BİLETLERİM
1 Yolcu
Yetişkin (12+)
1
Çocuk (2-12)
0
Bebek (0-2)
0
65 yaş üstü
0
Öğrenci (12-24)
0
Tamam
Bir seferde bebek hariç en fazla 7 yolcu için işlem yapılabilir.
Ekonomi
  • Ekonomi
  • Business
  • SATIŞ SONRASI 7/24 DESTEK
  • 100% GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  • EN UYGUN FİYAT

UÇAK BİLETİ KAMPANYALARI

Uçak Bileti Kampanyaları govego.com'da!

2016 yılında uçak bileti satışlarının devreye girmesiyle birlikte Deniz Bank ile 50 tl iade kampanyasını gerçekleştiren govego.com’dan Ağustos 2016 sonuna kadar Deniz Bank banka ve kredi kartlarıyla alacağınız uçak biletlerinde 50 tl’niz kartınıza iade edilecek. Detaylar sayfanın üst kısmında yer alan Kampanyalar sayfasında!
Uçak bileti kampanyalarını öğrenmek ve bu kampanyalardan yararlanmak için govego’nun Kampanyalar sayfasını incelemeniz yeterli! Ayrıca uçak bileti satın almak için de yukarıdaki arama butonundan seyahat edeceğiniz güzergah, tarih ve yolcu adedi bilgisini girebilirsiniz.
Kimi zaman sevdiklerimize kavuşmak, kimi zaman çok önemli bir iş toplantısı için, kimi zaman ise tatil ve gezi amaçlı seyahatlerimizde uçak bileti aramak, havayolu firması seçmek ve fiyat araştırması yapmak ve benzeri seçimle dolu süreçlerden geçiyoruz. Bu süreçlerde uçak bileti kampanyaları bizi sevindirecek bir şey olur ve tabii ki uçak biletimizi diğer seçeneklere oranlara daha ucuzu alarak yolculuğumuza keyifle başlarız. Bu keyif hem bileti satın aldığımız ve özellikle de kampanyalı uçak bileti almamızı sağlayan havayolu firmasına veya diğer aracılara duyduğumuz sevgiyi ve güveni artırır böylece tekrar tekrar aynı şekilde yolculuk etmeyi tercih ederiz. Bu bağlamda tabii uçak bileti kampanyalarını nerden takip edeceğiz diye bir soruyu herkesten duyar gibiyiz. Uçak firmaları; mail, kısa mesaj veya farklı reklam ve tanıtım yollarıyla kampanya duyuruları yapıyor ancak her zaman bunları göremiyor veya gözden kaçırabiliyorsunuz. İşte burada da devreye govego.com giriyor.
Kampanyalı uçak bileti govego.com’da!
govego.com dilediğiniz an bilgisayardan veya cep telefonunuzdan girip indirimli uçak bileti alabileceğiniz bir platform. Uçak firmalarıyla dönemsel olarak kampanyalar düzenliyor ve kullanıcılarına hiçbir ek ücret ödemeden daha ucuza uçak bileti alma ayrıcalığı tanıyor. Kampanyalar sayfasında yer alan kampanyalar ile seyahatlerinizin öncesinde uçak bileti kampanyası arama zahmetine girmeyecek ve size en uygun ve ucuz uçak biletini 3 adımda hızlıca alabileceksiniz.
Seyahat etmek istediğiniz yer için size en uygun ve ucuz uçak biletini bulmanızı sağlayacak uçak bileti kampanyalarına tek bir adresten, govego.com üzerinden ulaşın, istediğiniz yere kolay, hızlı ve ekonomik bir şekilde güvenle ulaşın!
govego.com’da satın aldığınız uçak biletleriyle ilgili bilgilere ulaşmak da oldukça kolay! Uçak biletlerinizle ilgili tüm detaylara sayfanın sağ üst kısmında yer alan BİLETLERİM bölümünden ulaşabilir, uçak biletlerinizle ilgili uçak bileti iade ve iptal işlemlerini yine aynı kısımdan gerçekleştirebilirsiniz.
Govego.com ile iyi yolculuklar!

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar