EN UYGUN SAMSUN ESKİŞEHİR ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

 • Rize Ses Seyahat Samsun Eskişehir otobüs bileti
  SAMSUN - ESKİŞEHİR
  14.11.2019 - 18:00
 • Yeniden As Bafra Seyahat Samsun Eskişehir otobüs bileti
  SAMSUN - ESKİŞEHİR
  14.11.2019 - 19:00
 • Metro Turizm Samsun Eskişehir otobüs bileti
  SAMSUN - ESKİŞEHİR
  14.11.2019 - 01:45
 • Metro Turizm Samsun Eskişehir otobüs bileti
  SAMSUN - ESKİŞEHİR
  14.11.2019 - 09:30
 • Metro Turizm Samsun Eskişehir otobüs bileti
  SAMSUN - ESKİŞEHİR
  14.11.2019 - 16:00
 • Metro Turizm Samsun Eskişehir otobüs bileti
  SAMSUN - ESKİŞEHİR
  14.11.2019 - 20:00
 • Ali Osman Ulusoy Samsun Eskişehir otobüs bileti
  SAMSUN - ESKİŞEHİR
  14.11.2019 - 19:00
 • Artvin Ses Seyahat Samsun Eskişehir otobüs bileti
  SAMSUN - ESKİŞEHİR
  14.11.2019 - 22:00
 • Lüks Artvin Seyahat Samsun Eskişehir otobüs bileti
  SAMSUN - ESKİŞEHİR
  14.11.2019 - 22:15
 • Ali Osman Ulusoy Samsun Eskişehir otobüs bileti
  SAMSUN - ESKİŞEHİR
  14.11.2019 - 23:30
100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

SAMSUN - ESKİŞEHİR OTOBÜS BİLETİ

Samsun Eskişehir otobüs bileti için en uygun fiyatlar govego.com'da.

Samsun Eskişehir otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Samsun Eskişehir Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Samsun Eskişehir otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Samsun Eskişehir otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Eskişehir Samsun Otobüs Bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Samsun Eskişehir arası mesafe: 652 Km

Samsun Eskişehir arası sefer süresi: Ortalama 8 Saat

Samsun Eskişehir arası en ucuz otobüs bileti: 85 TL

SEFER DÜZENLEYEN OTOBÜS FİRMALARI

SAMSUN ESKİŞEHİR GÜZERGAHI

Samsun - Eskişehir Arası Güzergah Bilgileri

Samsun - Eskişehir otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Samsun - Eskişehir Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Samsun - Eskişehir otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Samsun - Eskişehir otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz.

Samsun - Eskişehir arası mesafe yaklaşık 650 km olup, yolculuk süresi ortalama olarak 8 saat sürüyor ve güzergah boyunca otobüsler Amasya, Çorum, Kırıkkale, Ankara illerinden geçiyor. Bu güzergahta sefer düzenleyen başlıca otobüs firmaları Ulusoy Turizm, Özgül Bafra Turizm, As Bafra Turizm, Fıkdıkkale Turizm, Metro Turizm’dir. Samsun - Eskişehir otobüs bileti fiyatları 55 TL'den başlıyor ancak govego.com' un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde indirimli Samsun - Eskişehir otobüs bileti alma ve yolculuğunuza bir adım önde başlama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu ayrıcalıklara sahip olmak için govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Samsun - Eskişehir Güzergahı Boyunca Sizi Neler Bekliyor?

Samsun - Eskişehir otobüs bileti alarak başlayacağınız bu yolculuk sizi Karadeniz’in zorlu yollarından alıp İç Anadolu’nun sakin ve rahat yollarına getirecektir. Samsun - Eskişehir arası alacağınız bu mesafede yolların size sunduğu farklı tat ve havalara hazırlıklı olun. Karadeniz yolları baştan sona bir gezi için hazırlanmış gösteri gibidir. Sadece yolculuk olarak düşünmemelisiniz ve bu yolların tadını çıkarmalısınız.

Karadeniz’in en modern şehri olan Samsun’dan başlattığınız bu yolculukta Eskişehir’e varmak için geçeceğiniz yollar size keyif verecektir. Karadeniz’in yer şekilleri ve dağların uzanış yönü sebebiyle sizi zorlayan yollarla karşılaşabilirsiniz. Hız kontrolünüzü sürekli sağlamalı ve dikkatli bir sürüş gerçekleştirmelisiniz. Samsun bittiğinde Hitit Uygarlığı'nın toprakları olan Çorum’da olacaksınız. Çorum eşsiz tarihi ve çeşit çeşit leblebileriyle dinlenmek için size farklı tercihler sunacaktır. Eğer kısa bir tarih gezisi yapmayı da düşünürseniz Hattuşaş Antik Kenti’ni veya Hellenistik Çağ ile tarihlendirilen Kybele Kabartması’nı görmelisiniz. Kızılırmak ve Yeşilırmak’ın her ikisinin de uğradığı Çorum’dan geçerken Karadeniz havasını hala hissedeceksiniz. Yol ilerledikçe nem miktarı ve oksijen miktarı düşecektir İç Anadolu’nun kuru havasını Karadeniz’in neminden sonra daha fazla hissedeceksinizdir. Çorum bitiminde bu defa Kırıkkale’de olacaksınızdır. Makine - Kimya Sanayi merkezi olan ve büyük bir silah fabrikasına sahip bu İç Anadolu şehrinden geçerken dinlenmek isterseniz bir yerde mola verin ve su böreği ayran keyfini çıkarın.

Samsun - Eskişehir otobüs bileti alarak başlattığınız bu yolculukta tüm ciddiyetiyle sizi karşılayan Başkent’e varmış olacaksınız. bir Kızılay simidi alın, yanına bir çay söyleyerek Ankara’nın eşsiz ruhu eşliğinde dinlenip rotanızı tamamen Eskişehir yollarına tamamen çevirebilirsiniz. Eskişehir sizi enerjisiyle ve tükenmek bilmeyen renkleri ile çoktan etkilemeye başlamış olacaktır!

 

Hemen bir  Samsun - Eskişehir otobüs bileti alarak bu keyifli yolculuğu siz de yaşayabilirsiniz.

Dilerseniz Eskişehir - Samsun otobüs bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

govego.com ile tıkla ve git!

 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

POPÜLER ROTALAR

YENİ ROTALAR

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar