TELEFON KODU
322
NUFÜS
-
YÜZ ÖLÇÜMÜ
- m2
PLAKA
-
İLÇE SAYISI
-
OTOGAR SAYISI
1

SEYHAN OTOBÜS BİLETİ SATIN ALMA

En uygun Seyhan otobüs biletini hemen satın al!


Seyhan seferi düzenleyen tüm otobüs firmalarını inceleyin, size en uygun otobüs biletini 3 adımda güvenle satın alın. Seyhan otobüs bileti aramasını yukarıdaki arama kısmını kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Seyhan’a sefer düzenleyen otobüs firmalarını yan tarafta bulabilir, üzerlerine tıklayarak firmalarla ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Sayfanın alt kısmında Seyhan Otogarı, 3 günlük Seyhan Hava Durumu ve iller arası mesafelerle ilgilli detayları bulabilirsiniz. Keyifli yolculuklar!

SEYHAN HAKKINDA

Seyhan Otobüs Bileti İle Kendinizi Adana’nın Sokaklarına Bırakın!

Adana’nın tam merkezi olarak kabul gören, Seyhan için otobüs firmaları, en ucuz bilet fiyatları, otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.govego.com'dan öğrenebilir ve online otobüs biletinizi govego güvencesiyle hızlıca satın alabilirsiniz. 

Adana’nın gerek ırmağının sürekli şehre verdiği güzellik, gerekse tarihi ile en önemli noktalarından olan Seyhan’ın bilinen ilk tarihi ise, dokuz bin yıl öncesine dayanmaktadır. Derin bir geçmişe sahip olan Seyhan tarihi boyunca pek çok ihtişamlı medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Sırası ile Hititler, Asurlular, Babilliler, Bizanslılar, Emeviler ve Abbasilerin bu topraklarda hüküm sürdüğü bilinmektedir. Malazgirt Muharebesinden sonra Türk tarihi de başlayan Seyhan, şu an ise bağlı bulunduğu Adana’nın merkezi olarak bizlere kendisini açıyor. Seyhan üzerinde barındırdığı her topluluğa bereketini ve tüm güzelliğini sergilemiştir. Tarih ve doğayı iç içe Akdeniz atmosferinde yaşayacağınız seyahatinizi Seyhan otobüs biletinizi alarak en kısa sürede başlatabilirsiniz.

Adana'yı Keşfetmeye Sokaklarına Yayılan Atmosferinden Başlayın!

Seyhan otobüs biletiniz ile Adana’ya ulaştığınızda sizleri bekleyen çok farklı mekanlar ve tatlar olduğunu bilmelisiniz. Şehrin sembollerinden olan Sabancı Merkez Cami Orta Doğu ve Balkanlar’ın en büyük camisi olarak kabul edilmiş olup, şehrin çoğu kesiminden görebileceğiniz konumdadır. Adana Atatürk Müzesi ve Etnoğrafya müzelerini ziyaretlerinizde daha fazla zaman harcamanız gerektiğini unutmamalısınız. Burada sergilenen eserler tarihin en tozlu sayfalarından çıkıp gelirken sizler de yeni dokunuşlar ile onları karşılayın. Seyhan otobüs biletiniz sizleri direk Adana’nın merkezine ulaştıracaktır. Çünkü şehir ile özdeşleşen Seyhan Nehri şehrin göbeğini baştan sona sarmalamıştır.

Seyhan’da iseniz, Adana’nın da Merkezindesiniz!

Sebebi her ne olursa olsun, eğer Seyhan’a yolunuz düşmüşse ister istemez lezzetli ve kimi bünyeler için ağır yemeklerle buluşmanız kaçınılmazdır. Seyhan’a geldiğinizde Adana Kebabı, Babagannuş, Yüksük Çorbası, Analı Kızlı Çobası’nı tadabilirsiniz. Tat ve lezzet kavramı Seyhan için; acı, salça ve et üzerine kurulmuştur. Dikkat etmeniz gereken eğer acıya alışık olmayan bir damağınız varsa yemeğinizi alıştıra alıştıra yemeniz gerekmektedir. Ana yemeğin üstüne çeşitliliği ile dikkat çeken künefe, karsambaç veya bici bici gibi tatlılarla final yapabilirsiniz. Çukurova Gurmeliğe giden yol olarak adlandırabileceğiniz bu rotayı eğer et yemek istemiyorsanız bile en azından şalgam içerek Adana’ya has bir lezzeti tadarak değerlendirebilirsiniz. Alacağınız tek bir Seyhan otobüs bileti ile uçsuz bucaksız tarlaları ile düzlüğün içinde konumlanmış sıcak Adana'ya ulaşmak, lezzeti ile damak tadınızı genişleten mutfağını tatmak ve yüksek yaylalarında serinlemek için düşünmeden yola çıkabilirsiniz!

govego.com'un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde size en uygun indirimli Seyhan otobüs bileti satın alarak yolculuğunuza bir adım önde başlayabilirsiniz. Bunun için govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret etmeniz yeterli!

Dilerseniz Seyhan otobüs biletinizi güvenle satın aldıktan sonra govego.com bloğundaki Seyhan hakkında hazırlanan keyifli yazıları okuyabilirsiniz.

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın.

SEYHAN HAVA DURUMU

Cumartesi
11℃
/
11℃
Pazar
11℃
/
11℃
Pazartesi
8℃
/
8℃

SEYHAN KALKIŞLI POPÜLER SEFERLER

SEYHAN VARIŞLI POPÜLER SEFERLER

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder