SEMA TURİZM HAKKINDA

 

Sema Turizm’den Govego Yönlendirmesiyle Kolayca Otobüs Bileti Al!

Sema Turizm otobüs bileti fiyatları, otobüs seferleri, saatleri ve diğer bilgileri sorgulayabileceğiniz www.govego.com’dasınız! Sema Turizm otobüs bileti sorgulamak için sayfanın üst kısmında yer alan arama butonuna güzergah ve tarih bilgilerini girmeniz yeterli.

Karadeniz’i Fetheden Marka: Sema Turizm

Sema Turizm 2007 yılında Ordu - Ünye’den başlattığı seferlerle kısa zamanda Türkiye’nin dört bir yanına Karadeniz’den yolcu taşımacılığına başlamıştır. Kısa zamanda özverili çalışmaları ile gerek yöresinin, gerekse tüm Türkiye’nin ihtiyacını en modern şekilde karşılayan bir firma konumuna gelmiştir. Giresun ve Ünye merkezli olarak başlattığı serüveninde zamanla hizmet merkezlerini genişleten Sema Turizm, standartların üstündeki modern araç filosu; profesyonel ve uzman kadrosu; uluslararası normlarla uyumlu, kültürel değerlerin izinde, her an daha fazla gelişme çabası üzerine temellenmiş kalite politikasıyla hizmetlerini sürdürüyor. Sema Turizm, saygınlığı korumaya önem veren, yolcularının yanı sıra çalışanlarının da memnuniyeti düşünen ve onlara huzurlu, eşit şartlarda bir çalışma ortamı sunarak her paydaşının mutluluğunu düşünen, sektöre yön veren bir kuruluş olarak konumlanıyor. Sema Turizm yolcularının ihtiyaç ve beklentilerini tespit etmeyi, onlara güvenli, konforlu, ekonomik ve mutlu bir yolculuk sağlamayı, yenilikçi ve yaratıcı uygulamalarla ürün ve hizmetlerini en verimli noktalara taşımayı çağa uyumlayarak sağlamış ve bu sayede aranan bir marka olmuştur.  Saygın markasının sürekliliğini sağlamak ve daha ileriye götürmek için hala çalışmalarına ve yeniliklerine devam ederek, sizleri her seyahatte farklı bir bakış açısıyla selamlıyor.

Sema Turizm’in Konforuyla Buluşun!

Çağı yakalayan anlayışının eşliğinde son teknoloji araçlarıyla faaliyetlerini sürdürün Sema Turizm araçlarında her koltuğa özel olarak film ve canlı TV izleyebileceğiniz ekranlar bulunuyor, seyahatiniz boyunca kaliteli ikramlar ve güler yüzlü personelin ilgisi sayesinde yolculuğunuz maksimum konforda geçiyor. Kendinizi evinizin en rahat koltuğunda, TV'nizi izlerken nasıl hissediyorsanız aynı rahatlığı Sema Turizm otobüs bileti alarak yaşayabileceksiniz. Sema Turizm ile yapacağınız yolculuklar sizi yormayacak, tam tersi keyifli zamanlar yaşatacaktır. Siz sadece arkanıza yaslanın ve güvende hissedin çünkü, Sema Turizm yolculuğunuz sırasında ihtiyacınızı karşılayabilecek her türlü donanıma ve özveriye sahiptir. Yollar sizin için ilerlerken Sema Turizm ile yapacağınız yolculuklar bir seyahatten çok güzel bir anı olarak kalacaktır. Kişiye özel yolculuk dönemini konfor ve teknolojiyle birlikte sunan Sema Turizm ile yolculuklarınız maksimum konfor ve güvenle geçecek. Güleryüzlü ve çalıştıkları firmadan memnun elemanları ve en deneyimli şoförleri ile Sema Turizm farkını tek bir otobüs bileti ile sizler de keşfedeceksiniz!  En donanımlı araçlarda en özel yolculuğunuzu yaşayacağınız Sema Turizm, size ulaşım hizmetlerini her geçen gün daha üst seviyelerde sunmaya devam ediyor!

 

 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

SEMA TURİZM EN UCUZ OTOBÜS SEFERLERİ

İZMİT - SAMSUN
120 TL
9s 20d
DÜZCE - SAMSUN
169 TL
7s 20d
SAKARYA - SAMSUN
175 TL
8s 5d
İSTANBUL (AVRUPA) - ORDU
189 TL
12s 59d
İZMİT - ORDU
189 TL
9s 44d
İZMİT - GİRESUN
189 TL
10s 59d
ORDU - BOLU
190 TL
7s 45d

POPÜLER SEMA TURİZM OTOBÜS SEFERLERİ

İSTANBUL (AVRUPA) - ORDU
189 TL
12s 59d
İZMİT - ORDU
189 TL
9s 44d
İZMİT - GİRESUN
189 TL
10s 59d
SAKARYA - ORDU
195 TL
10s 45d
SAKARYA - GİRESUN
199 TL
12s 0d
ORDU - İSTANBUL (AVRUPA)
249 TL
14s 45d
DÜZCE - SAMSUN
169 TL
7s 20d
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder