EN UCUZ SAMSUN ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

SAMSUN OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA BİLGİLER


En ucuz fiyatlı Samsun otobüs seferleri, bunların sefer süreleri, sefer sayıları ve bilet fiyatları yukarıda listelenmiştir. En ucuz Samsun otobüs bileti 45 TL olup bu sefer Ordu - Samsun arasında düzenlenmektedir. Samsun varışlı otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları; Kamil Koç, Ali Osman Ulusoy, Metro Turizm, Kanberoğlu Turizm, Lüks Karadeniz Seyahat, Tokat Yıldızı, Görele Seyahat, Golden Turizm, Rize Ses Seyahat, Sahil Seyahat, Yeniden As Bafra Seyahat, Has Turizm A.Ş., Sakarya VIB, Aydoğan Turizm, As Adana Seyahat, Lüks Artvin Seyahat firmalarıdır.

SAMSUN HAKKINDA

Samsun Otobüs Bileti Alarak Türkiye’nin Tarihini Keşfetmeye Başlayabilirsiniz!

Türkiye’nin doğum yeri olan Samsun için otobüs firmaları, en ucuz bilet fiyatları, otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.govego.com’dan öğrenebilir ve ucuz online otobüs biletinizi govego yönlendirmesiyle satın alabilirsiniz.

Eğer Türkiye’yi gezmek istiyorsanız tarih kitaplarında Yeni Türkiye’nin doğum yeri olarak kabul edilen Samsun’dan başlamanızın manevi bir anlamı olacaktır. Gazi Müzesi, Kent Müzesi, Arkeoloji ve Etnografya Müzesi’nden başlayarak daha farklı zamansız belleklere ulaşabilir, içinde yaşadığınız ülkenin doğuşunu yakından izleyebilirsiniz. Yüksekliği fazla olmaması ve düz bir zemine sahip olması sebebiyle şehir yaşamını bulacağınız Samsun’da gittiğiniz mevsime göre farklı etkinlikler de yapabilirsiniz.

Samsun’a Her Mevsimde Keşfe Çıkabilirsiniz!

Eğer yazın gidiyorsanız Karadeniz’in Konyaaltı plajı sayılacak güzellikteki Atakum’u veya Alaçam’daki Geyikkoşan Sahilini ziyaret edebilirsiniz. Bodrum veya Antalya’ya nazaran daha sakin ve ılıman bir tatil vadeden Samsun’da uzun zamandır aradığınız hafif serinlikte güneşin tadını çıkartabilirsiniz. Karadeniz’in size kucak açtığı en güzel noktalardan olan Samsun’da tuz seviyesi düşük denizde yüzerken kelimenin tam anlamıyla havalarda uçabilirsiniz. Eğer daha serin bir mevsimde ziyaret ediyorsanız, geniş bir alana serpilmiş Ladik Gölü’nü gezerken kendinizi pastoral bir tablonun içinde hissedebilir ve yeşilin her tonunun nasıl bir ustalıkla yerleştirildiğine hayret edebilirsiniz.

Mutfak açısından da kendine has lezzetleri olan Samsun’da Bafra pidesini, kaz etinden yapılan Tiriti ve Keşkeki ana yemek olarak yerken, üzerine tatlı niyetine Gebi kirazını ve Bafra karpuzunu da tadabilirsiniz. Bunları yedikten sonra hazmetmek için soda ısmarlamak yerine bir de tadına alışık olduğunuz çayı yerinde içebilirsiniz. Daha sonra pastoral gezinize devam ederek yeşil ağaçlar arasından ilerleyerek şehri bir daha turlayarak sahile doğru bir yürüyüş yapabilirsiniz.

Tarih Sayfalarında Önemli Yeri Olan Samsun’a Govego’yla Ulaşın!

Türkiye Tarihi’ni öğrenmek istiyorsanız manevi açıdan önemi olan Samsun’dan başlayarak bir tarih araştırması yapabilir, hazır oraya kadar gitmişken pastoral bir manzara içinde Gebi kirazı ve Bafra karpuzu ile doğaya daha yakın olabilirsiniz. Alacağınız bir Samsun otobüs bileti ile Ladik Gölü’nde gelmenizi bekleyen enfes fotoğraf anına ulaşmak için Samsun’a doğru yola çıkmakta geç kalmayın!

Dilerseniz Samsun otobüs biletinizi aldıktan sonra blog.govego.com'daki Şehirlerarası Otobüs Yolculuklarında Başınıza Gelen 10 Şey adlı keyifli yazıyı okuyabilirsiniz.

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın.

SAMSUN OTOGARI ADRES ve TELEFONLARI

Samsun Otogarı İle, Karadeniz’in Metropol Halini Yaşayın!

Samsun Karadeniz’in en modern şehirlerinden biri olup, büyük gelişmelerine hala devam etmektedir. Samsun Otogarı son halini 2006 yılında alarak gelen yolcu misafirlerini karşılamaktadır. 60.000 m2lik bir alanda kurulmuş olan Samsun Otogarı günde üç binden fazla bilet satışı ile gerçekleştirdiği hizmetlerini her geçen gün arttırmaya devam etmektedir. Türkiye’nin büyük bir bölümüne seferler düzenleyen Samsun Otogarında günde ortalama 200’den fazla otobüs sefer çıkışı yapmaktadır.


Samsun Otogarı Telefon ve Adresi

Telefon:

  • 0362 465 60 91

Adres:

  •  Samsun, 55200 İlkadım/Samsun

YOLCULUK NE KADAR SÜRER?

Şehir
Km
Süre
738 Km
9 Saat
410 Km
5 Saat
749 Km
9 Saat
661 Km
8 Saat
1003 Km
12 Saat
1011 Km
12 Saat
634 Km
7 Saat
976 Km
12 Saat

SAMSUN OTOGARI'NI HARİTA ÜZERİNDE GÖR

SAMSUN HAVA DURUMU

Pazartesi
1℃
/
1℃
Salı
4℃
/
4℃
Çarşamba
0℃
/
0℃

SAMSUN OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Samsun otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları hangileridir?

Samsun seferi düzenleyen otobüs firmaları; Kamil Koç, Ali Osman Ulusoy, Metro Turizm, Kanberoğlu Turizm, Lüks Karadeniz Seyahat, Tokat Yıldızı, Görele Seyahat, Görele Seyahat, Golden Turizm, Rize Ses Seyahat, Sahil Seyahat, Yeniden As Bafra Seyahat, Has Turizm A.Ş., Sakarya VIB, Aydoğan Turizm, As Adana Seyahat firmalarıdır.

En ucuz Samsun otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Samsun varışlı en ucuz otobüs bileti fiyatı 45 TL’dir.

SAMSUN KALKIŞLI POPÜLER SEFERLER

SAMSUN - ANKARA
100 TL
7s 15d
SAMSUN - ORDU
40 TL
2s 45d
SAMSUN - TRABZON
100 TL
6s 0d
SAMSUN - GİRESUN
50 TL
3s 45d
SAMSUN - İSTANBUL
130 TL
11s 0d
SAMSUN - ÇORUM
100 TL
2s 0d
SAMSUN - İZMİT
130 TL
10s 0d
SAMSUN - RİZE
100 TL
5s 15d

SAMSUN VARIŞLI POPÜLER SEFERLER

İSTANBUL - SAMSUN
140 TL
11s 0d
ORDU - SAMSUN
45 TL
2s 55d
ANKARA - SAMSUN
100 TL
5s 20d
TRABZON - SAMSUN
100 TL
6s 0d
GİRESUN - SAMSUN
50 TL
2s 35d
İZMİT - SAMSUN
140 TL
11s 0d
SAKARYA - SAMSUN
140 TL
11s 0d
ÇORUM - SAMSUN
120 TL
2s 30d

SAMSUN İÇİNDE BULUNAN DİNLENME TESİSLERİ

Bulunduğu Şehir
Tesis Adı
Tesis Adresi
Tesis Telefonu
Çarşamba
Çarsamba Metro Tesisleri
Samsun-Ordu Yolu 40. Km. Dalbahçe Köyü Harman Mevkii Çarsamba
362 847 74 92/3
Terme
Terme Soğancılar Dinlenme Tesisi
Samsun - Ordu Karayolu 67. km Terme
362 876 58 86
Terme
Soğancılar Dinlenme Tesisleri
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder