EN UYGUN TOKAT ANKARA ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

 • Tokat Seyahat Tokat Ankara otobüs bileti
  TOKAT - ANKARA
  23.07.2018 - 00:30
 • Tokat Seyahat Tokat Ankara otobüs bileti
  TOKAT - ANKARA
  23.07.2018 - 09:00
 • Tokat Seyahat Tokat Ankara otobüs bileti
  TOKAT - ANKARA
  23.07.2018 - 12:00
 • Tokat Seyahat Tokat Ankara otobüs bileti
  TOKAT - ANKARA
  23.07.2018 - 14:00
 • Tokat Seyahat Tokat Ankara otobüs bileti
  TOKAT - ANKARA
  23.07.2018 - 15:00
 • Tokat Seyahat Tokat Ankara otobüs bileti
  TOKAT - ANKARA
  23.07.2018 - 17:00
 • Tokat Seyahat Tokat Ankara otobüs bileti
  TOKAT - ANKARA
  23.07.2018 - 18:00
 • Tokat Seyahat Tokat Ankara otobüs bileti
  TOKAT - ANKARA
  23.07.2018 - 23:30
 • Metro Turizm Tokat Ankara otobüs bileti
  TOKAT - ANKARA
  23.07.2018 - 22:00
100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

TOKAT - ANKARA OTOBÜS BİLETİ

Tokat Ankara otobüs bileti için en uygun fiyatlar govego.com'da.

Tokat Ankara otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Tokat Ankara Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Tokat Ankara otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Tokat Ankara otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Ankara Tokat Otobüs Bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Tokat Ankara arası mesafe: 425 Km

Tokat Ankara arası sefer süresi: Ortalama 5 Saat

Tokat Ankara arası en ucuz otobüs bileti: 68 TL

SEFER DÜZENLEYEN OTOBÜS FİRMALARI

TOKAT ANKARA GÜZERGAHI

Tokat - Ankara Arası Güzergah Bilgileri

Tokat - Ankara otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Tokat - Ankara Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Tokat - Ankara otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Tokat - Ankara otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz.

Tokat - Ankara arası mesafe yaklaşık 425 km olup, yolculuk süresi ortalama olarak 5 saat sürüyor ve güzergah boyunca otobüsler Çorum ve Kırıkkale illerinden geçiyor. Bu güzergahta sefer düzenleyen başlıca otobüs firması Metro Turizm’dir. Tokat - Ankara otobüs bileti fiyatları 42 TL'den başlıyor ancak govego.com' un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde indirimli Tokat - Ankara otobüs bileti alma ve yolculuğunuza bir adım önde başlama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu ayrıcalıklara sahip olmak için govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Tokat - Ankara Güzergahı Boyunca Sizi Neler Bekliyor?

Tokat - Ankara arası gerçekleştireceğiniz bu seyahatte Tokat’ın meyve kokulu atmosferine veda ederek Başkent’in yüksek enerjisine adım atacaksınız. Yolculuğunuz boyunca tarih dolu, lezzet dolu duraklardan geçecek ve yorulmadan geçireceğiniz zamanlardaki güzelliklerle dolduracaktır. Tokat - Ankara otobüs biletiniz ile bu seyahate başladığınız andan itibaren yolların sizlere sunduklarına da kendinizi açın, böylece unutulmaz anılarınıza yenilerini ekleyebilirsiniz.

Tokat’tan çıkış yaparak gerçekleştireceğiniz başlangıçtan sonra şarap üretimi ile ünlü olan Turhal’dan geçecek daha sonrasında rotanızı İç Anadolu yollarına doğru çevireceksiniz. Yollar sizleri Karadeniz’den çıkarmaya çalışırken sıradaki durağınız ise Kırıkkale olacaktır. Tokat - Ankara otobüs biletiniz ile daha sonra Kırakkale’ye vardığınızda savunma sanayimizin bel kemiğinde olduğunuzdan da emin olabilirsiniz. Türkiye’nin Makine Kimya Endüstrisi Kurumu’nun olduğu Kırıkkale geçmişimizden bu yana bizlere bu konuda hizmet vermektedir. Silah fabrikalarının da yoğun olduğu Kırıkkale aynı zamanda büyük bir petrol rafinerisi ile de bizlere hizmet ediyor.Tokat - Ankara otobüs biletiniz ile Kırıkkale’de bir mola vermek isterseniz, un tarhanası eşliğinde sıcacık bir dinlenme yaşayabilirsiniz.

Karadeniz’den sonra İç Anadolu yolları sizlere sade gelecektir fakat Ankara’ya vardığınızda Başkent’in çekiciliğinde tüm yorgunluğunuzu atabileceksiniz. Anıtkabir’in varlığından dolayı manevi değeri yüksek olan Başkent’in güzellikleri ve değeri sadece bununla sınırlı kalmayacak ve sizlere renkli kültürünü de açacaktır. Park Caddesi’nde, 8. Cadde’de, Sakarya Caddesi’nde dolaşırken kendinizi insanların arasında daha güçlü hissedecek, şehrin enerjisine sizler de kendinizi kaptıracaksınız. Ankara geniş caddeleri, metrosu ve modern eğlence anlayışıyla sizleri karşıladığından kendinizi Ankara’nın dünyasına tamamen bırakın o sizleri de kendisine bir şekilde hayran bırakacaktır.

 

Hemen bir Tokat - Ankara otobüs bileti alarak bu keyifli yolculuğu siz de yaşayabilirsiniz.

Dilerseniz Ankara - Tokat otobüs bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

govego.com ile tıkla ve git!

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

POPÜLER ROTALAR

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar