1. Ana Sayfa
  2. Otobüs Bileti
  3. Sivas Otobüs Bileti

EN UCUZ SİVAS ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

SİVAS OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA BİLGİLER


En ucuz fiyatlı Sivas otobüs seferleri, bunların sefer süreleri, sefer sayıları ve bilet fiyatları yukarıda listelenmiştir. En ucuz Sivas otobüs bileti 30 TL olup bu sefer Tokat - Sivas arasında düzenlenmektedir. Sivas varışlı otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları; Kamil Koç, Tokat Yıldızı, Metro Turizm, Aras Seyahat, Öz Sivas Huzur, Iğdırlı Turizm, Malatya Zafer Turizm, Kars Turgutreis Turizm, Öz Gülaras Turizm, Topçam Turizm, Öz Erciş Seyahat, Mek Ağrı Dağı Turizm, Palandöken Seyahat, As Adana Seyahat, Öz Elbistan Seyahat, Mis Amasya Tur firmalarıdır. Yukarıdaki sefer arama bölümümüzden yapacağınız arama ile bulunduğunuz yerden Sivas seferi olup olmadığını görebilir, sizin için en uygun seferi seçerek otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

SİVAS HAKKINDA

Sivas Otobüs Bileti Alarak Şark’ın Merkezine Bir Yolculuk Yapın!

Doğu illeri arasında bulunduğu konum itibari ile her zaman uğrak bir mekan olan Sivas için otobüs firmaları, en ucuz bilet fiyatları, otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.govego.com’dan öğrenebilir ve online otobüs biletinizi govego güvencesiyle hızlıca satın alabilirsiniz.

İçinde bulunduğu coğrafi ve lojistik konuma göre çok kültürlü yaşamın devam ettiği düzenli bir şehir olan Sivas, geniş yüzölçümü sayesinde farklı kültürlere ev sahibi yaparak genelden bakıldığında mozaiği temsil eden bir yapıya sahiptir. İç Anadolu bölgesinde yer almasına rağmen kuzey ilçelerinde Karadeniz’e özgü bir kültür sürerken, orta ilçelerinde ve merkezinde İç Anadolu olarak tanımlanan Sivas folklorü gözlemlenir.

Sivas Yemeklerinde Herkesin Bir Tuzu Var!

Etnik köken olarak Balkan muhacirleri, Türkmen kültür ve Kafkasya folklorü de Sivas’ı zenginleştiren ve yer yer kendini belli eden diğer çeşitli renklerdir. Hal böyle olunca bu çok kültürlülük ortamı damak tadına da yansımış ve Sivas’a özgü mozaik yemekler ortaya çıkmıştır. Eğer baharat ile aranız iyi değilse baharatsız Sivas Köftesini veya  Sebzeli Kebabını katmer eşliğinde tadabilirsiniz. Eğer daha karmaşık tatları seviyorsanız ayran çorbası, hingel ve Divriği pilavı sizi fazlasıyla tatmin edecektir. İsmi başka çağrışımlar yapsa da tarçın, üzüm, zencefil, kimyon, karanfil gibi birbirine aykırı ama kardeş tatları bir arada buluşturan Kelle tatlısından bir dilim alabilirsiniz. Kelle tatlısından da anlaşıldığı gibi en uygun tatlar geliştirilirken herkes bir tutam baharat katarak ortaya Sivas’a özgü değişik ve vazgeçilmez lezzetler çıkarmış.

Eski bir yerleşim yeri olan Sivas’ın tarihini öğrenmek isterseniz 4 Eylül Atatürk Kongre ve Etnografya Müzesini, Sivas Kongresi Salonunu veya Arkeoloji Müzesini gezerek, çeşitli antropolog ve arkeologların yaptığı çalışmalarla Sivas’ın tarihinin ne kadar geriye gittiğini öğrenebilir ve neden UNESCO’nun Divriği Ulu Camisini koruma altına aldığı görerek ve hissederek öğrenebilirsiniz.

UNESCO’nun Korumak İçin Uğraştığı Değerli Sivas’a Govego’yla Ulaşın!

Alacağınız bir Sivas otobüs bileti ile farklı tatları aynı yemekte buluşturan ve önemli bir geçmişe sahip olan en uğrak şark iline ulaşmak, dünyanın üzerine titrediği Divriği Ulu Cami’sinde ruhani bir yolculuğa çıkmak ve Kelle tatlısının ardındaki dünyayı anlamak için Sivas’a doğru yola çıkmakta geç kalmayın!

govego.com’un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde size en uygun indirimli Sivas otobüs bileti satın alarak yolculuğunuza bir adım önde başlayabilirsiniz. Bunun için govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret etmeniz yeterli!

Dilerseniz Sivas otobüs biletinizi güvenle satın aldıktan sonra govego.com bloğundaki Şehirlerarası Yolculuklarda Başınıza Gelebilecek Şeyler hakkında hazırlanan keyifli yazıyı okuyabilirsiniz.

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın.

SİVAS OTOGARI ADRES ve TELEFONLARI

Sivas Otogarı İle, Ozanlar Diyarı’na Adım Atın!

Sivas İç Anadolu Bölgesi’nin zengin kültürü ve tarihi ile sık ziyaret edilen şehirlerinden olup, her yıl binlerce yolcuyu ağırlamaktadır. 25 yıllık hizmetlerinden sonra değişime gidilerek yenisi yapılan Sivas Otogarı bugünkü haliyle çok geniş bir alana, iki katlı olacak şekilde inşa edilmiştir. Türkiye’nin hemen hemen her şehrine düzenlediği seferlerin yanında İç Anadolu ve Karadeniz Bölgeleri arasında geçiş görevi gören Sivas Otogarı gelişmiş yapısı ile yolcuların her türlü beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


Sivas Otogarı Telefon ve Adresi

Telefon:

  • 0346 226 15 90

Adres:

  •  Otogar, 58070 Merkez/Sivas

YOLCULUK NE KADAR SÜRER?

Şehir
Km
Süre
934 Km
11 Saat
487 Km
6 Saat
889 Km
11 Saat
504 Km
6 Saat
1039 Km
12 Saat
790 Km
9 Saat
484 Km
6 Saat
1109 Km
13 Saat

SİVAS OTOGARI'NI HARİTA ÜZERİNDE GÖR

SİVAS HAVA DURUMU

Çarşamba
6℃
/
6℃
Perşembe
4℃
/
4℃
Cuma
9℃
/
9℃

SİVAS OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Sivas otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları hangileridir?

Sivas seferi düzenleyen otobüs firmaları; Kamil Koç, Tokat Yıldızı, Metro Turizm, Aras Seyahat, Öz Sivas Huzur, Iğdırlı Turizm, Malatya Zafer Turizm, Kars Turgutreis Turizm, Öz Gülaras Turizm, Topçam Turizm, Öz Erciş Seyahat, Mek Ağrı Dağı Turizm, Palandöken Seyahat, As Adana Seyahat, Öz Elbistan Seyahat, Mis Amasya Tur firmalarıdır.

En ucuz Sivas otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Sivas varışlı en ucuz otobüs bileti fiyatı 30 TL’dir.

SİVAS KALKIŞLI POPÜLER SEFERLER

SİVAS - ANKARA
100 TL
7s 30d
SİVAS - ERZİNCAN
100 TL
3s 0d
SİVAS - YOZGAT
200 TL
3s 0d
SİVAS - KAYSERİ
50 TL
2s 45d
SİVAS - ERZURUM
100 TL
4s 30d
SİVAS - KIRIKKALE
110 TL
4s 45d
SİVAS - TOKAT
35 TL
3s 0d
SİVAS - AMASYA
50 TL
2s 30d

SİVAS VARIŞLI POPÜLER SEFERLER

ANKARA - SİVAS
100 TL
5s 45d
KAYSERİ - SİVAS
50 TL
2s 30d
YOZGAT - SİVAS
100 TL
3s 0d
ERZİNCAN - SİVAS
100 TL
4s 0d
İSTANBUL - SİVAS
170 TL
14s 5d
ERZURUM - SİVAS
100 TL
6s 30d
KONYA - SİVAS
110 TL
7s 40d
TOKAT - SİVAS
30 TL
2s 15d

SİVAS İÇİNDE BULUNAN DİNLENME TESİSLERİ

Bulunduğu Şehir
Tesis Adı
Tesis Adresi
Tesis Telefonu
Sivas
Taşlıdere Dinlenme Tesisleri
Sivas Kayseri Karayolu 5.km. Sivas Petrol Tesisleri
346 219 17 17
İmranlı
İşleyen Dinlenme Tesisleri
Karşıyaka Mah. Erzincan Cad. 29 İmranlı, Sivas
346 861 24 15
Gürün
Gölpınar Dinlenme Tesisleri
Karayar, 58800 Gürün/Sivas
346 715 10 55
Gemerek
Gim Polat Dinlenme Tesisleri
Fevziçakmak, Kayseri Sivas Yolu, 58840 Gemerek
346 614 18 35
Gürün
Velioğlu Dinlenme Tesisi
Kayseri-malatya Yolu 58800 Gürün, Sivas, Turkey
Gürün
Aktaş Dinlenme Tesisleri
Kurultay, Atatürk Blv., 58800 Gürün/Sivas
İmranlı
Alışkan Dinlenme Tesisi - Sivas
58980 Toklucak -İmranlı
346 871 10 17
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder