ÜSTÜN ERÇELİK TURİZM HAKKINDA

 

Üstün Erçelik Turizm’den Govego Yönlendirmesiyle Kolayca Otobüs Bileti Al!

Üstün Erçelik Turizm  otobüs bileti fiyatları, otobüs seferleri, saatleri ve diğer bilgileri sorgulayabileceğiniz www.govego.com’dasınız! Üstün Erçelik Turizm Turizm  otobüs bileti sorgulamak için sayfanın üst kısmında yer alan arama butonuna güzergah ve tarih bilgilerini girmeniz yeterli.

 

Yılların Tecrübesi Üstün Erçelik Turizm ile Seyahat Edin!

1960 yılında kurulan Üstün Erçelik Turizm otobüs firmasının merkezi Zonguldak Karadeniz Ereğli ilçesindedir. Şirketin en büyük gaye ve hedefi yolcu taşımacılığında, yolcularına en iyi hizmeti ve güvenliği sunmak ve bu doğrultuda senelerin verdiği tecrübe ve birikim ile geleceğe daha sağlam adımlar atmaktır. Zamanla daha çok büyümeyi hedefleyen Üstün Erçelik Turizm, hizmetlerinde sunduğu kalite, güven, konfor ve saygınlık ile birlikte ilkelerini hiçbir zaman kaybetmeyip bunun yanı sıra devamlı olarak kendini yenilemesi ile de sektörde aranan bir otobüs firması olmuştur. Uzun yıllar boyu ayrıcalıklı hizmetler ile müşterilerine kendilerini ayrıcalıklı hissettirerek, güler yüzlü ekibi ile yolcularıyla sıcak bağlar kurarak hizmet veren Üstün Erçelik Turizm, sizlere bu firmayı seçtiğinize pişman olmayacağınız bir yolculuk vaat ediyor.

Keyifli Bir Yolculuğa Hazır Olun!

Bir otobüs firması için gerekli tüm konforu, huzuru Üstün Erçelik Turizm ile bulacaksınız. Konfor ve güvenliğin son derece önemli olduğunu bildiğimiz otobüs yolculuklarında oldukça uzun zaman geçirildiğini ve bu zamanı yolcularına ellerinden geldiğince keyiflendirmeyi isteyen Üstün Erçelik Turizm, hizmet kapılarını bu konuda da açmıştır. İnternetin günümüz dünyasında yaşamımızın bölünmez bir parçası olduğunu unutmayan firma, araçlarında sınırsız internet (WiFi) hizmeti sunmaktadır. Böylece, yolculuğunuzun süresi ne kadar uzun olursa olsun günlük yaşantınızdan, sosyal mecradan veya internet ortamında olan işlerinizden hiç uzak kalmadan ihtiyaç duyduğunuz bölgeye varmış olacaksınız. Bunun yanı sıra, bireysel olarak istediğiniz türde müzik yayını yapması ile ve gazete/dergi servisi ile de daha keyifli ve neşeli bir yolculuk geçirme imkanı da vermektedir. Sizlere yalnızca bu keyfin tadına varmak düşüyor.

Tercihinizi Üstün Erçelik’ten Yana Kullanın!

Üstün Erçelik Turizm’in hangi şehirlerde şubeleri olduğundan bahsetmek gerekirse bunları şu şekilde sıralayabiliriz; Akçakoca, Ankara, Bolu, Düzce, Ereğli. Bu şubelere giderek otobüs yolculuğunuzla ilgili her bilgiyi elde edebilir ve saygın ve kaliteli bir hizmeti de alabilirsiniz. Üstün Erçelik Turizm'e Türkiye'nin dilediğiniz her yerinden (0212) 658 1828 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder