme ve Danışmanlık Merkezi’ni hayata geçirdi. Türkiye’nin ikinci büyük bilgi işlem teknolojileri geliştirme merkezi Cyberpark’ta Bilkent Üniversitesi öğretim görevlileriyle birlikte yakın gelecekte bilişim, teknoloji ve iletişim alanında adından sıkça söz edilecek yenilikleri bugünden kurgulayan bir “yaşam tarzı” oluşturmak, karayolu yolcu taşıma sektöründe seyahatleri tamamıyla kişiselleştirecek imkanları hayata geçirmek amacıyla çalışmalarını yürütüyor. 

Geçmişten Günümüze Pamukkale Turizm'in Farkı

Ulusal bir marka imajını gururla üstlenen Pamukkale Turizm, Türkiye’de şehir içi servis uygulamasını başlatan ilk otobüs firmasıdır. Buradan yola çıkarak sektörde adı sürekli ilklerle ve yeniliklerle anılmaya başlar ve çok kısa sürede rakipleri arasında en geniş araç filosuna sahip en genç kuruluş olarak kendini gösterir. Misafirlerine daha kaliteli bir “tam hizmet” sunmak amacıyla Afyon, Torbalı, Akhisar ve Gelenbe Dinlenme Tesisleri faaliyete geçirmeye başlayan Pamukkale Turizm, ülkemizin bilgisayar ve internet ile tanıştığı ilk yıllarda yine bir ilke imza atarak Online Bilet Satış / Rezervasyon hizmetini sunmaya başlar. Zamana ayak uyduran yenilikleri ve tamamen müşteri memnuniyetine dayalı vizyonuyla Pamukkale Turizm yıllar geçtikçe gücünü katlamış ve büyümeye hala devam ediyor. 

2000’li yıllarda ulaşım sektörüne devrim niteliğinde uygulamaları projelendiren Pamukkale Turizm; “Pamukkart” ile 850 bin aktif kullanıcıyla bire bir temas içine girer. Keyifli yolculuklara eşlik etmesi için her ay düzenli olarak yayına sunduğu Pamukkale Dergisi’yle milyonlarca okuyucuya ulaşır.

2010 yılında bilişim ve iletişim teknolojilerini ulaşım sektörüne entegre etme amacıyla Bilkent Üniversitesi öğretim görevlileriyle birlikte, Türkiye’nin ikinci büyük bilgi işlem teknolojileri geliştirme merkezi Cyberpark’ta “Vizyon 2010” projesini başlatır. Eğitim, sanat, sağlık ve spor alanında gerçekleştirdiği tüm etkinlik ve sosyal sorumluluk projelerini “Pamukeller” adı altında toplayarak, “toplumun kurumsal bir vatandaşı” olma misyonunu büyük bir şevkle sürdürür.

Yolculuk keyfini en üst noktaya taşıma amacıyla geliştirilen Teknobüs ve Pamukyol, yine Pamukkale Turizm’in ilklerinden olup, yolcuların kendi tercihleri olan film, fotoğraf, müzik gibi dokümanlarına seyahat esnasında usb panelinden ulaşmalarını ve kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlıyor.  Ayrıca Pamukkart ile sunduğu ayrıcalıklar sayesinde sadık bir yolcu kitlesine ulaşan Pamukkale Turizm’de Pamukkart ile yapacağınız tüm yolculuklarda bilet bedelinin %8’ ini puan olarak biriktirebiliyor, biriken puanlarla ücretsiz seyahat edebiliyor ve yıl içerisinde yapılan kampanyalardan avantajlı olarak yararlanabiliyorsunuz. Sık sık seyahat eden yolcular için bu uygulama ile otobüs bileti aldıkça kazandırıyor. Seyahat ettikçe kazanmanızı ve bunu yaparken de en kşisel yolculuk imkanlarına ulaşmanızı sağlıyor.

Yanmaz Bilet Uygulamasıyla Biletiniz Yanmıyor!

Biletli olduğu otobüsü çeşitli sebeplerden kaçıran yolcular için faaliyete geçirdiği Yanmaz Bilet uygulamasıyla onlara yeniden yolculuk hakkı tanıyan Pamukkale Turizm, bu sistemi bilet satışı esnasında, bilet bedelinden ayrıca alınan küçük bir ücret farkı ile oluşturuyor. Otogar ve bilet satış noktalarından, internet üzerinden ve çağrı merkezinden alınabilen Yanmaz Bilet; 40 TL’ye kadar satılan biletlerde 1 TL, 41 TL ve üzeri satılan biletlerde 2 TL fark ödeyerek kestirilebiliyor. Böylece yaşayacağınız aksilikler veya karar değişikliklerinin otobüs biletinizi kaybetmenize sebep olmasına engel oluyor ve yine müşteri memnuniyetinin ilk sıralarda önem teşkil ettiğini bizlere kanıtlıyor. 

 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

PAMUKKALE TURİZM İLETİŞİM BİLGİLERİ

Çağrı Merkezi:

0850 333 35 35

E-posta:

info@pamukkale.com.tr

Genel Merkez:

İsmet kaptan mahallesi Gazi Bulvarı No.95 Münir Birsel Plaza Kat:2 Daire:4 Çankaya İZMİR

PAMUKKALE TURİZM ŞUBELERİ, TELEFON VE ADRESLERİ

Şube Yeri Şube Adı Şube Adresi Şube Telefonu
AMASYA AMASYA
ANKARA ANKARA AŞTİ NO:60 ANKARA 0 (312)-224-12-32
Ataşehir ATAŞEHİR
Erbaa ERBAA BÜLENT
Erbaa ERBAA MERKEZ
Erbaa ERBAA NECDET
Erbaa ERBAA OTOGAR
Gebze GEBZE
İSTANBUL ALİBEYKÖY
İSTANBUL GUZELYALI
İSTANBUL İSTANBUL
İSTANBUL (Anadolu) HAREM
SAMSUN ATAKENT
SAMSUN ATAKUM
SAMSUN B.EVLERİ
SAMSUN BAFRA
SAMSUN CEDİT
SAMSUN CEZAEVİ
SAMSUN CİFTLİK
SAMSUN GİMA
SAMSUN İLYASKOY
SAMSUN KANBEROĞLU
SAMSUN MEYDAN
SAMSUN MEYDANSEMA
SAMSUN SAMSUN
SAMSUN TÜRKİŞ
SİVAS SİVAS
Sultanbeyli SULTANBEYLI
Suluova SULUOVA
Taşova TAŞOVA
Tepeüstü TEPEUSTU
TOKAT TOKAT

PAMUKKALE TURİZM EN UCUZ OTOBÜS SEFERLERİ

SAKARYA - İZMİT
23 TL
0s 45d
ANTALYA - BURDUR
25 TL
2s 0d
ANTALYA - ISPARTA
25 TL
2s 30d
BURDUR - ANTALYA
25 TL
1s 45d
DENİZLİ - AYDIN
29 TL
2s 0d
AYDIN - DENİZLİ
29 TL
2s 10d

POPÜLER PAMUKKALE TURİZM OTOBÜS SEFERLERİ

İZMİR - AYDIN
32 TL
1s 20d
BURSA - İZMİR
89 TL
4s 30d
AYDIN - İZMİR
32 TL
1s 45d
DENİZLİ - AYDIN
29 TL
2s 0d
İZMİR - BURSA
89 TL
4s 30d
AYDIN - DENİZLİ
29 TL
2s 10d
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder