VANYOLU SEYAHAT HAKKINDA

 

Vanyolu Seyahat’den Govego Yönlendirmesiyle Kolayca Otobüs Bileti Al!

Vanyolu Seyahat otobüs bileti fiyatları, otobüs seferleri, saatleri ve diğer bilgileri sorgulayabileceğiniz www.govego.com’dasınız! Vanyolu Seyahat otobüs bileti sorgulamak için sayfanın üst kısmında yer alan arama butonuna güzergah ve tarih bilgilerini girmeniz yeterli.

Vanyolu Seyahat İle Tanışın!

Van Merkezli faaliyet gösteren Vanyolu Seyahat, geniş bir filo ağına sahip olmamasına rağmen üstün kalitede hizmet veriyor. Türkiye'nin birçok  yerine yolcu taşıyan ve bu noktalarda hizmet veren Vanyolu Seyahat, disiplinli ve güleryüzlü hizmet vermeyi, insani ve kültürel değerlerini koruyarak personelleriyle ve müşterisiyle bütünleşmeyi, haksız kazanç ve rekabetten kaçınarak herşeyden önce yolcu memnuniyetini önemseyen bir firma olarak hizmet vermektedir. Siz müşterileri için zamanın önemini kavrayarak haklarınızın ve zamanınızın farkında olarak çalışmayı amaçlayan Vanyolu Seyahat, yolculuklarınız için çok uygun bir seçenek olacaktır.

YOLCU TAŞIMACILIĞIN ÇAĞDAŞ PRENSİPLERİ:
• Kurumsal, disiplinli ve güler yüzlü hizmet sunmak.
• İnsan değerlerini koruyarak personel ile bütünlük sağlamak.
• Haksız kazanç ve rekabetten kaçınmak.
• Ticari kazançtan ziyade yolcu memnuniyetini ön planda tutmak.
• Günümüz teknolojisini en etkili şekilde yolcularımızın hizmetine sunmak.
• Karayolu Ulaşımında ilklerin öncüsü, ilkelerin destekleyicisi ve uygulayıcısı olmak.

Van Yolu Seyahat müşterilerinin zamanına ve haklarına saygı duyarak onları sevdiklerine ulaştırmaya devam ediyor.

Yolları Konforla Aşın

Her otobüsünün içinde bulunan olanaklar size yolculuğunuzu keyiflendirecek bir tecrübe sağlıyor. Yolculuğunuz boyunca dinlenebilmeniz için tasarlanmış rahat koltukları, kliması ve temiz havalandırmasıyla konfor içinde yolculuk edeceksiniz. Koltukların arkalarında bulunan LCD ekranlardan, isterseniz uydu ve tv yayınını takip edebilir, müzik dinlerken kahvenizin keyfini çıkarabilir, Bulunan kablosuz internet sayesinde sosyal medyadan kopmayarak günlük işlerinizi devam ettirebilir veya film arşivine girerek istediğiniz veya merak ettiğiniz filmleri seyredebilirsiniz. Plan yaparken rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir şirket olan Vanyolu Seyahat  güzel bir seçenek olacaktır.

 

Vanyolu Seyahat ile Tanışmak Çok Kolay

Vanyolu Seyahat'in web sitesiyle online biletlerinizi alabilir, yolculuğunuzla ilgili her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilir, yolculuğunuz boyunca yol durumu, dinlenme tesisleri hakkında da bilgi alabilirsiniz. Vanyolu Seyahat e Türkiye'nin dilediğiniz her yerinden 0432 215 06 06 - 75 71 numaralı çağrı merkezlerinden ulaşabilirsiniz

 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

VANYOLU SEYAHAT İLETİŞİM BİLGİLERİ

Çağrı Merkezi:

0 432 215 06 06 - 75 71

E-posta:

bilgi@vanyoluseyahat.com

Genel Merkez:

Cumhuriyet Cad., Ezberciler İş Merkezi, 71 - C / Van
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder