1. Ana Sayfa
  2. Otobüs Bileti
  3. Tunceli Otobüs Bileti

EN UCUZ TUNCELİ ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

TUNCELİ OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA BİLGİLER


En ucuz fiyatlı Tunceli otobüs seferleri, bunların sefer süreleri, sefer sayıları ve bilet fiyatları yukarıda listelenmiştir. En ucuz Tunceli otobüs bileti 50 TL olup bu sefer Elazığ - Tunceli arasında düzenlenmektedir. Tunceli varışlı otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları; Can Dersim Tuncelililer firmalarıdır. Yukarıdaki sefer arama bölümümüzden yapacağınız arama ile bulunduğunuz yerden Tunceli seferi olup olmadığını görebilir, sizin için en uygun seferi seçerek otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

TUNCELİ HAKKINDA

Tunceli Otobüs Bileti Alın Munzur’un Gizemini Keşfedin!

Yeşil bir efsanenin ortasındaki yalnız şehir Tunceli için otobüs firmalarıen ucuz bilet fiyatlarıotobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.govego.com’dan öğrenebilir ve online otobüs biletinizi govego güvencesiyle hızlıca satın alabilirsiniz.

MÖ Kaltolitik Çağ’a dayanan geçmişi ile, bugün Tunceli olarak anılan bu şehir tarih boyunca çeşitli medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. İşuva adıyla anılan bu bölgede Tunceli’nin yazılı tarihine MÖ 2200’lerde Subarrular kalıntılarında rastlanmıştır. Hititler, Urartular, Medler ve Pers İmparatorluğunun da hüküm sürdüğü bu toprakları daha sonra İskender’in ele geçirmesi ve Anadolu’da İslamiyet’in yayılması ile birlikte Arapların etkisini de yaşamıştır. Osmanlı Dönemi’nde Erzurum’a bağlı olarak Hozat merkez olmak üzere “Dersim Livası” adıyla sancak haline getirilmiştir. Günümüzde tarihi mirasların pek rastlanmadığı bu şehrimiz kendine özgü özellikleri, koruduğu gelenek ve kültürlerinin paralelinde korunan doğal güzellikleri ile küçük ve yalnız bir şehir olarak sizlerle tanışmak için bekliyor!

Efsanevi Munzur İle Tanışın!

Tunceli otobüs bileti alarak başlatacağınız bu yolculukta efsanelerin hala hüküm sürdüğü dağlarla çevrili topraklarda sizleri bekleyen, alışılmışın dışındaki güzelliklere hazır olun. Tunceli’yi tanımaya Munzur Nehri’ne komşu küçük mekanlarda bir yorgunluk kahvesi içerek başlayın. Munzur Efsanesi’nin çıkış yeri olan bu topraklar Munzur Nehri’nin güzelliği ile sizlere sunulduğunda şehrin kalbinde bir yerlerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Munzur Vadisi Milli Parkı 1.derecede korunan sit alanı olma özelliğini hala korumaktadır. Türkiye’nin büyük milli parkalarından olan Munzur, başta zengin akarsu kaynakları, turkuaz renkli gözeleri, endemik bitki türlerinin çeşitliliği ve nesli tükenmekte olan pek çok yabanıl hayvanın yaşamına ev sahipliği yapması sebebiyle de bu değeri fazlasıyla hak etmektedir. Munzur Vadisi boyunca ilerlediğiniz her an karşılaşacağınız yabanıl hayatta Su Samuru, kurt, domuz, tilki, sincap gibi yabani hayvanlarının yanı sıra nesli tükenme tehlikesinde olan kızıl geyik ve vaşak gibi Türkiye’nin başka hiçbir yerinde göremeyeceğiniz ender güzellikteki hayvanlarla karşılaşabilirsiniz. Doğa aşıkları için kesinlikle görülmesi gereken bu topraklarda çok farklı kuş ve balık türleri ile de karşılaşarak, ülkemizde insan tahribatına uğramamış güzellikler olduğuna yakından tanıklık edeceksiniz.

Tunceli otobüs bileti ile kendinize sunacağınız zamanlarda Munzur Nehri’nde rafting yapabilir, Mercan deresi civarında tutacağınız alabalık türlerinin lezzetini tadarken Munzur Baba hikayeleri ile keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Kaplıcalarının şifası ile de ünlü Tunceli’de özellikle Bağın Ilıcası’nda geçireceğiniz zamanlar sizlere yenilenmeniz için farklı bir alternatif sunuyor. Doğal görsel şovlarının yanı sıra farklı damak lezzeti ile Tunceli’de Döğürcekli İçli Köfte, Hazırlop Köftesi ve Tunceli’nin eşsiz çiçeklerinin özü ile oluşan Tunceli balını tatmadan dönmemelisiniz.  

Doğa Severler İçin Yeni Bir Soluk: Tunceli

Alacağınız bir Tunceli otobüs bileti ile çıkacağınız bu yolculuk sonunda sizleri karşılayan Tunceli doğa severler ve yabanıl hayat meraklıları için odak noktası olacak gibi görünüyor. Bakirliğini korumuş, insanların bozgununa uğramamış bu eşsiz topraklarda farklı bir bakış, farklı bir yaşayış tatmak isterseniz sizlere kendisini sonuna kadar açacaktır. Türkiye’nin farklı yüzlerinden biri olan Tunceli’yi yaşamak için acele edin! Hala bozulmamış bir doğada yaşama şansınız varken değerlendirin!

govego.com'un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde size en uygun indirimli Tunceli otobüs bileti satın alarak yolculuğunuza bir adım önde başlayabilirsiniz. Bunun için govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret etmeniz yeterli!

Dilerseniz Tunceli otobüs biletinizi güvenle satın aldıktan sonra govego.com bloğundaki Tunceli hakkında hazırlanan keyifli yazıları okuyabilirsiniz.

 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın.

TUNCELİ OTOGARI ADRES ve TELEFONLARI

Tunceli Otogarı İle, Munzur’un Güzelliğiyle Tanışın!

Tunceli hala bozulmamış doğası, vahşi hayatın kaybolmayan güzellikleri ile ülkemizde önemli doğal milli parklardan birini oluşturmaktadır. Tunceli doğa harikası yaşam alanı ile ziyaretçi akınına uğramaktadır. Tunceli Otogarı yıllardır aynı yerinde hizmetlerine devam ederek, özellikle büyük şehirlere olan seferlerine ağırlık vermektedir. Şehrin merkezinde bulunan Tunceli Otogarı’na ulaşımınızı kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Ayrıca yolculuğunuz öncesi veya sonrasında sağlanılan servis hizmetleri ile de Tunceli Otogarında ihtiyaç duyduğunuz her şeye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Tunceli Otogarı Telefon ve Adresi

Telefon:

  • 0428 212 48 59

Adres:

  •  Alibaba, 62000 Merkez/Tunceli

POPÜLER TUNCELİ OTOBÜS FİRMALARI

  • Can Dersim Tuncelililer
    CAN DERSİM TUNCELİLİLER
Tümünü Gör Kapatmak için tıklayın.

YOLCULUK NE KADAR SÜRER?

Şehir
Km
Süre
1176 Km
14 Saat
818 Km
10 Saat
1188 Km
14 Saat
1411 Km
17 Saat
441 Km
5 Saat
1414 Km
17 Saat

TUNCELİ OTOGARI'NI HARİTA ÜZERİNDE GÖR

TUNCELİ HAVA DURUMU

Pazartesi
15℃
/
16℃
Salı
6℃
/
6℃
Çarşamba
7℃
/
7℃

TUNCELİ OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Tunceli otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları hangileridir?

Tunceli seferi düzenleyen otobüs firmaları; Can Dersim Tuncelililer firmalarıdır.

En ucuz Tunceli otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Tunceli varışlı en ucuz otobüs bileti fiyatı 50 TL’dir.

TUNCELİ KALKIŞLI POPÜLER SEFERLER

TUNCELİ - ELAZIĞ
40 TL
2s 30d
TUNCELİ - ERZİNCAN
35 TL
2s 0d
TUNCELİ - MALATYA
70 TL
4s 0d
TUNCELİ - OSMANİYE
130 TL
9s 15d
TUNCELİ - DİYARBAKIR
80 TL
4s 29d
TUNCELİ - ADANA
140 TL
11s 0d
TUNCELİ - MERSİN
150 TL
12s 30d

TUNCELİ VARIŞLI POPÜLER SEFERLER

ELAZIĞ - TUNCELİ
50 TL
2s 39d
OSMANİYE - TUNCELİ
120 TL
9s 5d
MALATYA - TUNCELİ
70 TL
4s 15d
DİYARBAKIR - TUNCELİ
80 TL
5s 45d
ADANA - TUNCELİ
140 TL
10s 9d
MERSİN - TUNCELİ
150 TL
11s 39d
ANKARA - TUNCELİ
180 TL
12s 5d
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder