EN UCUZ TEKİRDAĞ ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

TEKİRDAĞ OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA BİLGİLER


En ucuz fiyatlı Tekirdağ otobüs seferleri, bunların sefer süreleri, sefer sayıları ve bilet fiyatları yukarıda listelenmiştir. En ucuz Tekirdağ otobüs bileti 45 TL olup bu sefer İstanbul (Avrupa) - Tekirdağ arasında düzenlenmektedir. Tekirdağ varışlı otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları; Pamukkale Turizm, Çanakkale Truva, Metro Turizm, Kamil Koç, İstanbul Seyahat, Keşan Birlik, Çorlu Yıldız Tur, Kale Seyahat, Balıkesir Uludağ, Buzlu Turizm, Ali Osman Ulusoy, Ak Tur Turizm, Keşanlılar Turizm, Şarköy Seyahat, Has Turizm, Tokat Yıldızı firmalarıdır.

TEKİRDAĞ HAKKINDA

Tekirdağ Otobüs Bileti Alın Trakya Kültürü İle Tanışın!

Trakya’nın gerçek yüzü Tekirdağ için otobüs firmalarınıen ucuz bilet fiyatlarınıotobüs sefer saatlerini  www.govego.com’da karşılaştırın, size en uygun otobüs biletini govego yönlendirmesiyle satın alın.

Tekirdağ’da yapılan arkeolojik kazılar, şehrin tarihinin MÖ 4000’li yıllara dayandırmıştır. İlk olarak Traklar tarafından yerleşim yeri olarak kullanılan bölge daha sonra Makedon, Pers, Roma ve Bizans dönemi yaşanmıştır. Şehirde İsa’dan önceki dönemlere ait birçok uygarlık yaşamış olup Roma ve Bizans uygarlıklarından sonra 14.yy’dan sonra Osmanlı İmparatorluğu hüküm sürmüştür.  Osmanlı Dönemi’nde Tekfurdağı olarak anılan şehrin adı, Cumhuriyet Dönemi’nden sonra Tekirdağ adını almıştır. Trakya kültürünün en özel yanlarını bulacağınız bu topraklarda kültürümüzün temel özelliklerini de bulacaksınız. Tekirdağ Avrupa Kıtası’nda olduğundan dolayı diğer şehirler gibi gelmeyecektir sizlere de. Tekirdağ otobüs biletiniz ile hemen yola koyulun, Tekirdağ’ın en özel yanlarını keşfedin!

Tekirdağ’ın Güzellikleri İle Buluşun!

Tekirdağ otobüs biletiniz her türlü ihtiyacınıza yanıt verecek ve güzelliklerini, meraklısına sonuna dek açabilecek zenginliğe ait bir kente sizleri taşıyor. Şehir, müze severlere Milattan Önce 4500’lü yıllara dayanan eserler görmelerine imkan tanırken doğa tutkunlarınaysa Tekirdağ’ın eşsiz manzarasını doyasıya yaşamalarına imkan tanıyor. İstanbul’a yakınlığından dolayı Tekirdağ gezinizde Osmanlı’dan kalma izler görmeniz fazlasıyla mümkün. Mimar Sinan’ın en özel eserlerinden olan Rüstem Paşa Camisi bu durumun en güzel örneklerinden olup, Mimar Sinan’ın hala ibadete açık olan şaheserini yakından tanıma imkanı buluyorsunuz. 1406 yılında inşa edilmiş olan Taşoğlu Camisi’nin minaresinin taş işçiliği, Türk sanat tarihinin eşsiz eserleri arasında bulunmakta olup o dönemlerin izlerini hala taşımaktadır. Tekirdağ Müzesi’nde antik dönemlere ait eserleri keşfederken, Rakoczi Müzesi’nde ise son yıllarını Tekirdağ’da geçiren Macar Halk Kurtuluş kahramanı II. Rakoczi French adına Macar hükümetince düzenlenen müze içerisinde Müze Türk- Macar ilişkilerini simgeleyen ve her iki millete de özgü el işi eserler sergilenmekte olup iki kültürün harmanlanmasına yakından tanıklık edebilirsiniz. Eğer bir edebiyat aşığı gezginseniz, Tekirdağ doğumlu olan şairimiz Namık Kemal’in anısına, klasik Türk mimarisi ile inşa edilen bu evde, Namık Kemal’in kendi eserlerini ve onun  hakkında yazılmış olanlarını inceleyebilirsiniz.

 

Şehrin Tekirdağ’da Kamp Yapmanın Tadını da Yaşayın!

Bu şehir, temiz havası ve bozulmamış doğası ile kampçılar için cennet olarak adlandırılmaktadır. Kamp alanlarının çokluğu ve doğal güzellikleri ile sizlere kendisini sunan Tekirdağ topraklarında Topağaç Kamping, Kumbağ Kamping, Gülay Kamping alanlarını tercih edebilirsiniz. Tekirdağ’ın plajlarında unutulmaz bir tatil keyfi yaşamanızda mümkün. Değirmenaltı Plajı, Alkaya Plajı’nın serin suları da her yaz sizleri beklemektedir. Tekirdağ denilince ilk akla gelenlerden olan ve Türk kültürünün olmazsa olmazlarından rakının en lezzetli halini Tekirdağ rakısında bulacaksınız. Ayrıca Şarköy üzümüyle birlikte dillere destan Şarköy şarabını da tattığınızda neden bu kadar özel olduğunu daha yakından anlayacaksınız. Ayrıca başka hiçbir şehirde lezzetini bulamayacağınız Tekirdağ Köftesi’nin üstüne Osmanlı usulü Hayrabolu Tatlısı’nı yediğinizde bu şehre aşık olacaksınız. Tekirdağ otobüs biletiniz ile başlattığınız günleriniz doğal görüntüsüne hayran olacağınız bir şehrin yanında, kültürel mirasları ile de kendisini sizlere çekecektir. Tekirdağ’da yaşanacak çok güzel günler olduğunu unutmayın!

Dilerseniz Tekirdağ otobüs biletinizi satın aldıktan sonra blog.govego.com'da Tekirdağ hakkında hazırlanan keyifli yazıyı okuyabilirsiniz.

 

 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın.

TEKİRDAĞ OTOGARI ADRES ve TELEFONLARI

Tekirdağ Otogarı İle, Trakya’nın Lezzetlerine Kavuşun!

Tekirdağ ülkemizin Avrupa Kıtası’nda yer alıp, hem İstanbul’a yakınlığından hem de diğer şehirlere hiç benzemeyen doğası ve kültürü ile sık sık ziyaret edilen şehirlerimiz arasındadır. Tekirdağ Otogarı Trakya Bölgesi’nin en büyük otogarı olup 2005 yılında hizmete açılmıştır. Sınır bölgesinde olduğu için yurtdışından da pek çok misafir ağırlayan Tekirdağ Otogarı Türkiye’nin pek çok noktasına ulaşım sağlamaktadır. Fatih Sultan Mehmet Bulvarı üzerinde bulunan Tekirdağ Otogarı şehrin merkezinde ve ulaşım imkanı kolaylıkla sağlanmaktadır.

 

Tekirdağ Otogarı Telefon ve Adresi

Telefon:

  • 0282 264 05 00
  • 0282 264 05 04
  • 0282 265 05 05

Adres:

  •  Hürriyet, 59030 Tekirdağ Merkez/Tekirdağ

YOLCULUK NE KADAR SÜRER?

Şehir
Km
Süre
181 Km
2 Saat
631 Km
7 Saat
407 Km
5 Saat
892 Km
11 Saat
739 Km
9 Saat
1794 Km
22 Saat
1417 Km
17 Saat
631 Km
7 Saat

TEKİRDAĞ OTOGARI'NI HARİTA ÜZERİNDE GÖR

TEKİRDAĞ HAVA DURUMU

Pazartesi
2℃
/
2℃
Salı
5℃
/
5℃
Çarşamba
2℃
/
2℃

TEKİRDAĞ OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Tekirdağ otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları hangileridir?

Tekirdağ seferi düzenleyen otobüs firmaları; Pamukkale Turizm, Pamukkale Turizm, Çanakkale Truva, Metro Turizm, Kamil Koç, İstanbul Seyahat, Keşan Birlik, Çorlu Yıldız Tur, Kale Seyahat, Balıkesir Uludağ, Buzlu Turizm, Buzlu Turizm, Ali Osman Ulusoy, Ak Tur Turizm, Keşanlılar Turizm, Şarköy Seyahat firmalarıdır.

En ucuz Tekirdağ otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Tekirdağ varışlı en ucuz otobüs bileti fiyatı 45 TL’dir.

TEKİRDAĞ KALKIŞLI POPÜLER SEFERLER

TEKİRDAĞ - ÇANAKKALE
100 TL
3s 15d
TEKİRDAĞ - İZMİR
165 TL
13s 0d
TEKİRDAĞ - AYDIN
215 TL
14s 20d
TEKİRDAĞ - BURSA
150 TL
7s 0d
TEKİRDAĞ - ANKARA
195 TL
11s 30d
TEKİRDAĞ - DENİZLİ
245 TL
16s 10d
TEKİRDAĞ - ANTALYA
280 TL
16s 0d

TEKİRDAĞ VARIŞLI POPÜLER SEFERLER

İSTANBUL - TEKİRDAĞ
45 TL
1s 45d
ÇANAKKALE - TEKİRDAĞ
100 TL
4s 45d
İZMİR - TEKİRDAĞ
165 TL
10s 45d
ANKARA - TEKİRDAĞ
190 TL
8s 30d
AYDIN - TEKİRDAĞ
210 TL
10s 45d
DENİZLİ - TEKİRDAĞ
245 TL
14s 45d
BURSA - TEKİRDAĞ
150 TL
6s 30d

TEKİRDAĞ İÇİNDE BULUNAN DİNLENME TESİSLERİ

Bulunduğu Şehir
Tesis Adı
Tesis Adresi
Tesis Telefonu
Çerkezköy
Çorlu Çerkezköy Tesisi
Edirne - İstanbul Otoyolu 124+920 Km. Çerkezköy Karamehmet B Tipi OHT`leri
282 659 93 60
Malkara
Tekirdağ Üner Tesisleri
Nusratfaki Köyü Cehennem Dere Mevkii Malkara Yolu 20.km
282 217 60 86
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder