EN UCUZ YALOVA ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

YALOVA OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA BİLGİLER


En ucuz fiyatlı Yalova otobüs seferleri, bunların sefer süreleri, sefer sayıları ve bilet fiyatları yukarıda listelenmiştir. En ucuz Yalova otobüs bileti 25 TL olup bu sefer Bursa - Yalova arasında düzenlenmektedir. Yalova varışlı otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları; Kamil Koç, Efe Tur, Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Asya Tur, Lüks Yalova Seyahat, İstanbul Konfor, Sakarya VIB, Nilüfer Turizm, BBBUS, ATS Turizm, Golden Turizm, Görele Seyahat, Ali Osman Ulusoy, As Adana Seyahat, Lüks Erova Turizm firmalarıdır.

YALOVA HAKKINDA

Yalova Otobüs Bileti Alın Sevimli Bir Tatilin Temellerini Atın!

Yalova için otobüs firmalarıen ucuz bilet fiyatlarıotobüs sefer saatleri karşılaştırmalı olarak www.govego.com’da. Karşılaştırın size en uygun otobüs biletini govego yönlendirmesiyle güvenle hemen satın alın. 

Yalova ve çevresinde yerleşik hayatın Milattan önce sekiz binli yıllara dayandığı düşünülmektedir. Yalova’da Frig, Bithinya, Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı uygarlıkları hüküm sürmüştür. Kurtuluş Savaşı sırasında Yunan işgaline maruz kalan Yalova, 1921 yılında işgalden kurtulmuştur. Mustafa Kemal Atatürk’ün “Benim Kentim” diye tanımladığı Yalova, 1930 yılında İstanbul’un ilçeleri arasına katılmış, 1995 yılında da il olmuştur. Günümüzde ise ülkemizin sanayi ve turizm sektörlerinde önemli yeri vardır. Marmara denizine kıyısı bulunan Yalova, Türkiye’nin yüzölçümü olarak en küçük ilidir. Ancak bu sevimli ile yapacağınız seyahat, sizi doğa ile baş başa bir tatil sunacak, hem bedenen hem de ruhen dinlendirecektir.İstanbul, Kocaeli, Sakarya ve Bursa’ya sınır komşusu olan Yalova gezinizi bu illerle birleştirerek tatilinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz. Doğa aşığı seyahat severlerin ruhuna hitap edecek olan Yalova, tarihsel, arkeolojik ve turizm açışından oldukça zengindir. 

Marmara Bölgesinin Göz Bebeği: Yalova!

Marmara denizine kıyısı bulunan Yalova, Türkiye’nin yüzölçümü olarak en küçük ilidir. Ancak bu sevimli ile yapacağınız seyahat, sizi doğa ile baş başa bir tatil sunacak, hem bedenen hem de ruhen dinlendirecektir.İstanbul, Kocaeli, Sakarya ve Bursa’ya sınır komşusu olan Yalova gezinizi bu illerle birleştirerek tatilinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz. Ayrıca Yalova’ya uçakla seyahat etmek isterseniz, İstanbul ve Kocaeli’ndeki havalimanlarını  kullanabileceğinizin altını çizelim. Zira Yalova, bu kentlerin neredeyse içindedir. Dolayısıyla Govedo’da gezinirken, Yalova otobüs biletlerinin yanısıra Yalova uçak biletlerini de inceleyebilirsiniz. Doğa aşığı seyahat severlerin ruhuna hitap edecek olan Yalova, tarihsel, arkeolojik ve turizm açışından oldukça zengindir. 

Küçük Ama Sevimli Bir Şehir: Yalova

Termal, Çınarcık ve Armutlu ilçelerinde ülkemizin en meşhur termal sularında şifalanmaya var mısınız? Bu kaplıcalarda bulunan termal tesisleri ister konaklamalı ister günübirlik olarak kullanabilirsiniz. Yalova merkezden bineceğiniz otobüslerle yapacağınız kısa bir yolculuk, sizi bu kaplıcalara ulaştıracaktır. Mustafa Kemal Atatürk’ün Yalova’ya geldiği zaman kalmış olduğu Yürüyen  Köşk, ağaç ve doğa sevdasını tarihimize geçen meşhur anısıyla kanıtlamıştır. 1930 yılında köşke doğru dalları uzayan çınar ağacının dalları kesilmeye çalışılırken, Atatürk’ün “Ağaç kesilmeyecek, bina kaydırılacak” talimatı vermesi ile bina raylar üzerinde kaydırılarak ağaçtan yaklaşık beş metre uzaklaştırılmıştır. O günden itibaren Yürüyen Köşk adıyla anılmaya başlanan bu bina, müze olarak ziyarete açıktır. Mutlaka görmeniz gereken bir yer olarak listenizde yer almalıdır. Yalova'nın lokasyonu ve bulunduğu yer itibariyle, Çınarcık, Esenköy, Armutlu gibi birçok tatil beldesine komşuluk yapması, sizleri daha verimli bir tatile ev sahipliği yaparak kucaklıyor. Yalova'da bulunan Erikli Yaylası'nı mutlaka ziyaret etmelisiniz. Serin ve eşsiz şelalesi, kamp yapmanız için geniş yaylaları ve yeşil atmosferiyle görülecek yerler arasındadır. Şehrin içinde geçireceğiniz vakit çerçevesinde sahilde yürüyerek kendinizi dinlendirebilir, Çınarlı Yol'da ise eşşsiz bir yürüyüş eşliğinde keyifle vakit geçirebilirsiniz. Yalova küçük ama sevimli, dolu ve rahatlatıcı karakteriyle, tatilleriniz için ucuz ve yakın bir tercih olacaktır.

Dilerseniz Yalova otobüs biletinizi satın aldıktan sonra blog.govego.com'daki Yalova hakkında hazırlanan keyifli yazıları okuyabilirsiniz.

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın.

YALOVA OTOGARI ADRES ve TELEFONLARI

Yalova Otogarı İle, Marmara Havasını Soluyun!

Kısa bir zaman önce il olan Yalova, Marmara’nın eşsiz güzelliğinden alması ve büyük şehirlere olan yakınlığı sebebi ile de sık ziyaret akınına uğrayan şehirlerimizdendir. 2008 yılında hizmete giren Yalova Otogarı, 17.000 m2lik bir alanda kurulmuş olup, 4 katlı bir yapıda hizmet vermektedir. 16 adet gişesi ve 16 adet ofisinin yanında 3 adet restoranı, 2 adet mağazası bulunan Yalova Otogarı Türkiye’nin bütün bölgelerine sefer düzenleyebilecek kapasitededir. Şehrin kolay ulaşılabilir konumunda olan Yalova Otogarı transit geçişler için de önemli bir kavşakta blunmaktadır.


Yalova Otogarı Telefon ve Adresi

Telefon:

  • 0226 814 45 77

Adres:

  • Fevzi Çakmak, 77100 Yalova Merkez/Yalova

YOLCULUK NE KADAR SÜRER?

Şehir
Km
Süre
175 Km
2 Saat
413 Km
5 Saat
60 Km
0 Saat
544 Km
6 Saat
392 Km
4 Saat
1577 Km
19 Saat
1200 Km
15 Saat
284 Km
3 Saat

YALOVA OTOGARI'NI HARİTA ÜZERİNDE GÖR

YALOVA HAVA DURUMU

Pazartesi
1℃
/
1℃
Salı
3℃
/
3℃
Çarşamba
1℃
/
1℃

YALOVA OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Yalova otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları hangileridir?

Yalova seferi düzenleyen otobüs firmaları; Kamil Koç, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Asya Tur, Lüks Yalova Seyahat, İstanbul Konfor, Sakarya VIB, Nilüfer Turizm, BBBUS, ATS Turizm, Golden Turizm, Görele Seyahat, Ali Osman Ulusoy, As Adana Seyahat firmalarıdır.

En ucuz Yalova otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Yalova varışlı en ucuz otobüs bileti fiyatı 25 TL’dir.

YALOVA KALKIŞLI POPÜLER SEFERLER

YALOVA - BURSA
25 TL
1s 0d
YALOVA - İZMİT
30 TL
0s 55d
YALOVA - SAKARYA
39 TL
2s 15d
YALOVA - İZMİR
100 TL
5s 20d
YALOVA - BALIKESİR
100 TL
4s 10d
YALOVA - ANKARA
100 TL
8s 0d
YALOVA - MANİSA
100 TL
3s 45d
YALOVA - ZONGULDAK
120 TL
6s 30d

YALOVA VARIŞLI POPÜLER SEFERLER

İZMİT - YALOVA
30 TL
1s 26d
SAKARYA - YALOVA
39 TL
2s 10d
İZMİR - YALOVA
110 TL
6s 30d
BURSA - YALOVA
25 TL
0s 50d
ZONGULDAK - YALOVA
120 TL
6s 30d
ANKARA - YALOVA
100 TL
6s 0d
DÜZCE - YALOVA
100 TL
2s 50d
BALIKESİR - YALOVA
100 TL
3s 0d
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder