YENİ AKSARAY TURİZM HAKKINDA

 

Yeni Aksaray Turizm’den Govego Yönlendirmesiyle Kolayca Otobüs Bileti Al!

Yeni Aksaray Turizm otobüs seferleri, saatleri ve diğer bilgileri sorgulayabileceğiniz www.govego.com’dasınız! 

Yeni Aksaray Turizm, 99 yılında, Aksaray halkının tüm desteğini derinden hissederek başladığı yolcu taşımacılığı sektöründeki faaliyetlerine bugün, “Sizlerle her zaman lideriz!” sloganı ile başarıyla devam ediyor. Standartların üstündeki 26 otobüsten oluşan modern araç filosu; profesyonel ve uzman kadrosu; uluslararası normlarla uyumlu, kültürel değerlerin izinde, her an daha fazla gelişme çabası üzerine temellenmiş kalite politikasıyla hizmetlerini sürdürüyor. Yeni Aksaray Turizm saygınlığı korumaya önem veren, yolcularının yanı sıra çalışanlarının da memnuniyeti düşünen ve onlara huzurlu, eşit şartlarda bir çalışma ortamı sunarak her paydaşının mutluluğunu düşünen bir marka olarak sektöründe ve bölgesinde standartları oluşturan ve sektöre yön veren bir kuruluş olarak konumlanıyor.

Yeni Aksaray Turizm; yolcularının ihtiyaç ve beklentilerini tespit etmeyi, onlara güvenli, konforlu, ekonomik ve mutlu bir yolculuk sağlamayı, yenilikçi ve yaratıcı uygulamalarla ürün ve hizmetlerini en verimli noktalara taşımayı hedefliyor. Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Kayseri, Konya ve Alanya’daki 3 adet şubesi ile Türkiye’nin dört bir yanına hem yolcularını hem de onların güvenini taşıyor. Saygın ve yaygın markasının sürekliliğini sağlamak ve daha ileriye götürmek için temel mesleki, ahlaki ve yeterlilik konularından ve değerlerinden ödün vermemek için işin şöhretini değil, geleceğini koruyan ve sürdüren Yeni Aksaray Turizm, çalışanların kurum kültürüne bağlılıklarını sürekli ayakta tutmak. paylaşımcı olmak ve ayrım gözetmeden kaynaklarını etkin bir biçimde kullanıyor. Bununla birlikte israfın önlenmesi yolu ile ülke ekonomisine katkıda bulunmayı amaçlıyor. Konuklarımızın ihtiyaç ve beklentilerini tespit ederek, bütün ihtiyaçların en üst düzeyde karşılanması için hiç durmadan aktif kadrosu ile çalışmalarını sürdürüyor. Yenilikçi ve yaratıcı uygulamalar yaparak kurulduğu günden bu yana ilkleri uygulayan Yeni Aksaray Turizm çalışanları ile oluşturduğu takım ruhunu konuklarının hizmetine en verimli bir şekilde yansıtmaktır. 

Yeni Aksaray Turizm ile her seyahatinizde her koltuğa özel ekranlarla uydu yayınları veya film kanallarını izleyebilir, gazete ve dergi, saygın gıda firmalarına ait kapalı paketlerde ürünlerden oluşan zengin açık büfe ikramıyla karşılaşacak; güler yüzlü host ve hosteslerin eşliğinde A’dan Z’ye gerçek bir markayla yolculuğun farkını hissedeceksiniz. Yolcularına tüm araçlarında bulunan ücretsiz kablosuz (wi, fi) internet bağlantısı sayesinde mobil cihazları veya bilgisayarlarıyla dünyayla bağlantıda kalabilme imkanı sağlayan, araçlarında ayrıca her yolcu koltuğunun arkasında bulunan kişiye özel dokunmatik ve tuşlu ekranlar aracılığıyla her yaş grubuna ve ilgi alanına uygun birçok film, oyun, canlı yayın TV izleyebilme rahatlığı sağlayan Yeni Aksaray Turizm ile evinizin en sevdiğiniz koltuğunuzdaymış gibi seyahat edeceksiniz!

Yeni Aksaray Turizm ile “Her Zaman Daha Yeni”

Şehirlerarası yolculukların dışında Aksaray’a özel turlar da gerçekleştiren Yeni Aksaray Turizm ile Aksaray’a ulaşmak için www.govego.com üzerinden hemen bir otobüs bileti alın ve Aksaray’ın kültürel zenginlikleriyle tanışmaya hazır olun!

Türkiye'nin ikinci büyük gölü olan Tuz Gölü’ne ev sahipliği yapan Aksaray ili, volkanik dağlarıyla ve bu dağların yarattığı ilginç yerleşim yerleri; yer şekilleri, kaplıca ve termal zenginliklerle dolu bir coğrafyadan oluşuyor. İpek Yolu’nun merkezi olması bakımından tarih boyunca önemli rol oynamış olan Aksaray; Güzelyurt, Ihlara Vadisi, Sultan Hanı, Eğri Minare ve Hasan Dağı’nı gezmeniz için sizleri bekliyor.

 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

YENİ AKSARAY TURİZM İLETİŞİM BİLGİLERİ

Çağrı Merkezi:

444 00 68

E-posta:

bilgi@yeniaksarayseyahat.com

Genel Merkez:

Hacılar Harmanı Mah., Yeni Terminal İçi, No: 8 - 9 / Aksaray

YENİ AKSARAY TURİZM EN UCUZ OTOBÜS SEFERLERİ

NEVŞEHİR - AKSARAY
19 TL
1s 15d
KAYSERİ - NEVŞEHİR
19 TL
1s 30d
AKSARAY - NEVŞEHİR
19 TL
1s 0d
NEVŞEHİR - KAYSERİ
19 TL
1s 15d
KONYA - AKSARAY
35 TL
3s 0d
AKSARAY - KONYA
35 TL
1s 45d
AKSARAY - KAYSERİ
35 TL
2s 15d
KAYSERİ - AKSARAY
35 TL
2s 45d

POPÜLER YENİ AKSARAY TURİZM OTOBÜS SEFERLERİ

KONYA - AKSARAY
35 TL
3s 0d
AKSARAY - ANKARA
45 TL
2s 35d
KONYA - NEVŞEHİR
50 TL
4s 0d
KONYA - KAYSERİ
59 TL
5s 5d
AKSARAY - KONYA
35 TL
1s 45d
ANKARA - AKSARAY
45 TL
2s 45d
NEVŞEHİR - AKSARAY
19 TL
1s 15d
KAYSERİ - NEVŞEHİR
19 TL
1s 30d
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder