YOL SEYAHAT HAKKINDA

 

Yol Seyahat’ten Govego Yönlendirmesiyle Kolayca Otobüs Bileti Al!

Yol Seyahat otobüs bileti fiyatları, otobüs seferleri, saatleri ve diğer bilgileri sorgulayabileceğiniz www.govego.com’dasınız! Yol Seyahat otobüs bileti sorgulamak için sayfanın üst kısmında yer alan arama butonuna güzergah ve tarih bilgilerini girmeniz yeterli.

 

Yol Seyahat ile Yollarda Güven!

2009 yılında şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektörüne atılan Yol Seyahat, Bartın merkezli olup, sonsuz müşteri memnuniyeti odaklı hizmeti ile faaliyete başlamıştır. Bu doğrultuda sektörde kısa sürede önemli bir yer edinen Yol Seyahat, uluslar arası normlara uygun, yenilikçi, yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini kazanmıştır. Deneyimli ekibi ve teknik kadrosu ile ‘Önce Güven!’ ilkesine dayanarak üst düzeyde yol güvenliği sağlamıştır. İyi hizmetin iyi bir ekiple sağlanacağı düşüncesi ile de “Yol akademi”yi kurmuştur. Bünyesinde bulunan uzman eğitmenler aracılığı ile yolcu memnuniyeti, iletişim becerileri, davranış teknikleri gibi yolcu güvenliğini temel alan hususlar konusunda eğitim verdikleri gibi, araç kontrolü, yol emniyeti, araç emniyeti gibi hususlarda da eğitimler vermektedirler. Personellerinin yetkinlik ve bilgi düzeylerini yüksek tutarak, müşteri memnuniyetini en had safha da tutulmasını amaçlamışlardır.

Yol’unuz Dünya’ya Açılsın!

Yenilikçi anlayışı, teknolojiyi takip etmesi ve hizmetini en üst düzeyde tutması ile Yol Seyahat ile çıkacağınız yolculuğunuz kendinize ayırdığınız kaliteli bir aktiviteye dönüşebilir. Yol Seyahat’in en son teknoloji ile döşenmiş araçlarında aradığınız konforu bulabilirsiniz. Yolculuğunuza ayrı bir rahatlık katacak olan ergonomik geniş koltuklar da dinlenircesine oturup soğuk ve sıcak ikramları tadarken sınırsız internet hizmeti sayesinde dünyaya açılabilirsiniz. Günlük koşuşturmacılarınızdan uzak, sosyal ağlardan ise uzak kalmadan arzu ettiğiniz yere varıyorsunuz. Dilerseniz araçlarda bulunan ekranlarda TV ya da film izleyebilir, koltuklarda bulunan müzik yayınından yerli ve yabancı kanallardan istediğinizi dinleyerek keyifli bir yolculuk geçirebilirsiniz. Uluslar arası normlar düzeyinde çalışan Yol Seyahat ile size her yer yakın olsun! Ayrıca, Yol Seyahat’in çıkarmış olduğu ‘Yolcu Kart’ ile çeşitli kampanyalar ve ayrıcalıklardan yararlanmakta mümkün.

Biletinizi Yol Seyahat’ten Alın!

Yenilenen ve pratikleşen Yol Seyahat'in web sitesi aracılığı ile online biletlerinizi alabilir, yolculuğunuzla ilgili her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilir, yolculuğunuz boyunca yol durumu, dinlenme tesisleri hakkında da bilgi alabilirsiniz. Ayrıca, rezervasyonunuzu bilete çevirme, rezervasyon iptali yapabileceğiniz gibi, aldığınız bileti açığa alabilir, açıktaki bileti sefere bağlayabilir ya da bilet iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yol Seyahat’e Türkiye'nin dilediğiniz her yerinden 444 96 55 numaralı çağrı merkezlerinden ulaşabilirsiniz.

 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

YOL SEYAHAT İLETİŞİM BİLGİLERİ

Çağrı Merkezi:

444 96 55

E-posta:

-

Genel Merkez:

Şehirlerarası Otobüs Terminali / Bartın
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder