VARAN TURİZM HAKKINDA

 

Varan Turizm Otobüs Biletlerini Govego Yönlendirmesiyle Al!

Varan Turizm otobüs biletleri, sefer saatleri ve diğer bilgileri karşılaştırmalı olarak sorgulayabileceğiniz www.govego.com’dasınız! 

Varan Şirkeler Grubu’nun en büyük parçası olan ve İstanbul-İzmit arasında ilk adımını atan Varan Turizm, 60 yılı aşkın bir süredir Türkiye kara yolu yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren en köklü, güçlü ve kurumsal markalardan biridir. 1946’dan bugüne uluslararası standartlarda sunduğu hizmet ve uygulamaya geçirdiği pek çok proje ile ilkleri başararak çağı yakalamış, güvenli ve konforlu yolculuğun ilk adresi olmuştur.

 

Yılda 2,5 Milyon Yolcu, İlklerin Öncüsü Varan Turizm’i Tercih Ediyor!

Türkiye genelinde 230 bilet satış noktası, 2000’i aşkın personel, 350 araçlık ileri teknolojiye sahip filosu ve kendi bünyesinde kurduğu mola yerleri ile yılda 2,5 milyon yolcuyu misafir eden Varan Turizm, yurt içinde Marmara, Ege, Akdeniz, Orta Anadolu ve Karadeniz bölgelerinde 692 güzergahta seferler düzenlerken, bununla yetinmeyip yurt dışında da Avusturya, Bulgaristan ve Almanya’ya düzenli olarak gidiş-dönüş seferler yapmaktadır.

1952’de İlk Avrupa karoserli yatar koltuklu panoramik otobüsleri Türkiye ile tanıştıran Varan Turizm; 1960 yılına gelindiğinde yine bir ilk olarak şehir içi servis hizmeti vermeyi başlamış, aynı yıllarda Söğütözü / Ankara’da ilk bağımsız otobüs terminali ve bağımsız konaklama tesisini (Bolu Dağı) de hizmete sunmuştur. 1993 yılında Ankara-İstanbul arasında Non Stop Business Line seferlerini düzenlemeye başlayan Varan Turizm, bir sene içerisinde sektörde bir ilk olarak ileri düzeyde yol güvenliğine sahip, 51 yolcu kapasiteli çift katlı Varan Bistro otobüsleri ile yolcularını buluşturmuştur. Aynı yıl sektöre ışık tutuacak bir uygulamayla Avrupa ve Türkiye’ de ilk kez real time on-line bilgisayar sistemi projesini hayata geçirerek tüm Varan turizm ofislerinden bilet satış ve rezervasyon işlemlerine olanak sunmuş, ofise gelmeden TELEFON ile bilet satış hizmeti vermeye başlamıştır.

1998 yılına gelindiğinde Varan Turizm Dünyada bir ilki gerçekleştirerek Internet üzerinden online olarak bilet rezervasyonu ve satış hizmetine başlamış ve aynı yıl ISO 9001 Kalite Güvence Sistem Belgesini almış, 2003’te EN ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistem Sertifikası ile kalitesini tekrar tekrar belgelendirmiştir. Ve günümüzde Varan Turizm; tüm bu ilklerin ve başarıların bir sonucu olarak ülkesinin güvenini kazanmış, Dünya standartlarına erişmiş, köklü ve kurumsal bir marka imajı çizmektedir. Varan Turizm imajının bir gereği olarak eğitimi, işinin en önemli bir parçası haline getirmiş ve bu kapsamda işe başlangıç, servis, müşteri ilişkileri vb. insan kaynağı eğitimlerinde çalışanlarının mesleki bilgi ve becerilerini artırmayı hedeflemiştir.Sektöre kattığı ilklerle farklı bir vizyon benimseyen Varn Turizm farkını her yolculuğunuzda farkedecek ve kalitenin bu sunduğu ayrıcalıkları sonuna kadar yaşayacaksınız.  

Kurumsal Müşteriler için Özel Tur Hizmeti Varan Turizm’de!

Varan Tur yalnızca bir otobüs firması değil aynı zamanda bayi toplantısı, seminer, kongre, tur, konferans vb yurtiçi ve yurtdışı etkinliklerde müşterilerine özel ulaşım hizmeti sunan çok kapsamlı bir marka. Bugüne dek sektöründe lider 200’e yakın şirketin ilk tercihi olan Varan Turizm, 2.000’i aşkın etkinliğinin ulaştırma hizmetlerinde başarı ile servis sağlayıcısı görevini üstlenmiştir.

VaranMiles ile V Puan Kazan, Her Yolculuğunda Kullan!

Varan Turizm, VaranMiles kurumsal kart üyelik uygulamasıyla, yolcularına birçok avantaj sunuyor! 500 bine yaklaşan üyesiyle VaranMiles’da online olarak başvuru yapıldıktan hemen sonra V Puan toplayarak, biriken puanlarla ücretsiz bilet alma hakkına anında sahip olabiliyor. VaranMiles üyeliğiyle ilgili tüm detaylara Varan Turizm internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Varan Turizm Otobüsleriyle Yolculuk Keyfi Bambaşka!

Yolcularının konforunu, güvenliğini ve keyfini maksimum seviyede tutmayı ilke edinen Varan Turizm otobüslerinde her koltukta özel emniyet kemeri bulunuyor ve araçlarda; karlı, buzlu yollarda patinajı önleyen ASR, ani frenlerde kaymayı önleyen ABS sistemleri ve hız limit kontrol sistemi ile yolcu güvenliği sağlanıyor. 

Geniş koltuk aralıkları, 30 saniyede bir havayı yenileyen özel hava filtre sistemi, iki katlı bagaj kompartımanı ve tavandan özel aydınlatma sistemi sunan Varan Turizm otobüslerinde lezzetli yiyecek, içecek ikramları, koltuk arkası ekranlarda film izleme ve müzik dinleme keyfi, kablosuz internet hizmeti ve daha birçok ayrıcalıkla ferah bir ortam ve keyifli bir yolculuk sizleri bekliyor olacak. Tek yapmanız gereken bir Varan Turizm otobüs bileti alarak sektörün çığır aşan markasıyla istediğiniz her yere her zaman bir adım önde bir yolculuk yapmaktır. Kendizi Varan Turizm ile özel bir yolculuğa hazırlayın!

 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

VARAN TURİZM İLETİŞİM BİLGİLERİ

Çağrı Merkezi:

0 212 444 89 99

VARAN TURİZM EN UCUZ OTOBÜS SEFERLERİ

BALIKESİR - BURSA
35 TL
2s 30d
BURSA - BALIKESİR
35 TL
1s 30d
AYDIN - İZMİR
35 TL
1s 45d
İZMİR - AYDIN
35 TL
1s 30d
MUĞLA - DENİZLİ
40 TL
2s 15d
DENİZLİ - MUĞLA
40 TL
2s 0d

POPÜLER VARAN TURİZM OTOBÜS SEFERLERİ

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder