EN UYGUN SİİRT DİYARBAKIR ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

  • Metro Turizm Siirt Diyarbakır otobüs bileti
    SİİRT - DİYARBAKIR
    28.06.2019 - 12:00
  • Metro Turizm Siirt Diyarbakır otobüs bileti
    SİİRT - DİYARBAKIR
    28.06.2019 - 14:00
100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

SİİRT - DİYARBAKIR OTOBÜS BİLETİ

Siirt Diyarbakır otobüs bileti için en uygun fiyatlar govego.com'da.

Siirt Diyarbakır otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Siirt Diyarbakır Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Siirt Diyarbakır otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Siirt Diyarbakır otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Diyarbakır Siirt Otobüs Bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Siirt Diyarbakır arası mesafe: 183 Km

Siirt Diyarbakır arası sefer süresi: Ortalama 2 Saat

Siirt Diyarbakır arası en ucuz otobüs bileti: 35 TL

SEFER DÜZENLEYEN OTOBÜS FİRMALARI

SİİRT DİYARBAKIR GÜZERGAHI

Siirt - Diyarbakır Arası Güzergah Bilgileri

Siirt - Diyarbakır otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Siirt - Diyarbakır Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Siirt - Diyarbakır otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Siirt - Diyarbakır otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz.

Siirt - Diyarbakır arası mesafe yaklaşık 183 km olup, yolculuk süresi ortalama olarak 2 saat sürüyor. govego.com' un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde indirimli Siirt - Diyarbakır otobüs bileti alma ve yolculuğunuza bir adım önde başlama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu ayrıcalıklara sahip olmak için govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Siirt - Diyarbakır Güzergahı Boyunca Sizi Neler Bekliyor?

Siirt - Diyarbakır arası seyahatiniz kısa süreli bir yolculuk olacak ve sizlere Doğu’nun iki büyük dünyasını sunacaktır. Birbirine komşu olan bu iki özel ve tarihi şehirlerimiz arasındaki yolculuğunuz kısa süreli olsa da yolunuzun sonunda sizleri bekleyen Diyarbakır ve tarih kokan atmosferi ile daha erken buluşma imkanınız olmuş olacak. Yolların güzelliğine karışan renkler ile birlikte ilerlemeye devam ettiğinizde bu seyahat tam bir kültür gezisi olmaya aday olacaktır.

Siirt - Diyarbakır otobüs biletiniz ile ilk olarak Silvan üzerinden ilerleyecek ve Ziyaret’ten Diyarbakır’a kısa bir sürede ulaşacaksınız. Bu yolculuk size etnik bir hava ile sunulacaktır. Zamanla modern bir görüntü kazanan Diyarbakır’da yediğiniz yemekler, gittiğiniz mekanlar ve tarihi dokular size çok daha iyi hissettirecektir. Kendine özgü bir damak tadı olan Diyarbakır’da yediğiniz yemeklerden fazlasıyla keyif alacaksınız. Meftune, Duvaklı Pilav, Ayva Aşı, Kahi, Elma Düzmesi ve daha pekçok farklı et ve meyvelerle harmanlanmış, közlenmiş yiyeceklerle harika bir ziyafet çekebilirsiniz. Yörenin en bilinen bir diğer özelliği yemeklerden sonra içilen meyankökü içeceğidir. Ayrıca enfes kokulu kahveleri yer minderlerinde yudumlarken en güzel sohbetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Siirt - Diyarbakır otobüs bileti ile tarihin izlerine hala rastlayacağınız ve ruhunu hissedeceğiniz bu yolculuğa çıkın. Sizi sarsacak güzellikteki izlere tanık olacağınız tarih izler bırakmıştır Diyarbakır şehrine. Dört Ayaklı Minare, Hüsrev Paşa Hanı, Malabadi Köprüsü, Sincariye Medresesi, Meryem Ana Kilisesi. Kısacası attığınız her adımda tarihin izlerine her an ulaşabileceksiniz. Alacağınız bir Siirt - Diyarbakır otobüs bileti ile hafızalarınızdan çıkmayacak görsellikler sunan, etnik izler taşıyan lezzet, tarih, sanat ve kültüre doyacağınız bu yolculuğu seçin. Diyarbakır taşıdığı bunca yüke rağmen çok güzel görünecek, bunu siz de fark edeceksiniz. Diyarbakır’ı yaşamak için acele edin!

 

Hemen bir Siirt - Diyarbakır otobüs bileti alarak bu keyifli yolculuğu siz de yaşayabilirsiniz.

Dilerseniz Diyarbakır - Siirt otobüs bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

govego.com ile tıkla ve git!

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

POPÜLER ROTALAR

YENİ ROTALAR

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar