EN UYGUN TOKAT HATAY ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

  • TOKAT - HATAY
    22.07.2018 - 13:00
  • TOKAT - HATAY
    22.07.2018 - 19:00
100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

TOKAT - HATAY OTOBÜS BİLETİ

Tokat Hatay otobüs bileti için en uygun fiyatlar govego.com'da.

Tokat Hatay otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Tokat Hatay Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Tokat Hatay otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Tokat Hatay otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Hatay Tokat Otobüs Bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Tokat Hatay arası mesafe: ~

Tokat Hatay arası sefer süresi: Ortalama ~

Tokat Hatay arası en ucuz otobüs bileti: 100 TL

TOKAT HATAY GÜZERGAHI

Tokat - Hatay Arası Güzergah Bilgileri

Tokat - Hatay otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Tokat - Hatay Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Tokat - Hatay otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Tokat - Hatay otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz.

Tokat - Hatay arası mesafe yaklaşık 749 km olup, yolculuk süresi ortalama olarak 11 saat sürüyor ve güzergah boyunca otobüsler Sivas, Kayseri, Kahramanmaraş ve Gaziantep illerinden geçiyor. Bu güzergahta sefer düzenleyen başlıca otobüs firması Öz Sivas Turizm’dir. Tokat - Hatay otobüs bileti fiyatları 69 TL'den başlıyor ancak govego.com' un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde indirimli Tokat - Hatay otobüs bileti alma ve yolculuğunuza bir adım önde başlama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu ayrıcalıklara sahip olmak için govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Tokat - Hatay Güzergahı Boyunca Sizi Neler Bekliyor?

Tokat - Hatay arası gerçekleştireceğiniz bu seyahat uzun ve yorucu bir yolculuk olacak gibi görünse de geçeceğiniz şehirlerin güzelliklerini yaşamayı da ihmal etmediğinizde aslında arkanızda çok keyifli dakikalar ve çok güzel anılar bırakabilirsiniz. Türkiye’nin meyve bahçesi unvanını alarak meyve sularının lezzeti ile ünlü olan Tokat’tan medeniyetlerin buluşma köprüsü Hatay’a vardığınızda kendinizi bu lezzet kokan topraklarda bambaşka hissedeceksiniz. Tokat - Hatay otobüs biletinizi alarak başlatacağınız bu yolculukta Karadeniz’den Akdeniz Bölgesi’nin en uç kısmında kalan Hatay’a geçerken en kısa uzaklık dik uzaklık mantığı ile bir sürüş gerçekleştirecek, kuzeyden güneye doğru akacaksınız. Tokat - Hatay otobüs biletiniz ile yolları kat etmeye başladığınızda Geyras üzerinden Sivas’ın en güzel ilçelerinden olan Yıldızeli’ne geçeceksiniz. Her köşesi tarih kokan ozanların ve türkülerin şehri olan Sivas’tan geçerken Aşık Veysel’in sazını titreten bu topraklardan “Uzun İnce bir yoldayım, gidiyorum gündüz gece” mısralarının yankıları ile geçeceksiniz. Sivas’tan sonra Şarkışla üzerinden Kayseri topraklarına geçiş yapacaksınız. Tokat - Hatay otobüs bileti alarak başlattığınız bu yolculukta pastırmasının lezzetinden Erciyes’in heybetinden geçerek, bir kaşığa sığan kırk adet mantı tanesinin efsanesinin doğru olup olmadığını da kontrol edebilirsiniz. Kayseri’nin Pınabaşı ve Sarız ilçelerinden geçerek Kahramanmaraş Göksun’a geldiğinizde de bir mola verebilir, Karadeniz yaylalarını aratmayacak yeşillikteki yollarda Yeşilgöz Gölü’nde bir soluklanıp, kırmızı benekli alabalık lezzetini tadıp üzerine erimez lezzeti ile bir dondurma yiyebilirsiniz. Kahraman ünvanını alan bu şehir sizleri bir kahraman edasıyla uğurladıktan sonra ise sıradaki durağınız Gaziantep’in Islahiye ilçesi olacaktır. Islahiye’de eğer zamanında oralardaysanız Üzüm, Biber ve Kültür Festivali’ni kaçırmak istemezsiniz. Islahiye’nin baklavalarının da eşlik edeceği bu şenlikte Gaziantep kültürünü de daha yakından tanıma fırsatınız olacak. Kırıkhan’dan geçerek Hatay’a ulaştığınızda lezzete, tarihe ve doğaya doymuş olsanız da Hatay’a geldiğinizde sizlere yorgunluğunuzu unutturacak çok güzel bir atmosfer bekliyor olacak.Tokat - Hatay otobüs bileti alarak başlattığınız yolculuğunuzun sonunda “Dinler Beşiği” Hatay’a varmış olacaksınız. İnsanların hoşgörü içerisinde yaşadıkları bu şehirde her taşın altından farklı bir tarih bulacak, birçok medeniyetin ilklerine tanıklık edeceksiniz. Kiliseleri, kervansarayları, camileri, havraları ve manastırlarıyla iç içe yaşayan bir şehrin en lezzetli yemeklerine doğa harikası güzellikleriyle birlikte tanıklık edeceksiniz. Tam bir lezzet diyarı olan Hatay’da biriktireceğiniz çok fazla güzel anı sizleri bekliyor!

Hemen bir Tokat - Hatay otobüs bileti alarak bu keyifli yolculuğu siz de yaşayabilirsiniz.

Dilerseniz Hatay - Tokat otobüs bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

govego.com ile tıkla ve git!

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

POPÜLER ROTALAR

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar