EN UYGUN ŞANLIURFA ADIYAMAN ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

ŞANLIURFA - ADIYAMAN OTOBÜS BİLETİ

Şanlıurfa Adıyaman otobüs bileti için en uygun fiyatlar govego.com'da.

Şanlıurfa Adıyaman otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Şanlıurfa Adıyaman Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Şanlıurfa Adıyaman otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Şanlıurfa Adıyaman otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Adıyaman Şanlıurfa Otobüs Bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Şanlıurfa Adıyaman arası mesafe: 144 Km

Şanlıurfa Adıyaman arası sefer süresi: Ortalama 1 Saat

Şanlıurfa Adıyaman arası en ucuz otobüs bileti: TL

SEFER DÜZENLEYEN OTOBÜS FİRMALARI

ŞANLIURFA ADIYAMAN GÜZERGAHI

Şanlıurfa - Adıyaman Arası Güzergah Bilgileri

Şanlıurfa - Adıyaman otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Şanlıurfa - Adıyaman Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Şanlıurfa - Adıyaman otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Şanlıurfa - Adıyaman otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz.

Şanlıurfa - Adıyaman arası mesafe yaklaşık 145 km olup, yolculuk süresi ortalama olarak 1 saat sürüyor. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firması Adıyaman Gülaras Turizm ve Kahta Petrol Turizm’dir.  Şanlıurfa - Adıyaman otobüs bileti fiyatları 14 TL'den başlıyor ancak govego.com'un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde indirimli  Şanlıurfa - Adıyaman otobüs bileti alma ve yolculuğunuza bir adım önde başlama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu ayrıcalıklara sahip olmak için de govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret edebilir ve güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Şanlıurfa - Adıyaman Güzergahı Boyunca Sizi Neler Bekliyor?

Şanlıurfa Adıyaman arasında karayolunu kullandığınızda birçok küçük ilçeden geçeceksiniz. İsterseniz kestirme olarak otoyolu kullanabilir, isterseniz güzergah üstündeki illere saparak yolculuğunuzu renklendirebilirsiniz. Efsanevi Nemrut Dağı, zengin mutfağı, birbirinden ilginç ve güzel tarihi ve doğal güzellikleriyle Adıyaman‘a gitmek için, binlerce yıldır pek çok kültüre ev sahipliği yapmış olan Şanlıurfa'dan gitmek için yola çıkmadan önce Şanlıurfa'nın 20 km kuzeydoğusundaki yer alan 9000 yıl öncesine ait olan ve bazı bitirilmiş ve yarım kalmış insan ve hayvan şekillerinin ve aletlerin ortaya çıkarıldığı Göbekli'de gezebilir, eski bir put yapımcısının muhtemel atölyesini görebilirsiniz. Şanlıurfa'nın zengin mutfağında, çeşit çeşit kebapları, çiğ köftesi ve yöreye özgü acı kahve mırraya kadar bin bir çeşit lezzet sizi bekliyor. Ayrıca Şanlıurfa'da tarihi çarşı ve pazarlarda el dokumacılığı, tarakçılık, ağaç oymacılığı, dericilik, kürkçülük, bakırcılık, kuyumculuk ve taş süslemeciliği gibi el sanatları çok gelişmiştir. Bu tür ürünleri tarihi Urfa çarşılarından edinebilir ve Şanlıurfa merkezindeki Balıklı Göl’ü gezebilirsiniz.

Ve son olarak Adıyaman’a varacaksınız. Buraya geldiğinizde Dünyanın 8. Harikası Nemrut Dağı'nda güneşin doğuşunu ve batışını izlemeden, Kahta sahilindeki restoranlarda balık yemeden, Adıyaman Müzesini gezmeden, yöre halkının becerikli elleriyle yaptığı halı, kilim, heybe ve hurçtan satın almadan, Nemrut biblolarından satın almadan, Adıyaman'ın tarihi yerlerini ziyaret etmeden, Oturakçı pazarında alışveriş yapmadan, Besni üzümü ve pestil satın almadan, zengin Adıyaman mutfağının enfes lezzetleri olan İçli Köfte, Ekşili Köfte Cılbır, Mercimekli Köfte, Yapıştırma, Adıyaman Hıtabı, Adıyaman Tavası, Adıyaman Kebabı ve Şillik Tatlısı yemeden ve son olarak Harfane gecesini izlemeden dönmeyin deriz.

Hemen bir Şanlıurfa - Adıyaman otobüs bileti alarak bu keyifli yolculuğu siz de yaşayabilirsiniz.

Dilerseniz Adıyaman - Şanlıurfa otobüs bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

govego.com ile iyi yolculuklar!

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

POPÜLER ROTALAR

YENİ ROTALAR

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar