EN UYGUN SAMSUN AMASYA ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

 • SAMSUN - AMASYA
  20.8.2017 - 00:30
 • SAMSUN - AMASYA
  20.8.2017 - 02:00
 • SAMSUN - AMASYA
  20.8.2017 - 08:30
 • SAMSUN - AMASYA
  20.8.2017 - 09:00
 • SAMSUN - AMASYA
  20.8.2017 - 10:30
 • SAMSUN - AMASYA
  20.8.2017 - 11:30
 • SAMSUN - AMASYA
  20.8.2017 - 12:30
 • SAMSUN - AMASYA
  20.8.2017 - 13:30
 • SAMSUN - AMASYA
  20.8.2017 - 14:30
 • SAMSUN - AMASYA
  20.8.2017 - 15:30
 • SAMSUN - AMASYA
  20.8.2017 - 16:00
 • SAMSUN - AMASYA
  20.8.2017 - 16:30
 • SAMSUN - AMASYA
  20.8.2017 - 17:30
 • SAMSUN - AMASYA
  20.8.2017 - 18:00
 • SAMSUN - AMASYA
  20.8.2017 - 19:00
 • SAMSUN - AMASYA
  20.8.2017 - 22:00
100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

SAMSUN - AMASYA OTOBÜS BİLETİ

Samsun Amasya otobüs bileti için en uygun fiyatlar govego.com'da.

Samsun Amasya otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Samsun Amasya Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Samsun Amasya otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Samsun Amasya otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Amasya Samsun Otobüs Bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Samsun Amasya arası mesafe: 125 Km

Samsun Amasya arası sefer süresi: Ortalama 1 Saat

Samsun Amasya arası en ucuz otobüs bileti: 20 TL

SEFER DÜZENLEYEN OTOBÜS FİRMALARI

SAMSUN AMASYA GÜZERGAHI

Samsun - Amasya Arası Güzergah Bilgileri

Samsun - Amasya otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Samsun - Amasya Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Samsun - Amasya otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Samsun - Amasya otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz.

Samsun - Amasya arası mesafe yaklaşık 125 km olup, yolculuk süresi ortalama olarak 1 saat sürüyor. Bu güzergahta sefer düzenleyen başlıca otobüs firmaları Metro TurizmVangölü TurizmMis Amasya TurGülaras TurizmÖzlem Cizre Nuh Turizm’dir. Samsun - Amasya otobüs bileti fiyatları 15 TL'den başlıyor ancak govego.com' un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde indirimli Samsun - Amasya otobüs bileti alma ve yolculuğunuza bir adım önde başlama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu ayrıcalıklara sahip olmak için govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Samsun - Amasya Güzergahı Boyunca Sizi Neler Bekliyor?

Samsun - Amasya arası yolculuğunuz Karadeniz’in tüm renklerine ve atmosferine boyanmış bir seyahat sunuyor. Birbirine komşu olan bu iki şehir arasında yapacağınız seyahat kısa süreli ve keyif dolu geçecektir. Tüm zamanınızı Karadeniz’e harcayacağınız yollar boyunca yeşilin sizleri bir an bile bırakmaması sayesinde ise keyfiniz ikiye katlanacak ve hız kontrolleriniz sağladığınız sürece de sorunsuz bir yolculuk yaşamış olacaksınız. Samsun - Amasya otobüs biletiniz ile tüm Karadeniz kapılarını açmaya başlayacaksınız.

Samsun - Amasya otobüs biletiniz sayesinde çok kısa bir sürede Kavak üzerinden yolculuğunuzu tamamlayabileceksiniz. Amasya’nın tarihsel yaşantısı ve bir kültür ocağı olması sebebi ile bölgede gezilip görülecek, bilginize bilgi katarken aynı zamanda keyiflendirecek onlarca mekânı bulunmaktadır. Karadeniz’in genel ikliminin aksine yazlarının kurak ve yağışlı olmaması, kışlarının ise sert geçmemesi sebebi ile sıkıntısız doyasıya gezeceğiniz bir tatil geçirebilirsiniz. Şehzadeler şehri olarak bilinen Amasya’da görülmeye değer, tarihi bir kez daha yaşayacağınız onca seçenek bulunurken nereden başlayacağınızı şaşırabilirsiniz. Yeşilırmak kıyısında, çınar ağaçlarının altında otururken semaver çayınızı yudumlamayı, ırmağın içerisinden yükselen Roma döneminden kalma sur duvarları üzerinde bulunan tarihi Yalıboyu Evleri’ni, onun arkasında yer alan Kral Kaya Mezarları’nı ve tepesindeki Amasya kalesini görmeyi de unutmamalısınız.

Şehzadeler müzesi, Merkez Amasya müzesi ve Milli Mücadele Müzesi, ayrıca Saraydüzü Kışlasını gezerek kültürel aktivitelerde bulunabilir, bir doğa harikası olan Borabay Gölü’ne giderek iç ferahlatan, huzur dolu vakitler geçirebilirsiniz. Osmanlı döneminden kalan 1485 yılında yapılan Sultan II. Beyazıd Külliyesi ve içerisinde bulunan, külliye ile yaşıt olduğu tahmin edilen iki çınar ağacı ile tarihe resmen tanıklık edeceksiniz. Külliye’nin içerisinde bulunan camii ise mimari açıdan dönemin en önemli örneklerinden biridir. Samsun - Amasya otobüs biletinizi alarak tüm bu şehrin birikimleri yaşamanız mümkün. Samsun – Amasya otobüs biletiniz ile ayrıca mutfağından çıkmayacağınız lezzetler ile de tanışacaksınız. Toyga çorbası, buğday yarması, ekmekaşı, hele çorbası, cilbir, kabak kabuklu pilav, sirkeli ciğer diye uzar da gider. Hem tarihi, hem doğal güzellikleri, hem de yöresel tatları ile ün salmış Amasya ilimiz, günümüzde birçok turist ağırlamaktadır. Samsun’dan sonra Amasya’nın ruhunu yaşamak için acele edin!

 

Hemen bir Samsun - Amasya otobüs bileti alarak bu keyifli yolculuğu siz de yaşayabilirsiniz.

Dilerseniz Amasya - Samsun otobüs bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

govego.com ile tıkla ve git!

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

POPÜLER ROTALAR

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar