YÜKSEL TURİZM HAKKINDA

 

Yüksel Turizm’den Govego Yönlendirmesiyle Kolayca Otobüs Bileti Al!

Yüksel Turizm otobüs bileti fiyatları, otobüs seferleri, saatleri ve diğer bilgileri sorgulayabileceğiniz www.govego.com’dasınız! Yüksel Turizm otobüs bileti sorgulamak için sayfanın üst kısmında yer alan arama butonuna güzergah ve tarih bilgilerini girmeniz yeterli.

 

Güven Dolu Tercih, Yüksel Turizm!

 

1990 yılından bu zamana kadar ulaşım sektöründe öncü olma hedefi ile ilerleyen Yüksel Turizm, Emirdağ merkezli sektöre adını yazmış önemli bir otobüs firmasıdır. Uzman ve dinamik kadrosu ile birlikte devamlı olarak değişen ve gelişen sektöre ayak uyduran Yüksel Turizm, hizmet ve ürün verimliliğini sürekli arttırarak müşterilerine her zaman en özverili bir şekilde hizmet etmektedirler. Müşteri memnuniyetinin her zaman ön koşul olduğuna inanan firma, müşterilerine her zaman en iyisini ve en kalitelisini sunmak için sektördeki tüm gelişmelerde lider olmayı ve teknolojinin bütün imkanlarını hem çalışanlarına hem de müşterilerine sunmayı kendine hedef edinmiştir. Bu amaç doğrultusunda, müşterilerinin beklentilerini karşılamak, rahat ve güvenli bir yolculuk sağlamak için her şey zamanında ilkesi ile çalışmaktadır. Yüksel Turizm’i tercih ettiğiniz otobüs yolculuklarınız da seyahatiniz rahat ve kaliteli olacağı gibi, güvenli ve konforlu da olacaktır. Bunun yanında müşteri memnuniyeti adına sağladıkları uygun bilet fiyatları da Yüksel Turizm’i seçmeniz için ayrıca bir sebep olacaktır.

 

Yüksel Turizm İle Kaliteden Ödün Vermeden Seyahat Edin!

Sizin için düşünülmüş bir çok hizmetten faydalanabileceğiniz Yüksel Turizm yolculuklarında konforu ve güveni bulacaksınız. Yüksel Turizm’in, uzun yol yolculuklarındaki rahatlığın ve güvenliğin önemini düşünerek edindiği son model araçları ve lüks ayrıcalıklarla döşenmiş içeriği ile yaptığınız yolculuklarınızda kendinizi evinizde gibi rahat hissedeceksiniz. Ortopedik koltuklarda rahat bir şekilde yolculuğunuzu sürerken koltuk arkası ekranları bulunan araçlarda dilerseniz televizyon izleyin ya da DVD seçenekleriyle film izleyin, dilerseniz müzik yayınından arzu ettiğiniz müzik türünü dinlerken yolculuğunuzu daha neşeli hale getirin. Sınırsız internet hizmeti sayesinde yakınlarınızdan iletişiminizi koparmadan istediğiniz bölgeye varın. İnternetin yaşamımızın ayrılamaz bir parçası olduğu bu zamanda otobüs yolculuğunuzda da sosyal ağlarda vakit geçirerek ve gündemi takip ederek hiçbir şeyden uzak kalmadan keyif ile yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Siz de bu uzun yolculuğunuzu size adeta zamanın ve mesafenin kısaldığınız hissettirecek Yüksel Turizm’i tercih edin.

 

Biletinizi Yüksel Turizm’den Alın!

Yüksel Turizm’e haklarındaki tüm bilgilere ulaşabileceğiniz ve ya online iletişim formundan iletmek istediğiniz düşüncelerinizi iletebileceğiniz bir web sitesinin bulunmasının yanında bir de, otobüs yolculuğunuzla ilgili her türlü bilgiyi elde edebileceğiniz, saygın ve kaliteli bir hizmet bulabileceğiniz, tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilip, şikayet ve önerilerinizi de bildirebileceğiniz bir web sitesi bulunmaktadır. Yüksel Turizm’e Türkiye’nin her yerinden +90 224 249 37 86 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder