STAR HAKKARİ TURİZM HAKKINDA

 

Star Hakkari Turizm’den Govego Yönlendirmesiyle Kolayca Otobüs Bileti Al!

Star Hakkari  Turizm  otobüs bileti fiyatları, otobüs seferleri, saatleri ve diğer bilgileri sorgulayabileceğiniz www.govego.com’dasınız! Star Hakkari  Turizm  otobüs bileti sorgulamak için sayfanın üst kısmında yer alan arama butonuna güzergah ve tarih bilgilerini girmeniz yeterli.

Star Hakkari Turizm İle Tanışın!

Star Hakkari Turizm, taşımacılık sektöründe profseyönel ekipler kurup yollarda kaliteli hizmet vermeyi hedefliyor. Uluslararası değerlere ve kültürel değerlere uygun, daima gelişim içerisinde olan bir şirket. Kaliteli ve yeniliğe yatkın hizmetleriyle, karşılık beklemeden müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, sektörde öncü marka olmayı hedefleyen Star Hakkari Turizm, son teknolojiyi ve bilişimi olabildiğince kullanarak, güvenli, konforlu, titiz ve sağlıklı bir yolculuğun temellerini atmış bulunmaktadır. Günümüzün hızlı değişen dinamiklerine oldukça hızlı ve pratik şekilde çözümler üreterek planlarınızı gerçekleştirebileceğiniz doğru bir seçenek gibi gözüküyor.

Seyahatinizi Özelleştirin!

Yolculuğunuz boyunca dinlenebilmeniz için tasarlanmış rahat koltukları, kliması ve temiz havalandırmasıyla konforunuz yolculuğunuza keyif katacaktır. Tv yayınını takip edebilir, uyduya erişim sağlayabilir  veya diledğiniz anda müzik dinleyerek yolculuğunuza devam edebilirsiniz . Bazı araçlarımızda bulunan koltuklarda mevcut LCD ekranlarlada bulunan uydu, müzik veya film arşivine erişerek seyahatinizi özelleştirmek sizin elinizde. Veya kablosuz internet ile hiçbirşeyden geri kalmayarak sosyal ağda vakit geçirebilirsiniz.

Star Hakkari Turizm İle Yola Çıkmak Çok Kolay

Star Hakkari Turizm'in web sitesine kolayca erişerek, online biletlerinizi alabilir, yolculuğunuzla ilgili her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Rezervasyon işlemleri, bilet iptali, açıktaki bileti sefere bağlama gibi işlermlerine de erişebilirsiniz. yolculuğunuz boyunca yol durumu, dinlenme tesisleri hakkında da bilgi alabilirsiniz. Talep ve arzularınızı yöneltmek için veya soru ve şikayetlerinizi dile getirmek için, Star Hakkari Turizm'e Türkiye'nin dilediğiniz her yerinden 0 438 211 67 34 - 41 01 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.

 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

STAR HAKKARİ TURİZM İLETİŞİM BİLGİLERİ

Çağrı Merkezi:

0 438 211 67 34 - 41 01

E-posta:

info@starhakkari.com.tr

Genel Merkez:

İstiklal Caddesi, Anıt Karşısı, No: 1, Merkez / Hakkari
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder