TOSYA SEYAHAT HAKKINDA

 

Tosya Seyahat’den Govego Yönlendirmesiyle Kolayca Otobüs Bileti Al!

Tosya Seyahat otobüs bileti fiyatları, otobüs seferleri, saatleri ve diğer bilgileri sorgulayabileceğiniz www.govego.com’dasınız! Tosya Seyahat otobüs bileti sorgulamak için sayfanın üst kısmında yer alan arama butonuna güzergah ve tarih bilgilerini girmeniz yeterli.

Tosya Seyahat İle Tanışın!

1950 li yıllarda kurulan Tosya Seyahat, başlarda Tosya Doğan Turizm olarak işlev görmekteydi. İlk olarak Kastamonu ve İstanbul seferlerine, imkanlar dahilinde az sayıda aracıyla hizmet veren Tosya Seyahat, girişimcileri harekete geçirerek araç sayısını arttırmıştır. Zamanla güçlenen ve kendini sürekli geliştiren ilkesiyle beraber, filosunuda genişleterek 1983 yılında bireysellikten kurtularak Limited Şirketi olarak yeniden yapılanmıştır. 1988 yılında ise Büyük İstanbul Otogarında hizmet vermeye başlamıştır. Bugüne kadar filosunu genişletmiş, çalışkan mürettebatı ve yöneticileriyle, günün şartlarına uygun otobüsleri ve şöförleriyle, güleryüzlü bir hizmet vermek için emrinizde olan Tosya Seyahat, tercihinizin hakkını verecek bir şirkettir.

Tosya Seyahat'in Konforuyla Seyahat Edin

Günün şartlarına uygun Tosya Seyahat otobüslerinde yolcuların rahat bir yolculuk geçirmeleri için bütün imkanlar mevcuttur. Her yolcu koltuğunun arkasında bulunan kişiye özel dokunmatik ve tuşlu ekranlar aracılığıyla ister canlı yayın TV izleyebilir veya istediğiniz filmleri bulunan sinema arşivinden edinebilirsiniz. Yolculuk boyunca araç içerisinde bulunan ücretsiz kablosuz (wi-fi) internet bağlantısı sayesinde mobil cihazları veya bilgisayarlarıyla bağlanıp, sosyal medyadan kopmayık günlük işlerinizi devam ettirebilir, maillerinizi kontrol edebilir, hiç bir aksaklık yaşamadan keyif içinde yolculuğunuzu devam ettirebilirsiniz.

Tosya Seyahat ile Planlarınızı Yapmak Çok Kolay

Tosya Seyahat'in web sitesinden online biletlerinizi alabilir, yolculuğunuzla ilgili her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilir, yolculuğunuz boyunca yol durumu, dinlenme tesisleri hakkında da bilgi alabilirsiniz. Tosya Seyahat e Türkiye'nin dilediğiniz her yerinden  0366 313 12 47 - 0366 313 37 32  numaralı çağrı merkezlerinden ulaşabilirsiniz.

 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

TOSYA SEYAHAT İLETİŞİM BİLGİLERİ

Çağrı Merkezi:

0 366 313 12 47 - 37 32

E-posta:

hizmet@tosyaseyahat.com.tr

Genel Merkez:

Cumhuriyet Mah., Atatürk Cad., No: 1-6, Tosya / Kastamonu
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder