EN UCUZ SAKARYA ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

SAKARYA OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA BİLGİLER


En ucuz fiyatlı Sakarya otobüs seferleri, bunların sefer süreleri, sefer sayıları ve bilet fiyatları yukarıda listelenmiştir. En ucuz Sakarya otobüs bileti 39 TL olup bu sefer Yalova - Sakarya arasında düzenlenmektedir. Sakarya varışlı otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları; Kamil Koç, Metro Turizm, Efe Tur, Ali Osman Ulusoy, Sakarya VIB, Buzlu Turizm, Asya Tur, Pamukkale Turizm, Bizim Iğdır Seyahat, Iğdırlı Turizm, Es Es İsmail Ayaz, Rize Ses Seyahat, Lüks Yalova Seyahat, Isparta Petrol Turizm Yeni, Kanberoğlu Turizm, Esadaş Turizm firmalarıdır.

SAKARYA HAKKINDA

Sakarya Otobüs Bileti Alın Huzurun Bir Şehre Nasıl Yerleştiğine Tanık Olun!

Marmara’nın en güzel yönlerinden Sakarya için otobüs firmalarıen ucuz bilet fiyatlarıotobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.govego.com’da inceleyip otobüs biletinizi govego yönlendirmesiyle hızlıca satın alabilirsiniz.

Sakarya’da yapılan arkeolojik kazılar, kenttin tarihinin Hitit uygarlığı ile başladığını göstermektedir. Hititlilerden sonra, Frig, Lidya, Pers, Bitinya Krallığı, Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı uygarlıklarının yaşadığı Sakarya Milli Mücadele Dönemi’nde Yunan ordusu işgali ile karşı karşıya kalmış ve tarihimizdeki en önemli çarpışmalara meydan olmuştur. Cumhuriyet dönemimiz ile birlikte Kocaeli’ne bağlı bir ilçe olan Sakarya, 1954 yılında il olmuştur. İsmini Sakarya Nehri’nden alan bu şehrimizin diğer adı Adapazarıdır. Frigyalılar Sakarya Nehri’ne kendilerince kutsal gördükleri “Sangari” ismini vermiş, daha sonraki zamanlarda ise saldırgan anlamına gelen “Sengarios” olarak adlandırmışlardır. Sakarya’ya vardığınızda hem Marmara hem de Karadeniz iklimini bir arada bulacak ve bunun sonucu olarak da şehrin pek çok farklı yönüne tanıklık edeceksiniz. Hem doğasına hem de mutfağına yansıyan bu harmoni ile buluşmak için Sakarya otobüs biletinizi almanız yeterli olacaktır.  

Sakarya’nın Güzellikleri İle Buluşun!

Sakarya otobüs biletiniz ile yapacağınız yolculuğun sonunda, Abhaz, Gürcü, Hemşin Laz ve Çerkezlerin birbirine karışan mutfak kültürleri sayesinde damak tadınızı; turistik olanakları ile de ruhunuzu ve termal kaynakları ile de sağlığınızı besleyeceğinden emin olabilirsiniz. Sakarya’ya gelmişken şifalı sularda bedeninizi ve ruhunuzu arındırmak isterseniz, Kuzuluk, Çökek, Ilıcaköy kaplıcaları ve Hacıyakup’taki kil hamamı tam size göre olacaktır. Yenilenmek için pek çok alternatif olan bu şehirde kendinizi tekrardan bulacaksınız. Müzeleri sevenlerdenseniz, Sakarya merkezinde bulunan Sakarya Müzesi ve Deprem Müzesi’ne muhakkak uğramalısınız. Sakarya Müzesi’nde Roma, Bizans, Osmanlı uygarlıklarına ait eserleri inceleyebilir; Deprem Müzesi’nde ise 1967 ve 1999 depremlerine ait fotoğrafları görüp, deprem simülasyonunu ve deprem ile ilgili araçları inceleyebilirsiniz.

 

Şehrin Gürültüsünden Uzak Sapanca Gölü’nün İhtişamlı Duruşunda Huzuru Bulacaksınız!

Skarya otobüs biletiniz sayesinde ülkemizin en güzel yerlerinden nadide güzellikteki Sapanca Gölü’nü ziyaret edebilirsiniz. Adından her vesilede söz ettiren Sapanca Gölü, muhteşem manzarası ile kaçırılmaması gereken bir yer. Kuşların uğrak yeri, kıyısından geçen tren yolu, size eşsiz güzellikte manzaralar sunacaktır. Sapanca Gölü’ne merkezden kalkan otobüslerle kolayca ulaşabilir, civar otellerde dilerseniz konaklayabilirsiniz. Özellikle büyük şehirlere yakınlığından dolayı hafta sonları kaçamağı için en iyi alternatif olan bu seçenekle sizler de şehrin gürültüsünden uzak huzur dolu günler yaşayabilirsiniz. Müthiş güzellikteki Maden Deresi'nin şelalesinde su sesiyle dinlenirken, Acarlar Langozu’nu (Su Basan Orman) ziyaret edip, su kuşlarını yerinde görebilir, Sakarya gezinizden muhteşem fotoğraflarla dönebilirsiniz. Avcılık meraklıları için de muhteşem doğası ile avcı gezginlere olanak sağlayan Sakarya, kesinlikle doğru adres. Sakarya otobüs biletiniz ile isterseniz avlanabilir isterseniz de rüya gibi bir doğa yürüyüşü yapabilirsiniz. Adapazarı ilçesinin Karadeniz sahilinde unutulmaz bir tatil geçirebilir, kuğuların uğrak yeri Poyrazlar Gölü’nün görselliğinde büyülenebilirsiniz. Kış turizminde nam salmış Kartepe’de yılbaşı tatilinizi gerçekleştirebilir, kayağın tadına doruklarda varabilirsiniz. Sakarya ormanları, yeşile boyanmış toprağı ve göllerine eşlik eden doğal yaşam örnekleri ile her zaman sizleri bekliyor!

Dilerseniz Sakarya otobüs biletinizi satın aldıktan sonra blog.govego.com'daki Sakarya hakkında hazırlanan keyifli yazıları okuyabilirsiniz.

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın.

SAKARYA OTOGARI ADRES ve TELEFONLARI

Sakarya Otogarı İle, Huzur Dolu Bir Şehir İle Tanışın!

Sakarya İstanbul’a yakınlığının yanında sahip olduğu doğal güzellikleri ile şehrin gürültüsünden kaçmak isteyenler için huzur dolu bir durak olmasının yanında İstanbul’a geçiş noktalarından biri olması sebebi ile de sık ziyaret edilen yerler arasındadır. Sakarya Otogarı 2011 yılında son haline kavuşmuş olup, şehrin özelliklerine en uygun şekilde inşa edilmiştir. 80.000 m2lik bir arazi üzerine kurulmuş olan Sakarya Otogarı, Türkiye’nin hemen hemen her şehrine seferler düzenlemektedir.


Sakarya Otogarı Telefon ve Adresi

Telefon:

  • 0264 275 11 89
  • 0264 275 57 76

Adres:

  •  Güllük, 54100 Adapazarı/Sakarya

YOLCULUK NE KADAR SÜRER?

Şehir
Km
Süre
158 Km
1 Saat
314 Km
3 Saat
168 Km
2 Saat
575 Km
7 Saat
503 Km
6 Saat
1477 Km
18 Saat
1100 Km
13 Saat
395 Km
4 Saat

SAKARYA OTOGARI'NI HARİTA ÜZERİNDE GÖR

SAKARYA HAVA DURUMU

Pazartesi
-1℃
/
-1℃
Salı
1℃
/
1℃
Çarşamba
0℃
/
0℃

SAKARYA OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Sakarya otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları hangileridir?

Sakarya seferi düzenleyen otobüs firmaları; Kamil Koç, Metro Turizm, Efe Tur, Pamukkale Turizm, Ali Osman Ulusoy, Buzlu Turizm, Sakarya VIB, Buzlu Turizm, Asya Tur, Görele Seyahat, Pamukkale Turizm, Bizim Iğdır Seyahat, Iğdırlı Turizm, Es Es İsmail Ayaz, Rize Ses Seyahat, Lüks Yalova Seyahat firmalarıdır.

En ucuz Sakarya otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Sakarya varışlı en ucuz otobüs bileti fiyatı 39 TL’dir.

SAKARYA KALKIŞLI POPÜLER SEFERLER

SAKARYA - İSTANBUL
110 TL
2s 0d
SAKARYA - ANKARA
100 TL
4s 5d
SAKARYA - BOLU
100 TL
1s 30d
SAKARYA - BURSA
49 TL
3s 10d
SAKARYA - SAMSUN
140 TL
11s 0d
SAKARYA - İZMİR
140 TL
7s 46d
SAKARYA - YALOVA
39 TL
2s 10d
SAKARYA - KÜTAHYA
100 TL
3s 0d

SAKARYA VARIŞLI POPÜLER SEFERLER

İSTANBUL - SAKARYA
100 TL
2s 0d
ANKARA - SAKARYA
100 TL
3s 0d
İZMİT - SAKARYA
100 TL
0s 30d
BURSA - SAKARYA
49 TL
3s 0d
BOLU - SAKARYA
100 TL
1s 0d
YALOVA - SAKARYA
39 TL
2s 15d
ORDU - SAKARYA
150 TL
9s 0d
KÜTAHYA - SAKARYA
100 TL
3s 0d

SAKARYA İÇİNDE BULUNAN DİNLENME TESİSLERİ

Bulunduğu Şehir
Tesis Adı
Tesis Adresi
Tesis Telefonu
Geyve
Pamukova Tunatan Tesisleri
E-25 Karayolu Üzeri Gökgöz Köyü Geyve
264 567 07 77
Hendek
İsmailoğlu Dinlenme Tesisleri
Tem Otoyolu Hamitli Mevkii, Hendek
264 615 25 75 - 76 - 77
Geyve
Metin Dinlenme Tesisleri
Karayolu Üzeri Ali Fuat Paşa No:25, 54700 Pamukova/Geyve/
264 516 00 54
Hendek
Taytem Dinlenme Tesisleri
Tem Otoyolu Hamitli Mevkii, Hendek
264 615 20 01
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder