EN UYGUN ZONGULDAK ANKARA ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

 • Metro Turizm Zonguldak Ankara otobüs bileti
  ZONGULDAK - ANKARA
  22.07.2019 - 05:30
 • Nevşehir Seyahat Zonguldak Ankara otobüs bileti
  ZONGULDAK - ANKARA
  22.07.2019 - 15:30
 • Metro Turizm Zonguldak Ankara otobüs bileti
  ZONGULDAK - ANKARA
  22.07.2019 - 16:00
 • Has Turizm A.Ş. Zonguldak Ankara otobüs bileti
  ZONGULDAK - ANKARA
  22.07.2019 - 18:00
 • Pamukkale Turizm Zonguldak Ankara otobüs bileti
  ZONGULDAK - ANKARA
  22.07.2019 - 08:00
 • Pamukkale Turizm Zonguldak Ankara otobüs bileti
  ZONGULDAK - ANKARA
  22.07.2019 - 10:30
 • Pamukkale Turizm Zonguldak Ankara otobüs bileti
  ZONGULDAK - ANKARA
  22.07.2019 - 13:30
 • Pamukkale Turizm Zonguldak Ankara otobüs bileti
  ZONGULDAK - ANKARA
  22.07.2019 - 17:00
 • Pamukkale Turizm Zonguldak Ankara otobüs bileti
  ZONGULDAK - ANKARA
  22.07.2019 - 19:15
100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

ZONGULDAK - ANKARA OTOBÜS BİLETİ

Zonguldak Ankara otobüs bileti için en uygun fiyatlar govego.com'da.

Zonguldak Ankara otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Zonguldak Ankara Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Zonguldak Ankara otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Zonguldak Ankara otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Ankara Zonguldak Otobüs Bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Zonguldak Ankara arası mesafe: 248 Km

Zonguldak Ankara arası sefer süresi: Ortalama 3 Saat

Zonguldak Ankara arası en ucuz otobüs bileti: 50 TL

SEFER DÜZENLEYEN OTOBÜS FİRMALARI

ZONGULDAK ANKARA GÜZERGAHI

Zonguldak - Ankara Arası Güzergah Bilgileri

Zonguldak - Ankara otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Zonguldak - Ankara Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Zonguldak - Ankara otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Zonguldak - Ankara otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz.

Zonguldak - Ankara arası mesafe yaklaşık 274 km olup, yolculuk süresi ortalama olarak 4 saat sürüyor ve güzergah boyunca otobüsler Bolu ilinden geçiyor. Bu güzergahta sefer düzenleyen başlıca otobüs firması Metro Turizm’dir. Zonguldak - Ankara otobüs bileti fiyatları 35 TL'den başlıyor ancak govego.com' un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde indirimli Zonguldak - Ankara otobüs bileti alma ve yolculuğunuza bir adım önde başlama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu ayrıcalıklara sahip olmak için govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Zonguldak - Ankara Güzergahı Boyunca Sizi Neler Bekliyor?

Zonguldak - Ankara arası kat edeceğiniz bu yolculukta Karadeniz’in siyah incisi ve tam bir kömür cenneti olan Zonguldak’tan çıkarak  İç Anadolu yollarına doğru yapacağınız bu yolculuk sizleri çok zorlayan bir yolculuk olmayacaktır. Zonguldak bir Karadeniz şehri olmasına rağmen zengin kömür yatakları ve bol demir - çelik fabrikaları sebebiyle yemyeşil bir doğayla sizi uğurlamayacak olsa da Zonguldak tarihi, kültürel ve ekonomik getirisi sebebiyle güzide şehirlerimizden olmuştur.

Zonguldak - Ankara otobüs bileti almaktan başka seçenekleriniz olduğunu belirtelim. Zonguldak’ zengin demir yolları sebebiyle Ankara’ya ulaşımınızı demiryolu ile de sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz süresince en temiz ve özverili dinlenme tesislerinde bir mola vererek soluklanabilirsiniz. Karadeniz yolları dağların kıyıya paralel olması sebebiyle bol geçitli ve zorlu yollardan oluşmaktadır ve yükseltisi de fazla olduğu için sık sık sisli ya da yağmurlu bir yolculukla karşı karşıya kalabilirsiniz bu nedenle özellikle Bolu’nun Dörtdivan beldesine varmadan önceki yollarda çok dikkatli bir sürüş gerçekleştirmelisiniz. Yolunuzun üzerindeki güzellikler sayesinde dilediğiniz her yerde mola verebilme imkanı sağlayan Bolu yollarında en özel lezzetleri bulabileceksiniz. Zorlu bir yolculuğun sonunda Zonguldak - Ankara biletiniz sayesinde bol Karadeniz havası ile devam ettirdiğiniz bu yolculukta Dörtdivan yollarından sonraki seyahatinizde yer şekillerinin daha sade bir hal almasından dolayı daha sakin bir yolculuk yaşayabileceksiniz. Ankara’nın bozkırlı yollarına yaklaştığınızda artık yolculuğunuzun sonlarına geldiğinizi anlayacaksınız.

Zonguldak - Ankara otobüs biletiniz ile sonlandırdığınız bu yolculukta Başkent sizleri tüm enerjisi ile karşılayacaktır. Ankara’ya vardığınızda tüm yorgunluğunuzu atmak için dilediğiniz tarzda istediğiniz kadar mekan bulabilirsiniz. Ankara aşığı iseniz eğer, hemen bir Kızılay Simidi almanız yüksek bir ihtimal bu lezzette başka bir simit bulamayacağınızı bilirsiniz. Ankara ışıltılı caddeleri ve sürekli akan trafiği ile sizlere her zaman enerji yükleyecektir. Zonguldak - Ankara seferiniz sonucunda vardığınız Başkent’in bambaşka dünyası ve yol üzerindeki keyifli anılarınız olacak.

 

Hemen bir Zonguldak - Ankara otobüs bileti alarak bu keyifli yolculuğu siz de yaşayabilirsiniz.

Dilerseniz Ankara - Zonguldak otobüs bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

govego.com ile tıkla ve git!

 

 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

POPÜLER ROTALAR

YENİ ROTALAR

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar