EN UYGUN SİVAS MALATYA ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

 • SİVAS - MALATYA
  25.07.2018 - 22:30
 • SİVAS - MALATYA
  25.07.2018 - 02:00
 • SİVAS - MALATYA
  25.07.2018 - 05:00
 • SİVAS - MALATYA
  25.07.2018 - 14:00
 • SİVAS - MALATYA
  25.07.2018 - 18:15
 • SİVAS - MALATYA
  25.07.2018 - 19:00
 • Tokat Seyahat Sivas Malatya otobüs bileti
  SİVAS - MALATYA
  25.07.2018 - 21:30
 • SİVAS - MALATYA
  25.07.2018 - 03:00
 • SİVAS - MALATYA
  25.07.2018 - 19:30
 • SİVAS - MALATYA
  25.07.2018 - 22:00
 • SİVAS - MALATYA
  25.07.2018 - 01:00
 • SİVAS - MALATYA
  25.07.2018 - 02:30
 • SİVAS - MALATYA
  25.07.2018 - 19:00
 • SİVAS - MALATYA
  25.07.2018 - 21:45
100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

SİVAS - MALATYA OTOBÜS BİLETİ

Sivas Malatya otobüs bileti için en uygun fiyatlar govego.com'da.

Sivas Malatya otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Sivas Malatya Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Sivas Malatya otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Sivas Malatya otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Malatya Sivas Otobüs Bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Sivas Malatya arası mesafe: 218 Km

Sivas Malatya arası sefer süresi: Ortalama 2 Saat

Sivas Malatya arası en ucuz otobüs bileti: 35 TL

SİVAS MALATYA GÜZERGAHI

Sivas - Malatya Arası Güzergah Bilgileri

Sivas - Malatya otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Sivas - Malatya Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Sivas - Malatya otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Sivas - Malatya otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz.

Sivas - Malatya arası mesafe yaklaşık 218 km olup, yolculuk süresi ortalama olarak 2 saat sürüyor. Bu güzergahta sefer düzenleyen başlıca otobüs firmaları Kahta Petrol Turizm, Turay Otobüs İşletmesi, Vangölü Turizm, Esadaş Turizm, Metro Turizm, Gülaras Turizm’dir. Sivas - Malatya otobüs bileti fiyatları 29 TL'den başlıyor ancak govego.com' un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde indirimli Sivas - Malatya otobüs bileti alma ve yolculuğunuza bir adım önde başlama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu ayrıcalıklara sahip olmak için govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Sivas - Malatya Güzergahı Boyunca Sizi Neler Bekliyor?

Sivas - Malatya otobüs biletiniz ile birbirine komşu olan bu iki şehir arasında iki farklı kültür ile tanışacaksınız. İç Anadolu ve Doğu Anadolu’nun en eski yerleşim yerlerinden olan bu iki tarihi şehrin tarihini, lezzetlerini, kültürlerini tanıdığınızda ülkemizin ne kadar zengin bir ülke olduğuna daha da yakından tanıklık etmiş olacaksınız. Yol boyunca hız kontrolleriniz sağladığınız sürece yollar sizleri zorlamayacaktır. Ancak mevsim kışsa bu seyahate çıkmadan önce gerekli tedbirleri almanızda fayda var ki, bu iki tarihi şehrimizde kışın soğuğuyla ünlü olup, gelenleri bembeyaz bir hava ile karşılamaktadır.

Sivas - Malatya arası seyahatinizi başlattığınız andan itibaren İç Anadolu’nun huzurlu yollarına eşlik edeceksiniz. Yolculuğunuz Sivas’ın eşsiz renkleri ve sakin yolları ile başlayacaktır. Daha sonra Kangal üzerinden Malatya’ya ulaştığınızda huzur dolu bir şehre adım attığınızı daha ilk dakikalarda fark edeceksiniz. Malatya’ya vardığınızda eski çağlardan kalma yerleşimlerin araştırıldığı Aslantepe Höyüğü’ne giderek tarihi bir yolculuk yapabilirsiniz, ardından Malatya Arkeoloji Müzesi’nde sergilenen eserlere göz gezdirebilirsiniz. Karakaya Barajı suları altında kalmaktan kurtarılan Aslantepe Höyük’e ait eserleri yine şehrin merkezindeyken keşfedebilirsiniz.

Sivas - Malatya otobüs biletiniz ile kendine has lezzetlerin segilendiği Malatya sofralarında etkileneceğiniz pek çok lezzet bulabilirsiniz. Kanalboyu’nda kayısı tatlısının, kaburga dolmasının veya kağıt kebabını pirpirim cacığı eşliğinde Fırat Nehri’nin uzantısı olan kanal manzarasına bakarak tadabilirsiniz. Ayrıca şehrin daha iç kısımlarına doğru ilerleyerek neden kayısı cenneti Malatya’nın; Almanya’nın Saarbrücken, ABD’nin Baton Rouge, Özbekistan’ın Buhara ve Kırgızıstan’ın Batken şehirleri ile kardeş şehir olduğunu anlayabilirsiniz. Malatya'ya gelmişken kentte bulunan İspendere, Balaban ve Harapşehir kaplıcalarında şifa kazanırken yorgunluk atabilirsiniz. Malatya’yı yaşayarak keşfetmek için acele edin, tüm bunlardan çok daha fazlasını bu yemyeşil şehirde bulacaksınız.

Hemen bir Sivas - Malatya otobüs bileti alarak bu keyifli yolculuğu siz de yaşayabilirsiniz.

Dilerseniz Malatya - Sivas otobüs bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

govego.com ile tıkla ve git!

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

POPÜLER ROTALAR

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar