EN UCUZ SİNOP ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

SİNOP OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA BİLGİLER


En ucuz fiyatlı Sinop otobüs seferleri, bunların sefer süreleri, sefer sayıları ve bilet fiyatları yukarıda listelenmiştir. En ucuz Sinop otobüs bileti 100 TL olup bu sefer Samsun - Sinop arasında düzenlenmektedir. Sinop varışlı otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları; Kamil Koç, Kanberoğlu Turizm, Metro Turizm, Sinop Birlik Turizm, Aras Seyahat, Efe Tur, Golden Turizm, Ali Osman Ulusoy, Has Turizm A.Ş., Türkay Turizm, Tokat Yıldızı, Has Turizm, Ayar Aydın Seyahat firmalarıdır.

SİNOP HAKKINDA

Sinop Otobüs Biletinizle Keşfe Başlayın!

Tarih boyunca en önemli limanlardan birini barındıran, Sinop için otobüs firmalarıen ucuz bilet fiyatlarıotobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.govego.com’da inceleyip otobüs biletinizi govego yönlendirmesiyle güvenle satın alabilirsiniz.

Yerleşme tarihi Tunç Çağı’na dek uzanan Sinop, tarih boyunca hep önemli bir konumda olmuştur. Antik çağlardan itibaren ticaret açısından büyük kıymete sahip olan Sinop, Doğu Roma, Büyük Selçuklu, Candaroğulları ve Osmanlı dönemlerinde de bu niteliğini sürdürmüştür. Günümüzde de tersanesi, fabrikaları, limanı ve turizm kaynakları ile Türkiye’nin gözde kentlerinden olma özelliğini taşımaktadır.

 

Seyahat Sırası Sinop’ta Olsun!

Sinop’un dünya tarihindeki önemini keşfetmek isterseniz, Sinop Müzesi’ni mutlaka görmenizi öneririz. Zira bu müzede Bizans, Helenistik, Roma ve Prehistorik dönemlere ait önemli eserler sergilenmektedir. Sinop Müzesi’nin dünyanın en modern müzeleri arasında yer aldığını da belirtmeden geçmeyelim. Şehir merkezinde bulunan bu müzeye bulunduğunuz yere göre şehir içi otobüsler ile ulaşabilir, pazartesi hariç her gün sabah sekiz ila akşam beş arası gezi düzenleyebilirsiniz. Tarihi yedinci yüzyıla dayanan Balatlar Kilisesi, Bizanslılar Dönemi’nde ibadethane olarak kullanılmaktayken Roma Dönemi’nde ise tiyatro olarak kullanılmıştır. Muhteşem bahçe düzenlemesi ile görenleri kendine hayran bırakan bu tarihi yapıya gezi düzenleyecekken fotoğraf makinenizi hazır bulundurmanızı öneririz. Balatlar Kilisesi’ne bulunduğunuz yere göre şehir içi otobüsler ile ulaşabilirsiniz. Eğer Sinop’a gezmek için geldiyseniz, şehrin sembolü olan Sinop Kalesi’ni muhakkak görmelisiniz. Milattan önce yedinci yüzyılda inşa edilmiş olan Sinop Kalesi, Bizans, Roma, Selçuklu ve Osmanlı imparatorlukları döneminde savunma amaçlı kullanılmıştır. Günümüzde, muhteşem manzarası ile ülkemiz turizminin önemli noktalarından sayılmaktadır. Kaleye çıkarken fotoğraf makinenizi hazır bulundurmayı ihmal etmeyin deriz.

 

Sinop’ta Muhteşem Bir Tatile Hazır Olun!

Eğer Sinop’a yapacağınız yolculuk yaz aylarına denk geliyorsa, Sinop’un muhteşem kıyılarını keşfetmenizi öneririz. Zira Hamsilos, Karakum, Sarıkum, Akliman ve Bahçeler kıyıları hem şehre yakınlığı hem de muhteşem manzarası ile denizin, güneşin ve tertemiz Karadeniz havasının tadını doyasıya çıkarmanızı sağlayacaktır. Sinop’un bir başka simgesi olan tarihi Sinop Kapalı Cezaevi Müzesi’ni mutlaka görmenizi öneririz. İnşası dört bin yıl öncesine dayanan bu kale, 1568 yılından 1999 yılına dek cezaevi olarak kullanılmıştır. Mahkûmlarının buradan kaçması neredeyse imkânsız olan bu cezaevinde Sabahattin Ali meşhur Aldırma Gönül şiirini yazmıştır. Sinop Eski Cezaevi Müzesi’ne otobüslere kolayca ulaşabilirsiniz. Sinop gezinizde, mısır çorbasını, Sinop mantısını, içli tavayı ve kestaneli pilavı denemeden yolculuğunuzu sonlandırmamanızı söylemeden geçmeyelim. 

Dilerseniz Sinop otobüs biletinizi satın aldıktan sonra da bloğumuzdaki Sinop hakkında hazırlanan keyifli yazıları okuyabilirsiniz.

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın.

SİNOP OTOGARI ADRES ve TELEFONLARI

Sinop Otogarı İle, Türkiye’nin En Kuzeyine Ulaşın!

Sinop Karadeniz’in en uçtaki güzelliklerinden olup, Türkiye’nin saklı kalmış cennetlerindendir. Sinop Otogarı şehre ilk varıldığı anda sizleri karşılayan olarak, 2008 yılında tam anlamıyla hizmetlerine başlamıştır. 30.000 m2lik alanda bulunan Sinop Otogarı, 25 adet peron ve 9 adet bürosu ile hizmetlerine geniş çaplı olarak devam ediyor. Karadeniz’in tüm şehirlerine ve Türkiye’nin pek çok şehrine gün içerisinde sık düzenlenen seferler sayesinde Sinop Otogarı büyük bir gelişme göstermiştir. Ayancık Yolu üzerinde bulunan Sinop Otogarı’na ulaşım şehir içinden kolaylıkla sağlanabilmektedir.

 

Sinop Otogarı Telefon ve Adresi

Telefon:

  • 0368 260 03 04

Adres:

  •  Sinop, 57000 Sinop Merkez/Sinop

POPÜLER SİNOP OTOBÜS FİRMALARI

Tümünü Gör Kapatmak için tıklayın.

YOLCULUK NE KADAR SÜRER?

Şehir
Km
Süre
701 Km
8 Saat
431 Km
5 Saat
707 Km
8 Saat
1048 Km
13 Saat
1165 Km
14 Saat
788 Km
9 Saat
977 Km
12 Saat

SİNOP OTOGARI'NI HARİTA ÜZERİNDE GÖR

SİNOP HAVA DURUMU

Pazartesi
6℃
/
6℃
Salı
5℃
/
5℃
Çarşamba
5℃
/
5℃

SİNOP OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Sinop otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları hangileridir?

Sinop seferi düzenleyen otobüs firmaları; Kamil Koç, Kanberoğlu Turizm, Metro Turizm, Sinop Birlik Turizm, Aras Seyahat, Efe Tur, Golden Turizm, Ali Osman Ulusoy, Has Turizm A.Ş., Türkay Turizm, Tokat Yıldızı, Has Turizm, Ayar Aydın Seyahat firmalarıdır.

En ucuz Sinop otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Sinop varışlı en ucuz otobüs bileti fiyatı 100 TL’dir.

SİNOP KALKIŞLI POPÜLER SEFERLER

SİNOP - SAMSUN
100 TL
2s 59d
SİNOP - KASTAMONU
120 TL
2s 30d
SİNOP - İSTANBUL
220 TL
11s 25d
SİNOP - İZMİT
200 TL
10s 10d
SİNOP - KARABÜK
100 TL
2s 30d
SİNOP - BOLU
170 TL
7s 0d
SİNOP - TRABZON
110 TL
9s 30d
SİNOP - ORDU
130 TL
4s 30d

SİNOP VARIŞLI POPÜLER SEFERLER

SAMSUN - SİNOP
100 TL
1s 45d
İSTANBUL - SİNOP
220 TL
11s 45d
KASTAMONU - SİNOP
120 TL
3s 0d
SAKARYA - SİNOP
175 TL
7s 45d
KARABÜK - SİNOP
120 TL
4s 0d
ORDU - SİNOP
130 TL
5s 45d
İZMİT - SİNOP
200 TL
9s 35d
BOLU - SİNOP
170 TL
6s 0d
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder